www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/01/2020

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B

zaterdag 18/01/2020

19:30

Sottegem A

-SV Geraardsbergen4 -1
.

Borsbeke

-Windeke A2-0

zondag 19/01/2020

15:00

Osta Meerbeke

-Machelen a.Leie1-0
.

Nederhasselt

-Winnik A3 -1
.

Munkzwalm A

-St.Denderleeuw5 -3
.

Burst

-Gavere-Asper3-0
.Nokere-Kruishout.A-

Kluisbergen Sp.

0-2
.Poesele-Zeveren1-1

zondag 26/01/2020

15:00Windeke A9- 4Burst-
.Gavere-Asper4- 10Munkzwalm A-
.St.Denderleeuw9 -6SV Geraardsbergen-
.Winnik A1-8Osta Meerbeke-
.Machelen a.Leie10-3Poesele-
.Zeveren7-4Nokere-Kruishout.A-
.Kluisbergen Sp.5 -9Borsbeke-
.Nederhasselt6-6Sottegem A-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

19/30

1.Munkzwalm A5010
2.Borsbeke3712
3.Machelen a.Leie327
4.Sottegem A327-3.(1)
5.Osta Meerbeke3110
6.SV Geraardsbergen283-2.(3)
7.St.Denderleeuw283.-1(3)
8.Burst266.-4(3)
9.Zeveren252.4
10.Poesele247
11.Windeke A233.2
12.Winnik A223
13.Kluisbergen Sp.2243.
14.Nokere-Kruishout.A180
15.Nederhasselt188
16.Gavere-Asper1261.
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B --> Munkzwalm A

periode 1

10/10

Munkzwalm A25
2.Sottegem A20
3.Burst18
4.SV Geraardsbergen18
5.Machelen a.Leie16
6.St.Denderleeuw16
7.Borsbeke15
8.Winnik A14
9.Nokere-Kruishout.A13
10.Zeveren13
11.Osta Meerbeke13
12.Windeke A12
13.Poesele11
14.Nederhasselt10
15.Kluisbergen Sp.10
16.Gavere-Asper2

periode 2

9/10

1.Munkzwalm A25
2.Borsbeke22
3.Osta Meerbeke18x
4.Machelen a.Leie16x
5.Poesele13x
6.St.Denderleeuw12x
7.Sottegem A12x
8.Zeveren12x
9.Kluisbergen Sp.12x
10.Windeke A11x
11.SV Geraardsbergen10x
12.Gavere-Asper10x
13.Burst8x
14.Winnik A8x
15.Nederhasselt8x
16.Nokere-Kruishout.A5x

periode 3

0/10

1.Sottegem A0
SV Geraardsbergen0
Borsbeke0
Munkzwalm A0
Burst0
Machelen a.Leie0
Zeveren0
Poesele0
Windeke A0
Kluisbergen Sp.0
Winnik A0
Nokere-Kruishout.A0
Osta Meerbeke0
Gavere-Asper0
St.Denderleeuw0
Nederhasselt0

Gavere-Asper

1.Zo-01/09/1915:00Poesele-Gavere-Asper6 -10016-
2.Zo-08/09/1915:00Gavere-Asper-Nokere-Kruishout.A0 -30016-
3.Za-14/09/1919:30Borsbeke-Gavere-Asper2 -10016-
4.Zo-22/09/1915:00Gavere-Asper-Burst1 -40016-
5.Zo-29/09/1915:00

Munkzwalm A

-Gavere-Asper11 -00016-
6.Zo-06/10/1915:00Gavere-Asper-SV Geraardsbergen1 -30016-
7.Zo-13/10/1915:00St.Denderleeuw-Gavere-Asper4 -00016-
8.Zo-20/10/1915:00Gavere-Asper-Sottegem A1 -30016-
9.Za-26/10/1919:30Gavere-Asper-Windeke A0 -01116-
10.Zo-03/11/1914:30Kluisbergen Sp.-Gavere-Asper2 -21216-
11.Za-09/11/1919:30Gavere-Asper-Zeveren0 -20216-
12.Zo-17/11/1914:30Machelen a.Leie-Gavere-Asper3 -20216-
13.Zo-24/11/1914:30Gavere-Asper-Winnik A0 -10216-
14.Zo-01/12/1914:30Nederhasselt-Gavere-Asper0 -1

3

516-
15.Zo-08/12/1914:30Gavere-Asper-Osta Meerbeke2 -21616-
16.Zo-15/12/1914:30Gavere-Asper-Poesele4 -2

3

916-
17.Zo-05/01/2014:30Nokere-Kruishout.A-Gavere-Asper0 -2

3

1216-
18.Zo-12/01/2014:30Gavere-Asper-Borsbeke0 -201216-
19.Zo-19/01/2015:00Burst-Gavere-Asper3 -001216-
20.Zo-26/01/2015:00Gavere-Asper-

Munkzwalm A

-.
21.Zo-02/02/2015:00SV Geraardsbergen-Gavere-Asper -.
22.Zo-09/02/2015:00Gavere-Asper-St.Denderleeuw -.
23.Za-15/02/2020:00Sottegem A-Gavere-Asper -.
24.Zo-01/03/2000:00Windeke A-Gavere-Asper -.
25.Zo-08/03/2000:00Gavere-Asper-Kluisbergen Sp. -.
26.Zo-15/03/2000:00Zeveren-Gavere-Asper -.
27.Zo-22/03/2000:00Gavere-Asper-Machelen a.Leie -.
28.Zo-29/03/2000:00Winnik A-Gavere-Asper -.
29.Zo-19/04/2000:00Gavere-Asper-Nederhasselt -.
30.Zo-26/04/2000:00Osta Meerbeke-Gavere-Asper -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Munkzwalm A

1.Zo-01/09/1915:00Burst-

Munkzwalm A

3 -4

3

34
2.Zo-08/09/1917:30

Munkzwalm A

-Sottegem A0 -0146
3.Zo-15/09/1915:00

Munkzwalm A

-SV Geraardsbergen5 -1

3

71
4.Zo-22/09/1915:00St.Denderleeuw-

Munkzwalm A

2 -3

3

101
5.Zo-29/09/1915:00

Munkzwalm A

-Gavere-Asper11 -0

3

131
6.Za-05/10/1919:30Windeke A-

Munkzwalm A

1 -5

3

161
7.Zo-13/10/1915:00

Munkzwalm A

-Kluisbergen Sp.5 -1

3

191
8.Zo-20/10/1915:00Zeveren-

Munkzwalm A

0 -3

3

221
9.Zo-27/10/1916:00

Munkzwalm A

-Machelen a.Leie5 -0

3

251
10.Zo-03/11/1914:30Winnik A-

Munkzwalm A

1 -00251
11.Zo-10/11/1915:00

Munkzwalm A

-Nederhasselt9 -0

3

281
12.Zo-17/11/1914:30Osta Meerbeke-

Munkzwalm A

0 -2

3

311
13.Zo-24/11/1915:00

Munkzwalm A

-Poesele2 -1

3

341
14.Zo-01/12/1914:30Nokere-Kruishout.A-

Munkzwalm A

0 -4

3

371
15.Zo-08/12/1915:00

Munkzwalm A

-Borsbeke5 -2

3

401
16.Zo-15/12/1915:00

Munkzwalm A

-Burst2 -0

3

431
17.Za-04/01/2020:00Sottegem A-

Munkzwalm A

2 -21441
18.Zo-12/01/2014:30SV Geraardsbergen-

Munkzwalm A

4 -5

3

471
19.Zo-19/01/2015:00

Munkzwalm A

-St.Denderleeuw5 -3

3

501
20.Zo-26/01/2015:00Gavere-Asper-

Munkzwalm A

-.
21.Zo-02/02/2016:00

Munkzwalm A

-Windeke A -.
22.Za-08/02/2018:00Kluisbergen Sp.-

Munkzwalm A

-.
23.Zo-16/02/2015:00

Munkzwalm A

-Zeveren -.
24.Zo-01/03/2000:00Machelen a.Leie-

Munkzwalm A

-.
25.Zo-08/03/2000:00

Munkzwalm A

-Winnik A -.
26.Zo-15/03/2000:00Nederhasselt-

Munkzwalm A

-.
27.Zo-22/03/2000:00

Munkzwalm A

-Osta Meerbeke -.
28.Zo-29/03/2000:00Poesele-

Munkzwalm A

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Munkzwalm A

-Nokere-Kruishout.A -.
30.Zo-26/04/2000:00Borsbeke-

Munkzwalm A

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (10/15)

1Munkzwalm A2849:8+41
2St.Denderleeuw1823:20+3
3Poesele*1733:14+19
4Machelen a.Leie*1719:11+8
5Borsbeke*1619:12+7
6Osta Meerbeke*1619:13+6
7Sottegem A1616:9+7
8Windeke A1519:15+4
9Zeveren*1412:120
10Nederhasselt*1213:17-4
11Kluisbergen Sp.1115:22-7
12SV Geraardsbergen1022:220
13Burst1021:210
14Winnik A*911:15-4
15Nokere-Kruishout.A*67:18-11
16Gavere-Asper59:22-13

alle wedstrijden (19/30)

1Munkzwalm A5077:21+56
2Borsbeke3737:25+12
3Machelen a.Leie3236:30+6
4Sottegem A3231:21+10
5Osta Meerbeke3129:22+7
6SV Geraardsbergen2841:38+3
7St.Denderleeuw2839:47-8
8Burst2640:39+1
9Zeveren2524:29-5
10Poesele2452:34+18
11Windeke A2328:30-2
12Winnik A2225:35-10
13Kluisbergen Sp.2237:46-9
14Nokere-Kruishout.A1820:33-13
15Nederhasselt1824:55-31
16Gavere-Asper1218:53-35

uitwedstrijden (10/15)

1Munkzwalm A*2228:13+15
2Borsbeke2118:13+5
3SV Geraardsbergen*1819:16+3
4Sottegem A*1615:12+3
5Burst*1619:18+1
6Machelen a.Leie1517:19-2
7Osta Meerbeke1510:9+1
8Winnik A1314:20-6
9Nokere-Kruishout.A1213:15-2
10Kluisbergen Sp.*1122:24-2
11Zeveren1112:17-5
12St.Denderleeuw*1016:27-11
13Windeke A*89:15-6
14Gavere-Asper*79:31-22
15Poesele719:20-1
16Nederhasselt611:38-27