zaterdag 02/09/2023 | ||||||
18:00 | Bocholt B | - | Louwel A | 2 | - | 2 |
19:30 | Grote Brogel | - | Achel B | 0 | - | 4 |
. | Kaulille | - | Ham United | 3 | - | 2 |
. | Stal Sport A | - | Wijchmaal | 1 | - | 0 |
. | Lutlommel | - | Opglabbeek A | 3 | - | 2 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Verbr.Lommel | - | SLW Maaseik | 1 | - | 1 |
. | Opitter | - | Grote Heide | 2 | - | 2 |
. | Exc.Hamont | - | Gestel | 4 | - | 1 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
19:30 | Wijchmaal | - | Opitter | 3 | - | 3 |
. | Achel B | - | Verbr.Lommel | 4 | - | 2 |
. | Ham United | - | Lutlommel | 0 | - | 6 |
20:15 | Louwel A | - | Kaulille | 4 | - | 4 |
20:30 | Opglabbeek A | - | Exc.Hamont | 4 | - | 0 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | Grote Heide | - | Grote Brogel | 5 | - | 1 |
. | SLW Maaseik | - | Stal Sport A | 3 | - | 0 |
. | Gestel | - | Bocholt B | 0 | - | 2 |
vrijdag 15/09/2023 | ||||||
20:00 | Grote Brogel | - | SLW Maaseik | 2 | - | 5 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
19:30 | Lutlommel | - | Exc.Hamont | 5 | - | 0 |
. | Stal Sport A | - | Louwel A | 3 | - | 3 |
. | Kaulille | - | Gestel | 3 | - | 3 |
. | Achel B | - | Wijchmaal | 2 | - | 4 |
20:30 | Opglabbeek A | - | Ham United | 1 | - | 0 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | Opitter | - | Bocholt B | 3 | - | 3 |
. | Grote Heide | - | Verbr.Lommel | 0 | - | 0 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
18:00 | Bocholt B | - | Lutlommel | 1 | - | 2 |
19:30 | Wijchmaal | - | Grote Heide | 1 | - | 0 |
. | Ham United | - | Opitter | 2 | - | 3 |
20:15 | Louwel A | - | Grote Brogel | 7 | - | 1 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
15:00 | Exc.Hamont | - | Kaulille | 2 | - | 1 |
. | SLW Maaseik | - | Achel B | 3 | - | 1 |
. | Gestel | - | Opglabbeek A | 2 | - | 2 |
. | Verbr.Lommel | - | Stal Sport A | 2 | - | 0 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
19:30 | Stal Sport A | - | Lutlommel | 3 | - | 4 |
. | Wijchmaal | - | Verbr.Lommel | 1 | - | 2 |
. | Grote Brogel | - | Ham United | 0 | - | 4 |
. | Achel B | - | Gestel | 2 | - | 6 |
20:30 | Opglabbeek A | - | Kaulille | 1 | - | 3 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
15:00 | SLW Maaseik | - | Louwel A | 3 | - | 6 |
. | Opitter | - | Exc.Hamont | 3 | - | 4 |
woensdag 25/10/2023 | ||||||
20:00 | Grote Heide | - | Bocholt B | 3 | - | 1 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
18:00 | Bocholt B | - | Opglabbeek A | 0 | - | 2 |
19:30 | Kaulille | - | Opitter | 3 | - | 1 |
. | Lutlommel | - | SLW Maaseik | 4 | - | 0 |
. | Ham United | - | Wijchmaal | 3 | - | 0 |
20:15 | Louwel A | - | Grote Heide | 1 | - | 1 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
15:00 | Exc.Hamont | - | Achel B | 5 | - | 0 |
. | Verbr.Lommel | - | Grote Brogel | 0 | - | 2 |
. | Gestel | - | Stal Sport A | 7 | - | 0 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
19:30 | Stal Sport A | - | Opglabbeek A | 1 | - | 4 |
. | Achel B | - | Bocholt B | 2 | - | 2 |
. | Wijchmaal | - | Louwel A | 0 | - | 4 |
. | Grote Brogel | - | Kaulille | 1 | - | 6 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
15:00 | Verbr.Lommel | - | Exc.Hamont | 2 | - | 1 |
. | SLW Maaseik | - | Ham United | 2 | - | 3 |
. | Grote Heide | - | Lutlommel | 3 | - | 3 |
. | Opitter | - | Gestel | 1 | - | 0 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
18:00 | Bocholt B | - | Wijchmaal | 1 | - | 3 |
19:30 | Lutlommel | - | Opitter | 7 | - | 0 |
. | Ham United | - | Stal Sport A | 0 | - | 3 |
. | Kaulille | - | Achel B | 1 | - | 0 |
20:15 | Louwel A | - | Verbr.Lommel | 3 | - | 1 |
20:30 | Opglabbeek A | - | Grote Brogel | 3 | - | 0 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
15:00 | Exc.Hamont | - | Grote Heide | 0 | - | 0 |
. | Gestel | - | SLW Maaseik | 0 | - | 2 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
19:30 | Wijchmaal | - | Exc.Hamont | 2 | - | 3 |
. | Stal Sport A | - | Kaulille | 1 | - | 2 |
. | Achel B | - | Louwel A | 2 | - | 3 |
. | Grote Brogel | - | Lutlommel | 0 | - | 8 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
14:30 | Opitter | - | Opglabbeek A | 5 | - | 3 |
. | SLW Maaseik | - | Bocholt B | 0 | - | 3 |
. | Grote Heide | - | Ham United | 4 | - | 0 |
. | Verbr.Lommel | - | Gestel | 2 | - | 1 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
18:00 | Bocholt B | - | Stal Sport A | 1 | - | 0 |
19:30 | Kaulille | - | Verbr.Lommel | 1 | - | 1 |
. | Lutlommel | - | Wijchmaal | 4 | - | 2 |
. | Ham United | - | Achel B | 3 | - | 2 |
20:30 | Opglabbeek A | - | SLW Maaseik | 3 | - | 1 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:30 | Opitter | - | Grote Brogel | 2 | - | 0 |
. | Gestel | - | Grote Heide | 0 | - | 1 |
. | Exc.Hamont | - | Louwel A | 2 | - | 1 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
19:30 | Achel B | - | Opitter | 5 | - | 1 |
. | Stal Sport A | - | Exc.Hamont | 3 | - | 1 |
. | Grote Brogel | - | Bocholt B | 0 | - | 3 |
20:15 | Louwel A | - | Lutlommel | 2 | - | 0 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
14:30 | Wijchmaal | - | Gestel | 5 | - | 1 |
. | SLW Maaseik | - | Kaulille | 3 | - | 3 |
. | Grote Heide | - | Opglabbeek A | 1 | - | 3 |
. | Verbr.Lommel | - | Ham United | 1 | - | 2 |
zaterdag 18/11/2023 | ||||||
18:00 | Bocholt B | - | Verbr.Lommel | 6 | - | 4 |
19:30 | Kaulille | - | Grote Heide | 2 | - | 1 |
. | Lutlommel | - | Achel B | 5 | - | 1 |
20:30 | Opglabbeek A | - | Wijchmaal | 5 | - | 1 |
zondag 19/11/2023 | ||||||
14:30 | Gestel | - | Grote Brogel | 4 | - | 1 |
. | Exc.Hamont | - | SLW Maaseik | 3 | - | 3 |
. | Opitter | - | Stal Sport A | 3 | - | 2 |
zaterdag 06/01/2024 | ||||||
19:30 | Ham United | - | Louwel A | 0 | - | 2 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
18:00 | Bocholt B | - | Ham United | 6 | - | 0 |
19:30 | Grote Brogel | - | Exc.Hamont | 1 | - | 5 |
. | Achel B | - | Opglabbeek A | 1 | - | 5 |
. | Wijchmaal | - | Kaulille | 1 | - | 3 |
. | Stal Sport A | - | Grote Heide | 1 | - | 0 |
20:15 | Louwel A | - | Gestel | 1 | - | 1 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
14:30 | SLW Maaseik | - | Opitter | 3 | - | 0 |
. | Verbr.Lommel | - | Lutlommel | 0 | - | 3 |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
19:30 | Stal Sport A | - | Grote Brogel | 1 | - | 1 |
. | Wijchmaal | - | SLW Maaseik | 3 | - | 2 |
. | Kaulille | - | Bocholt B | 0 | - | 3 |
20:30 | Opglabbeek A | - | Verbr.Lommel | 0 | - | 0 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
14:30 | Opitter | - | Louwel A | 0 | - | 0 |
. | Grote Heide | - | Achel B | 0 | - | 3 |
. | Exc.Hamont | - | Ham United | 5 | - | 1 |
. | Gestel | - | Lutlommel | 2 | - | 3 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
19:30 | Achel B | - | Stal Sport A | 7 | - | 3 |
. | Ham United | - | Gestel | 4 | - | 2 |
. | Grote Brogel | - | Wijchmaal | 0 | - | 3 |
. | Lutlommel | - | Kaulille | 2 | - | 1 |
20:15 | Louwel A | - | Opglabbeek A | 3 | - | 2 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:30 | Verbr.Lommel | - | Opitter | 4 | - | 1 |
. | SLW Maaseik | - | Grote Heide | 2 | - | 2 |
woensdag 20/12/2023 | ||||||
20:00 | Bocholt B | - | Exc.Hamont | 1 | - | 3 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
19:30 | Kaulille | - | Grote Brogel | 4 | - | 1 |
. | Ham United | - | SLW Maaseik | 1 | - | 1 |
. | Lutlommel | - | Bocholt B | 4 | - | 1 |
20:30 | Opglabbeek A | - | Stal Sport A | 2 | - | 2 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
14:30 | Opitter | - | Wijchmaal | 3 | - | 1 |
. | Exc.Hamont | - | Verbr.Lommel | 2 | - | 3 |
. | Grote Heide | - | Louwel A | 2 | - | 1 |
. | Gestel | - | Achel B | 2 | - | 1 |
zaterdag 13/01/2024 | ||||||
18:00 | Bocholt B | - | Opitter | 6 | - | 2 |
19:30 | Achel B | - | Kaulille | 1 | - | 0 |
. | Grote Brogel | - | Opglabbeek A | 0 | - | 8 |
. | Stal Sport A | - | Gestel | 4 | - | 3 |
. | Wijchmaal | - | Ham United | 2 | - | 0 |
20:15 | Louwel A | - | Exc.Hamont | 2 | - | 1 |
zondag 14/01/2024 | ||||||
14:30 | SLW Maaseik | - | Lutlommel | 0 | - | 5 |
. | Verbr.Lommel | - | Grote Heide | 1 | - | 1 |
donderdag 08/02/2024 | ||||||
20:00 | Kaulille | - | SLW Maaseik | 1 | - | 2 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
19:30 | Ham United | - | Grote Brogel | 5 | - | 4 |
. | Lutlommel | - | Louwel A | 3 | - | 1 |
20:30 | Opglabbeek A | - | Bocholt B | 4 | - | 1 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:30 | Opitter | - | Achel B | 1 | - | 0 |
. | Grote Heide | - | Wijchmaal | 5 | - | 0 |
. | Gestel | - | Verbr.Lommel | 3 | - | 3 |
. | Exc.Hamont | - | Stal Sport A | 4 | - | 0 |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
19:30 | Ham United | - | Opglabbeek A | 1 | - | 5 |
. | Grote Brogel | - | Opitter | 1 | - | 3 |
. | Lutlommel | - | Stal Sport A | 1 | - | 0 |
20:15 | Louwel A | - | Achel B | 3 | - | 2 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
14:30 | Grote Heide | - | Kaulille | 2 | - | 2 |
. | Verbr.Lommel | - | Bocholt B | 1 | - | 0 |
. | Exc.Hamont | - | Wijchmaal | 6 | - | 3 |
. | SLW Maaseik | - | Gestel | 2 | - | 4 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
18:00 | Bocholt B | - | Grote Brogel | 6 | - | 0 |
19:30 | Kaulille | - | Exc.Hamont | 3 | - | 1 |
. | Achel B | - | SLW Maaseik | 1 | - | 1 |
. | Stal Sport A | - | Verbr.Lommel | 6 | - | 2 |
20:00 | Wijchmaal | - | Lutlommel | 0 | - | 5 |
20:30 | Opglabbeek A | - | Grote Heide | 3 | - | 2 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
15:00 | Opitter | - | Ham United | 1 | - | 3 |
. | Gestel | - | Louwel A | 0 | - | 2 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
18:00 | Bocholt B | - | Achel B | 2 | - | 2 |
19:30 | Grote Brogel | - | Grote Heide | 1 | - | 2 |
. | Ham United | - | Kaulille | 2 | - | 0 |
. | Lutlommel | - | Gestel | 8 | - | 0 |
20:15 | Louwel A | - | Stal Sport A | 0 | - | 1 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
15:00 | Exc.Hamont | - | Opitter | 5 | - | 1 |
. | Verbr.Lommel | - | Opglabbeek A | 1 | - | 2 |
. | SLW Maaseik | - | Wijchmaal | 1 | - | 2 |
zaterdag 24/02/2024 | ||||||
19:30 | Kaulille | - | Louwel A | 0 | - | 2 |
. | Wijchmaal | - | Grote Brogel | 4 | - | 2 |
. | Achel B | - | Ham United | 0 | - | 1 |
. | Stal Sport A | - | Bocholt B | 1 | - | 3 |
20:30 | Opglabbeek A | - | Lutlommel | 1 | - | 2 |
zondag 25/02/2024 | ||||||
15:00 | Grote Heide | - | SLW Maaseik | 3 | - | 2 |
. | Gestel | - | Exc.Hamont | 1 | - | 4 |
. | Opitter | - | Verbr.Lommel | 0 | - | 2 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
18:00 | Bocholt B | - | Gestel | 0 | - | 4 |
19:30 | Grote Brogel | - | Stal Sport A | 1 | - | 2 |
. | Wijchmaal | - | Achel B | 4 | - | 4 |
. | Ham United | - | Grote Heide | 1 | - | 1 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
15:00 | Verbr.Lommel | - | Kaulille | 1 | - | 1 |
. | SLW Maaseik | - | Opglabbeek A | 2 | - | 1 |
. | Exc.Hamont | - | Lutlommel | 2 | - | 3 |
16:15 | Louwel A | - | Opitter | 7 | - | 0 |
zaterdag 09/03/2024 | ||||||
19:30 | Stal Sport A | - | SLW Maaseik | 1 | - | 3 |
. | Kaulille | - | Wijchmaal | 5 | - | 0 |
. | Lutlommel | - | Verbr.Lommel | 2 | - | 0 |
. | Achel B | - | Grote Brogel | 2 | - | 0 |
20:15 | Louwel A | - | Bocholt B | 6 | - | 2 |
20:30 | Opglabbeek A | - | Opitter | 4 | - | 0 |
zondag 10/03/2024 | ||||||
15:00 | Grote Heide | - | Exc.Hamont | 1 | - | 3 |
. | Gestel | - | Ham United | 3 | - | 1 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
18:00 | Bocholt B | - | SLW Maaseik | 2 | - | 3 |
19:30 | Wijchmaal | - | Opglabbeek A | 4 | - | 2 |
. | Grote Brogel | - | Gestel | 3 | - | 2 |
. | Kaulille | - | Stal Sport A | 1 | - | 1 |
. | Achel B | - | Grote Heide | 0 | - | 0 |
. | Ham United | - | Exc.Hamont | 1 | - | 0 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
15:00 | Opitter | - | Lutlommel | 2 | - | 5 |
. | Verbr.Lommel | - | Louwel A | 1 | - | 0 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
19:30 | Stal Sport A | - | Ham United | 2 | - | 1 |
. | Lutlommel | - | Grote Brogel | 11 | - | 0 |
20:15 | Louwel A | - | Wijchmaal | 3 | - | 1 |
20:30 | Opglabbeek A | - | Achel B | 7 | - | 0 |
zondag 24/03/2024 | ||||||
15:00 | Exc.Hamont | - | Bocholt B | 5 | - | 0 |
. | Grote Heide | - | Opitter | 1 | - | 1 |
. | Gestel | - | Kaulille | 2 | - | 2 |
. | SLW Maaseik | - | Verbr.Lommel | 4 | - | 3 |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
19:30 | Achel B | - | Exc.Hamont | 0 | - | 1 |
. | Grote Brogel | - | Verbr.Lommel | 2 | - | 2 |
. | Wijchmaal | - | Stal Sport A | 0 | - | 4 |
. | Ham United | - | Bocholt B | 5 | - | 2 |
. | Kaulille | - | Lutlommel | 2 | - | 1 |
20:30 | Opglabbeek A | - | Louwel A | 2 | - | 0 |
zondag 07/04/2024 | ||||||
15:00 | Grote Heide | - | Gestel | 3 | - | 1 |
. | Opitter | - | SLW Maaseik | 4 | - | 6 |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
19:30 | Lutlommel | - | Grote Heide | 2 | - | 3 |
. | Bocholt B | - | Kaulille | 1 | - | 2 |
. | Stal Sport A | - | Achel B | 1 | - | 5 |
20:15 | Louwel A | - | Ham United | 3 | - | 1 |
zondag 14/04/2024 | ||||||
15:00 | Gestel | - | Opitter | 2 | - | 2 |
. | SLW Maaseik | - | Grote Brogel | 6 | - | 1 |
. | Verbr.Lommel | - | Wijchmaal | 3 | - | 3 |
. | Exc.Hamont | - | Opglabbeek A | 0 | - | 3 |
zondag 21/04/2024 | ||||||
13:00 | Opglabbeek A | - | Gestel | - | ||
15:00 | SLW Maaseik | - | Exc.Hamont | - | ||
. | Opitter | - | Kaulille | - | ||
. | Achel B | - | Lutlommel | - | ||
. | Wijchmaal | - | Bocholt B | - | ||
. | Ham United | - | Verbr.Lommel | - | ||
. | Grote Heide | - | Stal Sport A | - | ||
. | Grote Brogel | - | Louwel A | - |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Louwel A | - | SLW Maaseik | - | ||
. | Kaulille | - | Opglabbeek A | - | ||
. | Bocholt B | - | Grote Heide | - | ||
. | Exc.Hamont | - | Grote Brogel | - | ||
. | Lutlommel | - | Ham United | - | ||
. | Verbr.Lommel | - | Achel B | - | ||
. | Gestel | - | Wijchmaal | - | ||
. | Stal Sport A | - | Opitter | - |
28/30 | |||||||||
Lutlommel | 73 | 6 | 2 | ||||||
2. | Opglabbeek A | 57 | 9 | 2 | |||||
3. | Louwel A | 54 | 6 | 2 | |||||
4. | Exc.Hamont | 50 | 6 | 2 | |||||
5. | Kaulille | 47 | 8 | 2 | |||||
6. | SLW Maaseik | 42 | 12 | 2 | |||||
7. | Grote Heide | 41 | 8 | 2 | |||||
8. | Ham United | 38 | 6 | 2 | |||||
9. | Verbr.Lommel | 36 | 5 | 2 | |||||
10. | Bocholt B | 34 | 0 | 2 | |||||
11. | Stal Sport A | 34 | 7 | 2 | |||||
12. | Wijchmaal | 33 | 4 | 2 | |||||
13. | Opitter | 30 | 2 | 2 | |||||
14. | Achel B | ? | 29 | 4 | 2 | ||||
15. | Gestel | - | 27 | 2 | 2 | ||||
16. | Grote Brogel | 8 | 4 | 2 |
28/30 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
Lutlommel | 73 | 24 | +82 | 111 | 11 | +32 | 50 | ||
2. | x | Opglabbeek A | 57 | 18 | +48 | 84 | 8 | +20 | 44 |
3. | x | Louwel A | 54 | 16 | +34 | 72 | 6 | +7 | 27 |
4. | x | Exc.Hamont | 50 | 16 | +23 | 72 | 7 | -2 | 27 |
5. | x | Kaulille | 47 | 13 | +16 | 59 | 5 | +6 | 30 |
6. | x | SLW Maaseik | 42 | 12 | +3 | 66 | 6 | +3 | 32 |
7. | x | Grote Heide | 41 | 10 | +11 | 49 | 3 | -1 | 16 |
8. | x | Ham United | 38 | 12 | -17 | 47 | 5 | -14 | 19 |
9. | x | Verbr.Lommel | 36 | 9 | -7 | 45 | 3 | -9 | 25 |
10. | x | Bocholt B | 34 | 10 | -2 | 61 | 5 | -8 | 26 |
11. | x | Stal Sport A | 34 | 10 | -17 | 47 | 4 | -14 | 18 |
12. | x | Wijchmaal | 33 | 10 | -24 | 53 | 4 | -19 | 23 |
13. | x | Opitter | 30 | 8 | -36 | 48 | 2 | -35 | 18 |
14. | x | Achel B | 29 | 8 | -12 | 54 | 3 | -12 | 25 |
15. | x | Gestel | 27 | 7 | -11 | 57 | 3 | -13 | 29 |
16. | x | Grote Brogel | 8 | 2 | -91 | 26 | 1 | -46 | 14 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Lutlommel | 28 | 9 | +35 | 46 | |
2. | Kaulille | 21 | 6 | +11 | 27 |
3. | Opglabbeek A | 19 | 6 | +10 | 25 |
4. | Exc.Hamont | 19 | 6 | +2 | 21 |
5. | Louwel A | 19 | 5 | +15 | 34 |
6. | Grote Heide | 17 | 4 | +10 | 19 |
7. | Verbr.Lommel | 15 | 4 | -1 | 13 |
8. | Opitter | 15 | 4 | -4 | 23 |
9. | SLW Maaseik | 13 | 4 | -3 | 20 |
10. | Ham United | 12 | 4 | -7 | 17 |
11. | Bocholt B | 12 | 3 | -1 | 16 |
12. | Wijchmaal | 10 | 3 | -7 | 16 |
13. | Gestel | 8 | 2 | +1 | 20 |
14. | Achel B | 7 | 2 | -10 | 19 |
15. | Stal Sport A | 7 | 2 | -14 | 12 |
16. | Grote Brogel | 3 | 1 | -37 | 7 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Lutlommel | 27 | 9 | +23 | 31 | |
2. | Opglabbeek A | 23 | 7 | +25 | 37 |
3. | Louwel A | 20 | 6 | +6 | 17 |
4. | Bocholt B | 18 | 6 | +15 | 33 |
5. | Exc.Hamont | 16 | 5 | +11 | 31 |
6. | Kaulille | 14 | 4 | +2 | 19 |
7. | Stal Sport A | 14 | 4 | -2 | 22 |
8. | Achel B | 13 | 4 | +1 | 22 |
9. | Opitter | 13 | 4 | -10 | 15 |
10. | Ham United | 13 | 4 | -12 | 17 |
11. | Wijchmaal | 12 | 4 | -11 | 19 |
12. | Verbr.Lommel | 12 | 3 | -5 | 19 |
13. | Gestel | 11 | 3 | -4 | 22 |
14. | SLW Maaseik | 11 | 2 | -4 | 19 |
15. | Grote Heide | 9 | 2 | -2 | 16 |
16. | Grote Brogel | 1 | 0 | -33 | 9 |
8/10 | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | |||
1. | Lutlommel | 18 | 6 | +24 | 34 | |
2. | SLW Maaseik | 18 | 6 | +10 | 27 | |
3. | Opglabbeek A | 15 | 5 | +13 | 22 | |
4. | Louwel A | 15 | 5 | +13 | 21 | |
5. | Exc.Hamont | 15 | 5 | +10 | 20 | |
6. | Grote Heide | 15 | 4 | +3 | 14 | |
7. | Ham United | 13 | 4 | +2 | 13 | |
8. | Stal Sport A | 13 | 4 | -1 | 13 | |
9. | Kaulille | x | 12 | 3 | +3 | 13 |
10. | Wijchmaal | x | 11 | 3 | -6 | 18 |
11. | Verbr.Lommel | x | 9 | 2 | -1 | 13 |
12. | Achel B | x | 9 | 2 | -3 | 13 |
13. | Gestel | x | 8 | 2 | -8 | 15 |
14. | Bocholt B | x | 4 | 1 | -16 | 12 |
15. | Grote Brogel | x | 4 | 1 | -21 | 10 |
16. | Opitter | x | 2 | 0 | -22 | 10 |