www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 14/05/2020

vbal4

Brabant vv : 4de Provinciale F

zondag 03/05/2020

00:00Zuun B-Borchtlombeek B - PP
.Herne B-Galmaarden B - PP
.Vlezenbeek-Groot-Dilbeek B - PP
.Ol.Anderlecht-Brucom - PP
.Lembeek B-Itna Itterbeek - PP
.Linkebeek-Boka United B - PP
.Kester-Gooik B-Leeuw B - PP
.Rhode-De Hoek B-Beersel Drogenb.B - PP

24/24

Vlezenbeek*56,35
2.Itna Itterbeek*52,17
3.Linkebeek49
4.Rhode-De Hoek B48
5.Groot-Dilbeek B*45,91
6.Herne B44
7.Boka United B*40,7
8.Galmaarden B40
9.Beersel Drogenb.B38
10.Leeuw B36
11.Kester-Gooik B30
12.Zuun B22
13.Borchtlombeek B*21,91
14.Brucom*18,78
15.Ol.Anderlecht7
16.Lembeek B6

Brabant vv : 4de Provinciale F --> Borchtlombeek B

Borchtlombeek B

1.Zo-01/09/1915:00

Borchtlombeek B

-Galmaarden B1 -0

3

37
2.Zo-08/09/1915:00Groot-Dilbeek B-

Borchtlombeek B

2 -4

3

63
3.Zo-15/09/1915:00

Borchtlombeek B

-Brucom1 -3068
4.Zo-22/09/1915:00Itna Itterbeek-

Borchtlombeek B

1 -00610
5.Zo-29/09/1915:00

Borchtlombeek B

-Boka United B4 -41711
6.Zo-06/10/1915:00Leeuw B-

Borchtlombeek B

1 -2

3

108
7.Zo-13/10/1915:00

Borchtlombeek B

-Beersel Drogenb.B3 -2

3

137
8.Za-19/10/1919:00Rhode-De Hoek B-

Borchtlombeek B

3 -20138
9.Zo-27/10/1915:00

Borchtlombeek B

-Kester-Gooik B5 -601310
10.Za-09/11/1920:00Linkebeek-

Borchtlombeek B

7 -001311
11.Zo-17/11/1912:45

Borchtlombeek B

-Lembeek B7 -0

3

1610
12.Za-23/11/1921:00Ol.Anderlecht-

Borchtlombeek B

3 -101610
13.Zo-01/12/1914:30

Borchtlombeek B

-Vlezenbeek4 -601610
14.Za-07/12/1919:00Herne B-

Borchtlombeek B

3 -201612
15.Zo-15/12/1914:30

Borchtlombeek B

-Zuun B4 -411713
16.Za-04/01/2019:30Galmaarden B-

Borchtlombeek B

5 -0F101713
17.Zo-12/01/2014:30

Borchtlombeek B

-Groot-Dilbeek B2 -401713
18.Zo-19/01/2014:30Brucom-

Borchtlombeek B

1 -2

3

2012
20.Zo-02/02/2015:00Boka United B-

Borchtlombeek B

4 -102012
22.Za-15/02/2019:00Beersel Drogenb.B-

Borchtlombeek B

2 -002012
21.Zo-23/02/2015:00

Borchtlombeek B

-Leeuw B0 -402012
23.Zo-01/03/2015:00

Borchtlombeek B

-Rhode-De Hoek B2 -212112
24.Zo-08/03/2015:00Kester-Gooik B-

Borchtlombeek B

6 -102113
25.Zo-15/03/2000:00

Borchtlombeek B

-Linkebeek -PP.13
26.Za-21/03/2000:00Lembeek B-

Borchtlombeek B

-PP.13
27.Zo-29/03/2000:00

Borchtlombeek B

-Ol.Anderlecht -PP.13
28.Zo-05/04/2000:00Vlezenbeek-

Borchtlombeek B

-PP.13
19.Zo-12/04/2000:00

Borchtlombeek B

-Itna Itterbeek -PP.13
29.Zo-26/04/2000:00

Borchtlombeek B

-Herne B -PP.13
30.Zo-03/05/2000:00Zuun B-

Borchtlombeek B

-PP.13

punten uit de laatste 4 wedstrijden

opgelet: in de onderstaande rangschikkingen werden de strafpunten van Ol.Anderlecht niet verrekend

thuiswedstrijden (13/15)

1Itna Itterbeek*34+34
2Linkebeek*31+49
3Rhode-De Hoek B*26+22
4Galmaarden B*25+14
5Herne B**24+26
6Vlezenbeek**24+30
7Beersel Drogenb.B*23+25
8Groot-Dilbeek B*22+16
9Leeuw B22+14
10Boka United B*18+14
11Kester-Gooik B*14+8
12Borchtlombeek B**12-2
13Brucom**11-1
14Zuun B*11-10
15Ol.Anderlecht*3-39
16Lembeek B*0-60

alle wedstrijden (24/24)

1Vlezenbeek*56,35+58,43
2Itna Itterbeek*52,17+39,65
3Linkebeek49+48
4Rhode-De Hoek B48+30
5Groot-Dilbeek B*45,91+25,04
6Herne B44+44
7Boka United B*40,7+28,17
8Galmaarden B40+17
9Beersel Drogenb.B38+33
10Leeuw B36+12
11Kester-Gooik B30-2
12Zuun B22-32
13Borchtlombeek B*21,91-26,09
14Brucom*18,78-40,70
15Ol.Anderlecht7-83
16Lembeek B6-148

uitwedstrijden (13/15)

1Vlezenbeek*30+26
2Rhode-De Hoek B*22+8
3Groot-Dilbeek B**22+8
4Boka United B**21+13
5Herne B20+18
6Linkebeek*18-1
7Kester-Gooik B*16-10
8Itna Itterbeek**16+4
9Beersel Drogenb.B*15+8
10Galmaarden B*15+3
11Leeuw B**14-2
12Zuun B*11-22
13Borchtlombeek B*9-23
14Brucom*7-38
15Lembeek B*6-88
16Ol.Anderlecht*4-44