www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/02/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 1ste Provinciale

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:00

Blankenberge

-Boezinge3-2
.RC Lauwe-

RC Waregem A

2-3
20:00

Oostkamp

-Wervik2-1

zondag 01/09/2019

15:00Zedelgem-Poperinge A2-2
.

Oostduinkerke

-Varsenare3-0
.Anzegem A-WS Lauwe1-1
.

Vlamertinge A

-Wielsbeke A2-1
.

Dadizele A

-Wevelgem A2-0

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

18:00Wervik-Dadizele A1-1
19:30Wevelgem A-

Zedelgem

0-2
20:00Varsenare-

Vlamertinge A

1-2

zondag 08/09/2019

15:00Wielsbeke A-

Oostkamp

1-4
.

WS Lauwe

-Blankenberge2-1
.Poperinge A-RC Lauwe2-2
.Boezinge-

Oostduinkerke

1-3
.RC Waregem A-Anzegem A1-1

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:00Blankenberge-

RC Waregem A

1-4
.Poperinge A-Wevelgem A1-1
20:00RC Lauwe-

Anzegem A

0-4

zondag 15/09/2019

15:00Dadizele A-Wielsbeke A2-2
.Vlamertinge A-

Boezinge

1-2
.Oostduinkerke-WS Lauwe1-1
.Zedelgem-

Wervik

1-3
.

Oostkamp

-Varsenare2-0

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

18:00

Wervik

-Poperinge A3-0

zondag 22/09/2019

15:00Wevelgem A-RC Lauwe1-1
.Boezinge-

Oostkamp

0-3
.Varsenare-

Dadizele A

1-4
.

WS Lauwe

-Vlamertinge A4-0
.Anzegem A-Blankenberge2-2
.

RC Waregem A

-Oostduinkerke4-1
.Wielsbeke A-

Zedelgem

0-2

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

16:00

Dadizele A

-Boezinge2-0
19:00

RC Lauwe

-Blankenberge1-0
19:30Wevelgem A-

Wervik

3-4

zondag 29/09/2019

15:00

Zedelgem

-Varsenare3-1
.Poperinge A-

Wielsbeke A

0-1
.Oostduinkerke-

Anzegem A

0-1
.Vlamertinge A-

RC Waregem A

0-1
.

Oostkamp

-WS Lauwe3-2

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

18:00

Wervik

-RC Lauwe2-1
19:00Blankenberge-

Oostduinkerke

2-4

zondag 06/10/2019

15:00RC Waregem A-Oostkamp1-1
.Wielsbeke A-Wevelgem A2-2
.Varsenare-

Poperinge A

0-2
.Boezinge-

Zedelgem

1-2
.

WS Lauwe

-Dadizele A4-0
.

Anzegem A

-Vlamertinge A4-2

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

18:00Wervik-Wielsbeke A1-1
19:00Poperinge A-

Boezinge

1-2
.

RC Lauwe

-Oostduinkerke4-2
19:30Wevelgem A-Varsenare1-1
20:00

Oostkamp

-Anzegem A4-0

zondag 13/10/2019

15:00

Zedelgem

-WS Lauwe3-1
.Vlamertinge A-

Blankenberge

0-3
.Dadizele A-RC Waregem A0-0

speeldag 8

periode 1

zondag 20/10/2019

15:00

RC Waregem A

-Zedelgem4-1
.Anzegem A-Dadizele A0-0
.Oostduinkerke-

Vlamertinge A

1-3
.Wielsbeke A-RC Lauwe0-0
.Boezinge-

Wevelgem A

0-3
.

WS Lauwe

-Poperinge A2-0
16:00Varsenare-

Wervik

0-5
.Blankenberge-Oostkamp2-2

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

18:00Wervik-

Boezinge

0-3
19:00

RC Lauwe

-Vlamertinge A1-0
20:00Oostkamp-Oostduinkerke1-1

zondag 27/10/2019

15:00Zedelgem-

Anzegem A

1-2
.

Poperinge A

-RC Waregem A4-0
.Wevelgem A-WS Lauwe1-1
.

Wielsbeke A

-Varsenare2-1
.Dadizele A-

Blankenberge

1-3

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:00Blankenberge-Zedelgem2-2

zondag 03/11/2019

14:30

Anzegem A

-Poperinge A2-0
.Oostduinkerke-

Dadizele A

0-1
.WS Lauwe-

Wervik

0-1
.Vlamertinge A-

Oostkamp

1-3
15:00Varsenare-

RC Lauwe

0-2
.Boezinge-Wielsbeke A0-0
.

RC Waregem A

-Wevelgem A2-1

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

18:00Wervik-RC Waregem A1-1
19:30Wevelgem A-

Anzegem A

2-4

zondag 10/11/2019

14:30RC Lauwe-

Oostkamp

2-3
.

Zedelgem

-Oostduinkerke3-2
.

Wielsbeke A

-WS Lauwe4-2
.

Dadizele A

-Vlamertinge A3-0
15:00

Varsenare

-Boezinge3-0
.Poperinge A-

Blankenberge

1-2

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:00

Blankenberge

-Wevelgem A5-2

zondag 17/11/2019

14:30

Anzegem A

-Wervik3-2
.Oostduinkerke-Poperinge A1-1
.

Vlamertinge A

-Zedelgem3-1
.

WS Lauwe

-Varsenare5-1
15:00Boezinge-RC Lauwe1-1
.

Oostkamp

-Dadizele A2-1
.

RC Waregem A

-Wielsbeke A4-1

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

18:00

Wervik

-Blankenberge1-0
19:00

Zedelgem

-Oostkamp2-0
19:30Wevelgem A-

Oostduinkerke

1-5

zondag 24/11/2019

14:30Wielsbeke A-Anzegem A2-2
.RC Lauwe-

Dadizele A

1-2
15:00Poperinge A-

Vlamertinge A

0-1
.Boezinge-

WS Lauwe

1-2
.Varsenare-

RC Waregem A

1-2

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

14:30

Anzegem A

-Varsenare4-0
.

Oostduinkerke

-Wervik3-2
.Vlamertinge A-

Wevelgem A

1-3
.

Dadizele A

-Zedelgem3-1
15:00RC Lauwe-WS Lauwe1-1
.

RC Waregem A

-Boezinge2-1
.Oostkamp-

Poperinge A

0-1
16:00Blankenberge-Wielsbeke A0-0

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

18:00

Wervik

-Vlamertinge A4-1
19:30Wevelgem A-

Oostkamp

1-2

zondag 08/12/2019

14:30Wielsbeke A-

Oostduinkerke

1-2
.

WS Lauwe

-RC Waregem A2-1
15:00Zedelgem-

RC Lauwe

0-1
.Boezinge-

Anzegem A

1-2
.

Poperinge A

-Dadizele A3-0
.Varsenare-

Blankenberge

1-4

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

18:00Wervik-Oostkamp2-2

zondag 15/12/2019

14:30

Wielsbeke A

-Vlamertinge A3-0
.WS Lauwe-Anzegem A1-1
15:00Poperinge A-Zedelgem1-1
.Boezinge-

Blankenberge

1-3
.Varsenare-

Oostduinkerke

2-4
.Wevelgem A-Dadizele A2-2
.RC Waregem A-RC Lauwe2-2

speeldag 17

periode 2

zondag 22/12/2019

14:30

Dadizele A

-Wervik3-0
.RC Lauwe-

Poperinge A

1-2

zaterdag 04/01/2020

19:00Anzegem A-

RC Waregem A

0-1
.Blankenberge-WS Lauwe0-0

zondag 05/01/2020

14:30Vlamertinge A-

Varsenare

3-4
.Oostduinkerke-Boezinge1-1
15:00Zedelgem-

Wevelgem A

1-2
.

Oostkamp

-Wielsbeke A2-0

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

18:00Wervik-Zedelgem1-1
19:30Wevelgem A-

Poperinge A

0-2

zondag 12/01/2020

14:30

WS Lauwe

-Oostduinkerke2-1
.

Wielsbeke A

-Dadizele A5-0
.Anzegem A-

RC Lauwe

1-2
15:00RC Waregem A-

Blankenberge

1-3
.Boezinge-Vlamertinge A2-2
.Varsenare-

Oostkamp

0-6

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:00Blankenberge-

Anzegem A

0-3
20:00

Oostkamp

-Boezinge6-1

zondag 19/01/2020

14:30Dadizele A-

Varsenare

2-3
.RC Lauwe-Wevelgem A1-1
.Oostduinkerke-

RC Waregem A

3-4
.Vlamertinge A-WS Lauwe0-0
15:00Poperinge A-

Wervik

1-2
.Zedelgem-

Wielsbeke A

1-3

speeldag 20

periode 2

zaterdag 25/01/2020

18:00Wervik-Wevelgem A2-2
19:00

Blankenberge

-RC Lauwe3-0

zondag 26/01/2020

14:30Wielsbeke A-Poperinge A0-0
.Anzegem A-Oostduinkerke2-2
.WS Lauwe-Oostkamp2-2
.

RC Waregem A

-Vlamertinge A2-1
15:00Varsenare-

Zedelgem

1-2
.

Boezinge

-Dadizele A2-1

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:30Wevelgem A-

Wielsbeke A

2-4

zondag 02/02/2020

15:00

Oostkamp

-RC Waregem A5-1
.Vlamertinge A-

Anzegem A

0-1
.

Oostduinkerke

-Blankenberge2-0
.

RC Lauwe

-Wervik2-1
.Poperinge A-

Varsenare

0-2
.

Zedelgem

-Boezinge5-1
.Dadizele A-

WS Lauwe

1-4

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:00

Blankenberge

-Vlamertinge A5-1

woensdag 26/02/2020

20:00Varsenare-Wevelgem A-

zaterdag 29/02/2020

18:30RC Waregem A-Dadizele A-

zondag 01/03/2020

15:00WS Lauwe-Zedelgem-
.Boezinge-Poperinge A-
.Wielsbeke A-Wervik-
.Anzegem A-Oostkamp-
.Oostduinkerke-RC Lauwe-

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30Wervik-

Varsenare

0-1
.Wevelgem A-

Boezinge

2-3
20:00Oostkamp-

Blankenberge

0-1

zondag 16/02/2020

15:00

Zedelgem

-RC Waregem A3-2
.Vlamertinge A-Oostduinkerke1-1
.RC Lauwe-

Wielsbeke A

1-2
.Poperinge A-

WS Lauwe

1-4

maandag 13/04/2020

15:00Dadizele A-Anzegem A-

speeldag 24

periode 3

zaterdag 22/02/2020

19:00Blankenberge-Dadizele A2-2

zondag 23/02/2020

15:00Anzegem A-Zedelgem2-2
.

RC Waregem A

-Poperinge A2-1
.WS Lauwe-

Wevelgem A

0-1
.

Boezinge

-Wervik1-0
.Varsenare-

Wielsbeke A

1-4
.Oostduinkerke-

Oostkamp

1-2
.

Vlamertinge A

-RC Lauwe1-0

speeldag 25

periode 3

zaterdag 07/03/2020

18:00Wervik-WS Lauwe-
18:15Zedelgem-Blankenberge-

zondag 08/03/2020

15:00Wevelgem A-RC Waregem A-
.Poperinge A-Anzegem A-
.Dadizele A-Oostduinkerke-
.Oostkamp-Vlamertinge A-
.RC Lauwe-Varsenare-
.Wielsbeke A-Boezinge-

speeldag 26

periode 3

zaterdag 14/03/2020

19:00Blankenberge-Poperinge A-
20:00Oostkamp-RC Lauwe-

zondag 15/03/2020

15:00Oostduinkerke-Zedelgem-
.Anzegem A-Wevelgem A-
.RC Waregem A-Wervik-
.WS Lauwe-Wielsbeke A-
.Boezinge-Varsenare-
.Vlamertinge A-Dadizele A-

speeldag 27

periode 3

zaterdag 21/03/2020

18:00Wervik-Anzegem A-
19:00Dadizele A-Oostkamp-
.Poperinge A-Oostduinkerke-
19:30Wevelgem A-Blankenberge-

zondag 22/03/2020

15:00Wielsbeke A-RC Waregem A-
.Zedelgem-Vlamertinge A-
.RC Lauwe-Boezinge-
.Varsenare-WS Lauwe-

speeldag 28

periode 3

zaterdag 28/03/2020

16:30WS Lauwe-Boezinge-
17:00Vlamertinge A-Poperinge A-
18:30Dadizele A-RC Lauwe-
19:00Oostduinkerke-Wevelgem A-
.Blankenberge-Wervik-
20:00Oostkamp-Zedelgem-

zondag 29/03/2020

15:00Anzegem A-Wielsbeke A-
.RC Waregem A-Varsenare-

speeldag 29

periode 3

zaterdag 04/04/2020

16:00WS Lauwe-RC Lauwe-
18:00Boezinge-RC Waregem A-
.Wervik-Oostduinkerke-
19:00Poperinge A-Oostkamp-
.Zedelgem-Dadizele A-
19:30Wevelgem A-Vlamertinge A-
20:00Varsenare-Anzegem A-

zondag 05/04/2020

15:00Wielsbeke A-Blankenberge-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

15:00RC Lauwe-Zedelgem-
.Dadizele A-Poperinge A-
.Oostkamp-Wevelgem A-
.Vlamertinge A-Wervik-
.Oostduinkerke-Wielsbeke A-
.Blankenberge-Varsenare-
.Anzegem A-Boezinge-
.RC Waregem A-WS Lauwe-

24/30

1.Oostkamp*5077
2.RC Waregem A*4467
3.Anzegem A**4188
4.Blankenberge3976
5.WS Lauwe*3877
6.Zedelgem*35107
7.Wielsbeke A*35107
8.Wervik*3317
9.Oostduinkerke*3057
10.Dadizele A**3018
11.RC Lauwe*2837
12.Poperinge A*2417
13.Boezinge*2297
14.Vlamertinge A2146
15.Wevelgem A*2047
16.Varsenare*1667
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

24/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Oostkamp*5015+33577+1530
2.RC Waregem A*4413+9456-220
3.Anzegem A**4111+16427+921
4.Blankenberge3911+12477+922
5.WS Lauwe*3810+17433+219
6.Zedelgem*3510+4424-117
7.Wielsbeke A*359+8395+319
8.Wervik*339+6395+221
9.Oostduinkerke*308+4445+428
10.Dadizele A**308-3333-914
11.xRC Lauwe*287-5293-112
12.xPoperinge A*246-5264-211
13.xBoezinge*226-21274-1016
14.xVlamertinge A216-24263-1713
15.xWevelgem A*204-14344+118
16.xVarsenare*165-37254-1114

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Oostkamp247+1625
2.RC Waregem A216+820
3.Wervik206+921
4.Anzegem A195+617
5.Zedelgem175+319
6.Dadizele A164+213
7.WS Lauwe154+718
8.RC Lauwe154014
9.Blankenberge123-119
10.Oostduinkerke113-216
11.Wielsbeke A112-410
12.Boezinge103-711
13.Vlamertinge A93-1011
14.Poperinge A92-312
15.Wevelgem A81-313
16.Varsenare10-215

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Oostkamp206+1325
2.Blankenberge206+1020
3.RC Waregem A206+520
4.Anzegem A185+922
5.WS Lauwe174+517
6.Wielsbeke A154+619
7.Oostduinkerke154+524
8.Poperinge A154+412
9.Dadizele A134-217
10.Wervik133017
11.Zedelgem113-413
12.RC Lauwe102-412
13.Varsenare93-1616
14.Wevelgem A92-916
15.Vlamertinge A82-1012
16.Boezinge61-1211

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

4/10

1

2

3

4

1.Wielsbeke A*93+610
2.Zedelgem*72+510
3.Blankenberge72+38
4.WS Lauwe*62+58
5.Oostkamp*62+47
6.Varsenare*6204
7.Boezinge*62-25
8.Oostduinkerke*41+14
9.Anzegem A**41+13
10.Vlamertinge A41-43
11.RC Lauwe*31-13
12.Wevelgem A*31-25
13.RC Waregem A*31-45
14.Dadizele A**10-33
15.Wervik*00-31
16.Poperinge A*00-62

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing