www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 18/04/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-4D: OPHASSELT
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Ophasselt - | Geraardsbergen B | 5 - | 4 | | 3 | | 3 | 5 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:00 | Herzele-Ressegem B - | Ophasselt | 1 - | 1 | | | 1 | 4 | 5 | |
3 | Za-16/09/23 | 20:00 | Sint-Antelinks B - | Ophasselt | 3 - | 2 | | | 0 | 4 | 7 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Ophasselt - | Gijzegem | 2 - | 2 | | 1 | | 5 | 9 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Schoonaarde B - | Ophasselt | 2 - | 0 | | | 0 | 5 | 11 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Ophasselt - | Neigem | 5 - | 2 | | 3 | | 8 | 10 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:00 | Winnik B - | Ophasselt | 6 - | 0 | | | 0 | 8 | 11 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Ophasselt - | Koboz | 8 - | 1 | | 3 | | 11 | 11 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Moorsel - | Ophasselt | 1 - | 4 | | | 3 | 14 | 9 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Ophasselt - | Herdersem | 7 - | 2 | | 3 | | 17 | 8 | |
11 | Za-11/11/23 | 20:00 | Meldert B - | Ophasselt | 8 - | 0 | | | 0 | 17 | 8 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Ophasselt - | Idegem | 3 - | 4 | | 0 | | 17 | 10 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Ophasselt - | Nieuwerkerken | 2 - | 5 | | 0 | | 17 | 12 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Gijzegem - | Ophasselt | 3 - | 1 | | | 0 | 17 | 12 | |
14 | Za-23/12/23 | 19:30 | Nederhasselt B - | Ophasselt | 4 - | 0 | | | 0 | 17 | 12 | |
13 | Zo-07/01/24 | 14:30 | Ophasselt - | Voorde-Appelterre B | 1 - | 4 | | 0 | | 17 | 12 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Idegem - | Ophasselt | 3 - | 1 | | | 0 | 17 | 12 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Ophasselt - | Meldert B | 1 - | 5 | | 0 | | 17 | 12 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Neigem - | Ophasselt | 1 - | 5 | | | 3 | 20 | 12 | |
21 | Zo-18/02/24 | 12:00 | Ophasselt - | Winnik B | 1 - | 4 | | 0 | | 20 | 12 | |
22 | Za-24/02/24 | 20:00 | Herdersem - | Ophasselt | 0 - | 3 | | | 3 | 23 | 12 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Ophasselt - | Herzele-Ressegem B | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 26 | 11 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Geraardsbergen B - | Ophasselt | 0 - | 1 | | | 3 | 29 | 11 | |
25 | Zo-17/03/24 | 16:30 | Ophasselt - | Moorsel | 5 - | 4 | | 3 | | 32 | 11 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Nieuwerkerken - | Ophasselt | 1 - | 1 | | | 1 | 33 | 12 | |
17 | Ma-01/04/24 | 15:00 | Ophasselt - | Sint-Antelinks B | 2 - | 3 | | 0 | | 33 | 12 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:00 | Voorde-Appelterre B - | Ophasselt | 3 - | 3 | | | 1 | 34 | 12 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Ophasselt - | Nederhasselt B | 2 - | 0 | | 3 | | 37 | 12 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Koboz - | Ophasselt | - | | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Ophasselt - | Schoonaarde B | - | | | . | | | | |
Rangschikking(28/30) | 1 | Schoonaarde B | | 67 | | 21 | +67 | 105 | | 8 | +15 | 38 |
| 2 | Meldert B | | 66 | | 21 | +82 | 123 | | 11 | +34 | 52 |
| 3 | Winnik B | x | 60 | | 18 | +67 | 101 | | 9 | +23 | 41 |
| 4 | Nieuwerkerken | x | 59 | | 19 | +41 | 85 | | 10 | +22 | 46 |
| 5 | Idegem | x | 54 | | 17 | +37 | 87 | | 9 | +23 | 46 |
| 6 | Sint-Antelinks B | x | 50 | | 15 | +16 | 70 | | 6 | -3 | 32 |
| 7 | Voorde-Appelterre B | x | 48 | | 15 | +13 | 68 | | 7 | 0 | 28 |
| 8 | Nederhasselt B | x | 47 | | 14 | +26 | 72 | | 8 | +8 | 34 |
| 9 | Neigem | x | 42 | | 12 | +13 | 87 | | 5 | 0 | 45 |
| 10 | Gijzegem | x | 39 | | 12 | +11 | 63 | | 4 | -2 | 27 |
| 11 | Herdersem | x | 38 | | 12 | -11 | 56 | | 5 | -17 | 23 |
⇒ | 12 | Ophasselt | x | 37 | | 11 | -5 | 71 | | 4 | -14 | 22 |
| 13 | Herzele-Ressegem B | x | 15 | | 4 | -61 | 38 | | 2 | -43 | 16 |
| 14 | Moorsel | x | 12 | | 3 | -69 | 38 | | 1 | -40 | 17 |
| 15 | Geraardsbergen B | x | 9 | | 3 | -78 | 40 | | 2 | -35 | 27 |
→ | 16 | Koboz | x | 3 | | 1 | -149 | 24 | | 1 | -79 | 16 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van KOBOZ1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Herdersem - | Koboz | 5 - | 4 | | | 0 | 0 | 9 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Koboz - | Sint-Antelinks B | 1 - | 8 | | 0 | | 0 | 16 | - |
3 | Vr-15/09/23 | 19:00 | Winnik B - | Koboz | 11 - | 0 | | | 0 | 0 | 16 | - |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Koboz - | Schoonaarde B | 0 - | 5 | | 0 | | 0 | 16 | - |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Koboz - | Idegem | 1 - | 12 | | 0 | | 0 | 16 | - |
6 | Za-07/10/23 | 19:00 | Voorde-Appelterre B - | Koboz | 5 - | 2 | | | 0 | 0 | 16 | - |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Koboz - | Geraardsbergen B | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 0 | 16 | - |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Ophasselt - | Koboz | 8 - | 1 | | | 0 | 0 | 16 | - |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Koboz - | Nieuwerkerken | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 0 | 16 | - |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Gijzegem - | Koboz | 7 - | 0 | | | 0 | 0 | 16 | - |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Koboz - | Herzele-Ressegem B | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 0 | 16 | - |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Neigem - | Koboz | 8 - | 0 | F1 | | 0 | 0 | 16 | - |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Koboz - | Nederhasselt B | 0 - | 5 | F1 | 0 | | 0 | 16 | - |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Koboz - | Moorsel | 0 - | 4 | | 0 | | 0 | 16 | - |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Meldert B - | Koboz | 9 - | 1 | | | 0 | 0 | 16 | - |
16 | Za-16/12/23 | 19:00 | Sint-Antelinks B - | Koboz | 7 - | 0 | | | 0 | 0 | 16 | - |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Koboz - | Voorde-Appelterre B | 1 - | 4 | | 0 | | 0 | 16 | - |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Nieuwerkerken - | Koboz | 10 - | 1 | | | 0 | 0 | 16 | - |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Koboz - | Gijzegem | 0 - | 4 | | 0 | | 0 | 16 | - |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | Schoonaarde B - | Koboz | 7 - | 0 | | | 0 | 0 | 16 | - |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Moorsel - | Koboz | 2 - | 3 | | | 3 | 3 | 16 | - |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Koboz - | Meldert B | 0 - | 5 | | 0 | | 3 | 16 | - |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Koboz - | Winnik B | 1 - | 5 | | 0 | | 3 | 16 | - |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Nederhasselt B - | Koboz | 7 - | 0 | | | 0 | 3 | 16 | - |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Koboz - | Neigem | 3 - | 9 | | 0 | | 3 | 16 | - |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Geraardsbergen B - | Koboz | 2 - | 0 | | | 0 | 3 | 16 | - |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Koboz - | Herdersem | 1 - | 2 | | 0 | | 3 | 16 | - |
28 | Zo-14/04/24 | 16:00 | Idegem - | Koboz | 7 - | 4 | | | 0 | 3 | 16 | - |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Koboz - | Ophasselt | - | | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Herzele-Ressegem B - | Koboz | - | | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Winnik B | | 23 | | 2 | Nieuwerkerken | x | 22 | | 3 | Schoonaarde B | x | 22 | | 4 | Sint-Antelinks B | x | 20 | | 5 | Idegem | x | 18 | | 6 | Meldert B | x | 18 | | 7 | Nederhasselt B | x | 18 | ⇒ | 8 | Ophasselt | x | 17 | | 9 | Herdersem | x | 15 | | 10 | Neigem | x | 14 | | 11 | Gijzegem | x | 13 | | 12 | Voorde-Appelterre B | x | 13 | | 13 | Herzele-Ressegem B | x | 8 | | 14 | Moorsel | x | 7 | | 15 | Geraardsbergen B | x | 3 | → | 16 | Koboz | x | 0 | | Periode2(10/10) | 1 | Meldert B | | 26 | | 2 | Schoonaarde B | x | 25 | | 3 | Nieuwerkerken | x | 24 | | 4 | Voorde-Appelterre B | x | 24 | | 5 | Gijzegem | x | 22 | | 6 | Winnik B | x | 20 | | 7 | Idegem | x | 20 | | 8 | Nederhasselt B | x | 16 | | 9 | Sint-Antelinks B | x | 16 | | 10 | Neigem | x | 12 | | 11 | Herdersem | x | 8 | | 12 | Herzele-Ressegem B | x | 7 | | 13 | Moorsel | x | 5 | ⇒ | 14 | Ophasselt | x | 3 | | 15 | Geraardsbergen B | x | 3 | → | 16 | Koboz | x | 0 | | Periode3(8/10) | 1 | Meldert B | | 22 | | 2 | Schoonaarde B | | 20 | | 3 | Winnik B | | 17 | ⇒ | 4 | Ophasselt | | 17 | | 5 | Neigem | | 16 | | 6 | Idegem | | 16 | | 7 | Herdersem | x | 15 | | 8 | Sint-Antelinks B | x | 14 | | 9 | Nederhasselt B | x | 13 | | 10 | Nieuwerkerken | x | 13 | | 11 | Voorde-Appelterre B | x | 11 | | 12 | Gijzegem | x | 4 | | 13 | Geraardsbergen B | x | 3 | → | 14 | Koboz | x | 3 | | 15 | Moorsel | x | 0 | | 16 | Herzele-Ressegem B | x | 0 | |
Beste aanval | Meldert B | 123 | | Schoonaarde B | 105 | | Winnik B | 101 | | Idegem | 87 | | Neigem | 87 | | Nieuwerkerken | 85 | | Nederhasselt B | 72 | ⇒ | Ophasselt | 71 | | Sint-Antelinks B | 70 | | Voorde-Appelterre B | 68 | | Gijzegem | 63 | | Herdersem | 56 | | Geraardsbergen B | 40 | | Moorsel | 38 | | Herzele-Ressegem B | 38 | → | Koboz | 24 | | Beste verdediging | Winnik B | 34 | | Schoonaarde B | 38 | | Meldert B | 41 | | Nieuwerkerken | 44 | | Nederhasselt B | 46 | | Idegem | 50 | | Gijzegem | 52 | | Sint-Antelinks B | 54 | | Voorde-Appelterre B | 55 | | Herdersem | 67 | | Neigem | 74 | ⇒ | Ophasselt | 76 | | Herzele-Ressegem B | 99 | | Moorsel | 107 | | Geraardsbergen B | 118 | → | Koboz | 173 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.