Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale B(2019-2020)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

3/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Zevergem93+9131+33
2.Michelbeke A72+8121+34
3.Strijpen72+8111+12
4.Mater62+691+57
5.Nazareth-Eke B62+592+89
6.Sparta Petegem B62+140-11
7.Velzeke B41-261+15
8.Boekel B*31040-12
9.Bevere B*31020-10
10.Zingem B31-281+35
11.Eine B31-551-44
12.Volkegem A*10-130-13
13.Munkzwalm B*00-510-11
14.Ophasselt B*00-73000
15.FC Kluisbergen B00-1550-123

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Zevergem330013 : 4+99
2.Michelbeke A321012 : 4+87
3.Strijpen321011 : 3+87
4.Mater32019 : 3+66
5.Nazareth-Eke B32019 : 4+56
6.Sparta Petegem B32014 : 3+16
7.Velzeke B31116 : 8-24
8.Boekel B21014 : 403
9.Bevere B21012 : 203
10.Zingem B31028 : 10-23
11.Eine B31025 : 10-53
12.Volkegem A20113 : 4-11
13.Munkzwalm B20021 : 6-50
14.Ophasselt B20023 : 10-70
15.FC Kluisbergen B30035 : 20-150