www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 28/03/20242023-2024, Limburg-4B: EKSEL B
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Eksel B - | Zelo Halen A | 0 - | 1 | 0 | | 0 | 12 | |
2 | Za-09/09/23 | 18:00 | RC Peer B - | Eksel B | 1 - | 1 | | 1 | 1 | 9 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Eksel B - | Pelt B | 4 - | 1 | 3 | | 4 | 5 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Koersel B - | Eksel B | 3 - | 1 | | 0 | 4 | 8 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Eksel B - | Lommel Kolonie | 0 - | 3 | 0 | | 4 | 10 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Heusden 06 - | Eksel B | 3 - | 0 | | 0 | 4 | 10 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Lindelhoeven B - | Eksel B | 2 - | 1 | | 0 | 4 | 13 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Eksel B - | Helson B | 4 - | 0 | 3 | | 7 | 11 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Eksel B - | Hamont 99 B | 3 - | 0 | 3 | | 10 | 11 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Peer SV - | Eksel B | 0 - | 0 | | 1 | 11 | 10 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Eksel B - | Sp.Lille | 4 - | 1 | 3 | | 14 | 7 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Eksel B - | Kadijk B | 2 - | 2 | 1 | | 15 | 8 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Breugel - | Eksel B | 1 - | 1 | | 1 | 16 | 9 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Eksel B - | Heusden 06 | 0 - | 4 | 0 | | 16 | 9 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Lommel Kolonie - | Eksel B | 0 - | 1 | | 3 | 19 | 8 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Eksel B - | Koersel B | 0 - | 2 | 0 | | 19 | 9 | |
18 | Do-08/02/24 | 19:45 | Hamont 99 B - | Eksel B | 1 - | 4 | | 3 | 22 | 8 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:00 | Pelt B - | Eksel B | 1 - | 2 | | 3 | 25 | 8 | |
23 | Za-02/03/24 | 17:00 | Kadijk B - | Eksel B | 1 - | 0 | | 0 | 25 | 8 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Eksel B - | RC Peer B | 2 - | 2 | 1 | | 26 | 8 | |
25 | Za-16/03/24 | 17:30 | Helson B - | Eksel B | 3 - | 2 | | 0 | 26 | 8 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Eksel B - | Lindelhoeven B | 0 - | 2 | 0 | | 26 | 8 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Zelo Halen A - | Eksel B | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Eksel B - | Breugel | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Sp.Lille - | Eksel B | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Eksel B - | Peer SV | - | | . | | | | |
Rangschikking(24/26) | 1 | Koersel B** | | 52 | | 16 | +49 | 73 | | 9 | +25 | 34 |
| 2 | Heusden 06* | | 50 | | 15 | +30 | 55 | | 8 | +16 | 30 |
| 3 | Breugel** | | 46 | | 15 | +29 | 54 | | 9 | +18 | 30 |
| 4 | Lindelhoeven B* | | 43 | | 14 | +18 | 59 | | 5 | +2 | 28 |
| 5 | Kadijk B** | | 40 | | 12 | +17 | 45 | | 5 | +11 | 27 |
| 6 | Peer SV** | | 37 | | 10 | +16 | 36 | | 5 | +10 | 23 |
| 7 | RC Peer B** | | 35 | | 11 | +16 | 52 | | 5 | +4 | 23 |
⇒ | 8 | Eksel B** | x | 26 | | 7 | -2 | 32 | | 3 | -3 | 13 |
| 9 | Lommel Kolonie** | x | 23 | | 7 | -2 | 43 | | 3 | -4 | 19 |
| 10 | Hamont 99 B* | x | 22 | | 6 | -20 | 38 | | 1 | -12 | 14 |
| 11 | Helson B | x | 21 | | 6 | -45 | 41 | | 2 | -26 | 13 |
| 12 | Sp.Lille* | x | 18 | | 5 | -36 | 26 | | 2 | -25 | 12 |
→ | 13 | Zelo Halen A* | x | 18 | | 4 | -45 | 29 | | 3 | -19 | 15 |
| 14 | Pelt B* | x | 17 | | 4 | -25 | 31 | | 2 | -11 | 19 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van ZELO HALEN A1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Eksel B - | Zelo Halen A | 0 - | 1 | | 3 | 3 | 6 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Zelo Halen A - | Peer SV | 3 - | 3 | 1 | | 4 | 4 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Breugel - | Zelo Halen A | 2 - | 1 | | 0 | 4 | 7 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Zelo Halen A - | Sp.Lille | 5 - | 0 | 3 | | 7 | 3 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Zelo Halen A - | Koersel B | 1 - | 3 | 0 | | 7 | 6 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Lindelhoeven B - | Zelo Halen A | 2 - | 3 | | 3 | 10 | 6 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Zelo Halen A - | Pelt B | 1 - | 1 | 1 | | 11 | 6 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Zelo Halen A - | Hamont 99 B | 1 - | 1 | 1 | | 12 | 7 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Lommel Kolonie - | Zelo Halen A | 6 - | 0 | | 0 | 12 | 7 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Zelo Halen A - | Heusden 06 | 1 - | 3 | 0 | | 12 | 9 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Zelo Halen A - | Helson B | 2 - | 2 | 1 | | 13 | 10 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Zelo Halen A - | RC Peer B | 0 - | 3 | 0 | | 13 | 11 | |
15 | Zo-10/12/23 | 15:00 | Kadijk B - | Zelo Halen A | 3 - | 1 | | 0 | 13 | 11 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Peer SV - | Zelo Halen A | 7 - | 0 | | 0 | 13 | 11 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Zelo Halen A - | Lindelhoeven B | 0 - | 4 | 0 | | 13 | 11 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Hamont 99 B - | Zelo Halen A | 4 - | 2 | | 0 | 13 | 12 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Zelo Halen A - | Lommel Kolonie | 0 - | 8 | 0 | | 13 | 12 | |
18 | Vr-09/02/24 | 20:00 | Sp.Lille - | Zelo Halen A | 0 - | 0 | | 1 | 14 | 12 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | RC Peer B - | Zelo Halen A | 4 - | 0 | | 0 | 14 | 12 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Zelo Halen A - | Kadijk B | 0 - | 6 | 0 | | 14 | 13 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Zelo Halen A - | Breugel | 0 - | 6 | 0 | | 14 | 13 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Helson B - | Zelo Halen A | 3 - | 4 | | 3 | 17 | 12 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Pelt B - | Zelo Halen A | 3 - | 3 | | 1 | 18 | 13 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Zelo Halen A - | Eksel B | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Koersel B - | Zelo Halen A | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Heusden 06 - | Zelo Halen A | - | | | . | | | |
Periode1(13/13) | 1 | Koersel B | | 30 | | 2 | Heusden 06 | x | 30 | | 3 | Breugel | x | 28 | | 4 | Kadijk B | x | 24 | | 5 | Peer SV | x | 23 | | 6 | RC Peer B | x | 22 | | 7 | Lindelhoeven B | x | 21 | | 8 | Lommel Kolonie | x | 16 | ⇒ | 9 | Eksel B | x | 16 | | 10 | Hamont 99 B | x | 14 | → | 11 | Zelo Halen A | x | 13 | | 12 | Helson B | x | 11 | | 13 | Sp.Lille | x | 6 | | 14 | Pelt B | x | 4 | | Periode2(11/13) | 1 | Koersel B** | | 22 | | 2 | Lindelhoeven B* | | 22 | | 3 | Heusden 06* | | 20 | | 4 | Breugel** | | 18 | | 5 | Kadijk B** | | 16 | | 6 | Peer SV** | | 14 | | 7 | RC Peer B** | | 13 | | 8 | Pelt B* | | 13 | | 9 | Sp.Lille* | | 12 | ⇒ | 10 | Eksel B** | | 10 | | 11 | Helson B | | 10 | | 12 | Hamont 99 B* | | 8 | | 13 | Lommel Kolonie** | | 7 | → | 14 | Zelo Halen A* | x | 5 | |
Beste aanval | Koersel B | 73 | | Lindelhoeven B | 59 | | Heusden 06 | 55 | | Breugel | 54 | | RC Peer B | 52 | | Kadijk B | 45 | | Lommel Kolonie | 43 | | Helson B | 41 | | Hamont 99 B | 38 | | Peer SV | 36 | ⇒ | Eksel B | 32 | | Pelt B | 31 | → | Zelo Halen A | 29 | | Sp.Lille | 26 | | Beste verdediging | Peer SV | 20 | | Koersel B | 24 | | Heusden 06 | 25 | | Breugel | 25 | | Kadijk B | 28 | ⇒ | Eksel B | 34 | | RC Peer B | 36 | | Lindelhoeven B | 41 | | Lommel Kolonie | 45 | | Pelt B | 56 | | Hamont 99 B | 58 | | Sp.Lille | 62 | → | Zelo Halen A | 74 | | Helson B | 86 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.