www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Brabant : 4de Provinciale F

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

19:00Kester-Gooik B-

Beersel Drogenb.B

0-1
.Herne B-

Groot-Dilbeek B

0-2
19:30Ol.Anderlecht-

Itna Itterbeek

3-7
.Zuun B-

Rhode-De Hoek B

0-1
20:00Linkebeek-Leeuw B1-1
.Lembeek B-

Boka United B

1-8

zondag 01/09/2019

15:00

Borchtlombeek B

-Galmaarden B1-0
.

Vlezenbeek

-Brucom3-1

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

19:00

Beersel Drogenb.B

-Linkebeek1-0
.Rhode-De Hoek B-

Kester-Gooik B

2-5
19:30

Galmaarden B

-Zuun B5-1

zondag 08/09/2019

15:00

Boka United B

-Ol.Anderlecht5-1
.Groot-Dilbeek B-

Borchtlombeek B

2-4
.

Itna Itterbeek

-Vlezenbeek2-1
.

Leeuw B

-Lembeek B6-1
.

Brucom

-Herne B3-0

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

19:00Herne B-

Itna Itterbeek

0-1
19:30Zuun B-Kester-Gooik B4-4
.Ol.Anderlecht-

Leeuw B

0-3
.

Galmaarden B

-Groot-Dilbeek B3-1
20:00

Linkebeek

-Rhode-De Hoek B3-1
.Lembeek B-

Beersel Drogenb.B

0-7

zondag 15/09/2019

15:00

Vlezenbeek

-Boka United B1-0
.Borchtlombeek B-

Brucom

1-3

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

19:00

Beersel Drogenb.B

-Ol.Anderlecht9-3
.Kester-Gooik B-Linkebeek3-3
.

Rhode-De Hoek B

-Lembeek B12-0

zondag 22/09/2019

15:00

Itna Itterbeek

-Borchtlombeek B1-0
.Leeuw B-

Vlezenbeek

1-3
.

Groot-Dilbeek B

-Zuun B8-3
.Brucom-

Galmaarden B

3-6
.Boka United B-

Herne B

2-4

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

19:00

Herne B

-Leeuw B6-1
19:30Zuun B-

Linkebeek

3-4
.Galmaarden B-Itna Itterbeek3-3
20:00Lembeek B-

Kester-Gooik B

2-5

zondag 29/09/2019

15:00Ol.Anderlecht-

Rhode-De Hoek B

0-4
.

Groot-Dilbeek B

-Brucom6-1
.Borchtlombeek B-Boka United B4-4
.

Vlezenbeek

-Beersel Drogenb.B1-0

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

19:00Rhode-De Hoek B-

Vlezenbeek

2-3
.

Beersel Drogenb.B

-Herne B5-2
.

Kester-Gooik B

-Ol.Anderlecht6-1
20:00

Linkebeek

-Lembeek B8-1

zondag 06/10/2019

15:00Brucom-

Zuun B

1-4
.Itna Itterbeek-Groot-Dilbeek B1-1
.Boka United B-

Galmaarden B

3-4
.Leeuw B-

Borchtlombeek B

1-2

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

19:00

Herne B

-Rhode-De Hoek B3-1
19:30Zuun B-

Lembeek B

2-3
.

Galmaarden B

-Leeuw B3-0
19:45Ol.Anderlecht-

Linkebeek

2-3

zondag 13/10/2019

15:00

Borchtlombeek B

-Beersel Drogenb.B3-2
.Groot-Dilbeek B-Boka United B1-1
.Brucom-Itna Itterbeek1-1
.Vlezenbeek-

Kester-Gooik B

2-4

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

19:00Beersel Drogenb.B-

Galmaarden B

2-3
.

Rhode-De Hoek B

-Borchtlombeek B3-2
20:00Lembeek B-

Ol.Anderlecht

2-5
.Linkebeek-

Vlezenbeek

0-2

zondag 20/10/2019

15:00Kester-Gooik B-

Herne B

2-3
.

Itna Itterbeek

-Zuun B7-0
.

Boka United B

-Brucom5-2
.Leeuw B-

Groot-Dilbeek B

2-5

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

19:00

Herne B

-Linkebeek5-1
19:30Galmaarden B-

Rhode-De Hoek B

3-5
.Zuun B-Ol.Anderlecht0-0

zondag 27/10/2019

15:00Borchtlombeek B-

Kester-Gooik B

5-6
.Groot-Dilbeek B-

Beersel Drogenb.B

0-4
.

Brucom

-Leeuw B4-0
.

Itna Itterbeek

-Boka United B3-1
.

Vlezenbeek

-Lembeek B13-0

speeldag 10

zaterdag 09/11/2019

19:00

Rhode-De Hoek B

-Groot-Dilbeek B3-1
.Beersel Drogenb.B-Brucom2-2
.Kester-Gooik B-

Galmaarden B

1-6
19:45Ol.Anderlecht-

Vlezenbeek

0-8
20:00Lembeek B-

Herne B

0-5
.

Linkebeek

-Borchtlombeek B7-0

zondag 10/11/2019

14:30

Boka United B

-Zuun B1-0
.Leeuw B-

Itna Itterbeek

1-3

speeldag 11

zaterdag 16/11/2019

19:00

Herne B

-Ol.Anderlecht3-1
19:30Zuun B-

Vlezenbeek

0-2
.

Galmaarden B

-Linkebeek3-1

zondag 17/11/2019

12:45

Borchtlombeek B

-Lembeek B7-0
14:30

Groot-Dilbeek B

-Kester-Gooik B5-1
.Brucom-

Rhode-De Hoek B

0-1
.

Itna Itterbeek

-Beersel Drogenb.B1-0
.Boka United B-

Leeuw B

1-3

speeldag 12

zaterdag 23/11/2019

19:00Beersel Drogenb.B-Boka United B2-2
.Rhode-De Hoek B-Itna Itterbeek3-3
.

Kester-Gooik B

-Brucom7-2
20:00

Linkebeek

-Groot-Dilbeek B4-1
.Lembeek B-

Galmaarden B

1-10
21:00

Ol.Anderlecht

-Borchtlombeek B3-1

zondag 24/11/2019

14:30Vlezenbeek-Herne B1-1
.

Leeuw B

-Zuun B2-1

speeldag 13

zaterdag 30/11/2019

19:30Zuun B-

Herne B

0-4
.

Galmaarden B

-Ol.Anderlecht4-0

zondag 01/12/2019

14:30Borchtlombeek B-

Vlezenbeek

4-6
.

Groot-Dilbeek B

-Lembeek B14-1
.Brucom-Linkebeek1-1
.

Itna Itterbeek

-Kester-Gooik B4-2
.Boka United B-

Rhode-De Hoek B

1-2
.

Leeuw B

-Beersel Drogenb.B1-0

speeldag 14

zaterdag 07/12/2019

19:00

Herne B

-Borchtlombeek B3-2
.Rhode-De Hoek B-Leeuw B2-2
.Kester-Gooik B-

Boka United B

2-4
19:30Ol.Anderlecht-

Groot-Dilbeek B

0-3
.Zuun B-

Beersel Drogenb.B

1-4
20:00Lembeek B-

Brucom

0-1
.

Linkebeek

-Itna Itterbeek5-3

zondag 08/12/2019

14:30

Vlezenbeek

-Galmaarden B4-0

speeldag 15

zaterdag 14/12/2019

19:00

Beersel Drogenb.B

-Rhode-De Hoek B1-0

zondag 15/12/2019

14:30Borchtlombeek B-Zuun B4-4
.Groot-Dilbeek B-

Vlezenbeek

1-4
.

Brucom

-Ol.Anderlecht4-1
.

Itna Itterbeek

-Lembeek B11-1
.Boka United B-

Linkebeek

1-3
.

Leeuw B

-Kester-Gooik B2-1

vrijdag 20/12/2019

20:00Galmaarden B-

Herne B

0-7

speeldag 16

zaterdag 04/01/2020

19:00

Beersel Drogenb.B

-Kester-Gooik B7-0
.

Rhode-De Hoek B

-Zuun B4-0
19:30

Galmaarden B

-Borchtlombeek B5-0F1

zondag 05/01/2020

14:30

Boka United B

-Lembeek B9-0
.

Itna Itterbeek

-Ol.Anderlecht7-1
.Groot-Dilbeek B-

Herne B

0-9
.Leeuw B-

Linkebeek

1-2

zondag 12/04/2020

00:00Brucom-Vlezenbeek-

speeldag 17

zaterdag 11/01/2020

19:00

Herne B

-Brucom12-0
.Kester-Gooik B-

Rhode-De Hoek B

2-7
19:30

Zuun B

-Galmaarden B2-1
.Ol.Anderlecht-

Boka United B

2-5
20:00

Linkebeek

-Beersel Drogenb.B6-1
.Lembeek B-

Leeuw B

1-8

zondag 12/01/2020

14:30Borchtlombeek B-

Groot-Dilbeek B

2-4
.Vlezenbeek-Itna Itterbeek2-2

speeldag 18

zaterdag 18/01/2020

19:00Kester-Gooik B-Zuun B0-0
.

Beersel Drogenb.B

-Lembeek B8-0

zondag 19/01/2020

14:30Brucom-

Borchtlombeek B

1-2
.

Groot-Dilbeek B

-Galmaarden B5-1
.

Rhode-De Hoek B

-Linkebeek4-1
.

Leeuw B

-Ol.Anderlecht5-0
.

Boka United B

-Vlezenbeek3-0
.

Itna Itterbeek

-Herne B4-2

speeldag 19

zaterdag 25/01/2020

19:00Herne B-

Boka United B

2-3
19:30

Galmaarden B

-Brucom4-0
.Zuun B-

Groot-Dilbeek B

1-3
.Ol.Anderlecht-

Beersel Drogenb.B

1-5
20:00

Linkebeek

-Kester-Gooik B7-2
.Lembeek B-

Rhode-De Hoek B

0-6

zondag 26/01/2020

14:30

Vlezenbeek

-Leeuw B4-0

zondag 12/04/2020

00:00Borchtlombeek B-Itna Itterbeek-

speeldag 20

zaterdag 01/02/2020

19:00

Kester-Gooik B

-Lembeek B11-1
.Beersel Drogenb.B-

Vlezenbeek

2-3
20:00

Linkebeek

-Zuun B10-2

zondag 02/02/2020

15:00

Boka United B

-Borchtlombeek B4-1
.

Itna Itterbeek

-Galmaarden B5-4
.Brucom-

Groot-Dilbeek B

3-5
.

Rhode-De Hoek B

-Ol.Anderlecht3-2
.Leeuw B-Herne B2-2

speeldag 21

zaterdag 08/02/2020

19:00

Herne B

-Beersel Drogenb.B2-1
19:30Galmaarden B-

Boka United B

1-3
.

Zuun B

-Brucom3-1
.Ol.Anderlecht-

Kester-Gooik B

3-6
20:00Lembeek B-

Linkebeek

1-5

zondag 23/02/2020

15:00Vlezenbeek-Rhode-De Hoek B-
.Groot-Dilbeek B-Itna Itterbeek-
.Borchtlombeek B-Leeuw B-

speeldag 22

zaterdag 15/02/2020

19:00Kester-Gooik B-

Vlezenbeek

1-4
.

Beersel Drogenb.B

-Borchtlombeek B2-0
20:00Lembeek B-

Zuun B

1-3
.

Linkebeek

-Ol.Anderlecht11-0

zondag 16/02/2020

13:00

Rhode-De Hoek B

-Herne B3-2
15:00

Leeuw B

-Galmaarden B3-0
.

Itna Itterbeek

-Brucom3-2

zondag 12/04/2020

00:00Boka United B-Groot-Dilbeek B-

speeldag 23

zaterdag 29/02/2020

19:00Herne B-Kester-Gooik B-
19:30Ol.Anderlecht-Lembeek B-
.Galmaarden B-Beersel Drogenb.B-
.Zuun B-Itna Itterbeek-

zondag 01/03/2020

15:00Borchtlombeek B-Rhode-De Hoek B-
.Vlezenbeek-Linkebeek-
.Brucom-Boka United B-
.Groot-Dilbeek B-Leeuw B-

speeldag 24

zaterdag 07/03/2020

19:00Rhode-De Hoek B-Galmaarden B-
.Beersel Drogenb.B-Groot-Dilbeek B-
19:30Ol.Anderlecht-Zuun B-
20:00Linkebeek-Herne B-
.Lembeek B-Vlezenbeek-

zondag 08/03/2020

15:00Kester-Gooik B-Borchtlombeek B-
.Leeuw B-Brucom-
.Boka United B-Itna Itterbeek-

speeldag 25

zaterdag 14/03/2020

19:00Herne B-Lembeek B-
19:30Zuun B-Boka United B-
.Galmaarden B-Kester-Gooik B-

zondag 15/03/2020

15:00Groot-Dilbeek B-Rhode-De Hoek B-
.Borchtlombeek B-Linkebeek-
.Vlezenbeek-Ol.Anderlecht-
.Itna Itterbeek-Leeuw B-
.Brucom-Beersel Drogenb.B-

speeldag 26

zaterdag 21/03/2020

19:00Beersel Drogenb.B-Itna Itterbeek-
.Kester-Gooik B-Groot-Dilbeek B-
19:30Ol.Anderlecht-Herne B-
20:00Linkebeek-Galmaarden B-
.Lembeek B-Borchtlombeek B-

zondag 22/03/2020

13:00Rhode-De Hoek B-Brucom-
15:00Leeuw B-Boka United B-
.Vlezenbeek-Zuun B-

speeldag 27

zondag 29/03/2020

00:00Itna Itterbeek-Rhode-De Hoek B-
.Brucom-Kester-Gooik B-
.Groot-Dilbeek B-Linkebeek-
.Galmaarden B-Lembeek B-
.Borchtlombeek B-Ol.Anderlecht-
.Herne B-Vlezenbeek-
.Zuun B-Leeuw B-
.Boka United B-Beersel Drogenb.B-

speeldag 28

zondag 05/04/2020

00:00Vlezenbeek-Borchtlombeek B-
.Ol.Anderlecht-Galmaarden B-
.Lembeek B-Groot-Dilbeek B-
.Linkebeek-Brucom-
.Kester-Gooik B-Itna Itterbeek-
.Rhode-De Hoek B-Boka United B-
.Beersel Drogenb.B-Leeuw B-
.Herne B-Zuun B-

speeldag 29

zondag 26/04/2020

00:00Leeuw B-Rhode-De Hoek B-
.Boka United B-Kester-Gooik B-
.Itna Itterbeek-Linkebeek-
.Brucom-Lembeek B-
.Groot-Dilbeek B-Ol.Anderlecht-
.Galmaarden B-Vlezenbeek-
.Borchtlombeek B-Herne B-
.Beersel Drogenb.B-Zuun B-

speeldag 30

zondag 03/05/2020

00:00Zuun B-Borchtlombeek B-
.Herne B-Galmaarden B-
.Vlezenbeek-Groot-Dilbeek B-
.Ol.Anderlecht-Brucom-
.Lembeek B-Itna Itterbeek-
.Linkebeek-Boka United B-
.Kester-Gooik B-Leeuw B-
.Rhode-De Hoek B-Beersel Drogenb.B-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

Strafpunten bij de start van de competitie

Ol.Anderlecht -9

22/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Vlezenbeek**4715+43679+2036
2.Itna Itterbeek**4714+39723+523
3.Linkebeek4514+47865-124
4.Rhode-De Hoek B*4414+35697+1528
5.Herne B4113+42776+1941
6.Beersel Drogenb.B3812+35665+925
7.Galmaarden B3712+18695+535
8.Boka United B*3611+27665+1231
9.Groot-Dilbeek B**3511+20686+726
10.Leeuw B*309+3453-418
11.Kester-Gooik B278-4715-736
12.Borchtlombeek B**206-16453-1814
13.xBrucom*185-31362-3115
14.xZuun B164-36342-2518
15.xLembeek B31-147171-938
16.xOl.Anderlecht-22-75291-4415

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden