zaterdag 02/09/2023 | |||||||
19:30 | Bokrijk | - | Rekem | 0 | - | 5 | F1 |
. | Eigenbilzen | - | Herderen-Millen B | 4 | - | 0 | |
zondag 03/09/2023 | |||||||
13:00 | Zutendaal B | - | Schoonb.-Beverst B | 1 | - | 4 | |
14:30 | Genk VV B | - | Riemst | 2 | - | 2 | |
15:00 | sHerenelderen B | - | Future Winterslag B | 4 | - | 4 | |
. | Vroenhoven | - | Boorsem B | 3 | - | 3 | |
. | Unico Tongeren B | - | SK Tongeren B | 4 | - | 0 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
18:00 | Schoonb.-Beverst B | - | Genk VV B | 3 | - | 1 |
. | Herderen-Millen B | - | Vroenhoven | 4 | - | 3 |
19:30 | SK Tongeren B | - | sHerenelderen B | 4 | - | 1 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | Riemst | - | Bokrijk | 1 | - | 0 |
. | Boorsem B | - | Unico Tongeren B | 2 | - | 2 |
. | Rekem | - | Uikhoven | 2 | - | 2 |
. | Future Winterslag B | - | Eigenbilzen | 1 | - | 4 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
19:30 | Bokrijk | - | sHerenelderen B | 3 | - | 2 |
. | Eigenbilzen | - | SK Tongeren B | 2 | - | 1 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
14:30 | Genk VV B | - | Future Winterslag B | 3 | - | 2 |
15:00 | Rekem | - | Zutendaal B | 3 | - | 0 |
. | Vroenhoven | - | Unico Tongeren B | 2 | - | 2 |
. | Boorsem B | - | Herderen-Millen B | 3 | - | 0 |
. | Uikhoven | - | Schoonb.-Beverst B | 2 | - | 0 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
19:30 | SK Tongeren B | - | Boorsem B | 0 | - | 1 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
13:00 | Zutendaal B | - | Genk VV B | 0 | - | 4 |
15:00 | Future Winterslag B | - | Uikhoven | 1 | - | 8 |
. | Riemst | - | Rekem | 2 | - | 0 |
. | Herderen-Millen B | - | Bokrijk | 1 | - | 2 |
. | sHerenelderen B | - | Vroenhoven | 3 | - | 2 |
. | Unico Tongeren B | - | Eigenbilzen | 1 | - | 1 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
18:00 | Schoonb.-Beverst B | - | Future Winterslag B | 3 | - | 1 |
19:30 | Bokrijk | - | Unico Tongeren B | 2 | - | 2 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
14:30 | Genk VV B | - | Vroenhoven | 4 | - | 0 |
15:00 | Uikhoven | - | Herderen-Millen B | 2 | - | 1 |
. | Boorsem B | - | Eigenbilzen | 1 | - | 1 |
. | Rekem | - | sHerenelderen B | 7 | - | 0 |
. | Riemst | - | Zutendaal B | 5 | - | 2 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
19:30 | SK Tongeren B | - | Genk VV B | 1 | - | 0 |
. | Eigenbilzen | - | Bokrijk | 3 | - | 0 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
12:30 | Zutendaal B | - | Uikhoven | 0 | - | 4 |
15:00 | Herderen-Millen B | - | Riemst | 0 | - | 3 |
. | Vroenhoven | - | Schoonb.-Beverst B | 0 | - | 2 |
. | sHerenelderen B | - | Boorsem B | 2 | - | 3 |
. | Future Winterslag B | - | Rekem | 3 | - | 0 |
zaterdag 14/10/2023 | |||||||
18:00 | Schoonb.-Beverst B | - | Herderen-Millen B | 1 | - | 1 | |
zondag 15/10/2023 | |||||||
13:00 | Zutendaal B | - | Unico Tongeren B | 1 | - | 3 | |
14:30 | Genk VV B | - | Boorsem B | - | F2 | ||
15:00 | Uikhoven | - | Eigenbilzen | 0 | - | 1 | |
. | Bokrijk | - | SK Tongeren B | 5 | - | 2 | |
. | Riemst | - | Future Winterslag B | 5 | - | 1 | |
. | Rekem | - | Vroenhoven | 3 | - | 2 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
19:30 | SK Tongeren B | - | Schoonb.-Beverst B | 1 | - | 1 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
15:00 | sHerenelderen B | - | Riemst | 0 | - | 3 |
. | Boorsem B | - | Uikhoven | 3 | - | 0 |
. | Vroenhoven | - | Bokrijk | 1 | - | 2 |
. | Future Winterslag B | - | Zutendaal B | 4 | - | 2 |
. | Unico Tongeren B | - | Rekem | 1 | - | 0 |
. | Herderen-Millen B | - | Genk VV B | 3 | - | 5 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
18:00 | Schoonb.-Beverst B | - | sHerenelderen B | 7 | - | 0 |
19:30 | Bokrijk | - | Boorsem B | 3 | - | 0 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
12:30 | Zutendaal B | - | SK Tongeren B | 1 | - | 2 |
14:30 | Rekem | - | Herderen-Millen B | 2 | - | 0 |
. | Uikhoven | - | Vroenhoven | 5 | - | 1 |
. | Riemst | - | Unico Tongeren B | 2 | - | 0 |
. | Genk VV B | - | Eigenbilzen | 0 | - | 2 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
19:30 | Bokrijk | - | Uikhoven | 0 | - | 2 |
. | Eigenbilzen | - | Zutendaal B | 3 | - | 0 |
. | SK Tongeren B | - | Rekem | 1 | - | 4 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:30 | sHerenelderen B | - | Genk VV B | 1 | - | 6 |
. | Unico Tongeren B | - | Future Winterslag B | 2 | - | 1 |
. | Vroenhoven | - | Riemst | 2 | - | 5 |
15:00 | Boorsem B | - | Schoonb.-Beverst B | 3 | - | 1 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
15:45 | Schoonb.-Beverst B | - | Eigenbilzen | 2 | - | 2 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
12:30 | Zutendaal B | - | Herderen-Millen B | 5 | - | 3 |
14:30 | Uikhoven | - | sHerenelderen B | 4 | - | 0 |
. | Riemst | - | SK Tongeren B | 2 | - | 0 |
. | Genk VV B | - | Unico Tongeren B | 4 | - | 4 |
. | Rekem | - | Boorsem B | 1 | - | 0 |
. | Future Winterslag B | - | Vroenhoven | 4 | - | 1 |
zaterdag 18/11/2023 | ||||||
19:30 | Eigenbilzen | - | Rekem | 1 | - | 3 |
. | Bokrijk | - | Genk VV B | 4 | - | 3 |
. | SK Tongeren B | - | Uikhoven | 0 | - | 2 |
zondag 19/11/2023 | ||||||
14:30 | Herderen-Millen B | - | Future Winterslag B | 1 | - | 0 |
. | sHerenelderen B | - | Zutendaal B | 2 | - | 2 |
. | Unico Tongeren B | - | Schoonb.-Beverst B | 1 | - | 1 |
15:00 | Boorsem B | - | Riemst | 1 | - | 2 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
18:00 | Schoonb.-Beverst B | - | Bokrijk | 0 | - | 2 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
12:30 | Zutendaal B | - | Vroenhoven | 6 | - | 2 |
14:30 | Genk VV B | - | Rekem | 0 | - | 2 |
. | Uikhoven | - | Unico Tongeren B | 3 | - | 5 |
. | sHerenelderen B | - | Herderen-Millen B | 1 | - | 2 |
. | Future Winterslag B | - | SK Tongeren B | 3 | - | 3 |
. | Riemst | - | Eigenbilzen | 1 | - | 1 |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
19:30 | SK Tongeren B | - | Vroenhoven | 1 | - | 3 |
. | Bokrijk | - | Future Winterslag B | 3 | - | 2 |
. | Eigenbilzen | - | sHerenelderen B | 2 | - | 0 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
14:30 | Genk VV B | - | Uikhoven | 1 | - | 2 |
. | Riemst | - | Schoonb.-Beverst B | 3 | - | 0 |
. | Unico Tongeren B | - | Herderen-Millen B | 4 | - | 1 |
15:00 | Boorsem B | - | Zutendaal B | 5 | - | 0 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
18:00 | Schoonb.-Beverst B | - | Rekem | 1 | - | 2 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
12:30 | Zutendaal B | - | Bokrijk | 1 | - | 0 |
14:30 | sHerenelderen B | - | Unico Tongeren B | 0 | - | 4 |
. | Herderen-Millen B | - | SK Tongeren B | 3 | - | 1 |
. | Uikhoven | - | Riemst | 2 | - | 0 |
. | Vroenhoven | - | Eigenbilzen | 0 | - | 7 |
. | Future Winterslag B | - | Boorsem B | 0 | - | 2 |
zaterdag 16/12/2023 | |||||||
19:30 | Eigenbilzen | - | Uikhoven | 4 | - | 0 | |
. | Bokrijk | - | Riemst | 2 | - | 0 | |
zondag 17/12/2023 | |||||||
14:30 | Unico Tongeren B | - | Zutendaal B | 3 | - | 3 | |
. | Herderen-Millen B | - | Schoonb.-Beverst B | 0 | - | 4 | |
. | Rekem | - | Future Winterslag B | 5 | - | 0 | F1 |
. | Vroenhoven | - | sHerenelderen B | 2 | - | 0 | |
15:00 | Boorsem B | - | Genk VV B | 3 | - | 2 |
zaterdag 13/01/2024 | ||||||
18:00 | Schoonb.-Beverst B | - | Vroenhoven | 3 | - | 1 |
zondag 14/01/2024 | ||||||
12:30 | Zutendaal B | - | Rekem | 2 | - | 3 |
14:30 | Uikhoven | - | Boorsem B | 2 | - | 0 |
. | sHerenelderen B | - | Bokrijk | 0 | - | 0 |
. | Genk VV B | - | SK Tongeren B | 5 | - | 1 |
. | Future Winterslag B | - | Unico Tongeren B | 0 | - | 5 |
. | Riemst | - | Herderen-Millen B | 1 | - | 1 |
woensdag 07/02/2024 | ||||||
19:30 | Boorsem B | - | sHerenelderen B | 5 | - | 0 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
14:30 | Unico Tongeren B | - | Genk VV B | 3 | - | 0 |
. | Vroenhoven | - | Future Winterslag B | 5 | - | 2 |
19:30 | SK Tongeren B | - | Zutendaal B | 1 | - | 4 |
. | Herderen-Millen B | - | Uikhoven | 0 | - | 2 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:30 | Eigenbilzen | - | Schoonb.-Beverst B | 3 | - | 3 |
. | Rekem | - | Riemst | 1 | - | 1 |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
17:00 | Schoonb.-Beverst B | - | SK Tongeren B | 0 | - | 1 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
12:30 | Zutendaal B | - | sHerenelderen B | 3 | - | 2 |
14:30 | Vroenhoven | - | Genk VV B | 3 | - | 4 |
. | Uikhoven | - | Bokrijk | 7 | - | 1 |
. | Rekem | - | Eigenbilzen | 1 | - | 3 |
. | Unico Tongeren B | - | Riemst | 1 | - | 1 |
. | Herderen-Millen B | - | Boorsem B | 2 | - | 2 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
18:00 | Boorsem B | - | Rekem | 0 | - | 4 |
19:30 | Bokrijk | - | Herderen-Millen B | 1 | - | 3 |
. | SK Tongeren B | - | Future Winterslag B | 1 | - | 1 |
. | Eigenbilzen | - | Unico Tongeren B | 2 | - | 1 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
15:00 | sHerenelderen B | - | Uikhoven | 1 | - | 2 |
. | Genk VV B | - | Zutendaal B | 1 | - | 2 |
. | Riemst | - | Vroenhoven | 2 | - | 1 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
18:00 | Schoonb.-Beverst B | - | Riemst | 0 | - | 3 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
13:00 | Zutendaal B | - | Boorsem B | 2 | - | 1 |
15:00 | Herderen-Millen B | - | Eigenbilzen | 1 | - | 5 |
. | Future Winterslag B | - | Genk VV B | 3 | - | 2 |
. | Unico Tongeren B | - | Bokrijk | 3 | - | 1 |
. | Vroenhoven | - | SK Tongeren B | 2 | - | 0 |
. | Uikhoven | - | Rekem | 2 | - | 2 |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
19:30 | Bokrijk | - | Zutendaal B | 5 | - | 4 |
. | SK Tongeren B | - | Unico Tongeren B | 1 | - | 6 |
. | Boorsem B | - | Vroenhoven | 6 | - | 2 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
15:00 | Rekem | - | Schoonb.-Beverst B | 3 | - | 1 |
. | Genk VV B | - | sHerenelderen B | 0 | - | 0 |
. | Eigenbilzen | - | Future Winterslag B | 2 | - | 0 |
. | Riemst | - | Uikhoven | 1 | - | 4 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
16:00 | Uikhoven | - | Genk VV B | 2 | - | 1 |
17:30 | Schoonb.-Beverst B | - | Boorsem B | 1 | - | 0 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
13:00 | Zutendaal B | - | Eigenbilzen | 0 | - | 3 |
15:00 | sHerenelderen B | - | SK Tongeren B | 0 | - | 3 |
. | Herderen-Millen B | - | Rekem | 1 | - | 4 |
. | Unico Tongeren B | - | Vroenhoven | 6 | - | 0 |
. | Future Winterslag B | - | Bokrijk | 0 | - | 1 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
19:30 | SK Tongeren B | - | Herderen-Millen B | 2 | - | 2 |
. | Eigenbilzen | - | Riemst | 2 | - | 0 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
14:30 | Genk VV B | - | Schoonb.-Beverst B | 0 | - | 2 |
15:00 | Future Winterslag B | - | sHerenelderen B | 3 | - | 1 |
. | Boorsem B | - | Bokrijk | 2 | - | 2 |
. | Vroenhoven | - | Zutendaal B | 0 | - | 3 |
. | Rekem | - | Unico Tongeren B | 1 | - | 1 |
vrijdag 15/03/2024 | ||||||
20:00 | Herderen-Millen B | - | Unico Tongeren B | 1 | - | 5 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
19:30 | Bokrijk | - | Vroenhoven | 5 | - | 0 |
. | Eigenbilzen | - | Genk VV B | 4 | - | 0 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
13:00 | Zutendaal B | - | Future Winterslag B | 3 | - | 1 |
15:00 | sHerenelderen B | - | Schoonb.-Beverst B | 0 | - | 3 |
. | Uikhoven | - | SK Tongeren B | 3 | - | 2 |
. | Riemst | - | Boorsem B | 1 | - | 1 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
18:00 | Schoonb.-Beverst B | - | Zutendaal B | 5 | - | 1 |
zondag 24/03/2024 | ||||||
14:30 | Genk VV B | - | Herderen-Millen B | 4 | - | 2 |
15:00 | Rekem | - | Bokrijk | 3 | - | 1 |
. | Unico Tongeren B | - | sHerenelderen B | 7 | - | 0 |
. | Vroenhoven | - | Uikhoven | 0 | - | 1 |
. | Future Winterslag B | - | Riemst | 2 | - | 1 |
maandag 01/04/2024 | ||||||
15:00 | SK Tongeren B | - | Eigenbilzen | - |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
19:30 | Bokrijk | - | Schoonb.-Beverst B | - | ||
. | Rekem | - | SK Tongeren B | - | ||
. | Boorsem B | - | Future Winterslag B | - | ||
. | Eigenbilzen | - | Vroenhoven | - | ||
zondag 07/04/2024 | ||||||
15:00 | Uikhoven | - | Zutendaal B | - | ||
. | Riemst | - | Genk VV B | - | ||
. | Herderen-Millen B | - | sHerenelderen B | - |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
18:00 | Schoonb.-Beverst B | - | Uikhoven | - | ||
19:30 | SK Tongeren B | - | Bokrijk | - | ||
zondag 14/04/2024 | ||||||
13:00 | Zutendaal B | - | Riemst | - | ||
15:00 | Future Winterslag B | - | Herderen-Millen B | - | ||
. | sHerenelderen B | - | Eigenbilzen | - | ||
. | Vroenhoven | - | Rekem | - | ||
. | Unico Tongeren B | - | Boorsem B | - |
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | Rekem | - | Genk VV B | - | ||
. | Uikhoven | - | Future Winterslag B | - | ||
. | Boorsem B | - | SK Tongeren B | - | ||
. | Herderen-Millen B | - | Zutendaal B | - | ||
. | Riemst | - | sHerenelderen B | - | ||
. | Schoonb.-Beverst B | - | Unico Tongeren B | - | ||
. | Bokrijk | - | Eigenbilzen | - |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Vroenhoven | - | Herderen-Millen B | - | ||
. | Genk VV B | - | Bokrijk | - | ||
. | SK Tongeren B | - | Riemst | - | ||
. | Unico Tongeren B | - | Uikhoven | - | ||
. | sHerenelderen B | - | Rekem | - | ||
. | Future Winterslag B | - | Schoonb.-Beverst B | - | ||
. | Eigenbilzen | - | Boorsem B | - |
25/28 | |||||||||
1. | Uikhoven* | 56 | 12 | 4 | |||||
2. | Eigenbilzen** | 56 | 12 | 5 | |||||
3. | Rekem* | 52 | 10 | 4 | |||||
4. | Unico Tongeren B | 51 | 10 | 3 | |||||
5. | Riemst* | 45 | 1 | 4 | |||||
6. | Bokrijk* | 39 | 7 | 4 | |||||
7. | Schoonb.-Beverst B* | 38 | 12 | 4 | |||||
8. | Boorsem B* | 36 | 5 | 4 | |||||
9. | Zutendaal B | 29 | 6 | 3 | |||||
10. | Genk VV B | 27 | 3 | 3 | |||||
11. | Future Winterslag B* | 21 | 6 | 4 | |||||
12. | SK Tongeren B** | 19 | 4 | 5 | |||||
13. | Herderen-Millen B* | 19 | 1 | 4 | |||||
14. | Vroenhoven | 14 | 0 | 3 | |||||
15. | sHerenelderen B* | 7 | 0 | 4 |
25/28 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
1. | Uikhoven* | 56 | 18 | +36 | 63 | 9 | +16 | 29 | |
2. | Eigenbilzen** | 56 | 17 | +46 | 62 | 7 | +22 | 30 | |
3. | Rekem* | 52 | 16 | +36 | 61 | 8 | +15 | 29 | |
4. | Unico Tongeren B | 51 | 14 | +46 | 76 | 6 | +19 | 40 | |
5. | Riemst* | 45 | 13 | +21 | 47 | 5 | +6 | 21 | |
6. | x | Bokrijk* | 39 | 12 | -2 | 45 | 4 | -10 | 12 |
7. | x | Schoonb.-Beverst B* | 38 | 11 | +16 | 48 | 5 | +5 | 22 |
8. | x | Boorsem B* | 36 | 10 | +9 | 47 | 3 | -9 | 13 |
9. | x | Zutendaal B | 29 | 9 | -21 | 48 | 3 | -14 | 23 |
10. | x | Genk VV B | 27 | 8 | -4 | 52 | 4 | -2 | 28 |
11. | x | Future Winterslag B* | 21 | 6 | -28 | 39 | 0 | -22 | 15 |
12. | x | SK Tongeren B** | 19 | 5 | -26 | 29 | 3 | -14 | 16 |
13. | x | Herderen-Millen B* | 19 | 5 | -33 | 33 | 2 | -14 | 16 |
14. | x | Vroenhoven | 14 | 4 | -45 | 38 | 1 | -34 | 18 |
15. | x | sHerenelderen B* | 7 | 1 | -61 | 20 | 0 | -41 | 6 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
14/14 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Riemst | 35 | 11 | +25 | 36 | |
2. | Uikhoven | 31 | 10 | +23 | 38 |
3. | Rekem | 31 | 10 | +21 | 34 |
4. | Eigenbilzen | 31 | 9 | +24 | 34 |
5. | Unico Tongeren B | 27 | 7 | +15 | 35 |
6. | Bokrijk | 25 | 8 | +1 | 26 |
7. | Boorsem B | 24 | 7 | +7 | 27 |
8. | Schoonb.-Beverst B | 19 | 5 | +6 | 26 |
9. | Genk VV B | 17 | 5 | +2 | 33 |
10. | Herderen-Millen B | 13 | 4 | -16 | 20 |
11. | Future Winterslag B | 11 | 3 | -14 | 27 |
12. | SK Tongeren B | 11 | 3 | -15 | 17 |
13. | Zutendaal B | 10 | 3 | -23 | 21 |
14. | Vroenhoven | 5 | 1 | -29 | 22 |
15. | sHerenelderen B | 5 | 1 | -37 | 16 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
11/14 | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | |||
1. | Eigenbilzen** | 25 | 8 | +22 | 28 | |
2. | Uikhoven* | 25 | 8 | +13 | 25 | |
3. | Unico Tongeren B | 24 | 7 | +31 | 41 | |
4. | Rekem* | 21 | 6 | +15 | 27 | |
5. | Schoonb.-Beverst B* | 19 | 6 | +10 | 22 | |
6. | Zutendaal B | 19 | 6 | +2 | 27 | |
7. | Bokrijk* | 14 | 4 | -3 | 19 | |
8. | Boorsem B* | x | 12 | 3 | +2 | 20 |
9. | Genk VV B | x | 10 | 3 | -6 | 19 |
10. | Future Winterslag B* | x | 10 | 3 | -14 | 12 |
11. | Riemst* | x | 10 | 2 | -4 | 11 |
12. | Vroenhoven | x | 9 | 3 | -16 | 16 |
13. | SK Tongeren B** | x | 8 | 2 | -11 | 12 |
14. | Herderen-Millen B* | x | 6 | 1 | -17 | 13 |
15. | sHerenelderen B* | x | 2 | 0 | -24 | 4 |