www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/02/2020

vbal4

Limburg : 4de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

17:00

Heis Sport

-Uikhoven5-0
19:30Moelingen-

Bilzen-Waltwilder B

0-4
.Smeermaas-

Eigenbilzen

1-3

zondag 01/09/2019

14:30Zutendaal B-Rekem2-2
15:00

Riemst

-Wiemismeer3-2
.

Jekervallei

-Kanne6-0
.

Heur-Tongeren B

-Piringen3-2
.Vroenhoven-

Diepenbeek B

0-5

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

18:00Uikhoven-

Jekervallei

0-5
19:30Eigenbilzen-Heur-Tongeren B1-1
.Bilzen-Waltwilder B-

Heis Sport

2-4
.

Wiemismeer

-Vroenhoven2-1

zondag 08/09/2019

15:00Rekem-

Riemst

2-4
.Kanne-

Zutendaal B

0-1
.

Piringen

-Moelingen3-1
.

Diepenbeek B

-Smeermaas2-1

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Moelingen-

Eigenbilzen

0-2
.Smeermaas-Wiemismeer3-3

zondag 15/09/2019

15:00

Jekervallei

-Zutendaal B5-0
.

Heur-Tongeren B

-Diepenbeek B3-2
.

Riemst

-Kanne4-1
.Uikhoven-

Bilzen-Waltwilder B

0-1
.

Heis Sport

-Piringen4-3
.

Vroenhoven

-Rekem3-1

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Rekem-

Smeermaas

1-2
.

Bilzen-Waltwilder B

-Jekervallei4-1

zondag 22/09/2019

14:30Zutendaal B-

Riemst

0-3
15:00

Wiemismeer

-Heur-Tongeren B6-0
.

Diepenbeek B

-Moelingen7-2
.Eigenbilzen-

Heis Sport

1-4
.

Kanne

-Vroenhoven4-1
.

Piringen

-Uikhoven4-2

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30

Bilzen-Waltwilder B

-Piringen4-3
.

Smeermaas

-Kanne9-0
.Moelingen-

Wiemismeer

3-6

zondag 29/09/2019

15:00Uikhoven-

Eigenbilzen

3-6
.Heur-Tongeren B-Rekem3-3
.Vroenhoven-

Zutendaal B

1-3
.

Heis Sport

-Diepenbeek B7-2
.

Jekervallei

-Riemst5-1

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30

Diepenbeek B

-Uikhoven8-2
.Eigenbilzen-Bilzen-Waltwilder B1-1
.Wiemismeer-

Heis Sport

1-4

zondag 06/10/2019

14:30Zutendaal B-

Smeermaas

1-2
15:00Kanne-Heur-Tongeren B1-1
.

Riemst

-Vroenhoven1-0
.

Piringen

-Jekervallei3-2
.Rekem-

Moelingen

0-1

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

16:00Heis Sport-

Rekem

3-4
19:30Smeermaas-Riemst1-1
.

Moelingen

-Kanne5-0
.Bilzen-Waltwilder B-

Diepenbeek B

1-2

zondag 13/10/2019

15:00Uikhoven-Wiemismeer1-1
.Piringen-

Eigenbilzen

2-4
.Heur-Tongeren B-Zutendaal B2-2
.

Jekervallei

-Vroenhoven2-1

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30

Wiemismeer

-Bilzen-Waltwilder B6-1
.Eigenbilzen-

Jekervallei

0-2
.

Rekem

-Uikhoven3-1

zondag 20/10/2019

14:30

Zutendaal B

-Moelingen4-1
15:00Kanne-

Heis Sport

0-11
.Riemst-

Heur-Tongeren B

0-2
.Vroenhoven-

Smeermaas

0-1
.Diepenbeek B-

Piringen

1-3

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30Moelingen-

Riemst

1-2
.Eigenbilzen-

Diepenbeek B

1-2
.

Bilzen-Waltwilder B

-Rekem6-2

zondag 27/10/2019

15:00

Heis Sport

-Zutendaal B5-0
.

Uikhoven

-Kanne3-0
.

Piringen

-Wiemismeer5-1
.Heur-Tongeren B-

Vroenhoven

1-2
.

Jekervallei

-Smeermaas3-1

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

14:30Kanne-

Bilzen-Waltwilder B

0-6
.

Zutendaal B

-Uikhoven3-1
.Riemst-

Heis Sport

1-5
.

Vroenhoven

-Moelingen1-0
.

Smeermaas

-Heur-Tongeren B4-0
.Diepenbeek B-

Jekervallei

3-4
.

Wiemismeer

-Eigenbilzen2-0
.Rekem-

Piringen

2-4

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30

Eigenbilzen

-Rekem3-0
.Moelingen-Smeermaas1-1
.

Bilzen-Waltwilder B

-Zutendaal B4-0

zondag 10/11/2019

14:30

Heis Sport

-Vroenhoven7-0
.Uikhoven-

Riemst

1-2
.

Piringen

-Kanne9-1
.

Diepenbeek B

-Wiemismeer3-1
.

Jekervallei

-Heur-Tongeren B2-0

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30Wiemismeer-Jekervallei2-2
.Smeermaas-Heis Sport1-1

zondag 17/11/2019

14:30Kanne-

Eigenbilzen

0-6
.Zutendaal B-

Piringen

0-4
.Riemst-

Bilzen-Waltwilder B

0-1
.Vroenhoven-

Uikhoven

2-3
.Heur-Tongeren B-

Moelingen

0-2
.Rekem-

Diepenbeek B

3-4

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30

Bilzen-Waltwilder B

-Vroenhoven3-2
.

Wiemismeer

-Rekem3-2
.

Eigenbilzen

-Zutendaal B5-1

zondag 24/11/2019

14:30

Heis Sport

-Heur-Tongeren B3-2
.Uikhoven-

Smeermaas

0-1
.

Piringen

-Riemst3-2
.

Diepenbeek B

-Kanne7-0
.Jekervallei-Moelingen2-2

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30Moelingen-

Heis Sport

1-2
.

Smeermaas

-Bilzen-Waltwilder B5-4

zondag 01/12/2019

14:30Kanne-

Wiemismeer

0-12
.

Zutendaal B

-Diepenbeek B4-3
.Riemst-

Eigenbilzen

1-6
.Vroenhoven-

Piringen

0-3
.

Heur-Tongeren B

-Uikhoven2-1
.

Jekervallei

-Rekem6-1

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30

Wiemismeer

-Zutendaal B3-0
.

Bilzen-Waltwilder B

-Heur-Tongeren B5-0
.

Eigenbilzen

-Vroenhoven3-0

zondag 08/12/2019

14:30Heis Sport-

Jekervallei

0-2
.Uikhoven-

Moelingen

1-2
.

Piringen

-Smeermaas2-1
.

Diepenbeek B

-Riemst5-1
.

Rekem

-Kanne4-1

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30

Bilzen-Waltwilder B

-Moelingen4-1
.

Wiemismeer

-Riemst6-0
.Eigenbilzen-Smeermaas1-1

zondag 15/12/2019

14:30Uikhoven-

Heis Sport

0-5
.Rekem-Zutendaal B1-1
.

Diepenbeek B

-Vroenhoven4-0
.

Piringen

-Heur-Tongeren B6-0
.Kanne-

Jekervallei

1-7

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30Smeermaas-

Diepenbeek B

1-4
.

Moelingen

-Piringen2-1

zondag 05/01/2020

14:30

Zutendaal B

-Kanne2-1
.

Jekervallei

-Uikhoven4-0
.Heis Sport-

Bilzen-Waltwilder B

1-3
.Heur-Tongeren B-

Eigenbilzen

1-3
.Vroenhoven-

Wiemismeer

1-4
.

Riemst

-Rekem3-0

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:30

Bilzen-Waltwilder B

-Uikhoven4-1
.

Wiemismeer

-Smeermaas3-1

zondag 12/01/2020

14:30

Piringen

-Heis Sport5-2
.Kanne-

Riemst

1-8
.Rekem-

Vroenhoven

1-2
.

Diepenbeek B

-Heur-Tongeren B5-1
.

Eigenbilzen

-Moelingen3-0
.

Zutendaal B

-Jekervallei2-0

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30Smeermaas-Rekem2-2
.Moelingen-

Diepenbeek B

3-5

zondag 19/01/2020

14:30

Vroenhoven

-Kanne2-1
.Riemst-

Zutendaal B

0-1
.

Jekervallei

-Bilzen-Waltwilder B1-0
.Uikhoven-

Piringen

1-2
.Heis Sport-

Eigenbilzen

0-2
.

Heur-Tongeren B

-Wiemismeer3-2

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

14:30Diepenbeek B-

Heis Sport

0-4
.

Eigenbilzen

-Uikhoven4-1
.

Piringen

-Bilzen-Waltwilder B5-2
.Zutendaal B-

Vroenhoven

1-2
.Kanne-

Smeermaas

1-6
.Rekem-

Heur-Tongeren B

1-2
.

Wiemismeer

-Moelingen5-2
.Riemst-

Jekervallei

0-1

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:30Bilzen-Waltwilder B-

Eigenbilzen

0-2
.

Moelingen

-Rekem5-1

zondag 02/02/2020

15:00

Heur-Tongeren B

-Kanne5-0F1
.Vroenhoven-Riemst1-1
.Jekervallei-

Piringen

1-4
.Uikhoven-

Diepenbeek B

1-4
.Heis Sport-

Wiemismeer

4-6

woensdag 01/04/2020

18:30Smeermaas-Zutendaal B-

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:30

Wiemismeer

-Uikhoven10-0
.

Eigenbilzen

-Piringen2-0

donderdag 20/02/2020

19:30Rekem-

Heis Sport

0-6
20:00

Diepenbeek B

-Bilzen-Waltwilder B5-0

zaterdag 22/02/2020

14:30

Riemst

-Smeermaas1-0
15:00Vroenhoven-

Jekervallei

1-4

zondag 23/02/2020

14:30Zutendaal B-Heur-Tongeren B-PP
15:00Kanne-Moelingen-PP

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30Smeermaas-

Vroenhoven

0-2
.Bilzen-Waltwilder B-Wiemismeer3-3
.

Moelingen

-Zutendaal B3-0

zondag 16/02/2020

15:00

Heis Sport

-Kanne5-0F1
.

Heur-Tongeren B

-Riemst2-0
.

Jekervallei

-Eigenbilzen1-0
.

Piringen

-Diepenbeek B4-3
.Uikhoven-

Rekem

1-2

speeldag 24

periode 3

zaterdag 29/02/2020

15:00Riemst-Moelingen-
19:30Wiemismeer-Piringen-
.Smeermaas-Jekervallei-

zondag 01/03/2020

14:30Zutendaal B-Heis Sport-
15:00Kanne-Uikhoven-
.Rekem-Bilzen-Waltwilder B-
.Diepenbeek B-Eigenbilzen-
.Vroenhoven-Heur-Tongeren B-

speeldag 25

periode 3

zaterdag 07/03/2020

15:00Jekervallei-Diepenbeek B-
.Piringen-Rekem-
19:30Bilzen-Waltwilder B-Kanne-
.Eigenbilzen-Wiemismeer-
.Moelingen-Vroenhoven-

zondag 08/03/2020

15:00Uikhoven-Zutendaal B-
.Heis Sport-Riemst-
.Heur-Tongeren B-Smeermaas-

speeldag 26

periode 3

zaterdag 14/03/2020

19:30Wiemismeer-Diepenbeek B-
.Smeermaas-Moelingen-

zondag 15/03/2020

14:30Zutendaal B-Bilzen-Waltwilder B-
15:00Vroenhoven-Heis Sport-
.Riemst-Uikhoven-
.Kanne-Piringen-
.Rekem-Eigenbilzen-
.Heur-Tongeren B-Jekervallei-

speeldag 27

periode 3

zaterdag 21/03/2020

19:30Bilzen-Waltwilder B-Riemst-
.Moelingen-Heur-Tongeren B-

zondag 22/03/2020

15:00Eigenbilzen-Kanne-
.Piringen-Zutendaal B-
.Uikhoven-Vroenhoven-
.Heis Sport-Smeermaas-
.Jekervallei-Wiemismeer-
.Diepenbeek B-Rekem-

speeldag 28

periode 3

zaterdag 28/03/2020

19:30Moelingen-Jekervallei-

zondag 29/03/2020

14:30Zutendaal B-Eigenbilzen-
15:00Heur-Tongeren B-Heis Sport-
.Smeermaas-Uikhoven-
.Vroenhoven-Bilzen-Waltwilder B-
.Riemst-Piringen-
.Kanne-Diepenbeek B-
.Rekem-Wiemismeer-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

15:00Wiemismeer-Kanne-
.Diepenbeek B-Zutendaal B-
.Eigenbilzen-Riemst-
.Piringen-Vroenhoven-
.Bilzen-Waltwilder B-Smeermaas-
.Uikhoven-Heur-Tongeren B-
.Heis Sport-Moelingen-
.Rekem-Jekervallei-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

15:00Jekervallei-Heis Sport-
.Moelingen-Uikhoven-
.Heur-Tongeren B-Bilzen-Waltwilder B-
.Smeermaas-Piringen-
.Vroenhoven-Eigenbilzen-
.Riemst-Diepenbeek B-
.Zutendaal B-Wiemismeer-
.Kanne-Rekem-

23/30

1.Jekervallei5397
2.Piringen5197
3.Heis Sport4997
4.Diepenbeek B4867
5.Eigenbilzen4897
6.Wiemismeer46107
7.Bilzen-Waltwilder B4117
8.Riemst3247
9.Smeermaas*3048
10.Heur-Tongeren B*28128
11.Zutendaal B**2769
12.Moelingen*2368
13.Vroenhoven2277
14.Rekem1637
15.Uikhoven707
16.Kanne*408
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

23/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Jekervallei5317+42687+1430
2.Piringen5117+39806+929
3.Heis Sport4916+56929+3648
4.Diepenbeek B4816+39867+836
5.Eigenbilzen4815+35599+2334
6.Wiemismeer4614+48904+1241
7.Bilzen-Waltwilder B4113+18635-123
8.Riemst3210-8395-325
9.Smeermaas*308+9455+218
10.xHeur-Tongeren B*288-19342-259
11.Zutendaal B**278-20283-209
12.xMoelingen*237-16383-1614
13.xVroenhoven227-30254-1613
14.xRekem164-30382-2020
15.xUikhoven72-56241-3712
16.xKanne*41-107130-565

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

Heis Sport279
2.Jekervallei248
3.Bilzen-Waltwilder B196
Riemst196
5.Diepenbeek B186
Piringen186
7.Wiemismeer175
Smeermaas175
9.Eigenbilzen144
Zutendaal B144
11.Heur-Tongeren B133
12.Vroenhoven93
13.Rekem82
14.Moelingen62
15.Uikhoven41
Kanne41

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

Eigenbilzen289
2.Piringen279
3.Diepenbeek B248
4.Jekervallei237
5.Wiemismeer227
6.Bilzen-Waltwilder B217
7.Heis Sport165
8.Zutendaal B134
9.Smeermaas133
10.Moelingen113
11.Vroenhoven93
Riemst93
Heur-Tongeren B93
14.Rekem51
15.Uikhoven31
16.Kanne00

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

1.Wiemismeer72
2.Moelingen*62
Diepenbeek B62
Heis Sport62
Eigenbilzen62
Piringen62
Jekervallei62
Heur-Tongeren B*62
9.Vroenhoven41
Riemst41
11.Rekem31
12.Bilzen-Waltwilder B10
13.Uikhoven00
Smeermaas*00
Kanne*00
Zutendaal B**00

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing