www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B

vrijdag 20/09/2019

20:00Windeke A-

Borsbeke

1-2

zaterdag 21/09/2019

18:00Kluisbergen Sp.-Nokere-Kruishout.A1-1

zondag 22/09/2019

15:00SV Geraardsbergen-

Sottegem A

1 -3
.Gavere-Asper-

Burst

1 -4
.Zeveren-Poesele2 -2
.St.Denderleeuw-

Munkzwalm A

2 -3
.Winnik A-Nederhasselt2 -2
.Machelen a.Leie-Osta Meerbeke1-1

zaterdag 28/09/2019

19:30Borsbeke3- 4Kluisbergen Sp.-
20:00Sottegem A3- 4Nederhasselt-

zondag 29/09/2019

15:00Burst3 -3Windeke A-
.Munkzwalm A4-0Gavere-Asper-
.SV Geraardsbergen0-3St.Denderleeuw-
.Osta Meerbeke3-3Winnik A-
.Poesele4 -3Machelen a.Leie-
.Nokere-Kruishout.A3-0Zeveren-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.Munkzwalm A10
2.Burst9
3.Nokere-Kruishout.A7
4.Sottegem A7
5.Winnik A7
6.Nederhasselt7
7.Borsbeke6
8.St.Denderleeuw6
9.Poesele6
10.Kluisbergen Sp.6
11.Osta Meerbeke5
12.Machelen a.Leie4
Windeke A4
14.SV Geraardsbergen3
15.Zeveren1
16.Gavere-Asper0

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B --> Gavere-Asper

periode 1

4/10

1.Munkzwalm A10
2.Burst9
3.Sottegem A7
Nokere-Kruishout.A7
5.Winnik A7
6.Nederhasselt7
7.Borsbeke6
8.St.Denderleeuw6
9.Poesele6
10.Kluisbergen Sp.6
11.Osta Meerbeke5
12.Machelen a.Leie4
Windeke A4
14.SV Geraardsbergen3
15.Zeveren1
16.Gavere-Asper0

periode 2

0/10

1.Sottegem A0
SV Geraardsbergen0
Borsbeke0
Munkzwalm A0
Burst0
Machelen a.Leie0
Zeveren0
Poesele0
Windeke A0
Kluisbergen Sp.0
Winnik A0
Nokere-Kruishout.A0
Osta Meerbeke0
Gavere-Asper0
St.Denderleeuw0
Nederhasselt0

periode 3

0/10

1.Sottegem A0
SV Geraardsbergen0
Borsbeke0
Munkzwalm A0
Burst0
Machelen a.Leie0
Zeveren0
Poesele0
Windeke A0
Kluisbergen Sp.0
Winnik A0
Nokere-Kruishout.A0
Osta Meerbeke0
Gavere-Asper0
St.Denderleeuw0
Nederhasselt0

Munkzwalm A

1.Zo-01/09/1915:00Burst-Munkzwalm A3 -4

3

34
2.Zo-08/09/1917:30Munkzwalm A-Sottegem A0 -0146
3.Zo-15/09/1915:00Munkzwalm A-SV Geraardsbergen5 -1

3

71
4.Zo-22/09/1915:00St.Denderleeuw-Munkzwalm A2 -3

3

101
5.Zo-29/09/1915:00Munkzwalm A-

Gavere-Asper

-.
6.Za-05/10/1919:30Windeke A-Munkzwalm A -.
7.Zo-13/10/1915:00Munkzwalm A-Kluisbergen Sp. -.
8.Zo-20/10/1915:00Zeveren-Munkzwalm A -.
9.Zo-27/10/1900:00Munkzwalm A-Machelen a.Leie -.
10.Zo-03/11/1900:00Winnik A-Munkzwalm A -.
11.Zo-10/11/1900:00Munkzwalm A-Nederhasselt -.
12.Zo-17/11/1900:00Osta Meerbeke-Munkzwalm A -.
13.Zo-24/11/1900:00Munkzwalm A-Poesele -.
14.Zo-01/12/1900:00Nokere-Kruishout.A-Munkzwalm A -.
15.Zo-08/12/1900:00Munkzwalm A-Borsbeke -.
16.Zo-15/12/1900:00Munkzwalm A-Burst -.
17.Zo-05/01/2000:00Sottegem A-Munkzwalm A -.
18.Zo-12/01/2000:00SV Geraardsbergen-Munkzwalm A -.
19.Zo-19/01/2000:00Munkzwalm A-St.Denderleeuw -.
20.Zo-26/01/2000:00

Gavere-Asper

-Munkzwalm A -.
21.Zo-02/02/2000:00Munkzwalm A-Windeke A -.
22.Zo-09/02/2000:00Kluisbergen Sp.-Munkzwalm A -.
23.Zo-16/02/2000:00Munkzwalm A-Zeveren -.
24.Zo-01/03/2000:00Machelen a.Leie-Munkzwalm A -.
25.Zo-08/03/2000:00Munkzwalm A-Winnik A -.
26.Zo-15/03/2000:00Nederhasselt-Munkzwalm A -.
27.Zo-22/03/2000:00Munkzwalm A-Osta Meerbeke -.
28.Zo-29/03/2000:00Poesele-Munkzwalm A -.
29.Zo-19/04/2000:00Munkzwalm A-Nokere-Kruishout.A -.
30.Zo-26/04/2000:00Borsbeke-Munkzwalm A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Gavere-Asper

1.Zo-01/09/1915:00Poesele-

Gavere-Asper

6 -10016-
2.Zo-08/09/1915:00

Gavere-Asper

-Nokere-Kruishout.A0 -30016-
3.Za-14/09/1919:30Borsbeke-

Gavere-Asper

2 -10016-
4.Zo-22/09/1915:00

Gavere-Asper

-Burst1 -40016-
5.Zo-29/09/1915:00Munkzwalm A-

Gavere-Asper

-.
6.Zo-06/10/1915:00

Gavere-Asper

-SV Geraardsbergen -.
7.Zo-13/10/1915:00St.Denderleeuw-

Gavere-Asper

-.
8.Zo-20/10/1915:00

Gavere-Asper

-Sottegem A -.
9.Zo-27/10/1900:00

Gavere-Asper

-Windeke A -.
10.Zo-03/11/1900:00Kluisbergen Sp.-

Gavere-Asper

-.
11.Zo-10/11/1900:00

Gavere-Asper

-Zeveren -.
12.Zo-17/11/1900:00Machelen a.Leie-

Gavere-Asper

-.
13.Zo-24/11/1900:00

Gavere-Asper

-Winnik A -.
14.Zo-01/12/1900:00Nederhasselt-

Gavere-Asper

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Gavere-Asper

-Osta Meerbeke -.
16.Zo-15/12/1900:00

Gavere-Asper

-Poesele -.
17.Zo-05/01/2000:00Nokere-Kruishout.A-

Gavere-Asper

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Gavere-Asper

-Borsbeke -.
19.Zo-19/01/2000:00Burst-

Gavere-Asper

-.
20.Zo-26/01/2000:00

Gavere-Asper

-Munkzwalm A -.
21.Zo-02/02/2000:00SV Geraardsbergen-

Gavere-Asper

-.
22.Zo-09/02/2000:00

Gavere-Asper

-St.Denderleeuw -.
23.Zo-16/02/2000:00Sottegem A-

Gavere-Asper

-.
24.Zo-01/03/2000:00Windeke A-

Gavere-Asper

-.
25.Zo-08/03/2000:00

Gavere-Asper

-Kluisbergen Sp. -.
26.Zo-15/03/2000:00Zeveren-

Gavere-Asper

-.
27.Zo-22/03/2000:00

Gavere-Asper

-Machelen a.Leie -.
28.Zo-29/03/2000:00Winnik A-

Gavere-Asper

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Gavere-Asper

-Nederhasselt -.
30.Zo-26/04/2000:00Osta Meerbeke-

Gavere-Asper

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Poesele48:3+5
2Munkzwalm A45:1+4
3Winnik A44:3+1
4Burst38:5+3
5Sottegem A34:2+2
6Nokere-Kruishout.A33:2+1
7St.Denderleeuw34:40
8Osta Meerbeke33:30
9Borsbeke32:20
10Nederhasselt33:5-2
11Kluisbergen Sp.21:10
12Machelen a.Leie13:4-1
.Windeke A13:4-1
14Zeveren12:3-1
15SV Geraardsbergen04:7-3
16Gavere-Asper01:7-6

alle wedstrijden (4/30)

1Munkzwalm A1012:6+6
2Burst916:9+7
3Nokere-Kruishout.A77:3+4
4Sottegem A77:3+4
5Winnik A77:8-1
6Nederhasselt76:7-1
7Borsbeke65:50
8St.Denderleeuw67:10-3
9Poesele612:7+5
10Kluisbergen Sp.67:4+3
11Osta Meerbeke54:40
12Machelen a.Leie46:7-1
.Windeke A46:7-1
14SV Geraardsbergen36:12-6
15Zeveren13:7-4
16Gavere-Asper03:15-12

uitwedstrijden (2/15)

1Burst68:4+4
2Munkzwalm A67:5+2
3Kluisbergen Sp.46:3+3
4Nokere-Kruishout.A44:1+3
5Sottegem A43:1+2
6Nederhasselt43:2+1
7Borsbeke33:30
.Machelen a.Leie33:30
.Windeke A33:30
10Winnik A33:5-2
11St.Denderleeuw33:6-3
12SV Geraardsbergen32:5-3
13Poesele24:40
14Osta Meerbeke21:10
15Zeveren01:4-3
16Gavere-Asper02:8-6