www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 21/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C

zaterdag 15/02/2020

19:30

Vrasene

-Heikant-Zele3-0
20:30

YB SK Beveren

-Sinaai2-0

zondag 16/02/2020

15:00

Grembergen

-Sp.Waasmunster A2-1
.

Zaffelare A

-TK.Meldert3-0
.KV.Sint-Gillis-Doorslaar A0-0
.Bazel-

Schoonaarde

1-2

zondag 23/02/2020

15:00Doorslaar A12-0YB SK Beveren-
.Heikant-Zele6-4Zaffelare A-
.E.Buggenhout2 -1Bazel-
.Gijzel-Oosterzele A6-6Kieldrecht-
.Sinaai5-2Edeboys-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Grembergen52127.-4(1)
2.Doorslaar A*45108
3.KV.Sint-Gillis431073.
4.Vrasene4177
5.Schoonaarde4077-3.(0)
6.YB SK Beveren*3698.2
7.Gijzel-Oosterzele A*3458-1.(0)
8.Kieldrecht*2968.-2(0)
9.Heikant-Zele*2748
10.Zaffelare A*2778.4
11.Sinaai*2628
12.Sp.Waasmunster A2507
13.Bazel*2328.1
14.Edeboys**1839
15.E.Buggenhout**1719
16.TK.Meldert1117
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale C --> E.Buggenhout

periode 1

10/10

Grembergen26
2.Doorslaar A19
3.Schoonaarde19
4.Vrasene17
5.KV.Sint-Gillis17
6.YB SK Beveren17
7.Heikant-Zele16
8.Bazel15
9.Gijzel-Oosterzele A15
10.E.Buggenhout14
11.Sinaai14
12.Kieldrecht11
13.Sp.Waasmunster A10
14.Zaffelare A8
15.Edeboys5
16.TK.Meldert2

periode 2

10/10

Doorslaar A22
2.KV.Sint-Gillis19
3.Kieldrecht18
4.Vrasene18
5.Grembergen17
6.Gijzel-Oosterzele A15
7.Sp.Waasmunster A15
8.Schoonaarde14
9.YB SK Beveren13
10.Edeboys13
11.Zaffelare A13
12.Heikant-Zele11
13.Sinaai11
14.TK.Meldert9
15.Bazel7
16.E.Buggenhout3

periode 3

3/10

1.Grembergen9
2.KV.Sint-Gillis7
3.Schoonaarde7
4.YB SK Beveren*6
5.Vrasene6
6.Zaffelare A*6
7.Gijzel-Oosterzele A*4
8.Doorslaar A*4
9.Bazel*1
10.Sinaai*1
11.Edeboys**0
12.E.Buggenhout**0
13.Heikant-Zele*0
14.Kieldrecht*0
15.Sp.Waasmunster A0
16.TK.Meldert0

E.Buggenhout

1.Zo-01/09/1915:00

E.Buggenhout

-Doorslaar A4 -2

3

36
2.Za-07/09/1919:30Sinaai-

E.Buggenhout

1 -1146
3.Zo-15/09/1915:00Grembergen-

E.Buggenhout

4 -0049
4.Zo-22/09/1915:00

E.Buggenhout

-Schoonaarde2 -1

3

78
5.Za-28/09/1919:30Kieldrecht-

E.Buggenhout

0 -1

3

105
6.Zo-06/10/1915:00

E.Buggenhout

-Gijzel-Oosterzele A3 -50108
7.Zo-13/10/1915:00Bazel-

E.Buggenhout

2 -3

3

136
8.Zo-20/10/1915:00

E.Buggenhout

-Edeboys2 -21145
9.Za-26/10/1920:00YB SK Beveren-

E.Buggenhout

2 -10149
10.Zo-03/11/1914:30

E.Buggenhout

-KV.Sint-Gillis1 -401410
11.Zo-10/11/1915:00Zaffelare A-

E.Buggenhout

5 -101410
12.Zo-17/11/1914:30

E.Buggenhout

-Vrasene0 -011510
13.Zo-24/11/1915:00Sp.Waasmunster A-

E.Buggenhout

2 -101512
14.Zo-01/12/1914:30

E.Buggenhout

-Heikant-Zele1 -111613
15.Za-07/12/1920:00TK.Meldert-

E.Buggenhout

1 -001614
16.Zo-15/12/1914:30Doorslaar A-

E.Buggenhout

6 -001614
17.Zo-05/01/2014:30

E.Buggenhout

-Sinaai0 -501614
18.Zo-12/01/2014:30

E.Buggenhout

-Grembergen1 -111714
19.Zo-19/01/2015:00Schoonaarde-

E.Buggenhout

1 -001715
20.Zo-26/01/2015:00

E.Buggenhout

-Kieldrecht1 -201715
21.Zo-02/02/2015:00Gijzel-Oosterzele A-

E.Buggenhout

3 -001715
22.Zo-23/02/2015:00

E.Buggenhout

-Bazel -.
24.Zo-01/03/2015:00

E.Buggenhout

-YB SK Beveren -.
25.Zo-08/03/2015:00KV.Sint-Gillis-

E.Buggenhout

-.
26.Zo-15/03/2015:00

E.Buggenhout

-Zaffelare A -.
27.Za-21/03/2019:30Vrasene-

E.Buggenhout

-.
28.Zo-29/03/2000:00

E.Buggenhout

-Sp.Waasmunster A -.
23.Zo-05/04/2000:00Edeboys-

E.Buggenhout

-.
29.Zo-19/04/2000:00Heikant-Zele-

E.Buggenhout

-.
30.Zo-26/04/2000:00

E.Buggenhout

-TK.Meldert -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Bazel

1.Zo-01/09/1915:00Bazel-Vrasene0 -50016-
2.Zo-08/09/1915:00Sp.Waasmunster A-Bazel0 -1

3

39
3.Zo-15/09/1915:00Bazel-Heikant-Zele3 -2

3

65
4.Za-21/09/1920:00TK.Meldert-Bazel1 -2

3

92
5.Zo-29/09/1915:00Bazel-Doorslaar A0 -7097
6.Zo-06/10/1916:00Sinaai-Bazel0 -3

3

125
7.Zo-13/10/1915:00Bazel-

E.Buggenhout

2 -30127
8.Zo-20/10/1915:00Schoonaarde-Bazel6 -10129
9.Zo-27/10/1915:00Bazel-Kieldrecht2 -1

3

156
10.Zo-03/11/1914:30Gijzel-Oosterzele A-Bazel3 -00158
11.Zo-10/11/1915:00Grembergen-Bazel3 -20158
12.Zo-17/11/1914:30Bazel-Edeboys4 -41168
13.Zo-24/11/1915:00YB SK Beveren-Bazel3 -4

3

198
14.Zo-01/12/1914:30Bazel-KV.Sint-Gillis2 -21208
15.Zo-08/12/1915:00Zaffelare A-Bazel0 -01218
16.Za-14/12/1919:30Vrasene-Bazel3 -10219
17.Zo-05/01/2014:30Bazel-Sp.Waasmunster A4 -502111
18.Zo-12/01/2014:30Heikant-Zele-Bazel3 -002112
19.Zo-19/01/2015:00Bazel-TK.Meldert1 -112212
20.Zo-26/01/2015:00Doorslaar A-Bazel2 -102212
21.Zo-02/02/2015:00Bazel-Sinaai1 -112313
23.Zo-16/02/2015:00Bazel-Schoonaarde1 -202313
22.Zo-23/02/2015:00

E.Buggenhout

-Bazel -.
24.Za-29/02/2019:30Kieldrecht-Bazel -.
25.Zo-08/03/2015:00Bazel-Gijzel-Oosterzele A -.
26.Zo-15/03/2015:00Bazel-Grembergen -.
27.Zo-22/03/2015:00Edeboys-Bazel -.
28.Zo-29/03/2000:00Bazel-YB SK Beveren -.
29.Zo-19/04/2000:00KV.Sint-Gillis-Bazel -.
30.Zo-26/04/2000:00Bazel-Zaffelare A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Grembergen2925:8+17
2YB SK Beveren2832:12+20
3Doorslaar A**2434:11+23
4Vrasene2431:17+14
5KV.Sint-Gillis2222:19+3
6Schoonaarde*1923:12+11
7Gijzel-Oosterzele A**1722:14+8
8Zaffelare A1517:18-1
9Heikant-Zele*1319:27-8
10Sp.Waasmunster A1214:26-12
11Kieldrecht*1118:25-7
12Edeboys**1015:21-6
13Sinaai**1011:15-4
14E.Buggenhout**1015:23-8
15Bazel*1020:33-13
16TK.Meldert56:28-22

alle wedstrijden (23/30)

1Grembergen5255:18+37
2Doorslaar A*4558:26+32
3KV.Sint-Gillis4345:33+12
4Vrasene4153:28+25
5Schoonaarde4051:30+21
6YB SK Beveren*3642:30+12
7Gijzel-Oosterzele A*3447:34+13
8Kieldrecht*2933:38-5
9Heikant-Zele*2743:45-2
10Zaffelare A*2734:35-1
11Sinaai*2636:43-7
12Sp.Waasmunster A2530:50-20
13Bazel*2335:57-22
14Edeboys**1835:51-16
15E.Buggenhout**1723:50-27
16TK.Meldert1113:65-52

uitwedstrijden (12/15)

1Grembergen*2330:10+20
2Schoonaarde2128:18+10
3Doorslaar A2124:15+9
4KV.Sint-Gillis*2123:14+9
5Kieldrecht*1815:13+2
6Vrasene*1722:11+11
7Gijzel-Oosterzele A1725:20+5
8Sinaai1625:28-3
9Heikant-Zele*1424:18+6
10Sp.Waasmunster A*1316:24-8
11Bazel*1315:24-9
12Zaffelare A**1217:170
13YB SK Beveren**810:18-8
14Edeboys*820:30-10
15E.Buggenhout*78:27-19
16TK.Meldert*67:37-30