www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 28/03/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-2A: MALDEGEM
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Maldegem - | Laarne-Kalken A | 0 - | 1 | 0 | | 0 | 12 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | VSV Gent A - | Maldegem | 0 - | 2 | | 3 | 3 | 10 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Assenede - | Maldegem | 3 - | 0 | | 0 | 3 | 12 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Maldegem - | Zaffelare | 5 - | 3 | 3 | | 6 | 10 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Merendree - | Maldegem | 1 - | 2 | | 3 | 9 | 7 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Maldegem - | Sleidinge | 0 - | 2 | 0 | | 9 | 8 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Maldegem - | Beervelde | 1 - | 1 | 1 | | 10 | 8 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | KFC Eeklo - | Maldegem | 4 - | 3 | | 0 | 10 | 8 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Maldegem - | Knesselare | 2 - | 0 | 3 | | 13 | 7 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Evergem 2020 - | Maldegem | 3 - | 2 | | 0 | 13 | 8 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Maldegem - | Lovendegem | 1 - | 2 | 0 | | 13 | 9 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | St-Laureins A - | Maldegem | 3 - | 1 | | 0 | 13 | 10 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Maldegem - | Lochristi | 5 - | 3 | 3 | | 16 | 10 | |
14 | Zo-03/12/23 | 15:00 | Poesele A - | Maldegem | 3 - | 4 | | 3 | 19 | 8 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Maldegem - | St-Kruis-Winkel | 4 - | 1 | 3 | | 22 | 8 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Beervelde - | Maldegem | 4 - | 2 | | 0 | 22 | 8 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Maldegem - | Assenede | 0 - | 2 | 0 | | 22 | 11 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Maldegem - | St-Laureins A | 4 - | 0 | 3 | | 25 | 8 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Zaffelare - | Maldegem | 2 - | 2 | | 1 | 26 | 10 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Knesselare - | Maldegem | 0 - | 0 | | 1 | 27 | 10 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Maldegem - | Poesele A | 6 - | 1 | 3 | | 30 | 8 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | St-Kruis-Winkel - | Maldegem | 1 - | 5 | | 3 | 33 | 6 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Maldegem - | Evergem 2020 | 2 - | 1 | 3 | | 36 | 6 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Lochristi - | Maldegem | 1 - | 3 | | 3 | 39 | 6 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Maldegem - | KFC Eeklo | 1 - | 2 | 0 | | 39 | 7 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:00 | Laarne-Kalken A - | Maldegem | 1 - | 2 | | 3 | 42 | 6 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Sleidinge - | Maldegem | - | | | . | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Maldegem - | Merendree | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Lovendegem - | Maldegem | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Maldegem - | VSV Gent A | - | | . | | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | St-Laureins A | | 56 | | 17 | +34 | 76 | | 8 | +11 | 36 |
| 2 | Evergem 2020 | | 56 | | 17 | +25 | 61 | | 7 | +3 | 23 |
| 3 | Laarne-Kalken A | | 53 | | 15 | +31 | 55 | | 9 | +20 | 29 |
→ | 4 | Sleidinge | | 48 | | 15 | +21 | 53 | | 7 | +7 | 21 |
| 5 | KFC Eeklo | | 47 | | 14 | +15 | 64 | | 5 | -3 | 28 |
⇒ | 6 | Maldegem | x | 42 | | 13 | +14 | 59 | | 6 | +2 | 28 |
| 7 | Lovendegem | x | 40 | | 11 | +11 | 57 | | 4 | +2 | 24 |
| 8 | Assenede | x | 39 | | 12 | +12 | 51 | | 7 | +10 | 29 |
| 9 | Merendree | x | 39 | | 12 | +8 | 55 | | 5 | -2 | 22 |
| 10 | Knesselare | x | 36 | | 9 | +2 | 54 | | 5 | +3 | 33 |
| 11 | Zaffelare | x | 31 | | 9 | 0 | 49 | | 5 | +2 | 27 |
| 12 | Lochristi | x | 27 | | 8 | -18 | 44 | | 3 | -12 | 24 |
| 13 | Poesele A | x | 26 | | 7 | -9 | 55 | | 2 | -18 | 19 |
| 14 | St-Kruis-Winkel | x | 20 | | 6 | -40 | 42 | | 3 | -24 | 20 |
| 15 | VSV Gent A | x | 17 | | 5 | -39 | 34 | | 2 | -17 | 17 |
| 16 | Beervelde | x | 12 | | 3 | -67 | 23 | | 0 | -44 | 6 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van SLEIDINGE1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Sleidinge - | VSV Gent A | 3 - | 0 | 3 | | 3 | 3 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Assenede - | Sleidinge | 0 - | 1 | | 3 | 6 | 1 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Sleidinge - | Laarne-Kalken A | 0 - | 2 | 0 | | 6 | 7 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | KFC Eeklo - | Sleidinge | 1 - | 2 | | 3 | 9 | 4 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Sleidinge - | Lovendegem | 1 - | 0 | 3 | | 12 | 2 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Maldegem - | Sleidinge | 0 - | 2 | | 3 | 15 | 2 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:30 | Sleidinge - | Evergem 2020 | 1 - | 2 | 0 | | 15 | 4 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Poesele A - | Sleidinge | 3 - | 1 | | 0 | 15 | 5 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Sleidinge - | Lochristi | 5 - | 1 | 3 | | 18 | 3 | |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | St-Kruis-Winkel - | Sleidinge | 2 - | 0 | | 0 | 18 | 5 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Sleidinge - | St-Laureins A | 2 - | 1 | 3 | | 21 | 5 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Knesselare - | Sleidinge | 0 - | 2 | | 3 | 24 | 3 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Sleidinge - | Beervelde | 3 - | 3 | 1 | | 25 | 3 | |
14 | Zo-03/12/23 | 15:00 | Zaffelare - | Sleidinge | 1 - | 2 | | 3 | 28 | 3 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Sleidinge - | Merendree | 4 - | 1 | 3 | | 31 | 3 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Evergem 2020 - | Sleidinge | 2 - | 1 | | 0 | 31 | 3 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Sleidinge - | Poesele A | 3 - | 2 | 3 | | 34 | 4 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Sleidinge - | St-Kruis-Winkel | 5 - | 0 | 3 | | 37 | 3 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | St-Laureins A - | Sleidinge | 1 - | 1 | | 1 | 38 | 4 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Lovendegem - | Sleidinge | 1 - | 2 | | 3 | 41 | 3 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Sleidinge - | Assenede | 0 - | 2 | 0 | | 41 | 4 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Merendree - | Sleidinge | 0 - | 5 | | 3 | 44 | 4 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Sleidinge - | Zaffelare | 2 - | 0 | 3 | | 47 | 3 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | VSV Gent A - | Sleidinge | 2 - | 1 | | 0 | 47 | 4 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Sleidinge - | Knesselare | 3 - | 4 | 0 | | 47 | 4 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Lochristi - | Sleidinge | 1 - | 1 | | 1 | 48 | 4 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Sleidinge - | Maldegem | - | | . | | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:00 | Laarne-Kalken A - | Sleidinge | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Sleidinge - | KFC Eeklo | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Beervelde - | Sleidinge | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | St-Laureins A | | 25 | | 2 | Evergem 2020 | x | 25 | | 3 | Laarne-Kalken A | x | 21 | | 4 | KFC Eeklo | x | 20 | → | 5 | Sleidinge | x | 18 | | 6 | Merendree | x | 14 | | 7 | Lovendegem | x | 14 | ⇒ | 8 | Maldegem | x | 13 | | 9 | St-Kruis-Winkel | x | 13 | | 10 | Zaffelare | x | 13 | | 11 | Poesele A | x | 12 | | 12 | Knesselare | x | 12 | | 13 | Lochristi | x | 10 | | 14 | Assenede | x | 8 | | 15 | Beervelde | x | 7 | | 16 | VSV Gent A | x | 4 | | Periode2(10/10)→ | 1 | Sleidinge | | 23 | | 2 | Evergem 2020 | x | 21 | | 3 | Assenede | x | 19 | | 4 | Laarne-Kalken A | x | 19 | | 5 | Merendree | x | 18 | | 6 | St-Laureins A | x | 17 | | 7 | KFC Eeklo | x | 16 | | 8 | Knesselare | x | 16 | | 9 | Zaffelare | x | 15 | ⇒ | 10 | Maldegem | x | 14 | | 11 | Lovendegem | x | 13 | | 12 | VSV Gent A | x | 9 | | 13 | Poesele A | x | 9 | | 14 | Lochristi | x | 7 | | 15 | St-Kruis-Winkel | x | 4 | | 16 | Beervelde | x | 4 | | Periode3(6/10)⇒ | 1 | Maldegem | | 15 | | 2 | St-Laureins A | | 14 | | 3 | Lovendegem | | 13 | | 4 | Laarne-Kalken A | | 13 | | 5 | Assenede | | 12 | | 6 | KFC Eeklo | | 11 | | 7 | Lochristi | | 10 | | 8 | Evergem 2020 | | 10 | | 9 | Knesselare | | 8 | → | 10 | Sleidinge | | 7 | | 11 | Merendree | | 7 | | 12 | Poesele A | | 5 | | 13 | VSV Gent A | | 4 | | 14 | Zaffelare | | 3 | | 15 | St-Kruis-Winkel | | 3 | | 16 | Beervelde | x | 1 | |
Beste aanval | St-Laureins A | 76 | | KFC Eeklo | 64 | | Evergem 2020 | 61 | ⇒ | Maldegem | 59 | | Lovendegem | 57 | | Merendree | 55 | | Poesele A | 55 | | Laarne-Kalken A | 55 | | Knesselare | 54 | → | Sleidinge | 53 | | Assenede | 51 | | Zaffelare | 49 | | Lochristi | 44 | | St-Kruis-Winkel | 42 | | VSV Gent A | 34 | | Beervelde | 23 | | Beste verdediging | Laarne-Kalken A | 24 | → | Sleidinge | 32 | | Evergem 2020 | 36 | | Assenede | 39 | | St-Laureins A | 42 | ⇒ | Maldegem | 45 | | Lovendegem | 46 | | Merendree | 47 | | KFC Eeklo | 49 | | Zaffelare | 49 | | Knesselare | 52 | | Lochristi | 62 | | Poesele A | 64 | | VSV Gent A | 73 | | St-Kruis-Winkel | 82 | | Beervelde | 90 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.