www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B

zaterdag 15/02/2020

19:30Borsbeke-Winnik A2 -2
.

Munkzwalm A

-Zeveren5 -2
20:00

Sottegem A

-Gavere-Asper3 -1

zondag 16/02/2020

15:00

Burst

-Machelen a.Leie3-0
.

Nokere-Kruishout.A

-Nederhasselt3 -1
.

Poesele

-Osta Meerbeke4 -1
.

SV Geraardsbergen

-Kluisbergen Sp.4 -0

zaterdag 22/02/2020

18:30Winnik A1-2Nokere-Kruishout.A-

zondag 23/02/2020

15:00Zeveren5-7Burst-
.Gavere-Asper7 -1St.Denderleeuw-
.Nederhasselt9-6Poesele-
.Machelen a.Leie7-9Borsbeke-
.Osta Meerbeke12-6Sottegem A-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

23/30

1.Munkzwalm A5997
2.Borsbeke*4178.4
3.SV Geraardsbergen40127
4.Osta Meerbeke*3798.-1(3)
5.Sottegem A*3678.2
6.Burst*35128
7.Machelen a.Leie*3538-3.(3)
8.Poesele*33108
9.St.Denderleeuw**2919
10.Zeveren*2958.-4(1)
11.Winnik A*2318.-2(3)
12.Windeke A*2308
13.Nokere-Kruishout.A*22483.
14.Kluisbergen Sp.2207
15.Nederhasselt*21681.
16.Gavere-Asper*1538
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

nog te spelen wedstrijden

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B --> Poesele

periode 1

10/10

Munkzwalm A25
2.Sottegem A20
3.Burst18
4.SV Geraardsbergen18
5.Machelen a.Leie16
6.St.Denderleeuw16
7.Borsbeke15
8.Winnik A14
9.Nokere-Kruishout.A13
10.Zeveren13
11.Osta Meerbeke13
12.Windeke A12
13.Poesele11
14.Nederhasselt10
15.Kluisbergen Sp.10
16.Gavere-Asper2

periode 2

10/10

Munkzwalm A25
2.Borsbeke25
3.Osta Meerbeke21
4.Poesele16
5.Machelen a.Leie16
6.SV Geraardsbergen13
7.Gavere-Asper13
8.Zeveren13
9.St.Denderleeuw12
10.Sottegem A12
11.Kluisbergen Sp.12
12.Windeke A11
13.Burst11
14.Nederhasselt11
15.Winnik A8
16.Nokere-Kruishout.A6

periode 3

3/10

1.Munkzwalm A9
2.SV Geraardsbergen9
3.Burst*6
4.Poesele*6
5.Sottegem A*4
6.Zeveren*3
7.Osta Meerbeke*3
8.Machelen a.Leie*3
9.Nokere-Kruishout.A*3
10.St.Denderleeuw**1
11.Winnik A*1
12.Borsbeke*1
13.Gavere-Asper*0
14.Nederhasselt*0
15.Kluisbergen Sp.0
16.Windeke A*0

Nederhasselt

1.Za-31/08/1919:30Nederhasselt-Kluisbergen Sp.1 -40015
2.Zo-08/09/1915:00Zeveren-Nederhasselt0 -1

3

311
3.Zo-15/09/1916:00Nederhasselt-Machelen a.Leie2 -1

3

65
4.Zo-22/09/1915:00Winnik A-Nederhasselt2 -2176
5.Za-28/09/1920:00Sottegem A-Nederhasselt3 -10710
6.Zo-06/10/1915:00Nederhasselt-Osta Meerbeke1 -20712
7.Zo-13/10/1915:00

Poesele

-Nederhasselt8 -10714
8.Zo-20/10/1915:00Nederhasselt-Nokere-Kruishout.A1 -0

3

1011
9.Za-26/10/1919:30Borsbeke-Nederhasselt5 -001013
10.Zo-03/11/1914:30Nederhasselt-Burst2 -501014
11.Zo-10/11/1915:00Munkzwalm A-Nederhasselt9 -001015
12.Zo-17/11/1914:30Nederhasselt-SV Geraardsbergen0 -201015
13.Zo-24/11/1914:30St.Denderleeuw-Nederhasselt2 -001015
14.Zo-01/12/1914:30Nederhasselt-Gavere-Asper0 -101015
15.Za-07/12/1919:30Windeke A-Nederhasselt4 -101015
16.Za-14/12/1918:00Kluisbergen Sp.-Nederhasselt4 -411115
17.Zo-05/01/2014:30Nederhasselt-Zeveren3 -1

3

1415
18.Zo-12/01/2014:30Machelen a.Leie-Nederhasselt1 -111515
19.Zo-19/01/2015:00Nederhasselt-Winnik A3 -1

3

1815
20.Zo-26/01/2015:00Nederhasselt-Sottegem A2 -1

3

2114
21.Zo-02/02/2015:00Osta Meerbeke-Nederhasselt4 -002114
23.Zo-16/02/2015:00Nokere-Kruishout.A-Nederhasselt3 -102115
22.Zo-23/02/2015:00Nederhasselt-

Poesele

-.
24.Zo-01/03/2015:00Nederhasselt-Borsbeke -.
25.Zo-08/03/2015:00Burst-Nederhasselt -.
26.Zo-15/03/2015:00Nederhasselt-Munkzwalm A -.
27.Zo-22/03/2015:00SV Geraardsbergen-Nederhasselt -.
28.Zo-29/03/2000:00Nederhasselt-St.Denderleeuw -.
29.Zo-19/04/2000:00Gavere-Asper-Nederhasselt -.
30.Zo-26/04/2000:00Nederhasselt-Windeke A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Poesele

1.Zo-01/09/1915:00

Poesele

-Gavere-Asper6 -1

3

31
2.Za-07/09/1919:30Windeke A-

Poesele

2 -2143
3.Zo-15/09/1915:00

Poesele

-Kluisbergen Sp.2 -2157
4.Zo-22/09/1915:00Zeveren-

Poesele

2 -2169
5.Zo-29/09/1915:00

Poesele

-Machelen a.Leie2 -30613
6.Zo-06/10/1915:00Winnik A-

Poesele

2 -21713
7.Zo-13/10/1915:00

Poesele

-Nederhasselt8 -1

3

109
8.Zo-20/10/1915:00Osta Meerbeke-

Poesele

3 -31119
9.Za-26/10/1919:30Sottegem A-

Poesele

1 -001110
10.Zo-03/11/1915:00

Poesele

-Nokere-Kruishout.A2 -401113
11.Za-09/11/1919:30Borsbeke-

Poesele

2 -001113
12.Zo-17/11/1915:00

Poesele

-Burst4 -0

3

1411
13.Zo-24/11/1915:00Munkzwalm A-

Poesele

2 -101414
14.Zo-01/12/1915:00

Poesele

-SV Geraardsbergen4 -1

3

1712
15.Zo-08/12/1914:30St.Denderleeuw-

Poesele

2 -101714
16.Zo-15/12/1914:30Gavere-Asper-

Poesele

4 -201714
17.Zo-05/01/2015:00

Poesele

-Windeke A4 -1

3

2011
18.Za-11/01/2018:00Kluisbergen Sp.-

Poesele

0 -6

3

2310
19.Zo-19/01/2015:00

Poesele

-Zeveren1 -112410
20.Zo-26/01/2015:00Machelen a.Leie-

Poesele

1 -3

3

279
21.Zo-02/02/2015:00

Poesele

-Winnik A4 -2

3

308
23.Zo-16/02/2015:00

Poesele

-Osta Meerbeke4 -1

3

338
22.Zo-23/02/2015:00Nederhasselt-

Poesele

-.
24.Zo-01/03/2015:00

Poesele

-Sottegem A -.
25.Zo-08/03/2015:00Nokere-Kruishout.A-

Poesele

-.
26.Zo-15/03/2015:00

Poesele

-Borsbeke -.
27.Zo-22/03/2015:00Burst-

Poesele

-.
28.Zo-29/03/2000:00

Poesele

-Munkzwalm A -.
29.Zo-19/04/2000:00SV Geraardsbergen-

Poesele

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Poesele

-St.Denderleeuw -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (12/15)

1Munkzwalm A3465:10+55
2Poesele*2341:17+24
3Sottegem A2021:12+9
4Osta Meerbeke**1923:13+10
5St.Denderleeuw*1824:22+2
6Machelen a.Leie**1720:14+6
7Borsbeke*1721:18+3
8Burst1628:21+7
9SV Geraardsbergen1628:22+6
10Nederhasselt**1515:18-3
11Zeveren**1513:130
12Windeke A1521:27-6
13Kluisbergen Sp.1115:29-14
14Nokere-Kruishout.A*911:23-12
15Winnik A**912:17-5
16Gavere-Asper*814:25-11

alle wedstrijden (23/30)

1Munkzwalm A59100:28+72
2Borsbeke*4142:31+11
3SV Geraardsbergen4057:39+18
4Osta Meerbeke*3736:27+9
5Sottegem A*3637:26+11
6Burst*3551:41+10
7Machelen a.Leie*3541:37+4
8Poesele*3363:38+25
9St.Denderleeuw**2942:51-9
10Zeveren*2931:35-4
11Winnik A*2330:43-13
12Windeke A*2330:53-23
13Nokere-Kruishout.A*2225:39-14
14Kluisbergen Sp.2237:61-24
15Nederhasselt*2127:63-36
16Gavere-Asper*1524:61-37

uitwedstrijden (12/15)

1Munkzwalm A*2535:18+17
2SV Geraardsbergen*2429:17+12
3Borsbeke*2421:13+8
4Burst**1923:20+3
5Machelen a.Leie1821:23-2
6Osta Meerbeke1813:14-1
7Sottegem A**1616:14+2
8Zeveren1418:22-4
9Winnik A1418:26-8
10Nokere-Kruishout.A*1314:16-2
11Kluisbergen Sp.*1122:32-10
12St.Denderleeuw**1118:29-11
13Poesele*1022:21+1
14Windeke A**89:26-17
15Gavere-Asper*710:36-26
16Nederhasselt612:45-33