www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 26/09/2020
2020-2021, Oost-Vlaanderen-4B: EINE B
Wedstrijden
1Zo-06/09/2015:00FCLC Ronse -Eine B  - PP . 1-
2Za-12/09/2018:00Eine B -Bevere B3 -31 18 
3Za-19/09/2018:00Sparta Petegem B -Eine B2 -0 0111 
4Za-26/09/2018:00Eine B -Nazareth-Eke B  - .    
5Vr-02/10/2020:00FC Kluisbergen B -Eine B  -  .   
6Za-10/10/2018:00Eine B -Petegem Schelde  - .    
7Za-17/10/2019:30De Pinte -Eine B  -  .   
8Za-24/10/2018:00Eine B -Zevergem  - .    
9Vr-06/05/2200:00Eine B -Jong Zulte B  - .    
10Za-07/05/2200:00Huise-Ouwegem -Eine B  -  .   
11Zo-08/05/2200:00Eine B -Mater  - .    
12Ma-09/05/2200:00Volkegem B -Eine B  -  .   
13Di-10/05/2200:00Eine B -Kluisbergen Sp.B  - .    
14Wo-11/05/2200:00Zingem B -Eine B  -  .   
15Do-12/05/2200:00Eine B -Ophasselt B  - .    
16Vr-13/05/2200:00Eine B -FCLC Ronse  - .    
17Za-14/05/2200:00Bevere B -Eine B  -  .   
18Zo-15/05/2200:00Eine B -Sparta Petegem B  - .    
19Ma-16/05/2200:00Nazareth-Eke B -Eine B  -  .   
20Di-17/05/2200:00Eine B -FC Kluisbergen B  - .    
21Wo-18/05/2200:00Petegem Schelde -Eine B  -  .   
22Do-19/05/2200:00Eine B -De Pinte  - .    
23Vr-20/05/2200:00Zevergem -Eine B  -  .   
24Za-21/05/2200:00Jong Zulte B -Eine B  -  .   
25Zo-22/05/2200:00Eine B -Huise-Ouwegem  - .    
26Ma-23/05/2200:00Mater -Eine B  -  .   
27Di-24/05/2200:00Eine B -Volkegem B  - .    
28Wo-25/05/2200:00Kluisbergen Sp.B -Eine B  -  .   
29Do-26/05/2200:00Eine B -Zingem B  - .    
30Vr-27/05/2200:00Ophasselt B -Eine B  -  .   
Rangschikking(2/30)
1Petegem Schelde6 2+78 1+45
 2De Pinte6 2+46 1+24
 3Huise-Ouwegem6 2+46 1+43
 4Mater4 1+45 1+44
 5Zingem B4 1+26 001
 6Jong Zulte B3 1+28 1+35
 7Zevergem*3 1+12 1+12
 8Volkegem B3 107 0-23
9FCLC Ronse3 106 1+14
 10Sparta Petegem B3 102 0-20
11Eine B1 0-23 0-20
 12Bevere B1 0-35 003
 13Kluisbergen Sp.B*0 0-22 0-22
 14FC Kluisbergen B0 0-52 000
 15Nazareth-Eke B0 0-52 0-50
 16Ophasselt B0 0-70 0-30
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van FCLC RONSE
1Zo-06/09/2015:00FCLC Ronse -Eine B  - PP.  1-
2Zo-13/09/2015:00Jong Zulte B -FCLC Ronse3 -4  335 
3Zo-20/09/2015:00FCLC Ronse -Huise-Ouwegem2 -3 0 39 
4Zo-27/09/2015:00Mater -FCLC Ronse  -   .   
5Zo-04/10/2015:00FCLC Ronse -Volkegem B  -  .    
6Vr-09/10/2019:30Kluisbergen Sp.B -FCLC Ronse  -   .   
7Zo-18/10/2015:00FCLC Ronse -Zingem B  -  .    
8Za-24/10/2015:00Ophasselt B -FCLC Ronse  -   .   
9Vr-06/05/2200:00Zevergem -FCLC Ronse  -   .   
10Za-07/05/2200:00FCLC Ronse -Bevere B  -  .    
11Zo-08/05/2200:00Sparta Petegem B -FCLC Ronse  -   .   
12Ma-09/05/2200:00FCLC Ronse -Nazareth-Eke B  -  .    
13Di-10/05/2200:00FC Kluisbergen B -FCLC Ronse  -   .   
14Wo-11/05/2200:00FCLC Ronse -Petegem Schelde  -  .    
15Do-12/05/2200:00De Pinte -FCLC Ronse  -   .   
16Vr-13/05/2200:00Eine B -FCLC Ronse  -   .   
17Za-14/05/2200:00FCLC Ronse -Jong Zulte B  -  .    
18Zo-15/05/2200:00Huise-Ouwegem -FCLC Ronse  -   .   
19Ma-16/05/2200:00FCLC Ronse -Mater  -  .    
20Di-17/05/2200:00Volkegem B -FCLC Ronse  -   .   
21Wo-18/05/2200:00FCLC Ronse -Kluisbergen Sp.B  -  .    
22Do-19/05/2200:00Zingem B -FCLC Ronse  -   .   
23Vr-20/05/2200:00FCLC Ronse -Ophasselt B  -  .    
24Za-21/05/2200:00FCLC Ronse -Zevergem  -  .    
25Zo-22/05/2200:00Bevere B -FCLC Ronse  -   .   
26Ma-23/05/2200:00FCLC Ronse -Sparta Petegem B  -  .    
27Di-24/05/2200:00Nazareth-Eke B -FCLC Ronse  -   .   
28Wo-25/05/2200:00FCLC Ronse -FC Kluisbergen B  -  .    
29Do-26/05/2200:00Petegem Schelde -FCLC Ronse  -   .   
30Vr-27/05/2200:00FCLC Ronse -De Pinte  -  .    
Periode1(2/10)
1Petegem Schelde6
 2De Pinte6
 .Huise-Ouwegem6
 4Mater4
 5Zingem B4
 6Jong Zulte B3
 7Zevergem*3
 8Sparta Petegem B3
 .Volkegem B3
.FCLC Ronse3
11Eine B1
 12Bevere B1
 13Kluisbergen Sp.B*0
 14Nazareth-Eke B0
 .FC Kluisbergen B0
 16Ophasselt B0
Periode2(0/10)
1De Pinte0
.Petegem Schelde0
.Huise-Ouwegem0
.Zevergem0
.Sparta Petegem B0
.Mater0
.Nazareth-Eke B0
.Zingem B0
.Eine B0
.Volkegem B0
.Bevere B0
.FC Kluisbergen B0
.Ophasselt B0
.Kluisbergen Sp.B0
.Jong Zulte B0
.FCLC Ronse0
Periode3(0/10)
1De Pinte0
.Petegem Schelde0
.Huise-Ouwegem0
.Zevergem0
.Sparta Petegem B0
.Mater0
.Nazareth-Eke B0
.Zingem B0
.Eine B0
.Volkegem B0
.Bevere B0
.FC Kluisbergen B0
.Ophasselt B0
.Kluisbergen Sp.B0
.Jong Zulte B0
.FCLC Ronse0
Beste aanval
Petegem Schelde8
 Jong Zulte B8
 Volkegem B7
 De Pinte6
 Huise-Ouwegem6
 Zingem B6
FCLC Ronse6
 Mater5
 Bevere B5
Eine B3
 Zevergem2
 Sparta Petegem B2
 Nazareth-Eke B2
 FC Kluisbergen B2
 Kluisbergen Sp.B2
 Ophasselt B0
Beste verdediging
Petegem Schelde1
 Zevergem1
 Mater1
 De Pinte2
 Huise-Ouwegem2
 Sparta Petegem B2
 Zingem B4
 Kluisbergen Sp.B4
Eine B5
 Jong Zulte B6
FCLC Ronse6
 Nazareth-Eke B7
 Volkegem B7
 FC Kluisbergen B7
 Ophasselt B7
 Bevere B8
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.