zaterdag 02/09/2023 | ||||||
19:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | Bottelare B | 5 | - | 3 |
19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Nazareth-Eke B | 1 | - | 1 |
. | De Pinte B | - | Sparta St.Niklaas | 4 | - | 2 |
. | Windeke | - | Sparta Petegem B | 4 | - | 4 |
. | Zwijnaarde B | - | Huise-Ouwegem | 2 | - | 4 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Merelbeke | - | Olsene | 0 | - | 7 |
. | Ooidonck Leerne | - | Zingem B | 3 | - | 3 |
. | Machelen a Leie B | - | Nokere-Kruishout.B | 0 | - | 3 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
18:00 | Sparta Petegem B | - | Machelen a Leie B | 8 | - | 0 |
19:00 | Nazareth-Eke B | - | Merelbeke | 8 | - | 0 |
19:30 | Nokere-Kruishout.B | - | Zwijnaarde B | 3 | - | 0 |
. | Zingem B | - | Windeke | 1 | - | 5 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | Bottelare B | - | De Pinte B | 2 | - | 2 |
. | Olsene | - | Gijzel-Oosterzele B | 2 | - | 2 |
. | Sparta St.Niklaas | - | St-Denijs Sp.B | 0 | - | 5 |
. | Huise-Ouwegem | - | Ooidonck Leerne | 3 | - | 1 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
19:00 | Nazareth-Eke B | - | Gijzel-Oosterzele B | 7 | - | 2 |
19:30 | Nokere-Kruishout.B | - | Sparta Petegem B | 1 | - | 2 |
. | St-Denijs Sp.B | - | Ooidonck Leerne | 2 | - | 5 |
. | Windeke | - | Huise-Ouwegem | 2 | - | 2 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | Merelbeke | - | Bottelare B | 3 | - | 1 |
. | Olsene | - | Sparta St.Niklaas | 2 | - | 2 |
. | Machelen a Leie B | - | Zwijnaarde B | 2 | - | 1 |
woensdag 27/09/2023 | ||||||
20:00 | De Pinte B | - | Zingem B | 2 | - | 2 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
18:00 | Sparta Petegem B | - | St-Denijs Sp.B | 3 | - | 1 |
19:30 | Zwijnaarde B | - | Windeke | 3 | - | 1 |
. | Zingem B | - | Merelbeke | 7 | - | 2 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
15:00 | Huise-Ouwegem | - | Nokere-Kruishout.B | 3 | - | 1 |
. | Sparta St.Niklaas | - | Nazareth-Eke B | 1 | - | 1 |
. | Bottelare B | - | Olsene | 3 | - | 3 |
. | Ooidonck Leerne | - | Machelen a Leie B | 1 | - | 0 |
maandag 25/09/2023 | ||||||
20:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | De Pinte B | 3 | - | 4 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
19:00 | Nazareth-Eke B | - | Ooidonck Leerne | 2 | - | 2 |
19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Zwijnaarde B | 2 | - | 2 |
. | De Pinte B | - | Machelen a Leie B | 0 | - | 2 |
. | Nokere-Kruishout.B | - | Windeke | 3 | - | 2 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
15:00 | Olsene | - | Huise-Ouwegem | 4 | - | 1 |
. | Merelbeke | - | Sparta Petegem B | 0 | - | 10 |
. | Bottelare B | - | Zingem B | 6 | - | 6 |
. | Sparta St.Niklaas | - | Gijzel-Oosterzele B | 0 | - | 2 |
vrijdag 06/10/2023 | ||||||
20:00 | Machelen a Leie B | - | Bottelare B | 1 | - | 1 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
18:00 | Sparta Petegem B | - | Sparta St.Niklaas | 6 | - | 0 |
19:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | Merelbeke | 4 | - | 1 |
19:30 | Windeke | - | St-Denijs Sp.B | 6 | - | 3 |
. | Zwijnaarde B | - | Olsene | 0 | - | 8 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
15:00 | Huise-Ouwegem | - | De Pinte B | 4 | - | 1 |
. | Ooidonck Leerne | - | Nokere-Kruishout.B | 1 | - | 2 |
woensdag 13/12/2023 | ||||||
20:00 | Zingem B | - | Nazareth-Eke B | 3 | - | 1 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
19:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | Zwijnaarde B | 6 | - | 2 |
. | Nazareth-Eke B | - | Machelen a Leie B | 3 | - | 1 |
19:30 | De Pinte B | - | Nokere-Kruishout.B | 0 | - | 1 |
. | St-Denijs Sp.B | - | Huise-Ouwegem | 2 | - | 2 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
15:00 | Merelbeke | - | Windeke | 0 | - | 9 |
. | Olsene | - | Ooidonck Leerne | 1 | - | 0 |
. | Sparta St.Niklaas | - | Zingem B | 3 | - | 3 |
woensdag 18/10/2023 | ||||||
20:15 | Bottelare B | - | Sparta Petegem B | 2 | - | 8 |
zaterdag 21/10/2023 | |||||||
18:00 | Sparta Petegem B | - | De Pinte B | 2 | - | 2 | |
19:30 | Nokere-Kruishout.B | - | Merelbeke | 5 | - | 0 | F1 |
. | Windeke | - | Olsene | 2 | - | 2 | |
. | Zwijnaarde B | - | Nazareth-Eke B | 1 | - | 5 | |
. | Zingem B | - | Gijzel-Oosterzele B | 1 | - | 2 | |
zondag 22/10/2023 | |||||||
15:00 | Huise-Ouwegem | - | Bottelare B | 8 | - | 1 | |
. | Ooidonck Leerne | - | Sparta St.Niklaas | 4 | - | 1 | |
. | Machelen a Leie B | - | St-Denijs Sp.B | 4 | - | 2 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
19:00 | Nazareth-Eke B | - | Sparta Petegem B | 0 | - | 3 |
19:30 | De Pinte B | - | Windeke | 1 | - | 1 |
. | St-Denijs Sp.B | - | Nokere-Kruishout.B | 2 | - | 1 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
14:30 | Gijzel-Oosterzele B | - | Huise-Ouwegem | 1 | - | 2 |
. | Bottelare B | - | Ooidonck Leerne | 1 | - | 3 |
. | Sparta St.Niklaas | - | Zwijnaarde B | 2 | - | 2 |
. | Olsene | - | Zingem B | 2 | - | 2 |
. | Merelbeke | - | Machelen a Leie B | 1 | - | 1 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
18:00 | Sparta Petegem B | - | Olsene | 1 | - | 1 |
19:30 | Zwijnaarde B | - | Zingem B | 3 | - | 1 |
. | Windeke | - | Gijzel-Oosterzele B | 2 | - | 1 |
. | Nokere-Kruishout.B | - | Bottelare B | 3 | - | 1 |
. | St-Denijs Sp.B | - | Merelbeke | 5 | - | 1 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:30 | Machelen a Leie B | - | Sparta St.Niklaas | 6 | - | 0 |
. | Ooidonck Leerne | - | De Pinte B | 3 | - | 0 |
. | Huise-Ouwegem | - | Nazareth-Eke B | 2 | - | 2 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
19:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | Sparta Petegem B | 0 | - | 1 |
. | Nazareth-Eke B | - | Nokere-Kruishout.B | 5 | - | 2 |
. | Olsene | - | St-Denijs Sp.B | 1 | - | 0 |
19:30 | De Pinte B | - | Zwijnaarde B | 5 | - | 3 |
. | Zingem B | - | Machelen a Leie B | 1 | - | 1 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
14:30 | Sparta St.Niklaas | - | Huise-Ouwegem | 1 | - | 4 |
. | Merelbeke | - | Ooidonck Leerne | 0 | - | 3 |
. | Bottelare B | - | Windeke | 1 | - | 9 |
zaterdag 18/11/2023 | ||||||
18:00 | Sparta Petegem B | - | Zingem B | 2 | - | 2 |
19:30 | St-Denijs Sp.B | - | De Pinte B | 3 | - | 0 |
. | Nokere-Kruishout.B | - | Sparta St.Niklaas | 8 | - | 0 |
. | Zwijnaarde B | - | Bottelare B | 1 | - | 4 |
. | Windeke | - | Nazareth-Eke B | 3 | - | 3 |
zondag 19/11/2023 | ||||||
14:30 | Ooidonck Leerne | - | Gijzel-Oosterzele B | 3 | - | 1 |
. | Machelen a Leie B | - | Olsene | 2 | - | 1 |
. | Huise-Ouwegem | - | Merelbeke | 7 | - | 2 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
19:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | Machelen a Leie B | 4 | - | 1 |
19:30 | De Pinte B | - | Nazareth-Eke B | 0 | - | 3 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
14:30 | Sparta St.Niklaas | - | Windeke | 0 | - | 4 |
. | Bottelare B | - | St-Denijs Sp.B | 3 | - | 1 |
. | Ooidonck Leerne | - | Sparta Petegem B | 2 | - | 2 |
. | Olsene | - | Nokere-Kruishout.B | 3 | - | 4 |
. | Merelbeke | - | Zwijnaarde B | 2 | - | 3 |
15:00 | Zingem B | - | Huise-Ouwegem | 0 | - | 1 |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
19:00 | Nazareth-Eke B | - | Olsene | 2 | - | 5 |
19:30 | Nokere-Kruishout.B | - | Gijzel-Oosterzele B | 2 | - | 2 |
. | Windeke | - | Ooidonck Leerne | 0 | - | 0 |
. | St-Denijs Sp.B | - | Zingem B | 7 | - | 1 |
. | De Pinte B | - | Merelbeke | 7 | - | 0 |
. | Zwijnaarde B | - | Sparta Petegem B | 2 | - | 3 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
14:30 | Huise-Ouwegem | - | Machelen a Leie B | 1 | - | 0 |
. | Sparta St.Niklaas | - | Bottelare B | 3 | - | 3 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
18:00 | Sparta Petegem B | - | Huise-Ouwegem | 4 | - | 0 |
19:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | St-Denijs Sp.B | 1 | - | 3 |
19:30 | Zingem B | - | Nokere-Kruishout.B | 1 | - | 2 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:30 | Merelbeke | - | Sparta St.Niklaas | 3 | - | 0 |
. | Machelen a Leie B | - | Windeke | 0 | - | 5 |
. | Ooidonck Leerne | - | Zwijnaarde B | 3 | - | 1 |
. | Bottelare B | - | Nazareth-Eke B | 1 | - | 1 |
. | Olsene | - | De Pinte B | 7 | - | 2 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
17:00 | Zwijnaarde B | - | Gijzel-Oosterzele B | 0 | - | 1 |
18:00 | Sparta Petegem B | - | Bottelare B | 5 | - | 0 |
19:00 | Nazareth-Eke B | - | Zingem B | 4 | - | 1 |
19:30 | Nokere-Kruishout.B | - | De Pinte B | 4 | - | 0 |
. | Windeke | - | Merelbeke | 7 | - | 1 |
. | St-Denijs Sp.B | - | Sparta St.Niklaas | 3 | - | 2 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
14:30 | Machelen a Leie B | - | Ooidonck Leerne | 3 | - | 0 |
. | Huise-Ouwegem | - | Olsene | 2 | - | 0 |
zaterdag 13/01/2024 | ||||||
19:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | Nazareth-Eke B | 1 | - | 2 |
19:30 | De Pinte B | - | Huise-Ouwegem | 1 | - | 5 |
zondag 14/01/2024 | ||||||
14:30 | Merelbeke | - | Nokere-Kruishout.B | 0 | - | 6 |
. | Olsene | - | Windeke | 0 | - | 1 |
. | Bottelare B | - | Machelen a Leie B | 1 | - | 3 |
. | Ooidonck Leerne | - | St-Denijs Sp.B | 3 | - | 1 |
. | Sparta St.Niklaas | - | Sparta Petegem B | 0 | - | 5 |
woensdag 24/01/2024 | ||||||
20:00 | Zingem B | - | Zwijnaarde B | 2 | - | 1 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
19:00 | Nazareth-Eke B | - | Sparta St.Niklaas | 3 | - | 0 |
19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Olsene | 0 | - | 5 |
. | Nokere-Kruishout.B | - | Ooidonck Leerne | 2 | - | 1 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:30 | Machelen a Leie B | - | Zingem B | 4 | - | 1 |
. | Huise-Ouwegem | - | Gijzel-Oosterzele B | 1 | - | 0 |
16:00 | Windeke | - | Bottelare B | 3 | - | 1 |
dinsdag 13/02/2024 | ||||||
20:00 | Zwijnaarde B | - | De Pinte B | 2 | - | 3 |
woensdag 14/02/2024 | ||||||
20:00 | Sparta Petegem B | - | Merelbeke | 4 | - | 0 |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
18:00 | Sparta Petegem B | - | Nokere-Kruishout.B | 3 | - | 3 |
19:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | Ooidonck Leerne | 3 | - | 4 |
. | Nazareth-Eke B | - | Windeke | 1 | - | 3 |
19:30 | Zingem B | - | Olsene | 3 | - | 4 |
. | Zwijnaarde B | - | Sparta St.Niklaas | 2 | - | 2 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
14:30 | Machelen a Leie B | - | De Pinte B | 4 | - | 3 |
. | Merelbeke | - | St-Denijs Sp.B | 0 | - | 2 |
. | Bottelare B | - | Huise-Ouwegem | 1 | - | 5 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Sparta Petegem B | 1 | - | 2 |
. | Nokere-Kruishout.B | - | Nazareth-Eke B | 3 | - | 0 |
. | De Pinte B | - | Gijzel-Oosterzele B | 3 | - | 0 |
. | Windeke | - | Zwijnaarde B | 1 | - | 0 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
15:00 | Sparta St.Niklaas | - | Machelen a Leie B | 1 | - | 2 |
. | Olsene | - | Bottelare B | 4 | - | 2 |
. | Ooidonck Leerne | - | Merelbeke | 4 | - | 0 |
. | Huise-Ouwegem | - | Zingem B | 4 | - | 1 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
18:00 | Sparta Petegem B | - | Windeke | 4 | - | 1 |
19:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | Nokere-Kruishout.B | 0 | - | 5 |
19:30 | Zwijnaarde B | - | St-Denijs Sp.B | 2 | - | 3 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
15:00 | Machelen a Leie B | - | Huise-Ouwegem | 0 | - | 3 |
. | Zingem B | - | De Pinte B | 1 | - | 2 |
. | Bottelare B | - | Sparta St.Niklaas | 1 | - | 3 |
. | Ooidonck Leerne | - | Olsene | 1 | - | 3 |
. | Merelbeke | - | Nazareth-Eke B | 0 | - | 1 |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
19:00 | Nazareth-Eke B | - | Bottelare B | 2 | - | 0 |
19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Gijzel-Oosterzele B | 2 | - | 2 |
. | Windeke | - | Zingem B | 5 | - | 1 |
. | De Pinte B | - | Ooidonck Leerne | 0 | - | 1 |
. | Nokere-Kruishout.B | - | Machelen a Leie B | 2 | - | 1 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
15:00 | Olsene | - | Sparta Petegem B | 2 | - | 2 |
. | Huise-Ouwegem | - | Zwijnaarde B | 4 | - | 1 |
. | Sparta St.Niklaas | - | Merelbeke | 2 | - | 2 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
18:00 | Sparta Petegem B | - | Nazareth-Eke B | 4 | - | 0 |
19:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | Windeke | 0 | - | 7 |
19:30 | Zwijnaarde B | - | Machelen a Leie B | 1 | - | 4 |
. | Zingem B | - | St-Denijs Sp.B | 1 | - | 2 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
15:00 | Bottelare B | - | Nokere-Kruishout.B | 1 | - | 2 |
. | Merelbeke | - | De Pinte B | 2 | - | 5 |
. | Sparta St.Niklaas | - | Olsene | 0 | - | 3 |
woensdag 20/03/2024 | ||||||
20:00 | Ooidonck Leerne | - | Huise-Ouwegem | 0 | - | 1 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
18:00 | Nokere-Kruishout.B | - | St-Denijs Sp.B | 2 | - | 2 |
19:00 | Nazareth-Eke B | - | Zwijnaarde B | 2 | - | 0 |
19:30 | Zingem B | - | Ooidonck Leerne | 0 | - | 3 |
. | Windeke | - | Sparta St.Niklaas | 6 | - | 0 |
. | De Pinte B | - | Bottelare B | 2 | - | 0 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
15:00 | Machelen a Leie B | - | Gijzel-Oosterzele B | 1 | - | 1 |
. | Olsene | - | Merelbeke | 9 | - | 0 |
. | Huise-Ouwegem | - | Sparta Petegem B | 2 | - | 0 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
18:00 | Sparta Petegem B | - | Zwijnaarde B | 6 | - | 2 |
19:30 | St-Denijs Sp.B | - | Machelen a Leie B | 1 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
15:00 | Merelbeke | - | Huise-Ouwegem | 1 | - | 8 |
. | Sparta St.Niklaas | - | Nokere-Kruishout.B | 0 | - | 5 |
. | Ooidonck Leerne | - | Bottelare B | 0 | - | 1 |
. | Olsene | - | Nazareth-Eke B | 3 | - | 1 |
16:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | Zingem B | 6 | - | 2 |
17:00 | Windeke | - | De Pinte B | 4 | - | 0 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
19:00 | Nazareth-Eke B | - | St-Denijs Sp.B | 1 | - | 0 |
19:30 | Zwijnaarde B | - | Ooidonck Leerne | 1 | - | 3 |
. | De Pinte B | - | Sparta Petegem B | 0 | - | 3 |
. | Nokere-Kruishout.B | - | Olsene | 3 | - | 1 |
. | Zingem B | - | Sparta St.Niklaas | 5 | - | 2 |
zondag 24/03/2024 | ||||||
15:00 | Huise-Ouwegem | - | Windeke | 2 | - | 1 |
. | Machelen a Leie B | - | Merelbeke | 1 | - | 1 |
. | Bottelare B | - | Gijzel-Oosterzele B | 4 | - | 1 |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
18:00 | Sparta Petegem B | - | Ooidonck Leerne | - | ||
19:00 | Nazareth-Eke B | - | Huise-Ouwegem | - | ||
19:30 | Windeke | - | Machelen a Leie B | - | ||
. | Nokere-Kruishout.B | - | Zingem B | - | ||
. | St-Denijs Sp.B | - | Bottelare B | - | ||
zondag 07/04/2024 | ||||||
15:00 | Sparta St.Niklaas | - | De Pinte B | - | ||
. | Merelbeke | - | Gijzel-Oosterzele B | - | ||
. | Olsene | - | Zwijnaarde B | - |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
19:00 | Gijzel-Oosterzele B | - | Sparta St.Niklaas | - | ||
19:30 | Zwijnaarde B | - | Nokere-Kruishout.B | - | ||
. | De Pinte B | - | Olsene | - | ||
. | Zingem B | - | Sparta Petegem B | - | ||
zondag 14/04/2024 | ||||||
15:00 | Bottelare B | - | Merelbeke | - | ||
. | Ooidonck Leerne | - | Windeke | - | ||
. | Machelen a Leie B | - | Nazareth-Eke B | - | ||
. | Huise-Ouwegem | - | St-Denijs Sp.B | - |
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | Nokere-Kruishout.B | - | Huise-Ouwegem | - | ||
. | Bottelare B | - | Zwijnaarde B | - | ||
. | Olsene | - | Machelen a Leie B | - | ||
. | Sparta Petegem B | - | Gijzel-Oosterzele B | - | ||
. | Nazareth-Eke B | - | De Pinte B | - | ||
. | St-Denijs Sp.B | - | Windeke | - | ||
. | Sparta St.Niklaas | - | Ooidonck Leerne | - | ||
. | Merelbeke | - | Zingem B | - |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Machelen a Leie B | - | Sparta Petegem B | - | ||
. | Gijzel-Oosterzele B | - | Olsene | - | ||
. | Zwijnaarde B | - | Merelbeke | - | ||
. | Windeke | - | Nokere-Kruishout.B | - | ||
. | Zingem B | - | Bottelare B | - | ||
. | De Pinte B | - | St-Denijs Sp.B | - | ||
. | Ooidonck Leerne | - | Nazareth-Eke B | - | ||
. | Huise-Ouwegem | - | Sparta St.Niklaas | - |
26/30 | |||||||||
1. | Huise-Ouwegem | 66 | 12 | 4 | |||||
2. | Sparta Petegem B | 61 | 9 | 4 | |||||
3. | Nokere-Kruishout.B | 60 | 10 | 4 | |||||
4. | Windeke | 54 | 9 | 4 | |||||
5. | Olsene | 49 | 9 | 4 | |||||
6. | Ooidonck Leerne | 46 | 6 | 4 | |||||
7. | Nazareth-Eke B | 45 | 6 | 4 | |||||
8. | Machelen a Leie B | 39 | 6 | 4 | |||||
9. | St-Denijs Sp.B | 36 | 5 | 4 | |||||
10. | De Pinte B | 31 | 6 | 4 | |||||
11. | Gijzel-Oosterzele B | 28 | 4 | 4 | |||||
12. | Zingem B | 19 | 3 | 4 | |||||
13. | Bottelare B | 18 | 6 | 4 | |||||
14. | Zwijnaarde B | 12 | 0 | 4 | |||||
15. | Sparta St.Niklaas | 10 | 0 | 4 | |||||
16. | Merelbeke | 9 | 1 | 4 |
26/30 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
1. | Huise-Ouwegem | 66 | 21 | +51 | 81 | 9 | +19 | 38 | |
2. | Sparta Petegem B | 61 | 18 | +69 | 97 | 9 | +29 | 45 | |
3. | Nokere-Kruishout.B | 60 | 19 | +47 | 78 | 9 | +18 | 37 | |
4. | x | Windeke | 54 | 16 | +60 | 94 | 8 | +33 | 49 |
5. | x | Olsene | 49 | 14 | +45 | 83 | 7 | +24 | 43 |
6. | x | Ooidonck Leerne | 46 | 14 | +20 | 54 | 7 | +8 | 26 |
7. | x | Nazareth-Eke B | 45 | 13 | +19 | 61 | 4 | -2 | 21 |
8. | x | Machelen a Leie B | 39 | 11 | -2 | 45 | 4 | -8 | 17 |
9. | x | St-Denijs Sp.B | 36 | 10 | +4 | 56 | 5 | -2 | 25 |
10. | x | De Pinte B | 31 | 9 | -15 | 49 | 4 | -17 | 24 |
11. | x | Gijzel-Oosterzele B | 28 | 8 | -14 | 51 | 3 | -11 | 17 |
12. | x | Zingem B | 19 | 4 | -27 | 52 | 0 | -25 | 26 |
13. | x | Bottelare B | 18 | 4 | -42 | 45 | 2 | -22 | 18 |
14. | x | Zwijnaarde B | 12 | 3 | -44 | 38 | 1 | -22 | 18 |
15. | x | Sparta St.Niklaas | 10 | 1 | -67 | 27 | 1 | -39 | 14 |
16. | x | Merelbeke | 9 | 2 | -104 | 22 | 0 | -60 | 10 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Sparta Petegem B | 24 | 7 | +36 | 47 | |
2. | Nokere-Kruishout.B | 21 | 7 | +12 | 23 |
3. | Huise-Ouwegem | 21 | 6 | +14 | 31 |
4. | Olsene | 18 | 4 | +19 | 32 |
5. | Ooidonck Leerne | 17 | 5 | +8 | 23 |
6. | Gijzel-Oosterzele B | 16 | 5 | +4 | 28 |
7. | Windeke | 16 | 4 | +14 | 34 |
8. | Nazareth-Eke B | 16 | 4 | +14 | 30 |
9. | Machelen a Leie B | 14 | 4 | -3 | 17 |
10. | St-Denijs Sp.B | 12 | 3 | 0 | 25 |
11. | Zingem B | 11 | 2 | 0 | 29 |
12. | De Pinte B | 10 | 2 | -6 | 16 |
13. | Zwijnaarde B | 8 | 2 | -18 | 16 |
14. | Merelbeke | 4 | 1 | -49 | 8 |
15. | Bottelare B | 4 | 0 | -21 | 21 |
16. | Sparta St.Niklaas | 4 | 0 | -24 | 11 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Huise-Ouwegem | 27 | 9 | +20 | 30 | |
2. | Windeke | 26 | 8 | +29 | 36 |
3. | Sparta Petegem B | 24 | 7 | +21 | 31 |
4. | Nokere-Kruishout.B | 23 | 7 | +21 | 36 |
5. | Ooidonck Leerne | 20 | 6 | +10 | 23 |
6. | Machelen a Leie B | 19 | 6 | +2 | 20 |
7. | Olsene | 18 | 6 | +12 | 30 |
8. | Nazareth-Eke B | 17 | 5 | +5 | 24 |
9. | St-Denijs Sp.B | 15 | 5 | +3 | 21 |
10. | De Pinte B | 12 | 4 | -7 | 24 |
11. | Bottelare B | 8 | 2 | -18 | 17 |
12. | Gijzel-Oosterzele B | 7 | 2 | -7 | 13 |
13. | Zingem B | 5 | 1 | -17 | 13 |
14. | Zwijnaarde B | 4 | 1 | -11 | 15 |
15. | Merelbeke | 3 | 1 | -35 | 8 |
16. | Sparta St.Niklaas | 2 | 0 | -28 | 9 |
6/10 | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | |||
1. | Huise-Ouwegem | 18 | 6 | +17 | 20 | |
2. | Nokere-Kruishout.B | 16 | 5 | +14 | 19 | |
3. | Olsene | 13 | 4 | +14 | 21 | |
4. | Sparta Petegem B | 13 | 4 | +12 | 19 | |
5. | Windeke | 12 | 4 | +17 | 24 | |
6. | Nazareth-Eke B | 12 | 4 | 0 | 7 | |
7. | Ooidonck Leerne | 9 | 3 | +2 | 8 | |
8. | De Pinte B | 9 | 3 | -2 | 9 | |
9. | St-Denijs Sp.B | 9 | 2 | +1 | 10 | |
10. | Bottelare B | 6 | 2 | -3 | 7 | |
11. | Machelen a Leie B | x | 6 | 1 | -1 | 8 |
12. | Gijzel-Oosterzele B | x | 5 | 1 | -11 | 10 |
13. | Sparta St.Niklaas | x | 4 | 1 | -15 | 7 |
14. | Zingem B | x | 3 | 1 | -10 | 10 |
15. | Merelbeke | x | 2 | 0 | -20 | 6 |
16. | Zwijnaarde B | x | 0 | 0 | -15 | 7 |