www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 18/04/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-4E: MASSEMEN B
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:00 | Massemen B - | Eendr.Zele | 3 - | 0 | 3 | | 3 | 3 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:00 | St-Pauwels - | Massemen B | 3 - | 2 | | 0 | 3 | 5 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Daknam - | Massemen B | 4 - | 0 | | 0 | 3 | 9 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Massemen B - | Heusden Sp B | 4 - | 1 | 3 | | 6 | 9 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Laarne-Kalken B - | Massemen B | 1 - | 4 | | 3 | 9 | 7 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:00 | Massemen B - | Destelbergen B | 1 - | 4 | 0 | | 9 | 7 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | SVH Waasmunster - | Massemen B | 2 - | 1 | | 0 | 9 | 8 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Massemen B - | Schelde B | 2 - | 3 | 0 | | 9 | 8 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Vos Reinaert - | Massemen B | 0 - | 9 | | 3 | 12 | 6 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Edeboys B - | Massemen B | 0 - | 3 | | 3 | 15 | 6 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Massemen B - | Tielrode | 1 - | 4 | 0 | | 15 | 6 | |
15 | Za-09/12/23 | 20:00 | PD Kruibeke - | Massemen B | 0 - | 1 | | 3 | 18 | 6 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Massemen B - | St-Pauwels | 3 - | 0 | 3 | | 21 | 5 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:00 | Massemen B - | Daknam | 0 - | 5 | 0 | | 21 | 7 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Massemen B - | Vos Reinaert | 1 - | 0 | 3 | | 24 | 6 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Heusden Sp B - | Massemen B | 3 - | 3 | | 1 | 25 | 6 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Massemen B - | PD Kruibeke | 6 - | 4 | 3 | | 28 | 5 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Tielrode - | Massemen B | 3 - | 0 | | 0 | 28 | 5 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Schelde B - | Massemen B | 1 - | 1 | | 1 | 29 | 5 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Massemen B - | SVH Waasmunster | 1 - | 1 | 1 | | 30 | 5 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:00 | Eendr.Zele - | Massemen B | 2 - | 3 | | 3 | 33 | 5 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Massemen B - | Edeboys B | 1 - | 3 | 0 | | 33 | 6 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Destelbergen B - | Massemen B | 0 - | 9 | | 3 | 36 | 5 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Massemen B - | Laarne-Kalken B | - | | . | | | | |
Rangschikking(24/24) | 1 | Daknam** | | 59 | | 19 | +60 | 81 | | 11 | +31 | 38 |
| 2 | SVH Waasmunster** | | 56 | | 18 | +42 | 64 | | 9 | +21 | 33 |
| 3 | PD Kruibeke** | x | 45 | | 14 | +18 | 45 | | 7 | +10 | 26 |
| 4 | St-Pauwels* | x | 38 | | 12 | +1 | 40 | | 2 | -12 | 16 |
⇒ | 5 | Massemen B* | x | 36 | | 11 | +15 | 59 | | 6 | +17 | 36 |
| 6 | Tielrode* | x | 34 | | 10 | +6 | 40 | | 4 | +3 | 20 |
| 7 | Edeboys B** | x | 31 | | 9 | +8 | 49 | | 3 | -3 | 20 |
| 8 | Destelbergen B** | x | 28 | | 8 | -11 | 39 | | 4 | -6 | 19 |
→ | 9 | Laarne-Kalken B** | x | 23 | | 6 | -11 | 37 | | 3 | -11 | 12 |
| 10 | Heusden Sp B* | x | 22 | | 6 | -20 | 35 | | 2 | -13 | 13 |
| 11 | Eendr.Zele | x | 21 | | 6 | -24 | 25 | | 1 | -23 | 8 |
| 12 | Schelde B** | x | 14 | | 3 | -34 | 31 | | 1 | -29 | 10 |
| 13 | Vos Reinaert** | x | 9 | | 2 | -50 | 20 | | 0 | -32 | 8 |
| AMC | Sombeke | x | 0 | | 0 | 0 | 0 | | 0 | 0 | 0 |
| . | Meerdonk | x | 0 | | 0 | 0 | 0 | | 0 | 0 | 0 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van LAARNE-KALKEN B1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Laarne-Kalken B - | Daknam | 1 - | 5 | 0 | | 0 | 12 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Tielrode - | Laarne-Kalken B | 0 - | 1 | | 3 | 3 | 7 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Laarne-Kalken B - | Destelbergen B | 0 - | 2 | 0 | | 3 | 8 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Heusden Sp B - | Laarne-Kalken B | 2 - | 2 | | 1 | 4 | 7 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Schelde B - | Laarne-Kalken B | 0 - | 1 | | 3 | 7 | 6 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Laarne-Kalken B - | Massemen B | 1 - | 4 | 0 | | 7 | 9 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Laarne-Kalken B - | Vos Reinaert | 7 - | 0 | 3 | | 10 | 7 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Laarne-Kalken B - | PD Kruibeke | 1 - | 3 | 0 | | 10 | 7 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Edeboys B - | Laarne-Kalken B | 6 - | 2 | | 0 | 10 | 9 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Laarne-Kalken B - | Eendr.Zele | 1 - | 1 | 1 | | 11 | 9 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | St-Pauwels - | Laarne-Kalken B | 2 - | 1 | | 0 | 11 | 9 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | SVH Waasmunster - | Laarne-Kalken B | 2 - | 0 | | 0 | 11 | 10 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Vos Reinaert - | Laarne-Kalken B | 1 - | 1 | | 1 | 12 | 9 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:00 | Eendr.Zele - | Laarne-Kalken B | 0 - | 2 | | 3 | 15 | 9 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Laarne-Kalken B - | Heusden Sp B | 4 - | 1 | 3 | | 18 | 9 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Laarne-Kalken B - | Edeboys B | 4 - | 1 | 3 | | 21 | 9 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Daknam - | Laarne-Kalken B | 2 - | 2 | | 1 | 22 | 8 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Laarne-Kalken B - | Tielrode | 2 - | 3 | 0 | | 22 | 9 | |
23 | Za-02/03/24 | 20:00 | PD Kruibeke - | Laarne-Kalken B | 3 - | 0 | | 0 | 22 | 9 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Laarne-Kalken B - | St-Pauwels | 2 - | 2 | 1 | | 23 | 9 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Destelbergen B - | Laarne-Kalken B | 5 - | 0 | | 0 | 23 | 9 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Laarne-Kalken B - | SVH Waasmunster | 2 - | 3 | 0 | | 23 | 9 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Massemen B - | Laarne-Kalken B | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Laarne-Kalken B - | Schelde B | - | | . | | | | |
Periode1(13/14) | 1 | Daknam | | 34 | | 2 | SVH Waasmunster | x | 34 | | 3 | St-Pauwels | x | 31 | | 4 | Destelbergen B | x | 23 | | 5 | PD Kruibeke | x | 23 | ⇒ | 6 | Massemen B | x | 21 | | 7 | Edeboys B | x | 18 | | 8 | Tielrode | x | 17 | | 9 | Heusden Sp B | x | 15 | → | 10 | Laarne-Kalken B | x | 14 | | 11 | Eendr.Zele | x | 14 | | 12 | Schelde B | x | 9 | | 13 | Vos Reinaert | x | 4 | | 0 | Sombeke | x | 0 | | . | Meerdonk | x | 4 | | Periode2(12/14) | 1 | Daknam** | | 28 | | 2 | SVH Waasmunster** | | 25 | | 3 | PD Kruibeke** | | 23 | | 4 | Tielrode* | x | 20 | ⇒ | 5 | Massemen B* | x | 18 | | 6 | Edeboys B** | x | 13 | → | 7 | Laarne-Kalken B** | x | 12 | | 8 | Heusden Sp B* | x | 10 | | 9 | St-Pauwels* | x | 10 | | 10 | Eendr.Zele | x | 10 | | 11 | Vos Reinaert** | x | 8 | | 12 | Schelde B** | x | 8 | | 13 | Destelbergen B** | x | 8 | | 0 | Sombeke | x | 0 | | . | Meerdonk | x | 0 | |
Beste aanval | Daknam | 81 | | SVH Waasmunster | 64 | ⇒ | Massemen B | 59 | | Edeboys B | 49 | | PD Kruibeke | 45 | | Tielrode | 40 | | St-Pauwels | 40 | | Destelbergen B | 39 | → | Laarne-Kalken B | 37 | | Heusden Sp B | 35 | | Schelde B | 31 | | Eendr.Zele | 25 | | Vos Reinaert | 20 | | Beste verdediging | Daknam | 21 | | SVH Waasmunster | 22 | | PD Kruibeke | 27 | | Tielrode | 34 | | St-Pauwels | 39 | | Edeboys B | 41 | ⇒ | Massemen B | 44 | → | Laarne-Kalken B | 48 | | Eendr.Zele | 49 | | Destelbergen B | 50 | | Heusden Sp B | 55 | | Schelde B | 65 | | Vos Reinaert | 70 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.