www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B

vrijdag 20/09/2019

20:00Windeke A-

Borsbeke

1-2

zaterdag 21/09/2019

18:00Kluisbergen Sp.-Nokere-Kruishout.A1-1

zondag 22/09/2019

15:00SV Geraardsbergen-

Sottegem A

1 -3
.Gavere-Asper-

Burst

1 -4
.Zeveren-Poesele2 -2
.St.Denderleeuw-

Munkzwalm A

2 -3
.Winnik A-Nederhasselt2 -2
.Machelen a.Leie-Osta Meerbeke1-1

zaterdag 28/09/2019

19:30Borsbeke3- 4Kluisbergen Sp.-
20:00Sottegem A3- 4Nederhasselt-

zondag 29/09/2019

15:00Burst3 -3Windeke A-
.Munkzwalm A4-0Gavere-Asper-
.SV Geraardsbergen0-3St.Denderleeuw-
.Osta Meerbeke3-3Winnik A-
.Poesele4 -3Machelen a.Leie-
.Nokere-Kruishout.A3-0Zeveren-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.Munkzwalm A10
2.Burst9
3.Nokere-Kruishout.A7
4.Sottegem A7
5.Winnik A7
6.Nederhasselt7
7.Borsbeke6
8.St.Denderleeuw6
9.Poesele6
10.Kluisbergen Sp.6
11.Osta Meerbeke5
12.Machelen a.Leie4
Windeke A4
14.SV Geraardsbergen3
15.Zeveren1
16.Gavere-Asper0

Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B --> Sottegem A

periode 1

4/10

1.Munkzwalm A10
2.Burst9
3.Sottegem A7
Nokere-Kruishout.A7
5.Winnik A7
6.Nederhasselt7
7.Borsbeke6
8.St.Denderleeuw6
9.Poesele6
10.Kluisbergen Sp.6
11.Osta Meerbeke5
12.Machelen a.Leie4
Windeke A4
14.SV Geraardsbergen3
15.Zeveren1
16.Gavere-Asper0

periode 2

0/10

1.Sottegem A0
SV Geraardsbergen0
Borsbeke0
Munkzwalm A0
Burst0
Machelen a.Leie0
Zeveren0
Poesele0
Windeke A0
Kluisbergen Sp.0
Winnik A0
Nokere-Kruishout.A0
Osta Meerbeke0
Gavere-Asper0
St.Denderleeuw0
Nederhasselt0

periode 3

0/10

1.Sottegem A0
SV Geraardsbergen0
Borsbeke0
Munkzwalm A0
Burst0
Machelen a.Leie0
Zeveren0
Poesele0
Windeke A0
Kluisbergen Sp.0
Winnik A0
Nokere-Kruishout.A0
Osta Meerbeke0
Gavere-Asper0
St.Denderleeuw0
Nederhasselt0

Sottegem A

1.Za-31/08/1919:30

Sottegem A

-Machelen a.Leie1 -20010
2.Zo-08/09/1917:30Munkzwalm A-

Sottegem A

0 -01112
3.Za-14/09/1920:00

Sottegem A

-Winnik A3 -0

3

49
4.Zo-22/09/1915:00SV Geraardsbergen-

Sottegem A

1 -3

3

74
5.Za-28/09/1920:00

Sottegem A

-Nederhasselt -.
6.Zo-06/10/1915:00St.Denderleeuw-

Sottegem A

-.
7.Za-12/10/1919:30

Sottegem A

-Osta Meerbeke -.
8.Zo-20/10/1915:00Gavere-Asper-

Sottegem A

-.
9.Zo-27/10/1900:00

Sottegem A

-Poesele -.
10.Zo-03/11/1900:00Windeke A-

Sottegem A

-.
11.Zo-10/11/1900:00

Sottegem A

-Nokere-Kruishout.A -.
12.Zo-17/11/1900:00Kluisbergen Sp.-

Sottegem A

-.
13.Zo-24/11/1900:00

Sottegem A

-Borsbeke -.
14.Zo-01/12/1900:00

Sottegem A

-Zeveren -.
15.Zo-08/12/1900:00Burst-

Sottegem A

-.
16.Zo-15/12/1900:00Machelen a.Leie-

Sottegem A

-.
17.Zo-05/01/2000:00

Sottegem A

-Munkzwalm A -.
18.Zo-12/01/2000:00Winnik A-

Sottegem A

-.
19.Zo-19/01/2000:00

Sottegem A

-SV Geraardsbergen -.
20.Zo-26/01/2000:00Nederhasselt-

Sottegem A

-.
21.Zo-02/02/2000:00

Sottegem A

-St.Denderleeuw -.
22.Zo-09/02/2000:00Osta Meerbeke-

Sottegem A

-.
23.Zo-16/02/2000:00

Sottegem A

-Gavere-Asper -.
24.Zo-01/03/2000:00Poesele-

Sottegem A

-.
25.Zo-08/03/2000:00

Sottegem A

-Windeke A -.
26.Zo-15/03/2000:00Nokere-Kruishout.A-

Sottegem A

-.
27.Zo-22/03/2000:00

Sottegem A

-Kluisbergen Sp. -.
28.Zo-29/03/2000:00Borsbeke-

Sottegem A

-.
29.Zo-19/04/2000:00Zeveren-

Sottegem A

-.
30.Zo-26/04/2000:00

Sottegem A

-Burst -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Nederhasselt

1.Za-31/08/1919:30Nederhasselt-Kluisbergen Sp.1 -40015
2.Zo-08/09/1915:00Zeveren-Nederhasselt0 -1

3

311
3.Zo-15/09/1916:00Nederhasselt-Machelen a.Leie2 -1

3

65
4.Zo-22/09/1915:00Winnik A-Nederhasselt2 -2176
5.Za-28/09/1920:00

Sottegem A

-Nederhasselt -.
6.Zo-06/10/1915:00Nederhasselt-Osta Meerbeke -.
7.Zo-13/10/1915:00Poesele-Nederhasselt -.
8.Zo-20/10/1915:00Nederhasselt-Nokere-Kruishout.A -.
9.Zo-27/10/1900:00Borsbeke-Nederhasselt -.
10.Zo-03/11/1900:00Nederhasselt-Burst -.
11.Zo-10/11/1900:00Munkzwalm A-Nederhasselt -.
12.Zo-17/11/1900:00Nederhasselt-SV Geraardsbergen -.
13.Zo-24/11/1900:00St.Denderleeuw-Nederhasselt -.
14.Zo-01/12/1900:00Nederhasselt-Gavere-Asper -.
15.Zo-08/12/1900:00Windeke A-Nederhasselt -.
16.Zo-15/12/1900:00Kluisbergen Sp.-Nederhasselt -.
17.Zo-05/01/2000:00Nederhasselt-Zeveren -.
18.Zo-12/01/2000:00Machelen a.Leie-Nederhasselt -.
19.Zo-19/01/2000:00Nederhasselt-Winnik A -.
20.Zo-26/01/2000:00Nederhasselt-

Sottegem A

-.
21.Zo-02/02/2000:00Osta Meerbeke-Nederhasselt -.
22.Zo-09/02/2000:00Nederhasselt-Poesele -.
23.Zo-16/02/2000:00Nokere-Kruishout.A-Nederhasselt -.
24.Zo-01/03/2000:00Nederhasselt-Borsbeke -.
25.Zo-08/03/2000:00Burst-Nederhasselt -.
26.Zo-15/03/2000:00Nederhasselt-Munkzwalm A -.
27.Zo-22/03/2000:00SV Geraardsbergen-Nederhasselt -.
28.Zo-29/03/2000:00Nederhasselt-St.Denderleeuw -.
29.Zo-19/04/2000:00Gavere-Asper-Nederhasselt -.
30.Zo-26/04/2000:00Nederhasselt-Windeke A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Poesele48:3+5
2Munkzwalm A45:1+4
3Winnik A44:3+1
4Burst38:5+3
5Sottegem A34:2+2
6Nokere-Kruishout.A33:2+1
7St.Denderleeuw34:40
8Osta Meerbeke33:30
9Borsbeke32:20
10Nederhasselt33:5-2
11Kluisbergen Sp.21:10
12Machelen a.Leie13:4-1
.Windeke A13:4-1
14Zeveren12:3-1
15SV Geraardsbergen04:7-3
16Gavere-Asper01:7-6

alle wedstrijden (4/30)

1Munkzwalm A1012:6+6
2Burst916:9+7
3Nokere-Kruishout.A77:3+4
4Sottegem A77:3+4
5Winnik A77:8-1
6Nederhasselt76:7-1
7Borsbeke65:50
8St.Denderleeuw67:10-3
9Poesele612:7+5
10Kluisbergen Sp.67:4+3
11Osta Meerbeke54:40
12Machelen a.Leie46:7-1
.Windeke A46:7-1
14SV Geraardsbergen36:12-6
15Zeveren13:7-4
16Gavere-Asper03:15-12

uitwedstrijden (2/15)

1Burst68:4+4
2Munkzwalm A67:5+2
3Kluisbergen Sp.46:3+3
4Nokere-Kruishout.A44:1+3
5Sottegem A43:1+2
6Nederhasselt43:2+1
7Borsbeke33:30
.Machelen a.Leie33:30
.Windeke A33:30
10Winnik A33:5-2
11St.Denderleeuw33:6-3
12SV Geraardsbergen32:5-3
13Poesele24:40
14Osta Meerbeke21:10
15Zeveren01:4-3
16Gavere-Asper02:8-6