zaterdag 02/09/2023 | ||||||
18:00 | HO Kalken B | - | Heusden Sp A | 2 | - | 4 |
. | Cercle Melle | - | Massemen A | 1 | - | 2 |
18:30 | VC Zwijnaarde | - | Zevergem | 0 | - | 2 |
19:30 | Latem B | - | Gijzel-Oosterzele A | 2 | - | 1 |
. | Bottelare A | - | De Pinte A | 1 | - | 1 |
. | Wichelen | - | Tenstar Melle | 3 | - | 2 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | HT Zwijnaarde A | - | Oostakker | 4 | - | 2 |
16:30 | Eendr.Moortsele | - | Overmere | 2 | - | 2 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
18:00 | Massemen A | - | Bottelare A | 4 | - | 0 |
19:00 | Zevergem | - | Eendr.Moortsele | 5 | - | 1 |
. | Gijzel-Oosterzele A | - | HT Zwijnaarde A | 2 | - | 2 |
19:30 | Overmere | - | HO Kalken B | 1 | - | 1 |
. | Oostakker | - | Cercle Melle | 1 | - | 3 |
. | De Pinte A | - | Latem B | 2 | - | 1 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | Tenstar Melle | - | VC Zwijnaarde | 4 | - | 0 |
. | Heusden Sp A | - | Wichelen | 5 | - | 0 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
17:00 | HO Kalken B | - | Tenstar Melle | 2 | - | 2 |
19:30 | Bottelare A | - | Oostakker | 7 | - | 2 |
. | Overmere | - | Wichelen | 4 | - | 0 |
. | Latem B | - | HT Zwijnaarde A | 1 | - | 2 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | Heusden Sp A | - | Zevergem | 1 | - | 2 |
. | VC Zwijnaarde | - | Massemen A | 2 | - | 4 |
. | Eendr.Moortsele | - | Cercle Melle | 3 | - | 0 |
maandag 18/09/2023 | ||||||
20:00 | Gijzel-Oosterzele A | - | De Pinte A | 2 | - | 2 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
18:00 | Cercle Melle | - | Latem B | 5 | - | 1 |
19:00 | Zevergem | - | Overmere | 1 | - | 2 |
19:30 | Massemen A | - | HO Kalken B | 3 | - | 0 |
. | Oostakker | - | Gijzel-Oosterzele A | 2 | - | 2 |
. | De Pinte A | - | Eendr.Moortsele | 2 | - | 3 |
. | Wichelen | - | VC Zwijnaarde | 2 | - | 2 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
15:00 | Tenstar Melle | - | Heusden Sp A | 1 | - | 1 |
. | HT Zwijnaarde A | - | Bottelare A | 2 | - | 0 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
19:00 | Gijzel-Oosterzele A | - | Bottelare A | 2 | - | 6 |
. | Zevergem | - | Wichelen | 2 | - | 2 |
19:30 | Overmere | - | Cercle Melle | 3 | - | 2 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
15:00 | Heusden Sp A | - | Oostakker | 5 | - | 3 |
. | HO Kalken B | - | De Pinte A | 3 | - | 1 |
. | Eendr.Moortsele | - | HT Zwijnaarde A | 1 | - | 2 |
. | Tenstar Melle | - | Massemen A | 2 | - | 6 |
. | VC Zwijnaarde | - | Latem B | 0 | - | 3 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
18:00 | Cercle Melle | - | Gijzel-Oosterzele A | 4 | - | 3 |
19:00 | Massemen A | - | Overmere | 3 | - | 3 |
19:30 | De Pinte A | - | Zevergem | 2 | - | 1 |
. | Bottelare A | - | Eendr.Moortsele | 5 | - | 2 |
. | Oostakker | - | VC Zwijnaarde | 1 | - | 4 |
. | Latem B | - | Tenstar Melle | 3 | - | 2 |
. | Wichelen | - | HO Kalken B | 3 | - | 0 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
15:00 | HT Zwijnaarde A | - | Heusden Sp A | 0 | - | 2 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
19:00 | Zevergem | - | Massemen A | 0 | - | 1 |
19:30 | Wichelen | - | HT Zwijnaarde A | 1 | - | 3 |
. | Overmere | - | Latem B | 0 | - | 0 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
15:00 | HO Kalken B | - | Bottelare A | 1 | - | 2 |
. | Heusden Sp A | - | Cercle Melle | 2 | - | 0 |
. | VC Zwijnaarde | - | Gijzel-Oosterzele A | 1 | - | 3 |
. | Eendr.Moortsele | - | Oostakker | 2 | - | 5 |
. | Tenstar Melle | - | De Pinte A | 2 | - | 3 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
18:00 | Cercle Melle | - | Zevergem | 1 | - | 1 |
19:00 | Gijzel-Oosterzele A | - | HO Kalken B | 4 | - | 1 |
19:30 | Massemen A | - | Wichelen | 4 | - | 0 |
. | Latem B | - | Eendr.Moortsele | 3 | - | 1 |
. | De Pinte A | - | VC Zwijnaarde | 5 | - | 1 |
. | Oostakker | - | Tenstar Melle | 0 | - | 3 |
. | Bottelare A | - | Heusden Sp A | 2 | - | 3 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
15:00 | HT Zwijnaarde A | - | Overmere | 3 | - | 0 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
19:00 | Zevergem | - | HT Zwijnaarde A | 0 | - | 0 |
19:30 | Overmere | - | De Pinte A | 1 | - | 1 |
. | Wichelen | - | Oostakker | 4 | - | 2 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
14:30 | Heusden Sp A | - | Massemen A | 3 | - | 4 |
. | VC Zwijnaarde | - | Bottelare A | 1 | - | 0 |
. | Eendr.Moortsele | - | Gijzel-Oosterzele A | 0 | - | 0 |
. | Tenstar Melle | - | Cercle Melle | 3 | - | 0 |
. | HO Kalken B | - | Latem B | 2 | - | 1 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
19:00 | Gijzel-Oosterzele A | - | Tenstar Melle | 2 | - | 3 |
19:30 | Bottelare A | - | Wichelen | 4 | - | 1 |
. | Oostakker | - | Overmere | 1 | - | 1 |
. | Latem B | - | Zevergem | 1 | - | 1 |
. | De Pinte A | - | Heusden Sp A | 2 | - | 1 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:30 | Eendr.Moortsele | - | HO Kalken B | 4 | - | 2 |
. | HT Zwijnaarde A | - | Massemen A | 0 | - | 2 |
17:00 | Cercle Melle | - | VC Zwijnaarde | 5 | - | 3 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
19:30 | Wichelen | - | De Pinte A | 1 | - | 2 |
20:00 | Overmere | - | Gijzel-Oosterzele A | 2 | - | 3 |
20:15 | Massemen A | - | Latem B | 6 | - | 1 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
14:30 | Heusden Sp A | - | Eendr.Moortsele | 5 | - | 2 |
. | VC Zwijnaarde | - | HT Zwijnaarde A | 4 | - | 0 |
. | HO Kalken B | - | Cercle Melle | 2 | - | 5 |
. | Tenstar Melle | - | Bottelare A | 4 | - | 3 |
15:00 | Zevergem | - | Oostakker | 6 | - | 0 |
zaterdag 18/11/2023 | ||||||
18:00 | Cercle Melle | - | Wichelen | 5 | - | 2 |
19:00 | Gijzel-Oosterzele A | - | Zevergem | 2 | - | 1 |
19:30 | Bottelare A | - | Overmere | 2 | - | 0 |
. | Oostakker | - | HO Kalken B | 2 | - | 1 |
. | De Pinte A | - | Massemen A | 1 | - | 2 |
. | Latem B | - | Heusden Sp A | 2 | - | 3 |
zondag 19/11/2023 | ||||||
14:30 | Eendr.Moortsele | - | VC Zwijnaarde | 0 | - | 3 |
. | HT Zwijnaarde A | - | Tenstar Melle | 3 | - | 1 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
18:00 | Cercle Melle | - | De Pinte A | 1 | - | 2 |
19:00 | Zevergem | - | Bottelare A | 2 | - | 6 |
. | Wichelen | - | Latem B | 2 | - | 3 |
19:30 | Massemen A | - | Oostakker | 4 | - | 2 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
14:30 | Tenstar Melle | - | Eendr.Moortsele | 3 | - | 1 |
. | VC Zwijnaarde | - | Overmere | 4 | - | 0 |
. | Heusden Sp A | - | Gijzel-Oosterzele A | 4 | - | 1 |
. | HO Kalken B | - | HT Zwijnaarde A | 0 | - | 0 |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
19:00 | Zevergem | - | Tenstar Melle | 4 | - | 0 |
. | Gijzel-Oosterzele A | - | Wichelen | 1 | - | 2 |
19:30 | Overmere | - | Heusden Sp A | 1 | - | 4 |
. | Oostakker | - | Latem B | 3 | - | 3 |
. | Bottelare A | - | Cercle Melle | 2 | - | 3 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
14:30 | Eendr.Moortsele | - | Massemen A | 1 | - | 0 |
. | HT Zwijnaarde A | - | De Pinte A | 1 | - | 2 |
. | VC Zwijnaarde | - | HO Kalken B | 3 | - | 2 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
19:00 | Cercle Melle | - | HT Zwijnaarde A | 3 | - | 2 |
19:30 | Wichelen | - | Eendr.Moortsele | 1 | - | 2 |
. | De Pinte A | - | Oostakker | 0 | - | 0 |
. | Latem B | - | Bottelare A | 1 | - | 4 |
20:00 | Massemen A | - | Gijzel-Oosterzele A | 3 | - | 2 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:00 | Tenstar Melle | - | Overmere | 0 | - | 2 |
14:30 | Heusden Sp A | - | VC Zwijnaarde | 3 | - | 3 |
. | HO Kalken B | - | Zevergem | 2 | - | 1 |
vrijdag 15/12/2023 | ||||||
20:00 | Latem B | - | Cercle Melle | 2 | - | 4 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
19:00 | Gijzel-Oosterzele A | - | VC Zwijnaarde | 2 | - | 2 |
19:30 | Oostakker | - | Heusden Sp A | 1 | - | 2 |
. | Overmere | - | Massemen A | 0 | - | 2 |
. | De Pinte A | - | Tenstar Melle | 3 | - | 1 |
. | Bottelare A | - | HO Kalken B | 4 | - | 3 |
. | HT Zwijnaarde A | - | Wichelen | 3 | - | 2 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
14:30 | Eendr.Moortsele | - | Zevergem | 0 | - | 1 |
zaterdag 13/01/2024 | ||||||
18:00 | Cercle Melle | - | Eendr.Moortsele | 1 | - | 1 |
. | Massemen A | - | HT Zwijnaarde A | 3 | - | 1 |
19:00 | Zevergem | - | De Pinte A | 0 | - | 7 |
19:30 | Wichelen | - | Overmere | 2 | - | 1 |
zondag 14/01/2024 | ||||||
14:30 | VC Zwijnaarde | - | Oostakker | 1 | - | 2 |
. | Tenstar Melle | - | Latem B | 2 | - | 2 |
. | Heusden Sp A | - | Bottelare A | 1 | - | 1 |
. | HO Kalken B | - | Gijzel-Oosterzele A | 0 | - | 3 |
donderdag 25/01/2024 | ||||||
20:00 | Oostakker | - | Wichelen | 2 | - | 1 |
. | Gijzel-Oosterzele A | - | Cercle Melle | 1 | - | 1 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
19:30 | Latem B | - | Massemen A | 0 | - | 1 |
. | De Pinte A | - | HO Kalken B | 4 | - | 1 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:30 | HT Zwijnaarde A | - | VC Zwijnaarde | 0 | - | 1 |
15:00 | Eendr.Moortsele | - | Heusden Sp A | 2 | - | 3 |
dinsdag 13/02/2024 | ||||||
20:00 | Overmere | - | Zevergem | 1 | - | 2 |
donderdag 15/02/2024 | ||||||
19:30 | Bottelare A | - | Tenstar Melle | 2 | - | 1 |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
19:30 | Massemen A | - | Heusden Sp A | 2 | - | 4 |
. | Wichelen | - | Cercle Melle | 1 | - | 2 |
. | Overmere | - | Bottelare A | 1 | - | 0 |
. | De Pinte A | - | Gijzel-Oosterzele A | 3 | - | 3 |
. | Latem B | - | VC Zwijnaarde | 3 | - | 0 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
14:30 | HO Kalken B | - | Eendr.Moortsele | 3 | - | 0 |
. | HT Zwijnaarde A | - | Zevergem | 2 | - | 1 |
. | Tenstar Melle | - | Oostakker | 2 | - | 1 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
18:00 | Cercle Melle | - | HO Kalken B | 4 | - | 2 |
19:00 | Gijzel-Oosterzele A | - | Overmere | 1 | - | 1 |
. | Zevergem | - | Latem B | 2 | - | 2 |
19:30 | Oostakker | - | Massemen A | 3 | - | 1 |
. | Bottelare A | - | HT Zwijnaarde A | 2 | - | 1 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
15:00 | VC Zwijnaarde | - | Wichelen | 2 | - | 2 |
. | Eendr.Moortsele | - | De Pinte A | 2 | - | 2 |
. | Heusden Sp A | - | Tenstar Melle | 3 | - | 1 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
18:00 | Cercle Melle | - | Heusden Sp A | 1 | - | 1 |
19:30 | Massemen A | - | VC Zwijnaarde | 2 | - | 0 |
. | De Pinte A | - | Bottelare A | 0 | - | 0 |
. | Latem B | - | Oostakker | 2 | - | 2 |
. | Wichelen | - | Gijzel-Oosterzele A | 1 | - | 8 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
15:00 | HT Zwijnaarde A | - | Eendr.Moortsele | 1 | - | 4 |
. | HO Kalken B | - | Overmere | 7 | - | 2 |
. | Tenstar Melle | - | Zevergem | 3 | - | 1 |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
19:00 | Zevergem | - | HO Kalken B | 3 | - | 0 |
. | Gijzel-Oosterzele A | - | Latem B | 1 | - | 2 |
19:30 | Oostakker | - | HT Zwijnaarde A | 3 | - | 1 |
. | Overmere | - | Tenstar Melle | 0 | - | 2 |
. | Bottelare A | - | Massemen A | 2 | - | 2 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
15:00 | VC Zwijnaarde | - | Cercle Melle | 6 | - | 3 |
. | Heusden Sp A | - | De Pinte A | 2 | - | 1 |
. | Eendr.Moortsele | - | Wichelen | 1 | - | 2 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
18:00 | Cercle Melle | - | Oostakker | 1 | - | 2 |
19:00 | Zevergem | - | Heusden Sp A | 1 | - | 4 |
19:30 | Massemen A | - | Eendr.Moortsele | 7 | - | 0 |
. | De Pinte A | - | Overmere | 4 | - | 1 |
. | Wichelen | - | Bottelare A | 0 | - | 0 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
15:00 | HT Zwijnaarde A | - | Latem B | 1 | - | 2 |
. | HO Kalken B | - | VC Zwijnaarde | 0 | - | 2 |
donderdag 04/04/2024 | ||||||
18:30 | Tenstar Melle | - | Gijzel-Oosterzele A | 0 | - | 1 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
19:00 | Gijzel-Oosterzele A | - | Eendr.Moortsele | 3 | - | 0 |
19:30 | Massemen A | - | Cercle Melle | 3 | - | 1 |
. | Latem B | - | Wichelen | 1 | - | 2 |
. | Overmere | - | HT Zwijnaarde A | 0 | - | 0 |
. | Bottelare A | - | Zevergem | 5 | - | 5 |
. | Oostakker | - | De Pinte A | 2 | - | 2 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
15:00 | VC Zwijnaarde | - | Tenstar Melle | 2 | - | 1 |
. | Heusden Sp A | - | HO Kalken B | 1 | - | 1 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
18:00 | Cercle Melle | - | Tenstar Melle | 4 | - | 1 |
19:00 | Zevergem | - | Gijzel-Oosterzele A | 1 | - | 3 |
19:30 | Wichelen | - | Massemen A | 0 | - | 7 |
. | Bottelare A | - | VC Zwijnaarde | 1 | - | 2 |
20:00 | De Pinte A | - | HT Zwijnaarde A | 2 | - | 0 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
15:00 | Heusden Sp A | - | Overmere | 3 | - | 2 |
. | Eendr.Moortsele | - | Latem B | 1 | - | 0 |
. | HO Kalken B | - | Oostakker | 3 | - | 0 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
19:00 | Gijzel-Oosterzele A | - | Heusden Sp A | 3 | - | 0 |
19:30 | Massemen A | - | Zevergem | 6 | - | 3 |
. | Oostakker | - | Bottelare A | 5 | - | 1 |
. | Overmere | - | Eendr.Moortsele | 0 | - | 1 |
. | Latem B | - | HO Kalken B | 2 | - | 0 |
zondag 24/03/2024 | ||||||
15:00 | Tenstar Melle | - | Wichelen | 5 | - | 0 |
. | HT Zwijnaarde A | - | Cercle Melle | 1 | - | 1 |
. | VC Zwijnaarde | - | De Pinte A | 2 | - | 3 |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
19:00 | Gijzel-Oosterzele A | - | Massemen A | 3 | - | 2 |
19:30 | De Pinte A | - | Cercle Melle | 2 | - | 3 |
. | Overmere | - | Oostakker | 3 | - | 0 |
. | Bottelare A | - | Latem B | 3 | - | 3 |
zondag 07/04/2024 | ||||||
14:00 | HO Kalken B | - | Wichelen | 0 | - | 0 |
15:00 | Zevergem | - | VC Zwijnaarde | 1 | - | 0 |
. | Eendr.Moortsele | - | Tenstar Melle | 3 | - | 2 |
. | Heusden Sp A | - | HT Zwijnaarde A | 3 | - | 1 |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
18:00 | Cercle Melle | - | Bottelare A | 3 | - | 2 |
19:30 | Wichelen | - | Zevergem | 0 | - | 1 |
. | Oostakker | - | Eendr.Moortsele | 3 | - | 1 |
. | Massemen A | - | De Pinte A | 4 | - | 1 |
. | Latem B | - | Overmere | 3 | - | 4 |
zondag 14/04/2024 | ||||||
15:00 | HT Zwijnaarde A | - | Gijzel-Oosterzele A | 1 | - | 0 |
. | Tenstar Melle | - | HO Kalken B | 2 | - | 3 |
. | VC Zwijnaarde | - | Heusden Sp A | 2 | - | 3 |
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | HO Kalken B | - | Massemen A | 7 | - | 4 |
. | Overmere | - | VC Zwijnaarde | 2 | - | 0 |
. | Tenstar Melle | - | HT Zwijnaarde A | 3 | - | 2 |
. | Heusden Sp A | - | Latem B | 1 | - | 3 |
. | Zevergem | - | Cercle Melle | 5 | - | 1 |
. | Eendr.Moortsele | - | Bottelare A | 1 | - | 1 |
. | De Pinte A | - | Wichelen | 2 | - | 1 |
. | Gijzel-Oosterzele A | - | Oostakker | 1 | - | 3 |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Massemen A | - | Tenstar Melle | - | ||
. | Oostakker | - | Zevergem | - | ||
. | HT Zwijnaarde A | - | HO Kalken B | - | ||
. | Latem B | - | De Pinte A | - | ||
. | VC Zwijnaarde | - | Eendr.Moortsele | - | ||
. | Cercle Melle | - | Overmere | - | ||
. | Bottelare A | - | Gijzel-Oosterzele A | - | ||
. | Wichelen | - | Heusden Sp A | - |
29/30 | |||||||||
Massemen A | 68 | 6 | 1 | ||||||
2. | Heusden Sp A | 62 | 6 | 1 | |||||
3. | De Pinte A | 53 | 6 | 1 | |||||
4. | Cercle Melle | 47 | 7 | 1 | |||||
5. | Bottelare A | 41 | 2 | 1 | |||||
6. | Gijzel-Oosterzele A | 41 | 6 | 1 | |||||
7. | Zevergem | 39 | 9 | 1 | |||||
8. | VC Zwijnaarde | 37 | 0 | 1 | |||||
9. | Latem B | 37 | 7 | 1 | |||||
10. | Tenstar Melle | 36 | 3 | 1 | |||||
11. | Oostakker | 36 | 9 | 1 | |||||
12. | HT Zwijnaarde A | 35 | 4 | 1 | |||||
13. | Eendr.Moortsele | ? | 32 | 7 | 1 | ||||
14. | Overmere | ? | 32 | 9 | 1 | ||||
15. | HO Kalken B | - | 29 | 7 | 1 | ||||
16. | Wichelen | 26 | 1 | 1 |
29/30 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
Massemen A | 68 | 22 | +51 | 94 | 10 | +15 | 40 | ||
2. | x | Heusden Sp A | 62 | 19 | +30 | 77 | 10 | +13 | 35 |
3. | x | De Pinte A | 53 | 15 | +21 | 64 | 6 | +6 | 30 |
4. | x | Cercle Melle | 47 | 14 | +6 | 68 | 6 | -8 | 29 |
5. | x | Bottelare A | 41 | 11 | +11 | 68 | 4 | -2 | 26 |
6. | x | Gijzel-Oosterzele A | 41 | 11 | +11 | 63 | 6 | +9 | 33 |
7. | x | Zevergem | 39 | 11 | +1 | 56 | 5 | -3 | 23 |
8. | x | VC Zwijnaarde | 37 | 11 | -6 | 53 | 5 | -8 | 23 |
9. | x | Latem B | 37 | 10 | -5 | 53 | 5 | -4 | 27 |
10. | x | Tenstar Melle | 36 | 11 | -2 | 58 | 3 | -12 | 22 |
11. | x | Oostakker | 36 | 10 | -16 | 55 | 4 | -19 | 26 |
12. | x | HT Zwijnaarde A | 35 | 10 | -9 | 39 | 3 | -11 | 17 |
13. | x | Eendr.Moortsele | 32 | 9 | -25 | 42 | 4 | -23 | 19 |
14. | x | Overmere | 32 | 8 | -14 | 40 | 3 | -15 | 21 |
15. | x | HO Kalken B | 29 | 8 | -16 | 51 | 1 | -23 | 17 |
16. | x | Wichelen | 26 | 7 | -38 | 38 | 3 | -24 | 17 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Massemen A | 28 | 9 | +22 | 33 | |
2. | HT Zwijnaarde A | 20 | 6 | +7 | 18 |
3. | Heusden Sp A | 19 | 6 | +11 | 27 |
4. | De Pinte A | 18 | 5 | +5 | 21 |
5. | Bottelare A | 16 | 5 | +8 | 27 |
6. | Overmere | 15 | 3 | +3 | 17 |
7. | Tenstar Melle | 14 | 4 | +4 | 24 |
8. | Latem B | 14 | 4 | 0 | 16 |
9. | Cercle Melle | 13 | 4 | -1 | 21 |
10. | Zevergem | 13 | 3 | +4 | 15 |
11. | Eendr.Moortsele | 11 | 3 | -7 | 19 |
12. | Wichelen | 11 | 3 | -12 | 16 |
13. | Gijzel-Oosterzele A | 10 | 2 | -2 | 21 |
14. | HO Kalken B | 8 | 2 | -11 | 14 |
15. | VC Zwijnaarde | 7 | 2 | -15 | 14 |
16. | Oostakker | 5 | 1 | -16 | 19 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Heusden Sp A | 26 | 8 | +16 | 32 | |
2. | Cercle Melle | 23 | 7 | +12 | 29 |
3. | Massemen A | 21 | 7 | +9 | 24 |
4. | De Pinte A | 21 | 6 | +14 | 26 |
5. | Bottelare A | 19 | 6 | +9 | 26 |
6. | VC Zwijnaarde | 18 | 5 | +9 | 23 |
7. | Oostakker | 14 | 4 | -5 | 16 |
8. | Zevergem | 13 | 4 | -2 | 20 |
9. | Gijzel-Oosterzele A | 13 | 3 | 0 | 19 |
10. | HT Zwijnaarde A | 10 | 3 | -6 | 13 |
11. | Tenstar Melle | 10 | 3 | -9 | 15 |
12. | Latem B | 9 | 2 | -8 | 19 |
13. | Eendr.Moortsele | 8 | 2 | -11 | 11 |
14. | Wichelen | 7 | 2 | -7 | 16 |
15. | HO Kalken B | 7 | 2 | -10 | 16 |
16. | Overmere | 7 | 2 | -11 | 9 |
9/10 | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | |||
1. | Massemen A | 19 | 6 | +20 | 37 | |
2. | Gijzel-Oosterzele A | 18 | 6 | +13 | 23 | |
3. | Oostakker | 17 | 5 | +5 | 20 | |
4. | Heusden Sp A | 17 | 5 | +3 | 18 | |
5. | HO Kalken B | x | 14 | 4 | +5 | 21 |
6. | Latem B | x | 14 | 4 | +3 | 18 |
7. | De Pinte A | x | 14 | 4 | +2 | 17 |
8. | Zevergem | x | 13 | 4 | -1 | 21 |
9. | Eendr.Moortsele | x | 13 | 4 | -7 | 12 |
10. | Tenstar Melle | x | 12 | 4 | +3 | 19 |
11. | VC Zwijnaarde | x | 12 | 4 | 0 | 16 |
12. | Cercle Melle | x | 11 | 3 | -5 | 18 |
13. | Overmere | x | 10 | 3 | -6 | 14 |
14. | Wichelen | x | 8 | 2 | -19 | 6 |
15. | Bottelare A | x | 6 | 0 | -6 | 15 |
16. | HT Zwijnaarde A | x | 5 | 1 | -10 | 8 |