www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 28/03/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-4A: BALGERHOEKE
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Zomergem - | Balgerhoeke | 2 - | 2 | | | 1 | 1 | 6 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Balgerhoeke - | Middelburg | 3 - | 4 | | 0 | | 1 | 9 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Inter Gent - | Balgerhoeke | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 4 | 6 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Balgerhoeke - | Hansbeke B | 2 - | 0 | | 3 | | 7 | 4 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Rooigem - | Balgerhoeke | 2 - | 5 | | | 3 | 10 | 3 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Balgerhoeke - | Vinderhoute | 1 - | 4 | | 0 | | 10 | 4 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Balgerhoeke - | Vinkt B | 5 - | 2 | | 3 | | 13 | 3 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Exc Donk - | Balgerhoeke | 3 - | 3 | | | 1 | 14 | 5 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | VSV Gent B - | Balgerhoeke | 3 - | 4 | | | 3 | 17 | 4 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | FCA Gent - | Balgerhoeke | 1 - | 4 | | | 3 | 20 | 4 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Balgerhoeke - | Anatolia Gent | 1 - | 3 | | 0 | | 20 | 5 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Bassevelde - | Balgerhoeke | 2 - | 6 | | | 3 | 23 | 3 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Balgerhoeke - | Poesele B | 4 - | 7 | | 0 | | 23 | 6 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Vinderhoute - | Balgerhoeke | 1 - | 2 | | | 3 | 26 | 4 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Balgerhoeke - | VSV Gent B | 3 - | 3 | | 1 | | 27 | 4 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Balgerhoeke - | Exc Donk | 1 - | 1 | | 1 | | 28 | 4 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Anatolia Gent - | Balgerhoeke | 1 - | 0 | | | 0 | 28 | 5 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Balgerhoeke - | Inter Gent | 2 - | 3 | | 0 | | 28 | 5 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Middelburg - | Balgerhoeke | 2 - | 2 | | | 1 | 29 | 5 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Balgerhoeke - | Bassevelde | 7 - | 1 | | 3 | | 32 | 5 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Balgerhoeke - | Zomergem | 1 - | 3 | | 0 | | 32 | 5 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Vinkt B - | Balgerhoeke | 0 - | 5 | | | 3 | 35 | 5 | |
27 | Za-06/04/24 | 18:00 | Poesele B - | Balgerhoeke | - | | | | . | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Balgerhoeke - | FCA Gent | - | | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Hansbeke B - | Balgerhoeke | - | | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Balgerhoeke - | Rooigem | - | | | . | | | | |
Rangschikking(23/26) | 1 | Anatolia Gent | | 63 | | 20 | +44 | 70 | | 10 | +21 | 37 |
| 2 | Zomergem | x | 49 | | 15 | +44 | 71 | | 7 | +13 | 32 |
| 3 | Middelburg | x | 48 | | 15 | +48 | 80 | | 7 | +22 | 40 |
| 4 | Vinderhoute | x | 42 | | 13 | +20 | 57 | | 6 | +2 | 28 |
⇒ | 5 | Balgerhoeke* | x | 35 | | 10 | +20 | 68 | | 7 | +21 | 38 |
| 6 | Exc Donk | x | 34 | | 10 | +6 | 44 | | 4 | +2 | 18 |
| 7 | FCA Gent | x | 30 | | 9 | -18 | 39 | | 4 | -19 | 15 |
| 8 | Hansbeke B* | x | 27 | | 8 | -7 | 43 | | 1 | -19 | 11 |
→ | 9 | Poesele B* | x | 27 | | 8 | -22 | 57 | | 3 | -24 | 24 |
| 10 | Rooigem* | x | 23 | | 7 | -25 | 45 | | 3 | -18 | 19 |
| 11 | Inter Gent | x | 21 | | 6 | -26 | 41 | | 4 | -13 | 23 |
| 12 | VSV Gent B* | x | 20 | | 5 | -13 | 50 | | 4 | -5 | 25 |
| 13 | Vinkt B | x | 18 | | 5 | -33 | 32 | | 2 | -17 | 13 |
| 14 | Bassevelde* | x | 14 | | 4 | -38 | 29 | | 2 | -22 | 12 |
| AMC | Dampoort | x | 0 | | 0 | 0 | 0 | | 0 | 0 | 0 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van POESELE B2 | Za-09/09/23 | 18:00 | Poesele B - | VSV Gent B | 3 - | 4 | 0 | | 0 | 10 | |
3 | Za-16/09/23 | 18:00 | Poesele B - | FCA Gent | 4 - | 2 | 3 | | 3 | 9 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Anatolia Gent - | Poesele B | 5 - | 0 | | 0 | 3 | 11 | |
5 | Za-30/09/23 | 18:00 | Poesele B - | Middelburg | 1 - | 8 | 0 | | 3 | 12 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Zomergem - | Poesele B | 6 - | 0 | | 0 | 3 | 13 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Inter Gent - | Poesele B | 2 - | 3 | | 3 | 6 | 11 | |
8 | Za-21/10/23 | 18:00 | Poesele B - | Hansbeke B | 2 - | 2 | 1 | | 7 | 11 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Bassevelde - | Poesele B | 4 - | 6 | | 3 | 10 | 9 | |
10 | Za-04/11/23 | 18:00 | Poesele B - | Rooigem | 5 - | 2 | 3 | | 13 | 8 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Vinderhoute - | Poesele B | 8 - | 2 | | 0 | 13 | 9 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Exc Donk - | Poesele B | 4 - | 0 | | 0 | 13 | 10 | |
14 | Za-02/12/23 | 18:00 | Poesele B - | Vinkt B | 2 - | 1 | 3 | | 16 | 8 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Balgerhoeke - | Poesele B | 4 - | 7 | | 3 | 19 | 8 | |
16 | Za-16/12/23 | 18:00 | Poesele B - | Inter Gent | 5 - | 1 | 3 | | 22 | 7 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:00 | Hansbeke B - | Poesele B | 6 - | 2 | | 0 | 22 | 8 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | FCA Gent - | Poesele B | 2 - | 2 | | 1 | 23 | 8 | |
20 | Za-03/02/24 | 18:00 | Poesele B - | Vinderhoute | 3 - | 5 | 0 | | 23 | 8 | |
18 | Wo-07/02/24 | 20:00 | Poesele B - | Zomergem | 3 - | 4 | 0 | | 23 | 8 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Vinkt B - | Poesele B | 1 - | 1 | | 1 | 24 | 9 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Rooigem - | Poesele B | 6 - | 1 | | 0 | 24 | 9 | |
24 | Za-09/03/24 | 18:00 | Poesele B - | Bassevelde | 0 - | 1 | 0 | | 24 | 9 | |
26 | Za-23/03/24 | 18:00 | Poesele B - | Exc Donk | 5 - | 1 | 3 | | 27 | 9 | |
27 | Za-06/04/24 | 18:00 | Poesele B - | Balgerhoeke | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | VSV Gent B - | Poesele B | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Poesele B - | Anatolia Gent | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Middelburg - | Poesele B | - | | | . | | | |
Periode1(14/14) | 1 | Anatolia Gent | | 36 | | 2 | Middelburg | x | 33 | | 3 | Vinderhoute | x | 26 | | 4 | Zomergem | x | 24 | | 5 | Exc Donk | x | 24 | ⇒ | 6 | Balgerhoeke | x | 23 | | 7 | Hansbeke B | x | 21 | → | 8 | Poesele B | x | 19 | | 9 | FCA Gent | x | 15 | | 10 | VSV Gent B | x | 14 | | 11 | Rooigem | x | 11 | | 12 | Vinkt B | x | 10 | | 13 | Inter Gent | x | 9 | | 14 | Bassevelde | x | 2 | | 0 | Dampoort | x | 34 | | Periode2(10/14) | 1 | Anatolia Gent | | 30 | | 2 | Zomergem | | 25 | | 3 | Middelburg | x | 18 | | 4 | Vinderhoute | x | 16 | | 5 | FCA Gent | x | 16 | | 6 | Rooigem* | x | 12 | | 7 | Bassevelde* | x | 12 | ⇒ | 8 | Balgerhoeke* | x | 12 | | 9 | Inter Gent | x | 12 | | 10 | Exc Donk | x | 10 | → | 11 | Poesele B* | x | 8 | | 12 | Vinkt B | x | 8 | | 13 | Hansbeke B* | x | 6 | | 14 | VSV Gent B* | x | 6 | | 0 | Dampoort | x | 0 | |
Beste aanval | Middelburg | 80 | | Zomergem | 71 | | Anatolia Gent | 70 | ⇒ | Balgerhoeke | 68 | | Vinderhoute | 57 | → | Poesele B | 57 | | VSV Gent B | 50 | | Rooigem | 45 | | Exc Donk | 44 | | Hansbeke B | 43 | | Inter Gent | 41 | | FCA Gent | 39 | | Vinkt B | 32 | | Bassevelde | 29 | | Beste verdediging | Anatolia Gent | 26 | | Zomergem | 27 | | Middelburg | 32 | | Vinderhoute | 37 | | Exc Donk | 38 | ⇒ | Balgerhoeke | 48 | | Hansbeke B | 50 | | FCA Gent | 57 | | VSV Gent B | 63 | | Vinkt B | 65 | | Inter Gent | 67 | | Bassevelde | 67 | | Rooigem | 70 | → | Poesele B | 79 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.