www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 28/04/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-3E: BOSDAM BEVEREN
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Hoogeinde - | Bosdam Beveren | 2 - | 1 | | 0 | 0 | 12 | |
2 | Za-09/09/23 | 20:00 | Bosdam Beveren - | Klinge | 2 - | 2 | 1 | | 1 | 12 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Rupelmonde - | Bosdam Beveren | 5 - | 5 | | 1 | 2 | 12 | |
4 | Za-23/09/23 | 20:00 | Bosdam Beveren - | FC Sint-Niklaas | 4 - | 0 | 3 | | 5 | 10 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Hamme-Zogge - | Bosdam Beveren | 4 - | 1 | | 0 | 5 | 11 | |
6 | Za-07/10/23 | 20:00 | Bosdam Beveren - | Dendermonde | 0 - | 1 | 0 | | 5 | 12 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Doorslaar B - | Bosdam Beveren | 2 - | 2 | | 1 | 6 | 12 | |
8 | Za-21/10/23 | 20:00 | Bosdam Beveren - | Robur | 0 - | 1 | 0 | | 6 | 13 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Blauw Wit Temse - | Bosdam Beveren | 4 - | 4 | | 1 | 7 | 13 | |
10 | Za-04/11/23 | 20:00 | Bosdam Beveren - | Melsele B | 3 - | 2 | 3 | | 10 | 12 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Bazel - | Bosdam Beveren | 3 - | 2 | | 0 | 10 | 12 | |
12 | Za-18/11/23 | 20:00 | Bosdam Beveren - | Wachtebeke | 5 - | 0 | 3 | | 13 | 11 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Eksaarde - | Bosdam Beveren | 4 - | 1 | | 0 | 13 | 12 | |
14 | Za-02/12/23 | 20:00 | Haasdonk B - | Bosdam Beveren | 0 - | 0 | | 1 | 14 | 12 | |
15 | Za-09/12/23 | 20:00 | Bosdam Beveren - | Baasrode | 4 - | 0 | 3 | | 17 | 12 | |
16 | Za-16/12/23 | 20:00 | Bosdam Beveren - | Doorslaar B | 3 - | 0 | 3 | | 20 | 11 | |
17 | Zo-14/01/24 | 15:00 | Dendermonde - | Bosdam Beveren | 3 - | 2 | | 0 | 20 | 11 | |
19 | Za-27/01/24 | 20:00 | Bosdam Beveren - | Rupelmonde | 2 - | 0 | 3 | | 23 | 11 | |
20 | Za-03/02/24 | 20:00 | FC Sint-Niklaas - | Bosdam Beveren | 2 - | 2 | | 1 | 24 | 11 | |
18 | Do-08/02/24 | 20:30 | Bosdam Beveren - | Hamme-Zogge | 1 - | 1 | 1 | | 25 | 11 | |
21 | Za-17/02/24 | 20:00 | Bosdam Beveren - | Hoogeinde | 0 - | 0 | 1 | | 26 | 11 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | Melsele B - | Bosdam Beveren | 2 - | 1 | | 0 | 26 | 12 | |
23 | Za-02/03/24 | 20:00 | Bosdam Beveren - | Blauw Wit Temse | 0 - | 3 | 0 | | 26 | 12 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Baasrode - | Bosdam Beveren | 0 - | 7 | | 3 | 29 | 11 | |
25 | Za-16/03/24 | 20:00 | Bosdam Beveren - | Haasdonk B | 5 - | 1 | 3 | | 32 | 10 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Robur - | Bosdam Beveren | 2 - | 1 | | 0 | 32 | 11 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Bosdam Beveren - | Eksaarde | 1 - | 4 | 0 | | 32 | 11 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Wachtebeke - | Bosdam Beveren | 1 - | 0 | | 0 | 32 | 12 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Bosdam Beveren - | Bazel | 3 - | 3 | 1 | | 33 | 12 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Klinge - | Bosdam Beveren | - | | | . | | | |
Rangschikking(29/30)→ | 1 | Klinge | | 62 | | 20 | +50 | 81 | | 8 | +19 | 40 |
| 2 | Robur | | 61 | | 19 | +48 | 78 | | 9 | +22 | 38 |
| 3 | Blauw Wit Temse | | 61 | | 19 | +28 | 73 | | 7 | +7 | 29 |
| 4 | Hamme-Zogge | x | 58 | | 18 | +34 | 69 | | 7 | +13 | 34 |
| 5 | Eksaarde | x | 54 | | 17 | +42 | 81 | | 9 | +20 | 44 |
| 6 | Bazel | x | 53 | | 17 | +26 | 77 | | 8 | +10 | 41 |
| 7 | Melsele B | x | 52 | | 15 | +34 | 69 | | 5 | +10 | 27 |
| 8 | Haasdonk B | x | 50 | | 15 | +18 | 60 | | 7 | +4 | 30 |
| 9 | Hoogeinde | x | 42 | | 13 | +4 | 58 | | 6 | -5 | 21 |
| 10 | Dendermonde | x | 34 | | 11 | -30 | 40 | | 4 | -16 | 17 |
| 11 | Wachtebeke | x | 33 | | 9 | -13 | 39 | | 3 | -17 | 17 |
⇒ | 12 | Bosdam Beveren | x | 33 | | 8 | +10 | 62 | | 1 | -5 | 29 |
| 13 | FC Sint-Niklaas | x | 26 | | 7 | -38 | 34 | | 2 | -29 | 9 |
| 14 | Rupelmonde | x | 16 | | 4 | -56 | 41 | | 1 | -26 | 14 |
| 15 | Doorslaar B | x | 15 | | 4 | -75 | 34 | | 2 | -42 | 18 |
| 16 | Baasrode | x | 14 | | 4 | -82 | 29 | | 2 | -42 | 16 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van KLINGE1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Klinge - | Rupelmonde | 2 - | 1 | 3 | | 3 | 5 | |
2 | Za-09/09/23 | 20:00 | Bosdam Beveren - | Klinge | 2 - | 2 | | 1 | 4 | 5 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Klinge - | Haasdonk B | 2 - | 1 | 3 | | 7 | 2 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Eksaarde - | Klinge | 2 - | 1 | | 0 | 7 | 7 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Robur - | Klinge | 2 - | 3 | | 3 | 10 | 4 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Klinge - | Doorslaar B | 10 - | 2 | 3 | | 13 | 3 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Blauw Wit Temse - | Klinge | 3 - | 1 | | 0 | 13 | 8 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Klinge - | FC Sint-Niklaas | 0 - | 1 | 0 | | 13 | 8 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Hamme-Zogge - | Klinge | 0 - | 2 | | 3 | 16 | 6 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Klinge - | Dendermonde | 3 - | 0 | 3 | | 19 | 5 | |
11 | Zo-12/11/23 | 15:00 | Wachtebeke - | Klinge | 1 - | 1 | | 1 | 20 | 6 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Klinge - | Melsele B | 2 - | 0 | 3 | | 23 | 5 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Bazel - | Klinge | 2 - | 0 | | 0 | 23 | 6 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Baasrode - | Klinge | 0 - | 5 | | 3 | 26 | 5 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Klinge - | Hoogeinde | 1 - | 0 | 3 | | 29 | 5 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Klinge - | Eksaarde | 3 - | 1 | 3 | | 32 | 3 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Doorslaar B - | Klinge | 0 - | 8 | | 3 | 35 | 3 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Klinge - | Robur | 0 - | 1 | 0 | | 35 | 5 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Dendermonde - | Klinge | 2 - | 3 | | 3 | 38 | 3 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Klinge - | Wachtebeke | 2 - | 0 | 3 | | 41 | 3 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Klinge - | Baasrode | 7 - | 1 | 3 | | 44 | 1 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Rupelmonde - | Klinge | 1 - | 7 | | 3 | 47 | 1 | |
23 | Za-02/03/24 | 20:00 | Haasdonk B - | Klinge | 1 - | 4 | | 3 | 50 | 1 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Klinge - | Bazel | 3 - | 1 | 3 | | 53 | 1 | |
25 | Za-16/03/24 | 20:00 | FC Sint-Niklaas - | Klinge | 2 - | 0 | | 0 | 53 | 1 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Klinge - | Hamme-Zogge | 2 - | 1 | 3 | | 56 | 1 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Hoogeinde - | Klinge | 3 - | 2 | | 0 | 56 | 2 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Klinge - | Blauw Wit Temse | 4 - | 0 | 3 | | 59 | 2 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Melsele B - | Klinge | 0 - | 1 | | 3 | 62 | 1 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Klinge - | Bosdam Beveren | - | | . | | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Haasdonk B | | 27 | | 2 | Robur | x | 22 | | 3 | Eksaarde | x | 20 | | 4 | Blauw Wit Temse | x | 20 | → | 5 | Klinge | x | 19 | | 6 | Melsele B | x | 18 | | 7 | Hoogeinde | x | 16 | | 8 | Dendermonde | x | 16 | | 9 | Hamme-Zogge | x | 13 | | 10 | Bazel | x | 13 | | 11 | Wachtebeke | x | 11 | ⇒ | 12 | Bosdam Beveren | x | 10 | | 13 | FC Sint-Niklaas | x | 8 | | 14 | Baasrode | x | 5 | | 15 | Doorslaar B | x | 5 | | 16 | Rupelmonde | x | 3 | | Periode2(10/10) | 1 | Hamme-Zogge | | 26 | → | 2 | Klinge | x | 22 | | 3 | Blauw Wit Temse | x | 22 | | 4 | Melsele B | x | 20 | | 5 | Robur | x | 20 | | 6 | Bazel | x | 18 | | 7 | Eksaarde | x | 16 | ⇒ | 8 | Bosdam Beveren | x | 15 | | 9 | Hoogeinde | x | 13 | | 10 | Dendermonde | x | 12 | | 11 | Haasdonk B | x | 12 | | 12 | FC Sint-Niklaas | x | 12 | | 13 | Wachtebeke | x | 11 | | 14 | Baasrode | x | 6 | | 15 | Rupelmonde | x | 3 | | 16 | Doorslaar B | x | 1 | | Periode3(9/10) | 1 | Bazel | | 22 | → | 2 | Klinge | | 21 | | 3 | Hamme-Zogge | | 19 | | 4 | Robur | | 19 | | 5 | Blauw Wit Temse | | 19 | | 6 | Eksaarde | x | 18 | | 7 | Melsele B | x | 14 | | 8 | Hoogeinde | x | 13 | | 9 | Wachtebeke | x | 11 | | 10 | Haasdonk B | x | 11 | | 11 | Rupelmonde | x | 10 | | 12 | Doorslaar B | x | 9 | ⇒ | 13 | Bosdam Beveren | x | 8 | | 14 | FC Sint-Niklaas | x | 6 | | 15 | Dendermonde | x | 6 | | 16 | Baasrode | x | 3 | |
Beste aanval→ | Klinge | 81 | | Eksaarde | 81 | | Robur | 78 | | Bazel | 77 | | Blauw Wit Temse | 73 | | Hamme-Zogge | 69 | | Melsele B | 69 | ⇒ | Bosdam Beveren | 62 | | Haasdonk B | 60 | | Hoogeinde | 58 | | Rupelmonde | 41 | | Dendermonde | 40 | | Wachtebeke | 39 | | Doorslaar B | 34 | | FC Sint-Niklaas | 34 | | Baasrode | 29 | | Beste verdediging | Robur | 30 | → | Klinge | 31 | | Hamme-Zogge | 35 | | Melsele B | 35 | | Eksaarde | 39 | | Haasdonk B | 42 | | Blauw Wit Temse | 45 | | Bazel | 51 | | Wachtebeke | 52 | ⇒ | Bosdam Beveren | 52 | | Hoogeinde | 54 | | Dendermonde | 70 | | FC Sint-Niklaas | 72 | | Rupelmonde | 97 | | Doorslaar B | 109 | | Baasrode | 111 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.