www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

zaterdag 21/09/2019

19:30Vrasene-

KV.Sint-Gillis

1 -3
20:00TK.Meldert-

Bazel

1-2

zondag 22/09/2019

15:00

E.Buggenhout

-Schoonaarde2-1
.Sinaai-

Kieldrecht

1-2
.Zaffelare A-

Grembergen

1 -4
.Sp.Waasmunster A-YB.Beveren2 -2
.

Doorslaar A

-Gijzel-Oosterzele A4 -1
.

Heikant-Zele

-Edeboys5 -3

zaterdag 28/09/2019

19:30Kieldrecht0- 1E.Buggenhout-
20:00YB.Beveren6- 3Heikant-Zele-

zondag 29/09/2019

15:00KV.Sint-Gillis4 -3Sp.Waasmunster A-
.Zaffelare A0-3Vrasene-
.Gijzel-Oosterzele A6-2Sinaai-
.Bazel3-3Doorslaar A-
.Edeboys0 -0TK.Meldert-
.Grembergen4-3Schoonaarde-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.YB.Beveren10
2.Bazel9
3.Grembergen8
4.Heikant-Zele7
5.Gijzel-Oosterzele A7
6.KV.Sint-Gillis7
7.Schoonaarde7
8.E.Buggenhout7
9.Doorslaar A6
10.Vrasene6
11.Kieldrecht6
12.Sp.Waasmunster A4
13.Zaffelare A3
14.Sinaai3
15.Edeboys0
16.TK.Meldert0

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C --> Zaffelare A

periode 1

4/10

1.YB.Beveren10
2.Bazel9
3.Grembergen8
4.Heikant-Zele7
5.Gijzel-Oosterzele A7
6.Schoonaarde7
KV.Sint-Gillis7
8.E.Buggenhout7
9.Doorslaar A6
10.Vrasene6
11.Kieldrecht6
12.Sp.Waasmunster A4
13.Zaffelare A3
14.Sinaai3
15.Edeboys0
16.TK.Meldert0

periode 2

0/10

1.Sp.Waasmunster A0
Vrasene0
Schoonaarde0
TK.Meldert0
Grembergen0
Doorslaar A0
Gijzel-Oosterzele A0
Sinaai0
Kieldrecht0
Heikant-Zele0
E.Buggenhout0
Edeboys0
Bazel0
KV.Sint-Gillis0
Zaffelare A0
YB.Beveren0

periode 3

0/10

1.Sp.Waasmunster A0
Vrasene0
Schoonaarde0
TK.Meldert0
Grembergen0
Doorslaar A0
Gijzel-Oosterzele A0
Sinaai0
Kieldrecht0
Heikant-Zele0
E.Buggenhout0
Edeboys0
Bazel0
KV.Sint-Gillis0
Zaffelare A0
YB.Beveren0

Zaffelare A

1.Zo-01/09/1915:00Edeboys-

Zaffelare A

1 -4

3

34
2.Zo-08/09/1915:00

Zaffelare A

-YB.Beveren0 -1037
3.Zo-15/09/1915:00KV.Sint-Gillis-

Zaffelare A

3 -00311
4.Zo-22/09/1915:00

Zaffelare A

-Grembergen1 -40313
5.Zo-29/09/1915:00

Zaffelare A

-Vrasene -.
6.Zo-06/10/1915:00Sp.Waasmunster A-

Zaffelare A

-.
7.Zo-13/10/1915:00

Zaffelare A

-Heikant-Zele -.
8.Za-19/10/1920:00TK.Meldert-

Zaffelare A

-.
9.Zo-27/10/1900:00

Zaffelare A

-Doorslaar A -.
10.Zo-03/11/1900:00Sinaai-

Zaffelare A

-.
11.Zo-10/11/1900:00

Zaffelare A

-E.Buggenhout -.
12.Zo-17/11/1900:00Schoonaarde-

Zaffelare A

-.
13.Zo-24/11/1900:00

Zaffelare A

-Kieldrecht -.
14.Zo-01/12/1900:00Gijzel-Oosterzele A-

Zaffelare A

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Zaffelare A

-Bazel -.
16.Zo-15/12/1900:00

Zaffelare A

-Edeboys -.
17.Zo-05/01/2000:00YB.Beveren-

Zaffelare A

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Zaffelare A

-KV.Sint-Gillis -.
19.Zo-19/01/2000:00Grembergen-

Zaffelare A

-.
20.Zo-26/01/2000:00Vrasene-

Zaffelare A

-.
21.Zo-02/02/2000:00

Zaffelare A

-Sp.Waasmunster A -.
22.Zo-09/02/2000:00Heikant-Zele-

Zaffelare A

-.
23.Zo-16/02/2000:00

Zaffelare A

-TK.Meldert -.
24.Zo-01/03/2000:00Doorslaar A-

Zaffelare A

-.
25.Zo-08/03/2000:00

Zaffelare A

-Sinaai -.
26.Zo-15/03/2000:00E.Buggenhout-

Zaffelare A

-.
27.Zo-22/03/2000:00

Zaffelare A

-Schoonaarde -.
28.Zo-29/03/2000:00Kieldrecht-

Zaffelare A

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Zaffelare A

-Gijzel-Oosterzele A -.
30.Zo-26/04/2000:00Bazel-

Zaffelare A

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Vrasene

1.Zo-01/09/1915:00Bazel-Vrasene0 -5

3

31
2.Za-07/09/1919:30Vrasene-Edeboys2 -0

3

61
3.Za-14/09/1920:00YB.Beveren-Vrasene2 -0064
4.Za-21/09/1919:30Vrasene-KV.Sint-Gillis1 -30610
5.Zo-29/09/1915:00

Zaffelare A

-Vrasene -.
6.Za-05/10/1919:30Vrasene-Grembergen -.
7.Za-12/10/1919:30Vrasene-Sp.Waasmunster A -.
8.Zo-20/10/1915:00Heikant-Zele-Vrasene -.
9.Zo-27/10/1900:00Vrasene-TK.Meldert -.
10.Zo-03/11/1900:00Doorslaar A-Vrasene -.
11.Zo-10/11/1900:00Vrasene-Sinaai -.
12.Zo-17/11/1900:00E.Buggenhout-Vrasene -.
13.Zo-24/11/1900:00Vrasene-Schoonaarde -.
14.Zo-01/12/1900:00Kieldrecht-Vrasene -.
15.Zo-08/12/1900:00Vrasene-Gijzel-Oosterzele A -.
16.Zo-15/12/1900:00Vrasene-Bazel -.
17.Zo-05/01/2000:00Edeboys-Vrasene -.
18.Zo-12/01/2000:00Vrasene-YB.Beveren -.
19.Zo-19/01/2000:00KV.Sint-Gillis-Vrasene -.
20.Zo-26/01/2000:00Vrasene-

Zaffelare A

-.
21.Zo-02/02/2000:00Grembergen-Vrasene -.
22.Zo-09/02/2000:00Sp.Waasmunster A-Vrasene -.
23.Zo-16/02/2000:00Vrasene-Heikant-Zele -.
24.Zo-01/03/2000:00TK.Meldert-Vrasene -.
25.Zo-08/03/2000:00Vrasene-Doorslaar A -.
26.Zo-15/03/2000:00Sinaai-Vrasene -.
27.Zo-22/03/2000:00Vrasene-E.Buggenhout -.
28.Zo-29/03/2000:00Schoonaarde-Vrasene -.
29.Zo-19/04/2000:00Vrasene-Kieldrecht -.
30.Zo-26/04/2000:00Gijzel-Oosterzele A-Vrasene -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Gijzel-Oosterzele A67:0+7
2E.Buggenhout66:3+3
3YB.Beveren64:1+3
4Schoonaarde45:1+4
.Grembergen45:1+4
6KV.Sint-Gillis44:1+3
7Heikant-Zele47:5+2
8Doorslaar A35:3+2
9Vrasene33:30
10Bazel33:7-4
11Sp.Waasmunster A12:3-1
.Sinaai12:3-1
13TK.Meldert01:3-2
14Zaffelare A01:5-4
15Edeboys02:7-5
16Kieldrecht00:7-7

alle wedstrijden (4/30)

1YB.Beveren107:3+4
2Bazel96:8-2
3Grembergen810:3+7
4Heikant-Zele713:8+5
5Gijzel-Oosterzele A710:6+4
6KV.Sint-Gillis78:4+4
7Schoonaarde78:4+4
8E.Buggenhout77:8-1
9Doorslaar A610:7+3
10Vrasene68:5+3
11Kieldrecht63:8-5
12Sp.Waasmunster A45:7-2
13Zaffelare A35:9-4
14Sinaai33:4-1
15Edeboys05:14-9
16TK.Meldert02:12-10

uitwedstrijden (2/15)

1Kieldrecht63:1+2
.Bazel63:1+2
3Grembergen45:2+3
4YB.Beveren43:2+1
5Heikant-Zele36:3+3
6Vrasene35:2+3
7Doorslaar A35:4+1
8KV.Sint-Gillis34:3+1
9Zaffelare A34:40
10Schoonaarde33:30
11Sp.Waasmunster A33:4-1
12Sinaai21:10
13Gijzel-Oosterzele A13:6-3
14E.Buggenhout11:5-4
15Edeboys03:7-4
16TK.Meldert01:9-8