www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 17/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

15:00Ophasselt B-

Mater

0-6
18:00Strijpen-Velzeke B1-1
.

Sparta Petegem B

-Bevere B1-0
19:00Michelbeke A-Volkegem A2-2
.

Zevergem

-FC Kluisbergen B7-2
.Munkzwalm B-

Nazareth-Eke B

0-4
19:30Zingem B-

Eine B

2-3

vrij: Boekel B

speeldag 2

periode 1

vrijdag 06/09/2019

20:00FC Kluisbergen B-

Zingem B

2-5

zaterdag 07/09/2019

15:00Velzeke B-

Michelbeke A

1-4
18:00Eine B-

Strijpen

1-2
19:00Nazareth-Eke B-

Zevergem

0-3
19:30

Boekel B

-Munkzwalm B2-1

zondag 08/09/2019

15:00

Mater

-Sparta Petegem B2-1
.Volkegem A-Ophasselt B-ST

vrij: Bevere B

speeldag 3

periode 1

vrijdag 13/09/2019

20:00

Bevere B

-Mater2-1

zaterdag 14/09/2019

15:00Ophasselt B-

Velzeke B

3-4
18:00

Sparta Petegem B

-Volkegem A2-1
19:00

Michelbeke A

-Eine B6-1
.

Zevergem

-Boekel B3-2

zondag 15/09/2019

15:00Zingem B-

Nazareth-Eke B

1-5
.

Strijpen

-FC Kluisbergen B8-1

vrij: Munkzwalm B

speeldag 4

periode 1

vrijdag 20/09/2019

20:00FC Kluisbergen B-Michelbeke A-

zaterdag 21/09/2019

15:00Velzeke B-Sparta Petegem B-
18:00Eine B-Ophasselt B-
19:00Nazareth-Eke B-Strijpen-
.Munkzwalm B-Zevergem-
19:30Boekel B-Zingem B-

zondag 22/09/2019

15:00Volkegem A-Bevere B-

vrij: Mater

speeldag 5

periode 1

vrijdag 27/09/2019

20:00Bevere B-Velzeke B-

zaterdag 28/09/2019

15:00Ophasselt B-FC Kluisbergen B-
18:00Sparta Petegem B-Eine B-
19:00Michelbeke A-Nazareth-Eke B-

zondag 29/09/2019

15:00Mater-Volkegem A-
.Zingem B-Munkzwalm B-
.Strijpen-Boekel B-

vrij: Zevergem

speeldag 6

periode 1

vrijdag 04/10/2019

20:00FC Kluisbergen B-Sparta Petegem B-

zaterdag 05/10/2019

15:00Velzeke B-Mater-
18:00Eine B-Bevere B-
19:00Zevergem-Zingem B-
.Nazareth-Eke B-Ophasselt B-
.Munkzwalm B-Strijpen-
19:30Boekel B-Michelbeke A-

vrij: Volkegem A

speeldag 7

periode 1

vrijdag 11/10/2019

20:00Bevere B-FC Kluisbergen B-

zaterdag 12/10/2019

15:00Ophasselt B-Boekel B-
18:00Sparta Petegem B-Nazareth-Eke B-
19:00Michelbeke A-Munkzwalm B-

zondag 13/10/2019

15:00Mater-Eine B-
.Volkegem A-Velzeke B-
.Strijpen-Zevergem-

vrij: Zingem B

speeldag 8

periode 1

vrijdag 18/10/2019

20:00FC Kluisbergen B-Mater-

zaterdag 19/10/2019

18:00Eine B-Volkegem A-
19:00Nazareth-Eke B-Bevere B-
.Munkzwalm B-Ophasselt B-
.Zevergem-Michelbeke A-
19:30Boekel B-Sparta Petegem B-

zondag 20/10/2019

15:00Zingem B-Strijpen-

vrij: Velzeke B

speeldag 9

periode 1

zondag 27/10/2019

00:00Sparta Petegem B-Munkzwalm B-
.Bevere B-Boekel B-
.Mater-Nazareth-Eke B-
.Volkegem A-FC Kluisbergen B-
.Velzeke B-Eine B-
.Michelbeke A-Zingem B-
.Ophasselt B-Zevergem-

vrij: Strijpen

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

00:00Boekel B-Mater-
.Munkzwalm B-Bevere B-
.Zevergem-Sparta Petegem B-
.Zingem B-Ophasselt B-
.Strijpen-Michelbeke A-
.FC Kluisbergen B-Velzeke B-
.Nazareth-Eke B-Volkegem A-

vrij: Eine B

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

00:00Sparta Petegem B-Zingem B-
.Bevere B-Zevergem-
.Mater-Munkzwalm B-
.Volkegem A-Boekel B-
.Velzeke B-Nazareth-Eke B-
.Eine B-FC Kluisbergen B-
.Ophasselt B-Strijpen-

vrij: Michelbeke A

speeldag 12

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00Boekel B-Velzeke B-
.Munkzwalm B-Volkegem A-
.Zevergem-Mater-
.Zingem B-Bevere B-
.Strijpen-Sparta Petegem B-
.Michelbeke A-Ophasselt B-
.Nazareth-Eke B-Eine B-

vrij: FC Kluisbergen B

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00Sparta Petegem B-Michelbeke A-
.Bevere B-Strijpen-
.Mater-Zingem B-
.Volkegem A-Zevergem-
.Velzeke B-Munkzwalm B-
.Eine B-Boekel B-
.FC Kluisbergen B-Nazareth-Eke B-

vrij: Ophasselt B

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00Boekel B-FC Kluisbergen B-
.Munkzwalm B-Eine B-
.Zevergem-Velzeke B-
.Zingem B-Volkegem A-
.Strijpen-Mater-
.Michelbeke A-Bevere B-
.Ophasselt B-Sparta Petegem B-

vrij: Nazareth-Eke B

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00Bevere B-Ophasselt B-
.Mater-Michelbeke A-
.Volkegem A-Strijpen-
.Velzeke B-Zingem B-
.Eine B-Zevergem-
.FC Kluisbergen B-Munkzwalm B-
.Nazareth-Eke B-Boekel B-

vrij: Sparta Petegem B

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Bevere B-Sparta Petegem B-
.Nazareth-Eke B-Munkzwalm B-
.FC Kluisbergen B-Zevergem-
.Eine B-Zingem B-
.Velzeke B-Strijpen-
.Volkegem A-Michelbeke A-
.Mater-Ophasselt B-

vrij: Boekel B

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Munkzwalm B-Boekel B-
.Sparta Petegem B-Mater-
.Ophasselt B-Volkegem A-
.Michelbeke A-Velzeke B-
.Strijpen-Eine B-
.Zingem B-FC Kluisbergen B-
.Zevergem-Nazareth-Eke B-

vrij: Bevere B

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Volkegem A-Sparta Petegem B-
.Mater-Bevere B-
.Boekel B-Zevergem-
.Nazareth-Eke B-Zingem B-
.FC Kluisbergen B-Strijpen-
.Eine B-Michelbeke A-
.Velzeke B-Ophasselt B-

vrij: Munkzwalm B

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Zingem B-Boekel B-
.Zevergem-Munkzwalm B-
.Bevere B-Volkegem A-
.Sparta Petegem B-Velzeke B-
.Ophasselt B-Eine B-
.Michelbeke A-FC Kluisbergen B-
.Strijpen-Nazareth-Eke B-

vrij: Mater

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Eine B-Sparta Petegem B-
.Velzeke B-Bevere B-
.Volkegem A-Mater-
.Munkzwalm B-Zingem B-
.Boekel B-Strijpen-
.Nazareth-Eke B-Michelbeke A-
.FC Kluisbergen B-Ophasselt B-

vrij: Zevergem

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Michelbeke A-Boekel B-
.Strijpen-Munkzwalm B-
.Zingem B-Zevergem-
.Mater-Velzeke B-
.Bevere B-Eine B-
.Sparta Petegem B-FC Kluisbergen B-
.Ophasselt B-Nazareth-Eke B-

vrij: Volkegem A

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Nazareth-Eke B-Sparta Petegem B-
.FC Kluisbergen B-Bevere B-
.Eine B-Mater-
.Velzeke B-Volkegem A-
.Zevergem-Strijpen-
.Munkzwalm B-Michelbeke A-
.Boekel B-Ophasselt B-

vrij: Zingem B

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Sparta Petegem B-Boekel B-
.Ophasselt B-Munkzwalm B-
.Michelbeke A-Zevergem-
.Strijpen-Zingem B-
.Volkegem A-Eine B-
.Mater-FC Kluisbergen B-
.Bevere B-Nazareth-Eke B-

vrij: Velzeke B

speeldag 24

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Munkzwalm B-Sparta Petegem B-
.Boekel B-Bevere B-
.Nazareth-Eke B-Mater-
.FC Kluisbergen B-Volkegem A-
.Eine B-Velzeke B-
.Zingem B-Michelbeke A-
.Zevergem-Ophasselt B-

vrij: Strijpen

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Mater-Boekel B-
.Bevere B-Munkzwalm B-
.Sparta Petegem B-Zevergem-
.Ophasselt B-Zingem B-
.Michelbeke A-Strijpen-
.Velzeke B-FC Kluisbergen B-
.Volkegem A-Nazareth-Eke B-

vrij: Eine B

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Zingem B-Sparta Petegem B-
.Zevergem-Bevere B-
.Munkzwalm B-Mater-
.Boekel B-Volkegem A-
.Nazareth-Eke B-Velzeke B-
.FC Kluisbergen B-Eine B-
.Strijpen-Ophasselt B-

vrij: Michelbeke A

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Velzeke B-Boekel B-
.Volkegem A-Munkzwalm B-
.Mater-Zevergem-
.Bevere B-Zingem B-
.Sparta Petegem B-Strijpen-
.Ophasselt B-Michelbeke A-
.Eine B-Nazareth-Eke B-

vrij: FC Kluisbergen B

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Michelbeke A-Sparta Petegem B-
.Strijpen-Bevere B-
.Zingem B-Mater-
.Zevergem-Volkegem A-
.Munkzwalm B-Velzeke B-
.Boekel B-Eine B-
.Nazareth-Eke B-FC Kluisbergen B-

vrij: Ophasselt B

speeldag 29

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00FC Kluisbergen B-Boekel B-
.Eine B-Munkzwalm B-
.Velzeke B-Zevergem-
.Volkegem A-Zingem B-
.Mater-Strijpen-
.Bevere B-Michelbeke A-
.Sparta Petegem B-Ophasselt B-

vrij: Nazareth-Eke B

speeldag 30

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Ophasselt B-Bevere B-
.Michelbeke A-Mater-
.Strijpen-Volkegem A-
.Zingem B-Velzeke B-
.Zevergem-Eine B-
.Munkzwalm B-FC Kluisbergen B-
.Boekel B-Nazareth-Eke B-

vrij: Sparta Petegem B

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

3/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Zevergem93+9131+33
2.Michelbeke A72+8121+34
3.Strijpen72+8111+12
4.Mater62+691+57
5.Nazareth-Eke B62+592+89
6.Sparta Petegem B62+140-11
7.Velzeke B41-261+15
8.Boekel B*31040-12
9.Bevere B*31020-10
10.Zingem B31-281+35
11.Eine B31-551-44
12.Volkegem A*10-130-13
13.Munkzwalm B*00-510-11
14.Ophasselt B*00-73000
15.FC Kluisbergen B00-1550-123

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Zevergem3/9103+1014
2.Strijpen3/982+912
3.Michelbeke A3/1072+812
4.Mater3/972+710
5.Nazareth-Eke B3/1062+59
6.Sparta Petegem B3/1062+14
7.Velzeke B3/941-27
8.Boekel B2/93104
9.Bevere B2/93102
10.Zingem B3/931-29
11.Eine B3/931-66
12.Volkegem A2/910-13
13.Munkzwalm B2/900-61
14.Ophasselt B2/1000-73
15.FC Kluisbergen B3/1000-155

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Zevergem0/90000
Michelbeke A0/90000
Volkegem A0/100000
Strijpen0/100000
Eine B0/100000
Nazareth-Eke B0/90000
Munkzwalm B0/90000
FC Kluisbergen B0/90000
Velzeke B0/100000
Bevere B0/90000
Zingem B0/100000
Boekel B0/90000
Mater0/90000
Ophasselt B0/90000
Sparta Petegem B0/90000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Zevergem0/100000
Michelbeke A0/90000
Volkegem A0/90000
Strijpen0/90000
Eine B0/90000
Nazareth-Eke B0/90000
Munkzwalm B0/100000
FC Kluisbergen B0/90000
Velzeke B0/90000
Bevere B0/100000
Zingem B0/90000
Boekel B0/100000
Mater0/100000
Ophasselt B0/90000
Sparta Petegem B0/90000