www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Limburg : 4de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

18:30Velm-

Jeugd Borgloon

0-2

zondag 01/09/2019

15:00Herkenrode-

Jong St.Truiden

2-4
.Amandina-

Landen B

0-5F1
.

BS Sport

-Vliermaalroot9-0
.Gingelom-

EMBO

0-1
.

Kortessem

-FC Alken B5-1
.

Heusden 06

-Loksbergen4-1
.

Inter Hasselt

-Herk-de-Stad B0-5

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:00Landen B-

Kortessem

2-4
20:00

FC Alken B

-Heusden 064-2
.Herk-de-Stad B-

Velm

0-1

zondag 08/09/2019

15:00EMBO-Amandina1-1
.

Jeugd Borgloon

-BS Sport3-0
.Vliermaalroot-Gingelom1-1
.Loksbergen-

Herkenrode

1-5
.Jong St.Truiden-
Inter Hasselt
5-0

speeldag 3

periode 1

zondag 15/09/2019

15:00

Jong St.Truiden

-Loksbergen8-0
.

Heusden 06

-Landen B6-0
.

Amandina

-Vliermaalroot6-0
.

Inter Hasselt

-Velm1-22
.

Herkenrode

-FC Alken B3-2
.

Kortessem

-EMBO1-0
.BS Sport-

Herk-de-Stad B

0-3

zondag 12/01/2020

14:30Gingelom-

Jeugd Borgloon

1-2

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:00

Landen B

-Herkenrode4-3
20:00

Herk-de-Stad B

-Gingelom7-0
.FC Alken B-

Jong St.Truiden

1-5

zondag 22/09/2019

15:00

Velm

-BS Sport3-1
.Vliermaalroot-

Kortessem

0-6
.EMBO-Heusden 061-1
.Loksbergen-
Inter Hasselt
6-1
.

Jeugd Borgloon

-Amandina2-0

speeldag 5

periode 1

zondag 29/09/2019

15:00Loksbergen-

FC Alken B

2-7
.Kortessem-

Jeugd Borgloon

1-2
.

Herkenrode

-EMBO3-0
.

Jong St.Truiden

-Landen B5-2
.

Amandina

-Herk-de-Stad B2-1
.

Inter Hasselt

-BS Sport0-5
.

Heusden 06

-Vliermaalroot10-1
.Gingelom-

Velm

0-8

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:00Landen B-

Loksbergen

0-1
20:00Herk-de-Stad B-

Kortessem

2-3
.FC Alken B-
Inter Hasselt
12-1

zondag 06/10/2019

15:00Velm-Amandina4-4
.

BS Sport

-Gingelom9-0
.EMBO-

Jong St.Truiden

0-2
.Vliermaalroot-

Herkenrode

1-2
.

Jeugd Borgloon

-Heusden 063-0

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

20:00

FC Alken B

-Landen B5-2

zondag 13/10/2019

15:00Herkenrode-

Jeugd Borgloon

0-1
.

Jong St.Truiden

-Vliermaalroot6-1
.

Loksbergen

-EMBO2-1
.Amandina-

BS Sport

0-2
.Kortessem-

Velm

1-2
.

Heusden 06

-Herk-de-Stad B6-2
.

Inter Hasselt

-Gingelom0-8

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:00Landen B-
Inter Hasselt
23-1
19:30Velm-

Heusden 06

2-4
20:00Herk-de-Stad B-

Herkenrode

2-4

zondag 20/10/2019

15:00BS Sport-

Kortessem

0-1
.Gingelom-

Amandina

2-4
.EMBO-

FC Alken B

2-3
.Vliermaalroot-Loksbergen0-0
.

Jeugd Borgloon

-Jong St.Truiden4-1

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:00

Landen B

-EMBO4-0
20:00

FC Alken B

-Vliermaalroot6-2
.Loksbergen-

Jeugd Borgloon

0-2

zondag 27/10/2019

15:00Herkenrode-

Velm

1-2
.

Jong St.Truiden

-Herk-de-Stad B4-1
.

Kortessem

-Gingelom6-0
.Heusden 06-

BS Sport

2-3
.

Inter Hasselt

-Amandina4-5

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

20:00

Herk-de-Stad B

-Loksbergen2-1

zondag 03/11/2019

14:30

Velm

-Jong St.Truiden4-1
.BS Sport-

Herkenrode

1-2
.Gingelom-

Heusden 06

0-2
.Amandina-

Kortessem

0-4
.EMBO-
Inter Hasselt
7-1
.Vliermaalroot-

Landen B

1-4
.Jeugd Borgloon-FC Alken B1-1

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:00

Landen B

-Jeugd Borgloon5-0F1
20:00

FC Alken B

-Herk-de-Stad B6-1
.Loksbergen-

Velm

1-4

zondag 10/11/2019

14:30

Herkenrode

-Gingelom10-0
.

Jong St.Truiden

-BS Sport2-1
.

EMBO

-Vliermaalroot4-0
.

Heusden 06

-Amandina6-0
.

Inter Hasselt

-Kortessem1-21

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30

Velm

-FC Alken B4-0

zondag 17/11/2019

14:30

Herk-de-Stad B

-Landen B2-0
.

BS Sport

-Loksbergen4-3
.Gingelom-

Jong St.Truiden

1-5
.Amandina-

Herkenrode

0-4
.

Kortessem

-Heusden 064-1
.Vliermaalroot-
Inter Hasselt
2-0
.

Jeugd Borgloon

-EMBO2-0

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:00Landen B-Velm1-1
20:00FC Alken B-

BS Sport

3-6
.

Loksbergen

-Gingelom6-0

zondag 24/11/2019

14:30

Herkenrode

-Kortessem2-1
.

Jong St.Truiden

-Amandina5-2
.EMBO-

Herk-de-Stad B

2-4
.Vliermaalroot-

Jeugd Borgloon

1-3
.

Inter Hasselt

-Heusden 062-12

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

20:00

Herk-de-Stad B

-Vliermaalroot17-0

zondag 01/12/2019

14:30

Velm

-EMBO3-1
.BS Sport-

Landen B

0-4
.Gingelom-

FC Alken B

0-6
.Amandina-

Loksbergen

1-2
.

Kortessem

-Jong St.Truiden1-0
.Heusden 06-

Herkenrode

1-2
.

Inter Hasselt

-Jeugd Borgloon0-7

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:00

Landen B

-Gingelom9-3
20:00

FC Alken B

-Amandina8-2
.

Loksbergen

-Kortessem1-0

zondag 08/12/2019

14:30Herkenrode-
Inter Hasselt
5-1
.Jong St.Truiden-

Heusden 06

0-1
.EMBO-

BS Sport

0-3
.Vliermaalroot-

Velm

0-6
.

Jeugd Borgloon

-Herk-de-Stad B2-0

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:00

Landen B

-Amandina3-1
20:00Loksbergen-Heusden 062-2
.FC Alken B-

Kortessem

1-2
.Herk-de-Stad B-
Inter Hasselt
5-0

zondag 15/12/2019

14:30

Jong St.Truiden

-Herkenrode4-1
.

Jeugd Borgloon

-Velm2-0
.Vliermaalroot-

BS Sport

0-3
.

EMBO

-Gingelom5-2

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

14:30

Inter Hasselt

-Jong St.Truiden0-5
.

Velm

-Herk-de-Stad B4-1
.

Herkenrode

-Loksbergen3-0
.

Heusden 06

-FC Alken B3-0
.

Kortessem

-Landen B1-0
.Amandina-

EMBO

0-2
.Gingelom-Vliermaalroot1-1
.BS Sport-

Jeugd Borgloon

0-2

speeldag 18

periode 2

zondag 15/09/2019

15:00

Jeugd Borgloon

-Gingelom10-0

zaterdag 11/01/2020

19:00Landen B-

Heusden 06

1-3
20:00

Loksbergen

-Jong St.Truiden4-2
.FC Alken B-

Herkenrode

1-4
.Herk-de-Stad B-BS Sport1-1

zondag 12/01/2020

14:30Vliermaalroot-

Amandina

0-2
.EMBO-

Kortessem

1-2
.Velm-
Inter Hasselt
5-0

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

14:30Gingelom-

Herk-de-Stad B

1-5
.

BS Sport

-Velm2-1
.

Inter Hasselt

-Loksbergen-
.

Jong St.Truiden

-FC Alken B3-0
.

Heusden 06

-EMBO3-0
.Amandina-

Jeugd Borgloon

0-3
.

Herkenrode

-Landen B5-0
.

Kortessem

-Vliermaalroot7-0

speeldag 20

periode 2

zaterdag 25/01/2020

19:30

Velm

-Gingelom13-0

zondag 26/01/2020

14:30EMBO-

Herkenrode

0-2
.Landen B-Jong St.Truiden2-2
.

FC Alken B

-Loksbergen4-3
.Herk-de-Stad B-Amandina0-0
.

Jeugd Borgloon

-Kortessem3-0
.Vliermaalroot-

Heusden 06

2-6
.BS Sport-
Inter Hasselt
-

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

20:00Loksbergen-

Landen B

1-2

zondag 02/02/2020

15:00Kortessem-Herk-de-Stad B1-1
.Amandina-

Velm

0-3
.Gingelom-

BS Sport

0-7
.

Inter Hasselt

-FC Alken B-
.

Jong St.Truiden

-EMBO7-1
.

Herkenrode

-Vliermaalroot1-0
.

Heusden 06

-Jeugd Borgloon2-0

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:00

Landen B

-FC Alken B4-0
20:00Herk-de-Stad B-Heusden 062-2

zondag 09/02/2020

15:00Gingelom-
Inter Hasselt
-

zondag 23/02/2020

15:00Velm-Kortessem-
.Jeugd Borgloon-Herkenrode-
.Vliermaalroot-Jong St.Truiden-
.EMBO-Loksbergen-
.BS Sport-Amandina-

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

20:00

FC Alken B

-EMBO4-1

zondag 16/02/2020

15:00

Herkenrode

-Herk-de-Stad B1-0
.Heusden 06-

Velm

1-3
.

Kortessem

-BS Sport5-1
.

Amandina

-Gingelom6-0
.

Inter Hasselt

-Landen B-
.

Loksbergen

-Vliermaalroot4-1
.Jong St.Truiden-

Jeugd Borgloon

0-5

speeldag 24

periode 3

zaterdag 29/02/2020

16:00Jeugd Borgloon-Loksbergen-
19:30Velm-Herkenrode-
20:00Herk-de-Stad B-Jong St.Truiden-

zondag 01/03/2020

00:00Amandina-
Inter Hasselt
-
15:00Vliermaalroot-FC Alken B-
.EMBO-Landen B-
.Gingelom-Kortessem-
.BS Sport-Heusden 06-

speeldag 25

periode 3

zaterdag 07/03/2020

19:00Herkenrode-BS Sport-
.Landen B-Vliermaalroot-
20:00FC Alken B-Jeugd Borgloon-
.Loksbergen-Herk-de-Stad B-

zondag 08/03/2020

00:00

Inter Hasselt

-EMBO-
15:00Jong St.Truiden-Velm-
.Heusden 06-Gingelom-
.Kortessem-Amandina-

speeldag 26

periode 3

zaterdag 14/03/2020

20:00Velm-Loksbergen-

zondag 15/03/2020

00:00Kortessem-
Inter Hasselt
-
15:00Gingelom-Herkenrode-
.BS Sport-Jong St.Truiden-
.Herk-de-Stad B-FC Alken B-
.Jeugd Borgloon-Landen B-
.Vliermaalroot-EMBO-
.Amandina-Heusden 06-

speeldag 27

periode 3

zaterdag 21/03/2020

19:00Landen B-Herk-de-Stad B-
20:00Loksbergen-BS Sport-
.FC Alken B-Velm-

zondag 22/03/2020

00:00

Inter Hasselt

-Vliermaalroot-
15:00Jong St.Truiden-Gingelom-
.Herkenrode-Amandina-
.Heusden 06-Kortessem-
.EMBO-Jeugd Borgloon-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Kortessem-Herkenrode-
.Amandina-Jong St.Truiden-
.Gingelom-Loksbergen-
.BS Sport-FC Alken B-
.Velm-Landen B-
.Herk-de-Stad B-EMBO-
.Jeugd Borgloon-Vliermaalroot-
.Heusden 06-
Inter Hasselt
-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Vliermaalroot-Herk-de-Stad B-
.EMBO-Velm-
.Landen B-BS Sport-
.FC Alken B-Gingelom-
.Loksbergen-Amandina-
.Jong St.Truiden-Kortessem-
.Herkenrode-Heusden 06-
.Jeugd Borgloon-
Inter Hasselt
-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00

Inter Hasselt

-Herkenrode-
.Heusden 06-Jong St.Truiden-
.Kortessem-Loksbergen-
.Amandina-FC Alken B-
.Gingelom-Landen B-
.BS Sport-EMBO-
.Velm-Vliermaalroot-
.Herk-de-Stad B-Jeugd Borgloon-

22/28

1.Jeugd Borgloon*5597
2.Herkenrode*48127
3.Kortessem*4677
4.Velm**4498
5.Heusden 064276
6.Jong St.Truiden**4078
7.Landen B*3277
8.BS Sport**3178
9.FC Alken B*3167
10.Herk-de-Stad B*2537
11.Loksbergen**2368
12.Amandina*1847
13.EMBO*1407
14.Vliermaalroot*307
15.Gingelom*207
AMCInter Hasselt0
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

22/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Jeugd Borgloon*5518+42549+1222
2.Herkenrode*4816+35608+1429
3.Kortessem*4615+36567+1123
4.Velm**4414+45688+2231
5.Heusden 064213+35685+324
6.Jong St.Truiden**4013+32664+322
7.xLanden B*3210+10544-719
8.BS Sport**3110+18536+928
9.xFC Alken B*3110+6633-720
10.xHerk-de-Stad B*257+13543-1019
11.xLoksbergen**237-17352-1511
12.xAmandina*185-26312-1516
13.xEMBO*144-26232-227
14.xVliermaalroot*30-92120-656
15.xGingelom*20-111120-766
16.xInter Hasselt0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

Jeugd Borgloon289
2.Kortessem248
Jong St.Truiden248
4.Velm227
5.Heusden 06196
FC Alken B196
7.Herkenrode186
8.BS Sport155
Landen B155
10.Amandina144
11.Herk-de-Stad B124
12.Loksbergen103
13.EMBO82
14.Gingelom41
15.Vliermaalroot20

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

Herkenrode9/926,678,89+28,89
2.Jeugd Borgloon9/926,678,89+23,33
3.Velm9/921,116,67+31,11
4.Heusden 069/921,116,67+16,67
5.Kortessem9/9206,67+10
6.Jong St.Truiden9/917,785,56+11,11
7.BS Sport9/917,785,56+4,44
8.Herk-de-Stad B9/915,564,44+16,67
9.Loksbergen9/914,444,44+2,22
10.Landen B10/10144+7
11.FC Alken B10/10124+1
12.EMBO10/1093-6
13.Amandina10/1041-25
14.Vliermaalroot9/91,110-50
15.Gingelom10/1010-62

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

1.Herkenrode2/96,672,22+2,22
Landen B2/96,672,22+5,56
3.Velm2/1062+5
4.Heusden 063/94,441,110
Kortessem2/94,441,11+4,44
6.Amandina2/93,331,11+3,33
Jeugd Borgloon2/93,331,11+3,33
FC Alken B2/93,331,11-1,11
9.Loksbergen2/1031+2
BS Sport2/1031+3
Jong St.Truiden2/1031+1
12.Herk-de-Stad B3/1020-1
13.EMBO2/900-10
Vliermaalroot2/900-4,44
Gingelom2/900-14,44

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden