www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 26/09/2020
2020-2021, Oost-Vlaanderen-4B: SPARTA PETEGEM B
Wedstrijden
1Za-05/09/2018:00Sparta Petegem B -Petegem Schelde  - PP.  1-
2Za-12/09/2019:30De Pinte -Sparta Petegem B2 -0 0014 
3Za-19/09/2018:00Sparta Petegem B -Eine B2 -03 310 
4Za-26/09/2019:00Jong Zulte B -Sparta Petegem B  -  .   
5Zo-04/10/2015:00Sparta Petegem B -Huise-Ouwegem  - .    
6Zo-11/10/2015:00Mater -Sparta Petegem B  -  .   
7Za-17/10/2018:00Sparta Petegem B -Volkegem B  - .    
8Vr-23/10/2019:30Kluisbergen Sp.B -Sparta Petegem B  -  .   
9Vr-06/05/2200:00Sparta Petegem B -Zingem B  - .    
10Za-07/05/2200:00Ophasselt B -Sparta Petegem B  -  .   
11Zo-08/05/2200:00Sparta Petegem B -FCLC Ronse  - .    
12Ma-09/05/2200:00Bevere B -Sparta Petegem B  -  .   
13Di-10/05/2200:00Zevergem -Sparta Petegem B  -  .   
14Wo-11/05/2200:00Sparta Petegem B -Nazareth-Eke B  - .    
15Do-12/05/2200:00FC Kluisbergen B -Sparta Petegem B  -  .   
16Vr-13/05/2200:00Petegem Schelde -Sparta Petegem B  -  .   
17Za-14/05/2200:00Sparta Petegem B -De Pinte  - .    
18Zo-15/05/2200:00Eine B -Sparta Petegem B  -  .   
19Ma-16/05/2200:00Sparta Petegem B -Jong Zulte B  - .    
20Di-17/05/2200:00Huise-Ouwegem -Sparta Petegem B  -  .   
21Wo-18/05/2200:00Sparta Petegem B -Mater  - .    
22Do-19/05/2200:00Volkegem B -Sparta Petegem B  -  .   
23Vr-20/05/2200:00Sparta Petegem B -Kluisbergen Sp.B  - .    
24Za-21/05/2200:00Zingem B -Sparta Petegem B  -  .   
25Zo-22/05/2200:00Sparta Petegem B -Ophasselt B  - .    
26Ma-23/05/2200:00FCLC Ronse -Sparta Petegem B  -  .   
27Di-24/05/2200:00Sparta Petegem B -Bevere B  - .    
28Wo-25/05/2200:00Sparta Petegem B -Zevergem  - .    
29Do-26/05/2200:00Nazareth-Eke B -Sparta Petegem B  -  .   
30Vr-27/05/2200:00Sparta Petegem B -FC Kluisbergen B  - .    
Rangschikking(2/30)
1Petegem Schelde6 2+78 1+45
 2De Pinte6 2+46 1+24
 3Huise-Ouwegem6 2+46 1+43
 4Mater4 1+45 1+44
 5Zingem B4 1+26 001
 6Jong Zulte B3 1+28 1+35
 7Zevergem*3 1+12 1+12
 8Volkegem B3 107 0-23
 9FCLC Ronse3 106 1+14
10Sparta Petegem B3 102 0-20
 11Eine B1 0-23 0-20
 12Bevere B1 0-35 003
 13Kluisbergen Sp.B*0 0-22 0-22
 14FC Kluisbergen B0 0-52 000
 15Nazareth-Eke B0 0-52 0-50
 16Ophasselt B0 0-70 0-30
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van PETEGEM SCHELDE
1Za-05/09/2018:00Sparta Petegem B -Petegem Schelde  - PP . 1-
2Za-12/09/2015:00Petegem Schelde -Nazareth-Eke B3 -0 3 31 
3Vr-18/09/2020:00FC Kluisbergen B -Petegem Schelde1 -5  361 
4Zo-27/09/2015:00Petegem Schelde -Zevergem  -  .    
5Za-03/10/2018:00Petegem Schelde -De Pinte  -  .    
6Za-10/10/2018:00Eine B -Petegem Schelde  -   .   
7Za-17/10/2016:00Petegem Schelde -Jong Zulte B  -  .    
8Zo-25/10/2015:00Huise-Ouwegem -Petegem Schelde  -   .   
9Vr-06/05/2200:00Petegem Schelde -Mater  -  .    
10Za-07/05/2200:00Volkegem B -Petegem Schelde  -   .   
11Zo-08/05/2200:00Petegem Schelde -Kluisbergen Sp.B  -  .    
12Ma-09/05/2200:00Zingem B -Petegem Schelde  -   .   
13Di-10/05/2200:00Petegem Schelde -Ophasselt B  -  .    
14Wo-11/05/2200:00FCLC Ronse -Petegem Schelde  -   .   
15Do-12/05/2200:00Petegem Schelde -Bevere B  -  .    
16Vr-13/05/2200:00Petegem Schelde -Sparta Petegem B  -  .    
17Za-14/05/2200:00Nazareth-Eke B -Petegem Schelde  -   .   
18Zo-15/05/2200:00Petegem Schelde -FC Kluisbergen B  -  .    
19Ma-16/05/2200:00Zevergem -Petegem Schelde  -   .   
20Di-17/05/2200:00De Pinte -Petegem Schelde  -   .   
21Wo-18/05/2200:00Petegem Schelde -Eine B  -  .    
22Do-19/05/2200:00Jong Zulte B -Petegem Schelde  -   .   
23Vr-20/05/2200:00Petegem Schelde -Huise-Ouwegem  -  .    
24Za-21/05/2200:00Mater -Petegem Schelde  -   .   
25Zo-22/05/2200:00Petegem Schelde -Volkegem B  -  .    
26Ma-23/05/2200:00Kluisbergen Sp.B -Petegem Schelde  -   .   
27Di-24/05/2200:00Petegem Schelde -Zingem B  -  .    
28Wo-25/05/2200:00Ophasselt B -Petegem Schelde  -   .   
29Do-26/05/2200:00Petegem Schelde -FCLC Ronse  -  .    
30Vr-27/05/2200:00Bevere B -Petegem Schelde  -   .   
Periode1(2/10)
1Petegem Schelde6
 2De Pinte6
 .Huise-Ouwegem6
 4Mater4
 5Zingem B4
 6Jong Zulte B3
 7Zevergem*3
8Sparta Petegem B3
 .Volkegem B3
 .FCLC Ronse3
 11Eine B1
 12Bevere B1
 13Kluisbergen Sp.B*0
 14Nazareth-Eke B0
 .FC Kluisbergen B0
 16Ophasselt B0
Periode2(0/10)
1De Pinte0
.Petegem Schelde0
.Huise-Ouwegem0
.Zevergem0
.Sparta Petegem B0
.Mater0
.Nazareth-Eke B0
.Zingem B0
.Eine B0
.Volkegem B0
.Bevere B0
.FC Kluisbergen B0
.Ophasselt B0
.Kluisbergen Sp.B0
.Jong Zulte B0
.FCLC Ronse0
Periode3(0/10)
1De Pinte0
.Petegem Schelde0
.Huise-Ouwegem0
.Zevergem0
.Sparta Petegem B0
.Mater0
.Nazareth-Eke B0
.Zingem B0
.Eine B0
.Volkegem B0
.Bevere B0
.FC Kluisbergen B0
.Ophasselt B0
.Kluisbergen Sp.B0
.Jong Zulte B0
.FCLC Ronse0
Beste aanval
Petegem Schelde8
 Jong Zulte B8
 Volkegem B7
 De Pinte6
 Huise-Ouwegem6
 Zingem B6
 FCLC Ronse6
 Mater5
 Bevere B5
 Eine B3
 Zevergem2
Sparta Petegem B2
 Nazareth-Eke B2
 FC Kluisbergen B2
 Kluisbergen Sp.B2
 Ophasselt B0
Beste verdediging
Petegem Schelde1
 Zevergem1
 Mater1
 De Pinte2
 Huise-Ouwegem2
Sparta Petegem B2
 Zingem B4
 Kluisbergen Sp.B4
 Eine B5
 Jong Zulte B6
 FCLC Ronse6
 Nazareth-Eke B7
 Volkegem B7
 FC Kluisbergen B7
 Ophasselt B7
 Bevere B8
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.