www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 22/01/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

zaterdag 18/01/2020

19:30

Kieldrecht

-Sinaai7 -2
20:00

YB SK Beveren

-Sp.Waasmunster A2-0

zondag 19/01/2020

15:00

Schoonaarde

-E.Buggenhout1-0
.

Grembergen

-Zaffelare A1-0
.

KV.Sint-Gillis

-Vrasene3 -2
.Edeboys-Heikant-Zele1-1
.Bazel-TK.Meldert1-1
.Gijzel-Oosterzele A-

Doorslaar A

1 -4

zondag 26/01/2020

15:00Heikant-Zele3- 1YB SK Beveren-
.Sp.Waasmunster A7- 6KV.Sint-Gillis-
.Vrasene10 -4Zaffelare A-
.E.Buggenhout3-6Kieldrecht-
.Sinaai4-10Gijzel-Oosterzele A-
.Doorslaar A12-4Bazel-
.TK.Meldert4 -4Edeboys-
.Schoonaarde8-4Grembergen-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

19/30

1.Grembergen405
2.Doorslaar A3893.
3.Vrasene349-2.(0)
4.Schoonaarde338
5.KV.Sint-Gillis338-4.(0)
6.YB SK Beveren306
7.Gijzel-Oosterzele A299
8.Kieldrecht269
9.Sp.Waasmunster A254.-1(3)
10.Heikant-Zele2441.
11.Sinaai247.4
12.Bazel221
13.Zaffelare A204.-3(3)
14.Edeboys172
15.E.Buggenhout171
16.TK.Meldert102.2
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C --> YB SK Beveren

periode 1

10/10

Grembergen26
2.Doorslaar A19
3.Schoonaarde19
4.Vrasene17
5.KV.Sint-Gillis17
6.YB SK Beveren17
7.Heikant-Zele16
8.Bazel15
9.Gijzel-Oosterzele A15
10.E.Buggenhout14
11.Sinaai14
12.Kieldrecht11
13.Sp.Waasmunster A10
14.Zaffelare A8
15.Edeboys5
16.TK.Meldert2

periode 2

9/10

1.Doorslaar A19
2.Vrasene17
3.KV.Sint-Gillis16x
4.Kieldrecht15x
5.Sp.Waasmunster A15x
6.Grembergen14x
7.Gijzel-Oosterzele A14x
8.Schoonaarde14x
9.YB SK Beveren13x
10.Edeboys12x
11.Zaffelare A12x
12.Sinaai10x
13.Heikant-Zele8x
14.TK.Meldert8x
15.Bazel7x
16.E.Buggenhout3x

periode 3

0/10

1.Sp.Waasmunster A0
Vrasene0
Schoonaarde0
TK.Meldert0
Grembergen0
Doorslaar A0
Gijzel-Oosterzele A0
Sinaai0
Kieldrecht0
Heikant-Zele0
E.Buggenhout0
Edeboys0
Bazel0
KV.Sint-Gillis0
Zaffelare A0
YB SK Beveren0

Heikant-Zele

1.Za-31/08/1919:30Kieldrecht-Heikant-Zele0 -4

3

33
2.Zo-08/09/1915:00Heikant-Zele-Gijzel-Oosterzele A2 -2144
3.Zo-15/09/1915:00Bazel-Heikant-Zele3 -2047
4.Zo-22/09/1915:00Heikant-Zele-Edeboys5 -3

3

74
5.Za-28/09/1920:00

YB SK Beveren

-Heikant-Zele0 -3

3

102
6.Zo-06/10/1915:00Heikant-Zele-KV.Sint-Gillis1 -20107
7.Zo-13/10/1915:00Zaffelare A-Heikant-Zele1 -4

3

135
8.Zo-20/10/1915:00Heikant-Zele-Vrasene0 -50138
9.Zo-27/10/1915:00Sp.Waasmunster A-Heikant-Zele2 -5

3

165
10.Zo-03/11/1914:30Heikant-Zele-Grembergen0 -40167
11.Zo-10/11/1914:30Heikant-Zele-TK.Meldert4 -0

3

196
12.Zo-17/11/1914:30Doorslaar A-Heikant-Zele2 -10197
13.Zo-24/11/1914:30Heikant-Zele-Sinaai2 -30197
14.Zo-01/12/1914:30E.Buggenhout-Heikant-Zele1 -11207
15.Zo-08/12/1914:30Heikant-Zele-Schoonaarde0 -50209
16.Zo-15/12/1914:30Heikant-Zele-Kieldrecht0 -202010
17.Zo-05/01/2014:30Gijzel-Oosterzele A-Heikant-Zele3 -202012
18.Zo-12/01/2014:30Heikant-Zele-Bazel3 -0

3

2310
19.Zo-19/01/2015:00Edeboys-Heikant-Zele1 -112410
20.Zo-26/01/2015:00Heikant-Zele-

YB SK Beveren

-.
21.Zo-02/02/2015:00KV.Sint-Gillis-Heikant-Zele -.
22.Zo-09/02/2015:00Heikant-Zele-Zaffelare A -.
23.Za-15/02/2019:30Vrasene-Heikant-Zele -.
24.Zo-01/03/2000:00Heikant-Zele-Sp.Waasmunster A -.
25.Zo-08/03/2000:00Grembergen-Heikant-Zele -.
26.Zo-15/03/2000:00TK.Meldert-Heikant-Zele -.
27.Zo-22/03/2000:00Heikant-Zele-Doorslaar A -.
28.Zo-29/03/2000:00Sinaai-Heikant-Zele -.
29.Zo-19/04/2000:00Heikant-Zele-E.Buggenhout -.
30.Zo-26/04/2000:00Schoonaarde-Heikant-Zele -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

YB SK Beveren

1.Zo-01/09/1915:00

YB SK Beveren

-KV.Sint-Gillis2 -1

3

37
2.Zo-08/09/1915:00Zaffelare A-

YB SK Beveren

0 -1

3

63
3.Za-14/09/1920:00

YB SK Beveren

-Vrasene2 -0

3

91
4.Zo-22/09/1915:00Sp.Waasmunster A-

YB SK Beveren

2 -21101
5.Za-28/09/1920:00

YB SK Beveren

-Heikant-Zele0 -30104
6.Za-05/10/1920:00TK.Meldert-

YB SK Beveren

0 -1

3

133
7.Za-12/10/1920:00

YB SK Beveren

-Doorslaar A0 -01143
8.Za-19/10/1919:30Sinaai-

YB SK Beveren

2 -10144
9.Za-26/10/1920:00

YB SK Beveren

-E.Buggenhout2 -1

3

173
10.Zo-03/11/1914:30Schoonaarde-

YB SK Beveren

4 -20176
11.Za-09/11/1920:00

YB SK Beveren

-Kieldrecht3 -1

3

205
12.Zo-17/11/1914:30Gijzel-Oosterzele A-

YB SK Beveren

0 -01216
13.Zo-24/11/1915:00

YB SK Beveren

-Bazel3 -40216
14.Zo-01/12/1914:30Edeboys-

YB SK Beveren

1 -00216
15.Za-07/12/1920:00

YB SK Beveren

-Grembergen2 -1

3

246
16.Zo-15/12/1914:30KV.Sint-Gillis-

YB SK Beveren

2 -10246
17.Za-04/01/2020:00

YB SK Beveren

-Zaffelare A4 -1

3

276
18.Za-11/01/2019:30Vrasene-

YB SK Beveren

5 -10277
19.Za-18/01/2020:00

YB SK Beveren

-Sp.Waasmunster A2 -0

3

306
20.Zo-26/01/2015:00Heikant-Zele-

YB SK Beveren

-.
21.Za-01/02/2020:00

YB SK Beveren

-TK.Meldert -.
22.Zo-09/02/2015:00Doorslaar A-

YB SK Beveren

-.
23.Za-15/02/2020:00

YB SK Beveren

-Sinaai -.
24.Zo-01/03/2000:00E.Buggenhout-

YB SK Beveren

-.
25.Zo-08/03/2000:00

YB SK Beveren

-Schoonaarde -.
26.Zo-15/03/2000:00Kieldrecht-

YB SK Beveren

-.
27.Zo-22/03/2000:00

YB SK Beveren

-Gijzel-Oosterzele A -.
28.Zo-29/03/2000:00Bazel-

YB SK Beveren

-.
29.Zo-19/04/2000:00

YB SK Beveren

-Edeboys -.
30.Zo-26/04/2000:00Grembergen-

YB SK Beveren

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/15)

1Grembergen2321:6+15
2YB SK Beveren2220:12+8
3Doorslaar A*2132:10+22
4Vrasene2028:17+11
5Schoonaarde*1822:9+13
6KV.Sint-Gillis1820:18+2
7Gijzel-Oosterzele A*1419:14+5
8Sp.Waasmunster A1213:19-6
9Kieldrecht*1117:18-1
10Edeboys*1013:18-5
11Heikant-Zele1017:26-9
12E.Buggenhout*1014:21-7
13Sinaai*911:15-4
14Zaffelare A911:18-7
15Bazel*918:30-12
16TK.Meldert44:21-17

alle wedstrijden (19/30)

1Grembergen4046:16+30
2Doorslaar A3853:23+30
3Vrasene3445:26+19
4Schoonaarde3344:25+19
5KV.Sint-Gillis3335:31+4
6YB SK Beveren3029:28+1
7Gijzel-Oosterzele A2943:33+10
8Kieldrecht2630:300
9Sp.Waasmunster A2528:38-10
10Heikant-Zele2440:39+1
11Sinaai2435:40-5
12Bazel2232:52-20
13Zaffelare A2028:35-7
14Edeboys1731:46-15
15E.Buggenhout1722:45-23
16TK.Meldert1011:45-34

uitwedstrijden (10/15)

1Grembergen*1725:10+15
2Doorslaar A1721:13+8
3Kieldrecht1513:12+1
4Schoonaarde1522:16+6
5Gijzel-Oosterzele A1524:19+5
6KV.Sint-Gillis*1515:13+2
7Sinaai1524:25-1
8Heikant-Zele*1423:13+10
9Vrasene*1417:9+8
10Sp.Waasmunster A*1315:19-4
11Bazel1314:22-8
12Zaffelare A*1117:170
13YB SK Beveren*89:16-7
14E.Buggenhout78:24-16
15Edeboys718:28-10
16TK.Meldert*67:24-17