www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 28/03/20242023-2024, Limburg-3A: GODSHEIDE
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Gravelo - | Godsheide | 5 - | 0 | | 0 | 0 | 16 | - |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Godsheide - | Lummen | 0 - | 2 | 0 | | 0 | 14 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Godsheide - | Linkhout | 3 - | 7 | 0 | | 0 | 16 | - |
4 | Za-23/09/23 | 20:00 | Stevoort - | Godsheide | 2 - | 2 | | 1 | 1 | 15 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Godsheide - | Vechmaal | 2 - | 3 | 0 | | 1 | 16 | - |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Heers - | Godsheide | 4 - | 1 | | 0 | 1 | 16 | - |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Godsheide - | Habo SK Borgloon | 0 - | 2 | 0 | | 1 | 16 | - |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Herk Sport - | Godsheide | 1 - | 1 | | 1 | 2 | 16 | - |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Godsheide - | Bolderberg | 2 - | 1 | 3 | | 5 | 16 | - |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Nieuwerkerken - | Godsheide | 2 - | 0 | | 0 | 5 | 16 | - |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Godsheide - | Jeugd Borgloon | 2 - | 0 | 3 | | 8 | 14 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Halveweg Zonhoven - | Godsheide | 1 - | 2 | | 3 | 11 | 14 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:30 | Zonhoven United B - | Godsheide | 2 - | 2 | | 1 | 12 | 14 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Godsheide - | Unico Tongeren A | 1 - | 2 | 0 | | 12 | 14 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Velm A - | Godsheide | 2 - | 0 | | 0 | 12 | 14 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Godsheide - | Heers | 0 - | 4 | 0 | | 12 | 14 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Linkhout - | Godsheide | 3 - | 0 | | 0 | 12 | 14 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Godsheide - | Halveweg Zonhoven | 1 - | 1 | 1 | | 13 | 14 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Jeugd Borgloon - | Godsheide | 1 - | 5 | | 3 | 16 | 14 | |
18 | Za-10/02/24 | 15:00 | Godsheide - | Stevoort | 4 - | 1 | 3 | | 19 | 14 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Lummen - | Godsheide | 3 - | 1 | | 0 | 19 | 14 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Godsheide - | Velm A | 2 - | 4 | 0 | | 19 | 14 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Bolderberg - | Godsheide | 1 - | 1 | | 1 | 20 | 14 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Godsheide - | Herk Sport | 1 - | 1 | 1 | | 21 | 13 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Unico Tongeren A - | Godsheide | 0 - | 1 | | 3 | 24 | 13 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Godsheide - | Gravelo | 0 - | 3 | 0 | | 24 | 14 | |
27 | Zo-07/04/24 | 15:00 | Godsheide - | Nieuwerkerken | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Habo SK Borgloon - | Godsheide | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Godsheide - | Zonhoven United B | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Vechmaal - | Godsheide | - | | | . | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Velm A | | 64 | | 20 | +46 | 76 | | 10 | +23 | 37 |
| 2 | Gravelo | | 56 | | 17 | +26 | 59 | | 9 | +15 | 29 |
| 3 | Herk Sport | x | 52 | | 14 | +34 | 63 | | 7 | +16 | 29 |
| 4 | Heers | x | 50 | | 15 | +22 | 59 | | 7 | +8 | 30 |
| 5 | Unico Tongeren A | x | 49 | | 15 | +26 | 59 | | 8 | +15 | 31 |
| 6 | Linkhout | x | 47 | | 14 | +30 | 81 | | 8 | +19 | 49 |
| 7 | Lummen | x | 43 | | 12 | +9 | 62 | | 6 | +2 | 31 |
| 8 | Habo SK Borgloon | x | 41 | | 13 | +15 | 57 | | 7 | +5 | 28 |
| 9 | Bolderberg | x | 29 | | 8 | -2 | 51 | | 4 | 0 | 28 |
| 10 | Nieuwerkerken | x | 29 | | 8 | -7 | 45 | | 2 | -10 | 24 |
| 11 | Stevoort | x | 28 | | 8 | -15 | 47 | | 4 | -1 | 23 |
| 12 | Zonhoven United B | x | 27 | | 7 | -25 | 44 | | 4 | -16 | 16 |
| 13 | Vechmaal | x | 26 | | 8 | -32 | 49 | | 5 | -8 | 27 |
⇒ | 14 | Godsheide | x | 24 | | 6 | -24 | 34 | | 3 | -11 | 16 |
| 15 | Halveweg Zonhoven | x | 11 | | 2 | -52 | 25 | | 1 | -29 | 12 |
| 16 | Jeugd Borgloon | x | 10 | | 3 | -51 | 27 | | 0 | -28 | 9 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.