www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 25/02/2020

vbal4

Limburg : 1ste Provinciale

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

19:30

Park Houthalen

-Torpedo Hasselt3-1
.Halen-

Schoonbeek-Beverst

0-1
.Meeuwen-

Bregel

0-4
.Leopoldsburg-

GS Bree-Beek

0-2
20:00FC Alken A-

Zonhoven United

0-1

zondag 01/09/2019

14:30

Herk-de-Stad A

-Herkol3-1
15:00Mechelen a/d Maas A-

Achel

0-3
.Zepperen Brustem-

Koersel

2-4

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30

Bregel

-Mechelen a/d Maas A3-0
.

Achel

-Herk-de-Stad A2-0
.

GS Bree-Beek

-FC Alken A3-1

zondag 08/09/2019

15:00

Koersel

-Leopoldsburg2-0
.

Schoonbeek-Beverst

-Meeuwen3-0
.

Zonhoven United

-Halen4-0
.Torpedo Hasselt-Zepperen Brustem1-1
.Herkol-Park Houthalen2-2

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30Leopoldsburg-

Torpedo Hasselt

1-5
.

Park Houthalen

-Zepperen Brustem1-0
.

Meeuwen

-Zonhoven United3-2
.

Halen

-GS Bree-Beek3-2
20:00FC Alken A-

Koersel

2-3

zondag 15/09/2019

14:30

Herk-de-Stad A

-Bregel2-0
15:00Herkol-

Achel

2-4
.Mechelen a/d Maas A-

Schoonbeek-Beverst

1-3

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Bregel-

Herkol

1-2
.

Achel

-Park Houthalen4-0
20:00

GS Bree-Beek

-Meeuwen5-1
.

Schoonbeek-Beverst

-Herk-de-Stad A2-1

zondag 22/09/2019

15:00

Zonhoven United

-Mechelen a/d Maas A1-0
.

Koersel

-Halen3-1
.Torpedo Hasselt-

FC Alken A

0-1
.

Zepperen Brustem

-Leopoldsburg2-1

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30Meeuwen-

Koersel

0-2
.Halen-

Torpedo Hasselt

2-4
.Achel-

Bregel

0-3
.

Park Houthalen

-Leopoldsburg4-0

zondag 29/09/2019

14:30Herk-de-Stad A-

Zonhoven United

1-2
15:00

Herkol

-Schoonbeek-Beverst4-3
.Mechelen a/d Maas A-GS Bree-Beek1-1
16:00FC Alken A-Zepperen Brustem1-1

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30Leopoldsburg-FC Alken A0-0
.Bregel-Park Houthalen1-1

zondag 06/10/2019

15:00

Torpedo Hasselt

-Meeuwen3-0
.

Zepperen Brustem

-Halen1-0
.

Schoonbeek-Beverst

-Achel1-0
.Zonhoven United-Herkol3-3
.GS Bree-Beek-Herk-de-Stad A1-1
.

Koersel

-Mechelen a/d Maas A6-2

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30

Halen

-Leopoldsburg4-0
.Bregel-

Schoonbeek-Beverst

0-1
.

Meeuwen

-Zepperen Brustem4-3
.

Achel

-Zonhoven United2-1
20:00Park Houthalen-

FC Alken A

1-3

zondag 13/10/2019

14:30

Herk-de-Stad A

-Koersel3-1
15:00Herkol-

GS Bree-Beek

1-2
.Mechelen a/d Maas A-

Torpedo Hasselt

1-3

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Leopoldsburg-

Meeuwen

1-2
.

GS Bree-Beek

-Achel4-2

zondag 20/10/2019

15:00FC Alken A-

Halen

0-3
.Torpedo Hasselt-

Herk-de-Stad A

0-8
.Zepperen Brustem-

Mechelen a/d Maas A

1-2
.

Schoonbeek-Beverst

-Park Houthalen2-1
.Zonhoven United-Bregel3-3
.

Koersel

-Herkol1-0

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30Meeuwen-

FC Alken A

1-3
.Bregel-

GS Bree-Beek

2-3
.Achel-

Koersel

1-3
20:00

Mechelen a/d Maas A

-Leopoldsburg2-1

zondag 27/10/2019

14:30

Herk-de-Stad A

-Zepperen Brustem3-1
15:00Herkol-Torpedo Hasselt1-1
.

Schoonbeek-Beverst

-Zonhoven United3-1
.

Park Houthalen

-Halen4-0

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:30Halen-

Meeuwen

1-2
.

Leopoldsburg

-Herk-de-Stad A1-0

zondag 03/11/2019

14:30

Torpedo Hasselt

-Achel3-2
.Zepperen Brustem-

Herkol

1-6
.

FC Alken A

-Mechelen a/d Maas A3-2
.Zonhoven United-

Park Houthalen

1-2
.

GS Bree-Beek

-Schoonbeek-Beverst3-0
.

Koersel

-Bregel1-0

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30Bregel-

Torpedo Hasselt

1-4
.Park Houthalen-Meeuwen1-1
.

Achel

-Zepperen Brustem2-0

zondag 10/11/2019

14:30Herk-de-Stad A-FC Alken A1-1
.

Herkol

-Leopoldsburg4-0
.

Schoonbeek-Beverst

-Koersel2-1
.

Zonhoven United

-GS Bree-Beek3-0
.

Mechelen a/d Maas A

-Halen2-1

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30

GS Bree-Beek

-Park Houthalen3-1
.

Meeuwen

-Mechelen a/d Maas A1-0
.Leopoldsburg-

Achel

0-1
.Halen-Herk-de-Stad A1-1
.

Koersel

-Zonhoven United4-0
20:00FC Alken A-

Herkol

1-2

zondag 17/11/2019

14:30Torpedo Hasselt-Schoonbeek-Beverst1-1
.Zepperen Brustem-Bregel2-2

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30Park Houthalen-

Mechelen a/d Maas A

0-1
.Achel-FC Alken A2-2
.

Bregel

-Leopoldsburg4-2
20:00

GS Bree-Beek

-Koersel3-1

zondag 24/11/2019

14:30

Herk-de-Stad A

-Meeuwen2-0
.Herkol-Halen1-1
.Schoonbeek-Beverst-Zepperen Brustem3-3
.Zonhoven United-Torpedo Hasselt0-0

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30Park Houthalen-

Koersel

2-4
.Leopoldsburg-

Schoonbeek-Beverst

0-4
.Halen-Achel0-0
.Meeuwen-

Herkol

0-1
20:00Mechelen a/d Maas A-

Herk-de-Stad A

0-2
.

FC Alken A

-Bregel3-2

zondag 01/12/2019

14:30

Torpedo Hasselt

-GS Bree-Beek2-1
.Zepperen Brustem-

Zonhoven United

1-2

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30GS Bree-Beek-Zepperen Brustem1-1
.

Bregel

-Halen4-2
.Achel-

Meeuwen

1-2
.Koersel-Torpedo Hasselt1-1
20:00Schoonbeek-Beverst-

FC Alken A

1-4

zondag 08/12/2019

14:30

Herk-de-Stad A

-Park Houthalen2-1
.

Herkol

-Mechelen a/d Maas A2-0
.

Zonhoven United

-Leopoldsburg5-1

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30

Bregel

-Meeuwen3-1
.

GS Bree-Beek

-Leopoldsburg3-1
.Achel-

Mechelen a/d Maas A

1-2

zondag 15/12/2019

14:30Herkol-

Herk-de-Stad A

0-3
.Koersel-Zepperen Brustem2-2
.Zonhoven United-FC Alken A0-0
.Schoonbeek-Beverst-Halen2-2
.

Torpedo Hasselt

-Park Houthalen3-0

speeldag 17

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30Park Houthalen-Herkol0-0
.Leopoldsburg-

Koersel

0-1
.Meeuwen-Schoonbeek-Beverst2-2
.Halen-

Zonhoven United

1-3
20:00

Mechelen a/d Maas A

-Bregel2-1
.

FC Alken A

-GS Bree-Beek2-0

zondag 05/01/2020

14:30Zepperen Brustem-Torpedo Hasselt1-1
.

Herk-de-Stad A

-Achel3-2

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:30

Achel

-Herkol4-3
.Koersel-

FC Alken A

0-3
.

Bregel

-Herk-de-Stad A2-0
.GS Bree-Beek-Halen4-4

zondag 12/01/2020

14:30Torpedo Hasselt-

Leopoldsburg

1-2
.

Zonhoven United

-Meeuwen4-1
.Schoonbeek-Beverst-

Mechelen a/d Maas A

0-1
.

Zepperen Brustem

-Park Houthalen3-1

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30Park Houthalen-

Achel

0-3
.Halen-Koersel0-0
.Leopoldsburg-

Zepperen Brustem

0-3
.Meeuwen-GS Bree-Beek1-1
20:00FC Alken A-

Torpedo Hasselt

0-1

zondag 19/01/2020

14:30Herkol-

Bregel

1-2
.Herk-de-Stad A-Schoonbeek-Beverst2-2
.Mechelen a/d Maas A-

Zonhoven United

1-3

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

14:30Zonhoven United-Herk-de-Stad A3-3
.Schoonbeek-Beverst-Herkol3-3
.

Bregel

-Achel2-1
.Zepperen Brustem-FC Alken A1-1
.

Torpedo Hasselt

-Halen4-1
.

Koersel

-Meeuwen2-1
.GS Bree-Beek-Mechelen a/d Maas A0-0
.Leopoldsburg-

Park Houthalen

0-2

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:30

Achel

-Schoonbeek-Beverst2-0
.Meeuwen-Torpedo Hasselt2-2
.Halen-

Zepperen Brustem

2-3
20:00Mechelen a/d Maas A-

Koersel

0-2
.

FC Alken A

-Leopoldsburg1-0

zondag 02/02/2020

14:30Park Houthalen-

Bregel

0-1
.Herk-de-Stad A-GS Bree-Beek1-1
15:00Herkol-Zonhoven United1-1

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:30Koersel-

Herk-de-Stad A

1-2
.Leopoldsburg-

Halen

2-3
.GS Bree-Beek-Herkol0-0
20:00

FC Alken A

-Park Houthalen1-0
.Schoonbeek-Beverst-

Bregel

3-4

donderdag 20/02/2020

20:00

Zonhoven United

-Achel3-1

zaterdag 22/02/2020

17:00

Zepperen Brustem

-Meeuwen2-1

zondag 23/02/2020

15:00Torpedo Hasselt-

Mechelen a/d Maas A

0-2

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

19:30Achel-GS Bree-Beek1-1
.Bregel-Zonhoven United0-0
.Meeuwen-

Leopoldsburg

1-2
.

Park Houthalen

-Schoonbeek-Beverst2-1
.Halen-

FC Alken A

1-2

zondag 16/02/2020

14:30Herk-de-Stad A-

Torpedo Hasselt

1-2
15:00Mechelen a/d Maas A-

Zepperen Brustem

0-1
.

Herkol

-Koersel5-2

speeldag 24

periode 3

zaterdag 29/02/2020

19:30GS Bree-Beek-Bregel-
.Halen-Park Houthalen-
.Leopoldsburg-Mechelen a/d Maas A-
20:00FC Alken A-Meeuwen-

zondag 01/03/2020

15:00Zepperen Brustem-Herk-de-Stad A-
.Torpedo Hasselt-Herkol-
.Koersel-Achel-
.Zonhoven United-Schoonbeek-Beverst-

speeldag 25

periode 3

zaterdag 07/03/2020

19:30Meeuwen-Halen-
.Bregel-Koersel-
.Achel-Torpedo Hasselt-
.Park Houthalen-Zonhoven United-

zondag 08/03/2020

14:30Herk-de-Stad A-Leopoldsburg-
15:00Herkol-Zepperen Brustem-
.Mechelen a/d Maas A-FC Alken A-
.Schoonbeek-Beverst-GS Bree-Beek-

speeldag 26

periode 3

zaterdag 14/03/2020

19:30Leopoldsburg-Herkol-
.Meeuwen-Park Houthalen-
.Halen-Mechelen a/d Maas A-
.GS Bree-Beek-Zonhoven United-
20:00FC Alken A-Herk-de-Stad A-

zondag 15/03/2020

15:00Zepperen Brustem-Achel-
.Torpedo Hasselt-Bregel-
.Koersel-Schoonbeek-Beverst-

speeldag 27

periode 3

zaterdag 21/03/2020

19:30Achel-Leopoldsburg-
.Park Houthalen-GS Bree-Beek-
.Bregel-Zepperen Brustem-
20:00Mechelen a/d Maas A-Meeuwen-

zondag 22/03/2020

14:30Herk-de-Stad A-Halen-
15:00Schoonbeek-Beverst-Torpedo Hasselt-
.Herkol-FC Alken A-
.Zonhoven United-Koersel-

speeldag 28

periode 3

zaterdag 28/03/2020

19:30Koersel-GS Bree-Beek-
.Meeuwen-Herk-de-Stad A-
.Halen-Herkol-
.Leopoldsburg-Bregel-

zondag 29/03/2020

15:00FC Alken A-Achel-
.Zepperen Brustem-Schoonbeek-Beverst-
.Torpedo Hasselt-Zonhoven United-
.Mechelen a/d Maas A-Park Houthalen-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

15:00GS Bree-Beek-Torpedo Hasselt-
.Zonhoven United-Zepperen Brustem-
.Schoonbeek-Beverst-Leopoldsburg-
.Bregel-FC Alken A-
.Achel-Halen-
.Herkol-Meeuwen-
.Herk-de-Stad A-Mechelen a/d Maas A-
.Koersel-Park Houthalen-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

15:00Park Houthalen-Herk-de-Stad A-
.Mechelen a/d Maas A-Herkol-
.Meeuwen-Achel-
.Halen-Bregel-
.FC Alken A-Schoonbeek-Beverst-
.Leopoldsburg-Zonhoven United-
.Zepperen Brustem-GS Bree-Beek-
.Torpedo Hasselt-Koersel-

23/30

1.Koersel4567
2.Zonhoven United4067
3.Torpedo Hasselt4077
4.Herk-de-Stad A3957
5.FC Alken A39107
6.GS Bree-Beek3947
7.Bregel37107
8.Schoonbeek-Beverst3617
9.Achel3347
10.Herkol3267
11.Zepperen Brustem29107
12.Mechelen a/d Maas A2647
13.Park Houthalen2567
14.Meeuwen2217
15.Halen1837
16.Leopoldsburg1037
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

23/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Koersel4514+15477+424
2.Zonhoven United4011+15465-116
3.Torpedo Hasselt4011+10436+1125
4.Herk-de-Stad A3911+18454+821
5.FC Alken A3911+9356+1021
6.GS Bree-Beek3910+14443-314
7.Bregel3711+11455+522
8.Schoonbeek-Beverst3610+5434+118
9.Achel3310+6414+119
10.Herkol328+7454+421
11.Zepperen Brustem297-5363-119
12.Mechelen a/d Maas A268-17225-612
13.Park Houthalen257-8292-1111
14.xMeeuwen226-23273-1612
15.xHalen184-16332-1318
16.xLeopoldsburg103-41152-2310

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

Koersel279
2.Schoonbeek-Beverst248
3.GS Bree-Beek237
4.Torpedo Hasselt175
Park Houthalen175
6.Herk-de-Stad A165
7.Achel155
8.Zonhoven United144
FC Alken A144
10.Meeuwen124
11.Herkol123
12.Bregel113
13.Halen93
14.Zepperen Brustem82
15.Mechelen a/d Maas A72
16.Leopoldsburg41

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

Zonhoven United216
2.Bregel196
3.Herk-de-Stad A195
Torpedo Hasselt195
5.Mechelen a/d Maas A165
6.FC Alken A164
7.Koersel154
Herkol154
9.Achel144
10.GS Bree-Beek133
11.Zepperen Brustem122
Schoonbeek-Beverst122
13.Meeuwen92
14.Halen60
15.Park Houthalen51
16.Leopoldsburg31

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

1.Zepperen Brustem93
FC Alken A93
3.Bregel72
4.Zonhoven United51
Herkol51
6.Herk-de-Stad A41
Torpedo Hasselt41
Achel41
9.Leopoldsburg31
Koersel31
Park Houthalen31
Mechelen a/d Maas A31
Halen31
14.GS Bree-Beek30
15.Meeuwen10
16.Schoonbeek-Beverst00

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing