www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 28/04/20242023-2024, Limburg-4D: MAASLAND NO B
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Maasland NO B - | Umitspor B | 2 - | 0 | | 3 | | 3 | 6 | |
2 | Za-09/09/23 | 18:00 | Opglabbeek B - | Maasland NO B | 2 - | 1 | | | 0 | 3 | 8 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Ellikom - | Maasland NO B | 2 - | 1 | | | 0 | 3 | 9 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Maasland NO B - | Molenbeersel | 3 - | 0 | | 3 | | 6 | 7 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Wijshagen - | Maasland NO B | 0 - | 3 | | | 3 | 9 | 4 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Maasland NO B - | Neeroeteren | 3 - | 0 | | 3 | | 12 | 2 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | STA Genk - | Maasland NO B | 1 - | 2 | | | 3 | 15 | 2 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Maasland NO B - | St.Elen B | 3 - | 1 | | 3 | | 18 | 1 | |
9 | Za-28/10/23 | 18:00 | Meeuwen B - | Maasland NO B | 3 - | 1 | | | 0 | 18 | 2 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Maasland NO B - | Louwel B | 4 - | 2 | | 3 | | 21 | 1 | |
12 | Za-18/11/23 | 18:00 | Maasland NO B - | LS Leut | 2 - | 0 | | 3 | | 24 | 2 | |
13 | Za-25/11/23 | 18:00 | GS Bree-Beek B - | Maasland NO B | 2 - | 0 | | | 0 | 24 | 5 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Maasland NO B - | WAVO | 4 - | 3 | | 3 | | 27 | 3 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Lanklaar - | Maasland NO B | 0 - | 11 | | | 3 | 30 | 2 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Maasland NO B - | STA Genk | 1 - | 3 | | 0 | | 30 | 4 | |
17 | Za-13/01/24 | 18:00 | Louwel B - | Maasland NO B | 1 - | 2 | | | 3 | 33 | 3 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Maasland NO B - | Meeuwen B | 0 - | 4 | | 0 | | 33 | 4 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Molenbeersel - | Maasland NO B | 1 - | 1 | | | 1 | 34 | 5 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Maasland NO B - | Wijshagen | 5 - | 0 | | 3 | | 37 | 4 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Umitspor B - | Maasland NO B | 1 - | 1 | | | 1 | 38 | 5 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Maasland NO B - | Ellikom | 1 - | 1 | | 1 | | 39 | 5 | |
24 | Za-09/03/24 | 18:00 | St.Elen B - | Maasland NO B | 2 - | 3 | | | 3 | 42 | 5 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | WAVO - | Maasland NO B | 2 - | 1 | | | 0 | 42 | 5 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Maasland NO B - | Lanklaar | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 45 | 5 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Neeroeteren - | Maasland NO B | 0 - | 2 | | | 3 | 48 | 4 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Maasland NO B - | Opglabbeek B | 0 - | 1 | | 0 | | 48 | 5 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | LS Leut - | Maasland NO B | 4 - | 1 | | | 0 | 48 | 7 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Maasland NO B - | GS Bree-Beek B | - | | | . | | | | |
Rangschikking(28/28) | 1 | Opglabbeek B* | | 65 | | 20 | +52 | 73 | | 9 | +27 | 38 |
| 2 | LS Leut* | x | 61 | | 19 | +64 | 91 | | 8 | +20 | 35 |
| 3 | Meeuwen B | x | 60 | | 19 | +59 | 93 | | 9 | +29 | 46 |
| 4 | Ellikom* | x | 52 | | 15 | +46 | 81 | | 6 | +22 | 41 |
→ | 5 | GS Bree-Beek B* | x | 51 | | 15 | +47 | 92 | | 6 | +6 | 27 |
| 6 | WAVO* | x | 50 | | 15 | +23 | 64 | | 7 | +4 | 30 |
⇒ | 7 | Maasland NO B* | x | 48 | | 15 | +27 | 63 | | 6 | +9 | 30 |
| 8 | St.Elen B* | x | 40 | | 11 | +36 | 89 | | 5 | +8 | 34 |
| 9 | STA Genk* | x | 35 | | 10 | +17 | 58 | | 4 | +2 | 23 |
| 10 | Louwel B* | x | 32 | | 9 | +4 | 65 | | 4 | -9 | 31 |
| 11 | Molenbeersel* | x | 32 | | 9 | -7 | 45 | | 4 | -13 | 21 |
| 12 | Umitspor B | x | 25 | | 6 | -29 | 43 | | 2 | -22 | 18 |
| 13 | Neeroeteren* | x | 13 | | 4 | -81 | 27 | | 2 | -42 | 12 |
| 14 | Wijshagen | x | 13 | | 4 | -95 | 35 | | 1 | -65 | 16 |
| 15 | Lanklaar* | x | 3 | | 1 | -163 | 16 | | 1 | -85 | 11 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van GS BREE-BEEK B1 | Za-02/09/23 | 18:00 | GS Bree-Beek B - | Neeroeteren | 4 - | 1 | | 3 | | 3 | 3 | |
2 | Za-09/09/23 | 18:00 | St.Elen B - | GS Bree-Beek B | 5 - | 5 | | | 1 | 4 | 4 | |
3 | Za-16/09/23 | 18:00 | GS Bree-Beek B - | LS Leut | 5 - | 2 | | 3 | | 7 | 2 | |
4 | Za-23/09/23 | 18:00 | Louwel B - | GS Bree-Beek B | 2 - | 3 | | | 3 | 10 | 1 | |
5 | Za-30/09/23 | 18:00 | GS Bree-Beek B - | WAVO | 1 - | 1 | | 1 | | 11 | 2 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | STA Genk - | GS Bree-Beek B | 1 - | 1 | | | 1 | 12 | 3 | |
7 | Za-14/10/23 | 18:00 | GS Bree-Beek B - | Molenbeersel | 6 - | 0 | | 3 | | 15 | 3 | |
8 | Za-21/10/23 | 18:00 | Opglabbeek B - | GS Bree-Beek B | 0 - | 0 | | | 1 | 16 | 3 | |
9 | Zo-29/10/23 | 15:00 | GS Bree-Beek B - | Ellikom | 3 - | 5 | | 0 | | 16 | 6 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Wijshagen - | GS Bree-Beek B | 0 - | 3 | | | 3 | 19 | 5 | |
11 | Vr-10/11/23 | 20:00 | GS Bree-Beek B - | Lanklaar | 10 - | 0 | | 3 | | 22 | 4 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Umitspor B - | GS Bree-Beek B | 0 - | 0 | | | 1 | 23 | 3 | |
13 | Za-25/11/23 | 18:00 | GS Bree-Beek B - | Maasland NO B | 2 - | 0 | | 3 | | 26 | 2 | |
15 | Za-09/12/23 | 18:00 | GS Bree-Beek B - | Meeuwen B | 3 - | 6 | | 0 | | 26 | 5 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Molenbeersel - | GS Bree-Beek B | 0 - | 1 | | | 3 | 29 | 6 | |
17 | Za-13/01/24 | 18:00 | GS Bree-Beek B - | Opglabbeek B | 0 - | 2 | | 0 | | 29 | 6 | |
19 | Za-27/01/24 | 18:00 | GS Bree-Beek B - | Wijshagen | 10 - | 0 | | 3 | | 32 | 5 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Lanklaar - | GS Bree-Beek B | 1 - | 5 | | | 3 | 35 | 4 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | WAVO - | GS Bree-Beek B | 2 - | 2 | | | 1 | 36 | 4 | |
21 | Za-17/02/24 | 18:00 | GS Bree-Beek B - | St.Elen B | 0 - | 5 | | 0 | | 36 | 6 | |
22 | Za-24/02/24 | 18:00 | Meeuwen B - | GS Bree-Beek B | 5 - | 1 | | | 0 | 36 | 6 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Neeroeteren - | GS Bree-Beek B | 1 - | 2 | | | 3 | 39 | 6 | |
25 | Za-16/03/24 | 18:00 | GS Bree-Beek B - | Umitspor B | 7 - | 1 | | 3 | | 42 | 6 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Ellikom - | GS Bree-Beek B | 2 - | 3 | | | 3 | 45 | 6 | |
27 | Wo-10/04/24 | 20:00 | GS Bree-Beek B - | STA Genk | 5 - | 0 | F1 | 3 | | 48 | 5 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | LS Leut - | GS Bree-Beek B | 2 - | 1 | | | 0 | 48 | 6 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | GS Bree-Beek B - | Louwel B | 9 - | 1 | | 3 | | 51 | 5 | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Maasland NO B - | GS Bree-Beek B | - | | | | . | | | |
Periode1(14/14) | 1 | Opglabbeek B | | 35 | ⇒ | 2 | Maasland NO B | x | 30 | | 3 | LS Leut | x | 28 | | 4 | Meeuwen B | x | 28 | → | 5 | GS Bree-Beek B | x | 26 | | 6 | Ellikom | x | 26 | | 7 | WAVO | x | 24 | | 8 | STA Genk | x | 21 | | 9 | Louwel B | x | 19 | | 10 | St.Elen B | x | 18 | | 11 | Molenbeersel | x | 12 | | 12 | Umitspor B | x | 12 | | 13 | Wijshagen | x | 7 | | 14 | Neeroeteren | x | 7 | | 15 | Lanklaar | x | 3 | | Periode2(14/14) | 1 | LS Leut* | | 33 | | 2 | Meeuwen B | x | 32 | | 3 | Opglabbeek B* | | 30 | | 4 | Ellikom* | x | 26 | | 5 | WAVO* | x | 26 | → | 6 | GS Bree-Beek B* | x | 25 | | 7 | St.Elen B* | x | 22 | | 8 | Molenbeersel* | x | 20 | ⇒ | 9 | Maasland NO B* | x | 18 | | 10 | STA Genk* | x | 14 | | 11 | Louwel B* | x | 13 | | 12 | Umitspor B | x | 13 | | 13 | Neeroeteren* | x | 6 | | 14 | Wijshagen | x | 6 | | 15 | Lanklaar* | x | 0 | |
Beste aanval | Meeuwen B | 93 | → | GS Bree-Beek B | 92 | | LS Leut | 91 | | St.Elen B | 89 | | Ellikom | 81 | | Opglabbeek B | 73 | | Louwel B | 65 | | WAVO | 64 | ⇒ | Maasland NO B | 63 | | STA Genk | 58 | | Molenbeersel | 45 | | Umitspor B | 43 | | Wijshagen | 35 | | Neeroeteren | 27 | | Lanklaar | 16 | | Beste verdediging | Opglabbeek B | 21 | | LS Leut | 27 | | Meeuwen B | 34 | | Ellikom | 35 | ⇒ | Maasland NO B | 36 | | WAVO | 41 | | STA Genk | 41 | → | GS Bree-Beek B | 45 | | Molenbeersel | 52 | | St.Elen B | 53 | | Louwel B | 61 | | Umitspor B | 72 | | Neeroeteren | 108 | | Wijshagen | 130 | | Lanklaar | 179 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.