www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 23/04/2024
Limburg : 3de Provinciale C
zondag 21/04/2024 |
13:00 | Opglabbeek A | - | Gestel | 3
| - | 1 |
15:00 | SLW Maaseik | - | Exc.Hamont | 2
| - | 2 |
. | Opitter | - | Kaulille | 2 | - | 1 |
. | Achel B | - | Lutlommel | 6
| - | 2
|
. | Wijchmaal | - | Bocholt B | 5
| - | 2
|
. | Ham United | - | Verbr.Lommel | 1 | - | 0 |
. | Grote Heide | - | Stal Sport A | 1 | - | 2 |
. | Grote Brogel | - | Louwel A | 0
| - | 7
|
zaterdag 27/04/2024 |
20:00 | Lutlommel | 9 | - |
3 | Ham United | | - | |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Louwel A | 12 | - |
9 | SLW Maaseik | | - | |
. | Kaulille | 7 |
- | 6 | Opglabbeek A | | - | |
. | Bocholt B | 1 | - | 8 | Grote Heide | | - | |
. | Exc.Hamont | 6 | - | 0 | Grote Brogel | | - | |
. | Verbr.Lommel | 5 | - | 5 | Achel B | | - | |
. | Gestel | 5 |
- | 4 | Wijchmaal | | - | |
. | Stal Sport A | 3 | - | 2 | Opitter | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Limburg : 3de Provinciale C --> Louwel A
periode 1
10/10 |
| Lutlommel | 28 |
2. | Kaulille | 21 |
3. | Opglabbeek A | 19 |
4. | Exc.Hamont | 19 |
5. | Louwel A | 19 |
6. | Grote Heide | 17 |
7. | Verbr.Lommel | 15 |
8. | Opitter | 15 |
9. | SLW Maaseik | 13 |
10. | Ham United | 12 |
11. | Bocholt B | 12 |
12. | Wijchmaal | 10 |
13. | Gestel | 8 |
14. | Achel B | 7 |
15. | Stal Sport A | 7 |
16. | Grote Brogel | 3 |
periode 2
10/10 |
| Lutlommel | 27 |
2. | Opglabbeek A | 23 |
3. | Louwel A | 20 |
4. | Bocholt B | 18 |
5. | Exc.Hamont | 16 |
6. | Kaulille | 14 |
7. | Stal Sport A | 14 |
8. | Achel B | 13 |
9. | Opitter | 13 |
10. | Ham United | 13 |
11. | Wijchmaal | 12 |
12. | Verbr.Lommel | 12 |
13. | Gestel | 11 |
14. | SLW Maaseik | 11 |
15. | Grote Heide | 9 |
16. | Grote Brogel | 1 |
periode 3
9/10 |
1. | SLW Maaseik | 19 | |
2. | Lutlommel | 18 | |
3. | Louwel A | 18 | |
4. | Opglabbeek A | 18 | |
5. | Exc.Hamont | 16 | |
6. | Ham United | 16 | |
7. | Stal Sport A | 16 | |
8. | Grote Heide | 15 | x |
9. | Wijchmaal | 14 | x |
10. | Kaulille | 12 | x |
11. | Achel B | 12 | x |
12. | Verbr.Lommel | 9 | x |
13. | Gestel | 8 | x |
14. | Opitter | 5 | x |
15. | Bocholt B | 4 | x |
16. | Grote Brogel | 4 | x |
Louwel A
1. | Za-02/09/23 | 18:00 | Bocholt B | - | Louwel A | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 6 | |
2. | Za-09/09/23 | 20:15 | Louwel A | - | Kaulille | 4 - | 4 | | 1 | 2 | | 10 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Stal Sport A | - | Louwel A | 3 - | 3 | | 1 | 3 | | 11 | |
4. | Za-23/09/23 | 20:15 | Louwel A | - | Grote Brogel | 7 - | 1 | | 3 | 6 | | 7 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | SLW Maaseik | - | Louwel A | 3 - | 6 | | 3 | 9 | | 4 | |
6. | Za-07/10/23 | 20:15 | Louwel A | - | Grote Heide | 1 - | 1 | | 1 | 10 | | 6 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Wijchmaal | - | Louwel A | 0 - | 4 | | 3 | 13 | | 4 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:15 | Louwel A | - | Verbr.Lommel | 3 - | 1 | | 3 | 16 | | 4 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Achel B | - | Louwel A | 2 - | 3 | | 3 | 19 | | 3 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Exc.Hamont | - | Louwel A | 2 - | 1 | | 0 | 19 | | 5 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:15 | Louwel A | - | Lutlommel | 2 - | 0 | | 3 | 22 | | 3 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:15 | Louwel A | - | Gestel | 1 - | 1 | | 1 | 23 | | 5 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Opitter | - | Louwel A | 0 - | 0 | | 1 | 24 | | 6 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:15 | Louwel A | - | Opglabbeek A | 3 - | 2 | | 3 | 27 | | 4 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Grote Heide | - | Louwel A | 2 - | 1 | | 0 | 27 | | 4 | |
12. | Za-06/01/24 | 19:30 | Ham United | - | Louwel A | 0 - | 2 | | 3 | 30 | | 4 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:15 | Louwel A | - | Exc.Hamont | 2 - | 1 | | 3 | 33 | | 3 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:15 | Louwel A | - | Achel B | 3 - | 2 | | 3 | 36 | | 3 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Gestel | - | Louwel A | 0 - | 2 | | 3 | 39 | | 3 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Lutlommel | - | Louwel A | 3 - | 1 | | 0 | 39 | | 3 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:15 | Louwel A | - | Stal Sport A | 0 - | 1 | | 0 | 39 | | 3 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Kaulille | - | Louwel A | 0 - | 2 | | 3 | 42 | | 3 | |
23. | Zo-03/03/24 | 16:15 | Louwel A | - | Opitter | 7 - | 0 | | 3 | 45 | | 3 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:15 | Louwel A | - | Bocholt B | 6 - | 2 | | 3 | 48 | | 3 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Verbr.Lommel | - | Louwel A | 1 - | 0 | | 0 | 48 | | 3 | |
26. | Za-23/03/24 | 20:15 | Louwel A | - | Wijchmaal | 3 - | 1 | | 3 | 51 | | 3 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:30 | Opglabbeek A | - | Louwel A | 2 - | 0 | | 0 | 51 | | 3 | |
28. | Za-13/04/24 | 20:15 | Louwel A | - | Ham United | 3 - | 1 | | 3 | 54 | | 3 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Grote Brogel | - | Louwel A | 0 - | 7 | | 3 | 57 | | 3 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Louwel A | - | SLW Maaseik | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
SLW Maaseik
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Verbr.Lommel | - | SLW Maaseik | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 10 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | SLW Maaseik | - | Stal Sport A | 3 - | 0 | | 3 | 4 | | 4 | |
3. | Vr-15/09/23 | 20:00 | Grote Brogel | - | SLW Maaseik | 2 - | 5 | | 3 | 7 | | 2 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | SLW Maaseik | - | Achel B | 3 - | 1 | | 3 | 10 | | 2 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | SLW Maaseik | - | Louwel A | 3 - | 6 | | 0 | 10 | | 2 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Lutlommel | - | SLW Maaseik | 4 - | 0 | | 0 | 10 | | 5 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | SLW Maaseik | - | Ham United | 2 - | 3 | | 0 | 10 | | 7 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Gestel | - | SLW Maaseik | 0 - | 2 | | 3 | 13 | | 5 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | SLW Maaseik | - | Bocholt B | 0 - | 3 | | 0 | 13 | | 8 | |
10. | Za-04/11/23 | 20:30 | Opglabbeek A | - | SLW Maaseik | 3 - | 1 | | 0 | 13 | | 9 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | SLW Maaseik | - | Kaulille | 3 - | 3 | | 1 | 14 | | 11 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Exc.Hamont | - | SLW Maaseik | 3 - | 3 | | 1 | 15 | | 10 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | SLW Maaseik | - | Opitter | 3 - | 0 | | 3 | 18 | | 7 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Wijchmaal | - | SLW Maaseik | 3 - | 2 | | 0 | 18 | | 8 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | SLW Maaseik | - | Grote Heide | 2 - | 2 | | 1 | 19 | | 8 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Ham United | - | SLW Maaseik | 1 - | 1 | | 1 | 20 | | 10 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | SLW Maaseik | - | Lutlommel | 0 - | 5 | | 0 | 20 | | 11 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | SLW Maaseik | - | Gestel | 2 - | 4 | | 0 | 20 | | 11 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Achel B | - | SLW Maaseik | 1 - | 1 | | 1 | 21 | | 13 | |
18. | Do-08/02/24 | 20:00 | Kaulille | - | SLW Maaseik | 1 - | 2 | | 3 | 24 | | 9 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | SLW Maaseik | - | Wijchmaal | 1 - | 2 | | 0 | 24 | | 13 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Grote Heide | - | SLW Maaseik | 3 - | 2 | | 0 | 24 | | 13 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | SLW Maaseik | - | Opglabbeek A | 2 - | 1 | | 3 | 27 | | 13 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Stal Sport A | - | SLW Maaseik | 1 - | 3 | | 3 | 30 | | 10 | |
25. | Za-16/03/24 | 18:00 | Bocholt B | - | SLW Maaseik | 2 - | 3 | | 3 | 33 | | 10 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | SLW Maaseik | - | Verbr.Lommel | 4 - | 3 | | 3 | 36 | | 6 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Opitter | - | SLW Maaseik | 4 - | 6 | | 3 | 39 | | 6 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | SLW Maaseik | - | Grote Brogel | 6 - | 1 | | 3 | 42 | | 6 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | SLW Maaseik | - | Exc.Hamont | 2 - | 2 | | 1 | 43 | | 6 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Louwel A | - | SLW Maaseik | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Lutlommel* | 39 | +50 |
2 | Opglabbeek A | 35 | +30 |
3 | Louwel A* | 33 | +27 |
4 | Exc.Hamont* | 29 | +25 |
5 | Kaulille* | 27 | +10 |
6 | Ham United | 26 | -2 |
7 | Grote Heide | 25 | +11 |
8 | Opitter | 24 | 0 |
9 | Wijchmaal | 23 | -2 |
10 | Verbr.Lommel* | 22 | +2 |
11 | Achel B | 21 | +4 |
12 | SLW Maaseik | 21 | 0 |
13 | Stal Sport A* | 20 | -3 |
14 | Bocholt B* | 17 | +6 |
15 | Gestel* | 16 | +2 |
16 | Grote Brogel | 4 | -52 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Lutlommel | 73 | +78 |
2 | Opglabbeek A | 60 | +50 |
3 | Louwel A | 57 | +41 |
4 | Exc.Hamont | 51 | +23 |
5 | Kaulille | 47 | +15 |
6 | SLW Maaseik | 43 | +3 |
7 | Ham United | 41 | -16 |
8 | Grote Heide | 41 | +10 |
9 | Stal Sport A | 37 | -16 |
10 | Wijchmaal | 36 | -21 |
11 | Verbr.Lommel | 36 | -8 |
12 | Bocholt B | 34 | -5 |
13 | Opitter | 33 | -35 |
14 | Achel B | 32 | -8 |
15 | Gestel | 27 | -13 |
16 | Grote Brogel | 8 | -98 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Lutlommel | 34 | +28 |
2 | Opglabbeek A* | 25 | +20 |
3 | Louwel A | 24 | +14 |
4 | Exc.Hamont | 22 | -2 |
5 | SLW Maaseik* | 22 | +3 |
6 | Kaulille | 20 | +5 |
7 | Bocholt B | 17 | -11 |
8 | Stal Sport A | 17 | -13 |
9 | Grote Heide* | 16 | -1 |
10 | Ham United* | 15 | -14 |
11 | Verbr.Lommel | 14 | -10 |
12 | Wijchmaal* | 13 | -19 |
13 | Achel B* | 11 | -12 |
14 | Gestel | 11 | -15 |
15 | Opitter* | 9 | -35 |
16 | Grote Brogel* | 4 | -46 |