www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 23/04/2024
Brabant-vv : 4de Provinciale F
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Budingen | - | Halle VV | 6
| - | 1
|
. | Neerwinden | - | Meldert | 2
| - | 3
|
. | Vissenaken B | - | Houtem-Oplinter B | 3
| - | 1 |
. | Drieslinter B | - | Boutersem Utd B | 1 | - | 1 |
. | Bunsbeek | - | Waanrode | 6
| - | 3
|
. | Heide Linter | - | Zoutleeuw B | 2 | - | 0 |
. | Rummen | - | Goetsenhoven | 2 | - | 0 |
. | Butsel B | - | Atlas Linter | 2
| - | 4
|
zaterdag 27/04/2024 |
19:30 | Zoutleeuw B | 7 | - |
0 | Neerwinden | | - | |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Goetsenhoven | 12 | - |
10 | Budingen | | - | |
. | Atlas Linter | 12 |
- | 6 | Vissenaken B | | - | |
. | Waanrode | 2 | - | 7 | Rummen | | - | |
. | Meldert | 6 | - | 4 | Heide Linter | | - | |
. | Boutersem Utd B | 9 | - | 6 | Bunsbeek | | - | |
. | Houtem-Oplinter B | 6 |
- | 4 | Butsel B | | - | |
. | Halle VV | 6 | - | 4 | Drieslinter B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-vv : 4de Provinciale F --> Butsel B
periode 1
10/10 |
| Atlas Linter | 30 |
2. | Budingen | 22 |
3. | Bunsbeek | 21 |
4. | Boutersem Utd B | 20 |
5. | Drieslinter B | 20 |
6. | Vissenaken B | 18 |
7. | Neerwinden | 17 |
8. | Goetsenhoven | 14 |
9. | Halle VV | 13 |
10. | Meldert | 11 |
11. | Rummen | 11 |
12. | Waanrode | 9 |
13. | Butsel B | 8 |
14. | Heide Linter | 8 |
15. | Zoutleeuw B | 4 |
16. | Houtem-Oplinter B | 3 |
periode 2
10/10 |
| Budingen | 28 |
2. | Atlas Linter | 28 |
3. | Heide Linter | 27 |
4. | Meldert | 25 |
5. | Drieslinter B | 25 |
6. | Bunsbeek | 21 |
7. | Waanrode | 13 |
8. | Boutersem Utd B | 12 |
9. | Goetsenhoven | 11 |
10. | Vissenaken B | 8 |
11. | Halle VV | 7 |
12. | Neerwinden | 6 |
13. | Rummen | 6 |
14. | Butsel B | 6 |
15. | Zoutleeuw B | 4 |
16. | Houtem-Oplinter B | 3 |
periode 3
9/10 |
1. | Atlas Linter | 25 | |
2. | Budingen | 22 | |
3. | Rummen | 22 | |
4. | Goetsenhoven | 18 | x |
5. | Meldert | 18 | x |
6. | Boutersem Utd B | 16 | x |
7. | Bunsbeek | 15 | x |
8. | Vissenaken B | 15 | x |
9. | Heide Linter | 11 | x |
10. | Houtem-Oplinter B | 9 | x |
11. | Drieslinter B | 9 | x |
12. | Zoutleeuw B | 8 | x |
13. | Halle VV | 6 | x |
14. | Butsel B | 5 | x |
15. | Waanrode | 5 | x |
16. | Neerwinden | 4 | x |
Houtem-Oplinter B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Goetsenhoven | - | Houtem-Oplinter B | 3 - | 0 | | 0 | 0 | | 16 | - |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Houtem-Oplinter B | - | Boutersem Utd B | 0 - | 3 | | 0 | 0 | | 16 | - |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Halle VV | - | Houtem-Oplinter B | 5 - | 1 | | 0 | 0 | | 16 | - |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Houtem-Oplinter B | - | Vissenaken B | 0 - | 9 | | 0 | 0 | | 16 | - |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Butsel B | - | Houtem-Oplinter B | 0 - | 1 | | 3 | 3 | | 13 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Houtem-Oplinter B | - | Budingen | 1 - | 6 | | 0 | 3 | | 15 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Rummen | - | Houtem-Oplinter B | 1 - | 0 | | 0 | 3 | | 15 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Houtem-Oplinter B | - | Zoutleeuw B | 0 - | 2 | | 0 | 3 | | 16 | - |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Neerwinden | - | Houtem-Oplinter B | 3 - | 2 | | 0 | 3 | | 16 | - |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Atlas Linter | - | Houtem-Oplinter B | 5 - | 0 | | 0 | 3 | | 16 | - |
11. | Zo-12/11/23 | 14:00 | Houtem-Oplinter B | - | Meldert | 0 - | 5 | | 0 | 3 | | 16 | - |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Heide Linter | - | Houtem-Oplinter B | 5 - | 1 | | 0 | 3 | | 16 | - |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Houtem-Oplinter B | - | Waanrode | 0 - | 1 | | 0 | 3 | | 16 | - |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Drieslinter B | - | Houtem-Oplinter B | 3 - | 0 | | 0 | 3 | | 16 | - |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Houtem-Oplinter B | - | Bunsbeek | 0 - | 6 | | 0 | 3 | | 16 | - |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Budingen | - | Houtem-Oplinter B | 5 - | 1 | | 0 | 3 | | 16 | - |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Houtem-Oplinter B | - | Atlas Linter | 0 - | 9 | | 0 | 3 | | 16 | - |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Houtem-Oplinter B | - | Neerwinden | 4 - | 2 | | 3 | 6 | | 15 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Waanrode | - | Houtem-Oplinter B | 10 - | 2 | | 0 | 6 | | 16 | - |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Meldert | - | Houtem-Oplinter B | 4 - | 1 | | 0 | 6 | | 16 | - |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Houtem-Oplinter B | - | Halle VV | 2 - | 0 | | 3 | 9 | | 15 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Boutersem Utd B | - | Houtem-Oplinter B | 6 - | 1 | | 0 | 9 | | 15 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Houtem-Oplinter B | - | Drieslinter B | 1 - | 0 | | 3 | 12 | | 15 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Houtem-Oplinter B | - | Goetsenhoven | 1 - | 4 | | 0 | 12 | | 15 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Zoutleeuw B | - | Houtem-Oplinter B | 2 - | 0 | | 0 | 12 | | 16 | - |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Houtem-Oplinter B | - | Rummen | 2 - | 4 | | 0 | 12 | | 16 | - |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Bunsbeek | - | Houtem-Oplinter B | 8 - | 1 | | 0 | 12 | | 16 | - |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Houtem-Oplinter B | - | Heide Linter | 3 - | 1 | | 3 | 15 | | 16 | - |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Vissenaken B | - | Houtem-Oplinter B | 3 - | 1 | | 0 | 15 | | 16 | - |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Houtem-Oplinter B | - | Butsel B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Butsel B
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Zoutleeuw B | - | Butsel B | 2 - | 3 | | | 3 | 3 | | 4 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Butsel B | - | Halle VV | 2 - | 0 | | | 3 | 6 | | 3 | |
3. | Za-16/09/23 | 17:00 | Vissenaken B | - | Butsel B | 3 - | 2 | | | 0 | 6 | | 7 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Butsel B | - | Neerwinden | 1 - | 1 | | | 1 | 7 | | 8 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Butsel B | - | Houtem-Oplinter B | 0 - | 1 | | | 0 | 7 | | 9 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Meldert | - | Butsel B | 2 - | 1 | | | 0 | 7 | | 10 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Butsel B | - | Heide Linter | 1 - | 1 | | | 1 | 8 | | 10 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Waanrode | - | Butsel B | 2 - | 1 | | | 0 | 8 | | 11 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Butsel B | - | Goetsenhoven | 1 - | 3 | | | 0 | 8 | | 13 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Bunsbeek | - | Butsel B | 5 - | 1 | | | 0 | 8 | | 13 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Butsel B | - | Boutersem Utd B | 1 - | 1 | | | 1 | 9 | | 14 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Atlas Linter | - | Butsel B | 1 - | 1 | | | 1 | 10 | | 14 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Rummen | - | Butsel B | 3 - | 3 | | | 1 | 11 | | 14 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Butsel B | - | Budingen | 0 - | 6 | | | 0 | 11 | | 14 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Heide Linter | - | Butsel B | 3 - | 0 | | | 0 | 11 | | 14 | |
13. | Zo-07/01/24 | 14:30 | Butsel B | - | Drieslinter B | 0 - | 4 | | | 0 | 11 | | 14 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Butsel B | - | Meldert | 1 - | 4 | | | 0 | 11 | | 14 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Butsel B | - | Waanrode | 5 - | 2 | | | 3 | 14 | | 14 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Neerwinden | - | Butsel B | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 14 | | 14 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Boutersem Utd B | - | Butsel B | 4 - | 1 | | | 0 | 14 | | 14 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Butsel B | - | Rummen | 2 - | 3 | | | 0 | 14 | | 14 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Budingen | - | Butsel B | 2 - | 0 | | | 0 | 14 | | 14 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Butsel B | - | Bunsbeek | 1 - | 3 | | | 0 | 14 | | 14 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Halle VV | - | Butsel B | 1 - | 2 | | | 3 | 17 | | 14 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Goetsenhoven | - | Butsel B | 3 - | 2 | | | 0 | 17 | | 14 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Butsel B | - | Zoutleeuw B | 4 - | 4 | | | 1 | 18 | | 14 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Drieslinter B | - | Butsel B | 1 - | 1 | | | 1 | 19 | | 14 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Butsel B | - | Vissenaken B | 2 - | 5 | | | 0 | 19 | | 14 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Butsel B | - | Atlas Linter | 2 - | 4 | | | 0 | 19 | | 14 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Houtem-Oplinter B | - | Butsel B | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Budingen | 42 | +43 |
2 | Atlas Linter* | 40 | +28 |
3 | Bunsbeek | 30 | +31 |
4 | Boutersem Utd B* | 30 | +24 |
5 | Drieslinter B | 30 | +9 |
6 | Heide Linter | 29 | 0 |
7 | Rummen | 27 | +7 |
8 | Goetsenhoven* | 25 | +14 |
9 | Meldert* | 25 | +11 |
10 | Neerwinden | 20 | +2 |
11 | Vissenaken B | 20 | -2 |
12 | Halle VV* | 17 | +1 |
13 | Waanrode* | 17 | -9 |
14 | Houtem-Oplinter B* | 12 | -38 |
15 | Butsel B | 10 | -19 |
16 | Zoutleeuw B* | 9 | -18 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Atlas Linter | 83 | +62 |
2 | Budingen | 72 | +72 |
3 | Bunsbeek | 57 | +49 |
4 | Meldert | 54 | +27 |
5 | Drieslinter B | 54 | +11 |
6 | Boutersem Utd B | 48 | +25 |
7 | Heide Linter | 46 | -17 |
8 | Goetsenhoven | 43 | +15 |
9 | Vissenaken B | 41 | +9 |
10 | Rummen | 39 | -15 |
11 | Neerwinden | 27 | -12 |
12 | Waanrode | 27 | -36 |
13 | Halle VV | 26 | -20 |
14 | Butsel B | 19 | -38 |
15 | Zoutleeuw B | 16 | -43 |
16 | Houtem-Oplinter B | 15 | -89 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Atlas Linter | 43 | +34 |
2 | Budingen* | 30 | +29 |
3 | Meldert | 29 | +16 |
4 | Bunsbeek* | 27 | +18 |
5 | Drieslinter B* | 24 | +2 |
6 | Vissenaken B* | 21 | +11 |
7 | Goetsenhoven | 18 | +1 |
8 | Boutersem Utd B | 18 | +1 |
9 | Heide Linter* | 17 | -17 |
10 | Rummen * | 12 | -22 |
11 | Waanrode | 10 | -27 |
12 | Halle VV | 9 | -21 |
13 | Butsel B* | 9 | -19 |
14 | Neerwinden* | 7 | -14 |
15 | Zoutleeuw B | 7 | -25 |
16 | Houtem-Oplinter B | 3 | -51 |