www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 26/04/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-2A: SLEIDINGE
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Sleidinge - | VSV Gent A | 3 - | 0 | 3 | | 3 | 3 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Assenede - | Sleidinge | 0 - | 1 | | 3 | 6 | 1 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Sleidinge - | Laarne-Kalken A | 0 - | 2 | 0 | | 6 | 7 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | KFC Eeklo - | Sleidinge | 1 - | 2 | | 3 | 9 | 4 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Sleidinge - | Lovendegem | 1 - | 0 | 3 | | 12 | 2 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Maldegem - | Sleidinge | 0 - | 2 | | 3 | 15 | 2 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Sleidinge - | Evergem 2020 | 1 - | 2 | 0 | | 15 | 4 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Poesele A - | Sleidinge | 3 - | 1 | | 0 | 15 | 5 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Sleidinge - | Lochristi | 5 - | 1 | 3 | | 18 | 3 | |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel - | Sleidinge | 2 - | 0 | | 0 | 18 | 5 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Sleidinge - | St-Laureins A | 2 - | 1 | 3 | | 21 | 5 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Knesselare - | Sleidinge | 0 - | 2 | | 3 | 24 | 3 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Sleidinge - | Beervelde | 3 - | 3 | 1 | | 25 | 3 | |
14 | Zo-03/12/23 | 15:00 | Zaffelare - | Sleidinge | 1 - | 2 | | 3 | 28 | 3 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Sleidinge - | Merendree | 4 - | 1 | 3 | | 31 | 3 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Evergem 2020 - | Sleidinge | 2 - | 1 | | 0 | 31 | 3 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Sleidinge - | Poesele A | 3 - | 2 | 3 | | 34 | 4 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Sleidinge - | St-Kruis-Winkel | 5 - | 0 | 3 | | 37 | 3 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | St-Laureins A - | Sleidinge | 1 - | 1 | | 1 | 38 | 4 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Lovendegem - | Sleidinge | 1 - | 2 | | 3 | 41 | 3 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Sleidinge - | Assenede | 0 - | 2 | 0 | | 41 | 4 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Merendree - | Sleidinge | 0 - | 5 | | 3 | 44 | 4 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Sleidinge - | Zaffelare | 2 - | 0 | 3 | | 47 | 3 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | VSV Gent A - | Sleidinge | 2 - | 1 | | 0 | 47 | 4 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Sleidinge - | Knesselare | 3 - | 4 | 0 | | 47 | 4 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Lochristi - | Sleidinge | 1 - | 1 | | 1 | 48 | 4 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Sleidinge - | Maldegem | 5 - | 1 | 3 | | 51 | 4 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:00 | Laarne-Kalken A - | Sleidinge | 3 - | 0 | | 0 | 51 | 4 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Sleidinge - | KFC Eeklo | 0 - | 3 | 0 | | 51 | 4 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Beervelde - | Sleidinge | - | | | . | | | |
Rangschikking(29/30) | 1 | Evergem 2020 | | 65 | | 20 | +31 | 72 | | 9 | +8 | 31 |
| 2 | Laarne-Kalken A | x | 62 | | 18 | +46 | 72 | | 10 | +25 | 35 |
| 3 | St-Laureins A | x | 57 | | 17 | +28 | 81 | | 8 | +6 | 40 |
⇒ | 4 | Sleidinge | x | 51 | | 16 | +19 | 58 | | 7 | +4 | 21 |
| 5 | KFC Eeklo | x | 50 | | 15 | +14 | 70 | | 6 | -2 | 33 |
| 6 | Merendree | x | 46 | | 14 | +15 | 66 | | 5 | -2 | 25 |
| 7 | Maldegem | x | 46 | | 14 | +11 | 66 | | 7 | -1 | 32 |
| 8 | Lovendegem | x | 44 | | 12 | +12 | 66 | | 5 | +4 | 27 |
| 9 | Knesselare | x | 42 | | 11 | +4 | 60 | | 6 | +4 | 37 |
| 10 | Assenede | x | 39 | | 12 | +7 | 53 | | 7 | +9 | 30 |
| 11 | Zaffelare | x | 37 | | 11 | +2 | 55 | | 6 | +2 | 30 |
| 12 | Lochristi | x | 33 | | 10 | -17 | 51 | | 4 | -12 | 29 |
| 13 | Poesele A | x | 33 | | 9 | -6 | 61 | | 2 | -18 | 19 |
| 14 | VSV Gent A | x | 20 | | 6 | -39 | 40 | | 2 | -19 | 18 |
| 15 | St-Kruis-Winkel | x | 20 | | 6 | -50 | 46 | | 3 | -25 | 21 |
| 16 | Beervelde | x | 13 | | 3 | -77 | 24 | | 0 | -54 | 7 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.