www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Limburg : 3de Provinciale A
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Velm A | - | Linkhout | 4
| - | 2
|
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Zonhoven United B | - | Bolderberg | 3
| - | 2
|
. | Habo SK Borgloon | - | Lummen | 1 | - | 2 |
. | Jeugd Borgloon | - | Unico Tongeren A | 1
| - | 7
|
. | Godsheide | - | Gravelo | 0 | - | 3 |
. | Herk Sport | - | Vechmaal | 4
| - | 1
|
. | Nieuwerkerken | - | Halveweg Zonhoven | 2
| - | 3
|
. | Heers | - | Stevoort | 1 | - | 1 |
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Halveweg Zonhoven | 0 | - |
6 | Habo SK Borgloon | | - | |
20:00 | Stevoort | 3 | - |
3 | Zonhoven United B | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Bolderberg | 7 |
- | 3 | Vechmaal | | - | |
. | Gravelo | 7 | - | 12 | Velm A | | - | |
. | Godsheide | 4 | - | 3 | Nieuwerkerken | | - | |
. | Unico Tongeren A | 7 | - | 8 | Herk Sport | | - | |
. | Lummen | 10 |
- | 7 | Linkhout | | - | |
. | Jeugd Borgloon | 3 | - | 10 | Heers | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Limburg : 3de Provinciale A --> Velm A
periode 1
10/10 |
| Herk Sport | 22 |
2. | Velm A | 21 |
3. | Gravelo | 21 |
4. | Habo SK Borgloon | 20 |
5. | Unico Tongeren A | 17 |
6. | Heers | 16 |
7. | Vechmaal | 16 |
8. | Linkhout | 15 |
9. | Zonhoven United B | 14 |
10. | Bolderberg | 13 |
11. | Nieuwerkerken | 12 |
12. | Lummen | 11 |
13. | Stevoort | 8 |
14. | Jeugd Borgloon | 6 |
15. | Halveweg Zonhoven | 6 |
16. | Godsheide | 5 |
periode 2
10/10 |
| Velm A | 25 |
2. | Heers | 23 |
3. | Gravelo | 20 |
4. | Linkhout | 19 |
5. | Unico Tongeren A | 19 |
6. | Herk Sport | 17 |
7. | Lummen | 16 |
8. | Habo SK Borgloon | 15 |
9. | Godsheide | 14 |
10. | Stevoort | 13 |
11. | Bolderberg | 12 |
12. | Nieuwerkerken | 11 |
13. | Vechmaal | 7 |
14. | Zonhoven United B | 7 |
15. | Jeugd Borgloon | 4 |
16. | Halveweg Zonhoven | 2 |
periode 3
6/10 |
1. | Velm A | 18 | |
2. | Lummen | 16 | |
3. | Gravelo | 15 | |
4. | Unico Tongeren A | 13 | |
5. | Linkhout | 13 | |
6. | Herk Sport | 13 | |
7. | Heers | 11 | |
8. | Stevoort | 7 | |
9. | Nieuwerkerken | 6 | |
10. | Habo SK Borgloon | 6 | |
11. | Zonhoven United B | 6 | |
12. | Godsheide | 5 | x |
13. | Bolderberg | 4 | x |
14. | Vechmaal | 3 | x |
15. | Halveweg Zonhoven | 3 | x |
16. | Jeugd Borgloon | 0 | x |
Gravelo
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Gravelo | - | Godsheide | 5 - | 0 | | 3 | 3 | | 2 | |
2. | Za-09/09/23 | 20:00 | Stevoort | - | Gravelo | 1 - | 3 | | 3 | 6 | | 2 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Gravelo | - | Vechmaal | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 2 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Bolderberg | - | Gravelo | 1 - | 1 | | 1 | 8 | | 4 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Gravelo | - | Herk Sport | 2 - | 4 | | 0 | 8 | | 8 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Gravelo | 2 - | 5 | | 3 | 11 | | 4 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Gravelo | - | Nieuwerkerken | 2 - | 0 | | 3 | 14 | | 3 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Habo SK Borgloon | - | Gravelo | 1 - | 1 | | 1 | 15 | | 3 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Gravelo | - | Jeugd Borgloon | 1 - | 0 | | 3 | 18 | | 2 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Gravelo | - | Lummen | 3 - | 2 | | 3 | 21 | | 3 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Unico Tongeren A | - | Gravelo | 1 - | 2 | | 3 | 24 | | 3 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Gravelo | - | Zonhoven United B | 3 - | 1 | | 3 | 27 | | 1 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Velm A | - | Gravelo | 4 - | 2 | | 0 | 27 | | 2 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Gravelo | - | Heers | 2 - | 3 | | 0 | 27 | | 3 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Linkhout | - | Gravelo | 2 - | 5 | | 3 | 30 | | 2 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Gravelo | - | Stevoort | 3 - | 0 | | 3 | 33 | | 2 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Vechmaal | - | Gravelo | 0 - | 2 | | 3 | 36 | | 2 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Lummen | - | Gravelo | 1 - | 1 | | 1 | 37 | | 2 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Gravelo | - | Bolderberg | 4 - | 4 | | 1 | 38 | | 2 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Gravelo | - | Unico Tongeren A | 1 - | 0 | | 3 | 41 | | 2 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Herk Sport | - | Gravelo | 1 - | 2 | | 3 | 44 | | 2 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Gravelo | - | Linkhout | 0 - | 3 | | 0 | 44 | | 3 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Heers | - | Gravelo | 0 - | 1 | | 3 | 47 | | 2 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Jeugd Borgloon | - | Gravelo | 0 - | 1 | | 3 | 50 | | 2 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Gravelo | - | Habo SK Borgloon | 3 - | 1 | | 3 | 53 | | 2 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Godsheide | - | Gravelo | 0 - | 3 | | 3 | 56 | | 2 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Gravelo | - | Velm A | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Nieuwerkerken | - | Gravelo | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Gravelo | - | Halveweg Zonhoven | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Zonhoven United B | - | Gravelo | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Velm A
1. | Zo-03/09/23 | 18:00 | Linkhout | - | Velm A | 1 - | 2 | | 3 | 3 | | 6 | |
2. | Za-09/09/23 | 18:00 | Velm A | - | Zonhoven United B | 4 - | 0 | | 3 | 6 | | 3 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Lummen | - | Velm A | 1 - | 3 | | 3 | 9 | | 1 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Velm A | - | Unico Tongeren A | 1 - | 1 | | 1 | 10 | | 1 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Velm A | - | Heers | 2 - | 2 | | 1 | 11 | | 3 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Habo SK Borgloon | - | Velm A | 1 - | 3 | | 3 | 14 | | 3 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Velm A | - | Bolderberg | 1 - | 2 | | 0 | 14 | | 4 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Nieuwerkerken | - | Velm A | 0 - | 0 | | 1 | 15 | | 4 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Velm A | - | Vechmaal | 3 - | 2 | | 3 | 18 | | 3 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Jeugd Borgloon | - | Velm A | 0 - | 5 | | 3 | 21 | | 2 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Velm A | - | Halveweg Zonhoven | 5 - | 1 | | 3 | 24 | | 2 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Herk Sport | - | Velm A | 1 - | 1 | | 1 | 25 | | 3 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Velm A | - | Gravelo | 4 - | 2 | | 3 | 28 | | 1 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:00 | Stevoort | - | Velm A | 3 - | 4 | | 3 | 31 | | 1 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Velm A | - | Godsheide | 2 - | 0 | | 3 | 34 | | 1 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Bolderberg | - | Velm A | 1 - | 5 | | 3 | 37 | | 1 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Velm A | - | Habo SK Borgloon | 3 - | 2 | | 3 | 40 | | 1 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Velm A | - | Nieuwerkerken | 4 - | 1 | | 3 | 43 | | 1 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Unico Tongeren A | - | Velm A | 2 - | 1 | | 0 | 43 | | 1 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Halveweg Zonhoven | - | Velm A | 0 - | 3 | | 3 | 46 | | 1 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Velm A | - | Stevoort | 2 - | 1 | | 3 | 49 | | 1 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Godsheide | - | Velm A | 2 - | 4 | | 3 | 52 | | 1 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Velm A | - | Jeugd Borgloon | 4 - | 0 | | 3 | 55 | | 1 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Zonhoven United B | - | Velm A | 1 - | 3 | | 3 | 58 | | 1 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Vechmaal | - | Velm A | 1 - | 3 | | 3 | 61 | | 1 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Velm A | - | Linkhout | 4 - | 2 | | 3 | 64 | | 1 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Gravelo | - | Velm A | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Velm A | - | Lummen | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Velm A | - | Herk Sport | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Heers | - | Velm A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Velm A | 32 | +23 |
2 | Heers | 26 | +14 |
3 | Gravelo | 26 | +11 |
4 | Herk Sport | 25 | +18 |
5 | Unico Tongeren A | 23 | +11 |
6 | Linkhout | 22 | +11 |
7 | Lummen | 22 | +7 |
8 | Habo SK Borgloon | 20 | +10 |
9 | Nieuwerkerken | 20 | +3 |
10 | Bolderberg | 15 | -2 |
11 | Zonhoven United B | 14 | -9 |
12 | Stevoort | 13 | -14 |
13 | Godsheide | 11 | -13 |
14 | Vechmaal | 10 | -24 |
15 | Jeugd Borgloon | 9 | -23 |
16 | Halveweg Zonhoven | 5 | -23 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Velm A | 64 | +46 |
2 | Gravelo | 56 | +26 |
3 | Herk Sport | 52 | +34 |
4 | Heers | 50 | +22 |
5 | Unico Tongeren A | 49 | +26 |
6 | Linkhout | 47 | +30 |
7 | Lummen | 43 | +9 |
8 | Habo SK Borgloon | 41 | +15 |
9 | Bolderberg | 29 | -2 |
10 | Nieuwerkerken | 29 | -7 |
11 | Stevoort | 28 | -15 |
12 | Zonhoven United B | 27 | -25 |
13 | Vechmaal | 26 | -32 |
14 | Godsheide | 24 | -24 |
15 | Halveweg Zonhoven | 11 | -52 |
16 | Jeugd Borgloon | 10 | -51 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Velm A | 32 | +23 |
2 | Gravelo | 30 | +15 |
3 | Herk Sport | 27 | +16 |
4 | Unico Tongeren A | 26 | +15 |
5 | Linkhout | 25 | +19 |
6 | Heers | 24 | +8 |
7 | Habo SK Borgloon | 21 | +5 |
8 | Lummen | 21 | +2 |
9 | Vechmaal | 16 | -8 |
10 | Stevoort | 15 | -1 |
11 | Bolderberg | 14 | 0 |
12 | Zonhoven United B | 13 | -16 |
13 | Godsheide | 13 | -11 |
14 | Nieuwerkerken | 9 | -10 |
15 | Halveweg Zonhoven | 6 | -29 |
16 | Jeugd Borgloon | 1 | -28 |