www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale C
zaterdag 23/03/2024 |
19:00 | Gijzel-Oosterzele A | - | Heusden Sp A | 3 | - | 0 |
19:30 | Massemen A | - | Zevergem | 6
| - | 3
|
. | Oostakker | - | Bottelare A | 5
| - | 1
|
. | Overmere | - | Eendr.Moortsele | 0 | - | 1 |
. | Latem B | - | HO Kalken B | 2 | - | 0 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Tenstar Melle | - | Wichelen | 5
| - | 0
|
. | HT Zwijnaarde A | - | Cercle Melle | 1 | - | 1 |
. | VC Zwijnaarde | - | De Pinte A | 2
| - | 3
|
maandag 01/04/2024 |
15:00 | Tenstar Melle | 10 | - |
10 | Gijzel-Oosterzele A | | - | |
zaterdag 06/04/2024 |
19:00 | Gijzel-Oosterzele A | 7 | - |
7 | Massemen A | | - | |
19:30 | De Pinte A | 10 |
- |
4 | Cercle Melle | | - | |
. | Overmere | 1 | - | 4 | Oostakker | | - | |
. | Bottelare A | 5 | - | 7 | Latem B | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Zevergem | 4 | - | 9 | VC Zwijnaarde | | - | |
. | Eendr.Moortsele | 4 |
- | 3 | Tenstar Melle | | - | |
. | HO Kalken B | 9 | - | 7 | Wichelen | | - | |
. | Heusden Sp A | 10 | - | 1 | HT Zwijnaarde A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale C --> Latem B
periode 1
10/10 |
| Massemen A | 28 |
2. | HT Zwijnaarde A | 20 |
3. | Heusden Sp A | 19 |
4. | De Pinte A | 18 |
5. | Bottelare A | 16 |
6. | Overmere | 15 |
7. | Tenstar Melle | 14 |
8. | Latem B | 14 |
9. | Cercle Melle | 13 |
10. | Zevergem | 13 |
11. | Eendr.Moortsele | 11 |
12. | Wichelen | 11 |
13. | Gijzel-Oosterzele A | 10 |
14. | HO Kalken B | 8 |
15. | VC Zwijnaarde | 7 |
16. | Oostakker | 5 |
periode 2
10/10 |
| Heusden Sp A | 26 |
2. | Cercle Melle | 23 |
3. | Massemen A | 21 |
4. | De Pinte A | 21 |
5. | Bottelare A | 19 |
6. | VC Zwijnaarde | 18 |
7. | Oostakker | 14 |
8. | Zevergem | 13 |
9. | Gijzel-Oosterzele A | 13 |
10. | HT Zwijnaarde A | 10 |
11. | Tenstar Melle | 10 |
12. | Latem B | 9 |
13. | Eendr.Moortsele | 8 |
14. | Wichelen | 7 |
15. | HO Kalken B | 7 |
16. | Overmere | 7 |
periode 3
6/10 |
1. | Massemen A | 16 | |
2. | Gijzel-Oosterzele A* | 12 | |
3. | VC Zwijnaarde | 12 | |
4. | De Pinte A | 11 | |
5. | Oostakker | 11 | |
6. | Heusden Sp A | 11 | |
7. | Latem B | 10 | |
8. | Tenstar Melle* | 9 | |
9. | Eendr.Moortsele | 9 | |
10. | HO Kalken B | 7 | |
11. | Wichelen | 7 | |
12. | Cercle Melle | 5 | |
13. | Zevergem | 4 | |
14. | Bottelare A | 4 | x |
15. | HT Zwijnaarde A | 2 | x |
16. | Overmere | 1 | x |
Bottelare A
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Bottelare A | - | De Pinte A | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 10 | |
2. | Za-09/09/23 | 18:00 | Massemen A | - | Bottelare A | 4 - | 0 | | 0 | 1 | | 14 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Bottelare A | - | Oostakker | 7 - | 2 | | 3 | 4 | | 8 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | HT Zwijnaarde A | - | Bottelare A | 2 - | 0 | | 0 | 4 | | 10 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:00 | Gijzel-Oosterzele A | - | Bottelare A | 2 - | 6 | | 3 | 7 | | 6 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Bottelare A | - | Eendr.Moortsele | 5 - | 2 | | 3 | 10 | | 5 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | HO Kalken B | - | Bottelare A | 1 - | 2 | | 3 | 13 | | 4 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Bottelare A | - | Heusden Sp A | 2 - | 3 | | 0 | 13 | | 5 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | VC Zwijnaarde | - | Bottelare A | 1 - | 0 | | 0 | 13 | | 6 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Bottelare A | - | Wichelen | 4 - | 1 | | 3 | 16 | | 5 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Tenstar Melle | - | Bottelare A | 4 - | 3 | | 0 | 16 | | 6 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Bottelare A | - | Overmere | 2 - | 0 | | 3 | 19 | | 5 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:00 | Zevergem | - | Bottelare A | 2 - | 6 | | 3 | 22 | | 5 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Bottelare A | - | Cercle Melle | 2 - | 3 | | 0 | 22 | | 5 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Latem B | - | Bottelare A | 1 - | 4 | | 3 | 25 | | 4 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Bottelare A | - | HO Kalken B | 4 - | 3 | | 3 | 28 | | 4 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Heusden Sp A | - | Bottelare A | 1 - | 1 | | 1 | 29 | | 4 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Overmere | - | Bottelare A | 1 - | 0 | | 0 | 29 | | 6 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Bottelare A | - | HT Zwijnaarde A | 2 - | 1 | | 3 | 32 | | 5 | |
18. | Do-15/02/24 | 19:30 | Bottelare A | - | Tenstar Melle | 2 - | 1 | | 3 | 35 | | 5 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | De Pinte A | - | Bottelare A | 0 - | 0 | | 1 | 36 | | 5 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Bottelare A | - | Massemen A | 2 - | 2 | | 1 | 37 | | 4 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Wichelen | - | Bottelare A | 0 - | 0 | | 1 | 38 | | 4 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Bottelare A | - | Zevergem | 5 - | 5 | | 1 | 39 | | 4 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Bottelare A | - | VC Zwijnaarde | 1 - | 2 | | 0 | 39 | | 5 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Oostakker | - | Bottelare A | 5 - | 1 | | 0 | 39 | | 5 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Bottelare A | - | Latem B | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 18:00 | Cercle Melle | - | Bottelare A | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Eendr.Moortsele | - | Bottelare A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Bottelare A | - | Gijzel-Oosterzele A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Latem B
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Latem B | - | Gijzel-Oosterzele A | 2 - | 1 | | 3 | 3 | | 6 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | De Pinte A | - | Latem B | 2 - | 1 | | 0 | 3 | | 8 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Latem B | - | HT Zwijnaarde A | 1 - | 2 | | 0 | 3 | | 10 | |
4. | Za-23/09/23 | 18:00 | Cercle Melle | - | Latem B | 5 - | 1 | | 0 | 3 | | 12 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | VC Zwijnaarde | - | Latem B | 0 - | 3 | | 3 | 6 | | 9 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Latem B | - | Tenstar Melle | 3 - | 2 | | 3 | 9 | | 8 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Overmere | - | Latem B | 0 - | 0 | | 1 | 10 | | 8 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Latem B | - | Eendr.Moortsele | 3 - | 1 | | 3 | 13 | | 6 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | HO Kalken B | - | Latem B | 2 - | 1 | | 0 | 13 | | 7 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Latem B | - | Zevergem | 1 - | 1 | | 1 | 14 | | 8 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:15 | Massemen A | - | Latem B | 6 - | 1 | | 0 | 14 | | 10 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Latem B | - | Heusden Sp A | 2 - | 3 | | 0 | 14 | | 11 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:00 | Wichelen | - | Latem B | 2 - | 3 | | 3 | 17 | | 8 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Oostakker | - | Latem B | 3 - | 3 | | 1 | 18 | | 10 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Latem B | - | Bottelare A | 1 - | 4 | | 0 | 18 | | 10 | |
16. | Vr-15/12/23 | 20:00 | Latem B | - | Cercle Melle | 2 - | 4 | | 0 | 18 | | 10 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Tenstar Melle | - | Latem B | 2 - | 2 | | 1 | 19 | | 11 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Latem B | - | VC Zwijnaarde | 3 - | 0 | | 3 | 22 | | 9 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:00 | Zevergem | - | Latem B | 2 - | 2 | | 1 | 23 | | 9 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Latem B | - | Massemen A | 0 - | 1 | | 0 | 23 | | 10 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Latem B | - | Oostakker | 2 - | 2 | | 1 | 24 | | 11 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:00 | Gijzel-Oosterzele A | - | Latem B | 1 - | 2 | | 3 | 27 | | 10 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | HT Zwijnaarde A | - | Latem B | 1 - | 2 | | 3 | 30 | | 9 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Latem B | - | Wichelen | 1 - | 2 | | 0 | 30 | | 10 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Eendr.Moortsele | - | Latem B | 1 - | 0 | | 0 | 30 | | 11 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Latem B | - | HO Kalken B | 2 - | 0 | | 3 | 33 | | 9 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Bottelare A | - | Latem B | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Latem B | - | Overmere | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Heusden Sp A | - | Latem B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Latem B | - | De Pinte A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Massemen A | 34 | +33 |
2 | Heusden Sp A | 27 | +17 |
3 | De Pinte A | 27 | +15 |
4 | Bottelare A | 24 | +13 |
5 | Cercle Melle | 24 | +13 |
6 | Tenstar Melle* | 23 | +11 |
7 | HO Kalken B | 20 | +4 |
8 | VC Zwijnaarde | 19 | +3 |
9 | HT Zwijnaarde A | 19 | +1 |
10 | Oostakker | 19 | +1 |
11 | Latem B | 17 | 0 |
12 | Gijzel-Oosterzele A | 17 | +3 |
13 | Zevergem | 15 | -1 |
14 | Eendr.Moortsele | 15 | -3 |
15 | Wichelen | 14 | -13 |
16 | Overmere | 13 | -4 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Massemen A | 65 | +52 |
2 | Heusden Sp A | 56 | +29 |
3 | De Pinte A | 50 | +24 |
4 | Cercle Melle | 41 | +8 |
5 | Bottelare A | 39 | +12 |
6 | VC Zwijnaarde | 37 | -2 |
7 | Gijzel-Oosterzele A* | 35 | +12 |
8 | Tenstar Melle* | 33 | 0 |
9 | Latem B | 33 | -6 |
10 | HT Zwijnaarde A | 32 | -7 |
11 | Zevergem | 30 | -5 |
12 | Oostakker | 30 | -17 |
13 | Eendr.Moortsele | 28 | -24 |
14 | Wichelen | 25 | -36 |
15 | Overmere | 23 | -20 |
16 | HO Kalken B | 22 | -20 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Massemen A | 31 | +19 |
2 | Heusden Sp A | 29 | +12 |
3 | De Pinte A | 23 | +9 |
4 | Gijzel-Oosterzele A* | 18 | +9 |
5 | VC Zwijnaarde | 18 | -5 |
6 | Cercle Melle | 17 | -5 |
7 | Latem B | 16 | -6 |
8 | Bottelare A | 15 | -1 |
9 | Zevergem | 15 | -4 |
10 | Eendr.Moortsele | 13 | -21 |
11 | HT Zwijnaarde A | 13 | -8 |
12 | Oostakker | 11 | -18 |
13 | Wichelen | 11 | -23 |
14 | Tenstar Melle | 10 | -11 |
15 | Overmere | 10 | -16 |
16 | HO Kalken B | 2 | -24 |