www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 20/04/2024
Brabant-vv : 4de Provinciale C
zaterdag 13/04/2024 |
19:00 | Hoeilaart B | - | Tervuren-Duisb.B | 1 | - | 2 |
. | Korbeek | - | Vossem B | 5
| - | 3
|
20:00 | Veltem B | - | Holsbeek B | 2
| - | 2 |
. | Haasrode B | - | Wezembeek-Oppem | 2
| - | 2 |
. | Moorsel B | - | Erps-Kwerps | 2
| - | 2 |
20:30 | Nossegem B | - | Huldenberg B | 3
| - | 3
|
zaterdag 20/04/2024 |
20:00 | Holsbeek B | 7 | - | 1 | Hoeilaart B | | - | |
zondag 21/04/2024 |
13:00 | Kessel-Lo 2000 B | 5 | - | 6 | Nossegem B | | - | |
15:00 | Wezembeek-Oppem | 6 |
- | 4 | Tervuren-Duisb.B | | - | |
. | Erps-Kwerps | 12 | - | 9 | Haasrode B | | - | |
. | Vossem B | 3 | - | 0 | Sterrebeek B | | - | |
. | Korbeek | 5 | - | 0 | Moorsel B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-vv : 4de Provinciale C --> Haasrode B
periode 1
-/- |
| Huldenberg B | 9/9 | 24 |
2. | Kessel-Lo 2000 B | 9/9 | 23 |
3. | Nossegem B | 9/9 | 19 |
4. | Erps-Kwerps | 9/9 | 19 |
5. | Veltem B | 10/10 | 19 |
6. | Tervuren-Duisb.B | 9/9 | 17 |
7. | Haasrode B | 10/10 | 16 |
8. | Korbeek | 9/9 | 16 |
9. | Wezembeek-Oppem | 9/9 | 16 |
10. | Vossem B | 9/9 | 13 |
11. | Hoeilaart B | 10/10 | 10 |
12. | Holsbeek B | 9/9 | 9 |
13. | Sterrebeek B | 10/10 | 8 |
14. | Moorsel B | 10/10 | 4 |
periode 2
-/- |
| Haasrode B | 8/8 | 28 |
2. | Erps-Kwerps | 9/9 | 22 |
3. | Korbeek | 8/8 | 21 |
4. | Nossegem B | 9/9 | 20 |
5. | Hoeilaart B | 8/8 | 20 |
6. | Holsbeek B | 8/8 | 15 |
7. | Moorsel B | 9/9 | 14 |
8. | Wezembeek-Oppem | 9/9 | 12 |
9. | Tervuren-Duisb.B | 9/9 | 9 |
10. | Huldenberg B | 9/9 | 8 |
11. | Vossem B | 9/9 | 8 |
12. | Kessel-Lo 2000 B | 10/10 | 8 |
13. | Veltem B | 8/8 | 5 |
14. | Sterrebeek B | 7/7 | 1 |
periode 3
-/- |
1. | Erps-Kwerps | 7/9 | 21 | |
2. | Haasrode B | 6/8 | 16 | |
3. | Tervuren-Duisb.B | 6/8 | 15 | |
4. | Nossegem B | 7/9 | 14 | |
5. | Veltem B | 7/8 | 14 | x |
6. | Wezembeek-Oppem | 7/9 | 12 | x |
7. | Korbeek | 8/10 | 12 | x |
8. | Kessel-Lo 2000 B | 6/8 | 10 | x |
9. | Huldenberg B | 7/8 | 9 | x |
10. | Holsbeek B | 8/10 | 9 | x |
11. | Hoeilaart B | 7/9 | 8 | x |
12. | Moorsel B | 6/8 | 5 | x |
13. | Vossem B | 7/9 | 4 | x |
14. | Sterrebeek B | 7/9 | 4 | x |
Erps-Kwerps
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Erps-Kwerps | - | Moorsel B | 6 - | 1 | | 3 | 3 | | 5 | |
4. | Za-23/09/23 | 20:00 | Haasrode B | - | Erps-Kwerps | 3 - | 0 | | 0 | 3 | | 11 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Erps-Kwerps | - | Tervuren-Duisb.B | 2 - | 0 | | 3 | 6 | | 8 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:00 | Hoeilaart B | - | Erps-Kwerps | 3 - | 2 | | 0 | 6 | | 9 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Nossegem B | - | Erps-Kwerps | 1 - | 1 | | 1 | 7 | | 8 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Erps-Kwerps | - | Vossem B | 1 - | 0 | | 3 | 10 | | 6 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Wezembeek-Oppem | - | Erps-Kwerps | 1 - | 1 | | 1 | 11 | | 7 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Erps-Kwerps | - | Korbeek | 4 - | 1 | | 3 | 14 | | 6 | |
11. | Za-11/11/23 | 18:00 | Kessel-Lo 2000 B | - | Erps-Kwerps | 1 - | 1 | | 1 | 15 | | 7 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Erps-Kwerps | - | Holsbeek B | 4 - | 1 | | 3 | 18 | | 7 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Huldenberg B | - | Erps-Kwerps | 0 - | 1 | | 3 | 21 | | 4 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Erps-Kwerps | - | Veltem B | 3 - | 1 | | 3 | 24 | | 3 | |
15. | Wo-13/12/23 | 20:30 | Sterrebeek B | - | Erps-Kwerps | 2 - | 4 | | 3 | 27 | | 2 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Erps-Kwerps | - | Nossegem B | 2 - | 2 | | 1 | 28 | | 3 | |
17. | Wo-24/01/24 | 20:30 | Vossem B | - | Erps-Kwerps | 2 - | 1 | | 0 | 28 | | 3 | |
20. | Zo-04/02/24 | 14:30 | Erps-Kwerps | - | Kessel-Lo 2000 B | 1 - | 0 | | 3 | 31 | | 3 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Erps-Kwerps | - | Hoeilaart B | 5 - | 0 | | 3 | 34 | | 2 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:00 | Veltem B | - | Erps-Kwerps | 3 - | 4 | | 3 | 37 | | 2 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:00 | Korbeek | - | Erps-Kwerps | 3 - | 4 | | 3 | 40 | | 3 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Erps-Kwerps | - | Wezembeek-Oppem | 1 - | 0 | | 3 | 43 | | 2 | |
25. | Za-16/03/24 | 17:15 | Holsbeek B | - | Erps-Kwerps | 1 - | 5 | | 3 | 46 | | 1 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Erps-Kwerps | - | Huldenberg B | 2 - | 0 | | 3 | 49 | | 1 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Erps-Kwerps | - | Sterrebeek B | 5 - | 0 | | 3 | 52 | | 1 | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | Moorsel B | - | Erps-Kwerps | 2 - | 2 | | 1 | 53 | | 1 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Erps-Kwerps | - | Haasrode B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Tervuren-Duisb.B | - | Erps-Kwerps | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Haasrode B
1. | Za-02/09/23 | 20:00 | Moorsel B | - | Haasrode B | 0 - | 4 | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Za-09/09/23 | 20:00 | Haasrode B | - | Hoeilaart B | 5 - | 0 | | 3 | 6 | | 1 | |
3. | Zo-17/09/23 | 16:45 | Tervuren-Duisb.B | - | Haasrode B | 4 - | 2 | | 0 | 6 | | 3 | |
4. | Za-23/09/23 | 20:00 | Haasrode B | - | Erps-Kwerps | 3 - | 0 | | 3 | 9 | | 2 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | Huldenberg B | - | Haasrode B | 2 - | 3 | | 3 | 12 | | 1 | |
6. | Za-07/10/23 | 20:00 | Haasrode B | - | Nossegem B | 5 - | 0 | | 3 | 15 | | 1 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Wezembeek-Oppem | - | Haasrode B | 1 - | 0 | | 0 | 15 | | 2 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Haasrode B | - | Korbeek | 1 - | 1 | | 1 | 16 | | 2 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Veltem B | - | Haasrode B | 5 - | 4 | | 0 | 16 | | 3 | |
10. | Za-04/11/23 | 20:00 | Haasrode B | - | Kessel-Lo 2000 B | 0 - | 2 | | 0 | 16 | | 4 | |
11. | Za-11/11/23 | 17:15 | Holsbeek B | - | Haasrode B | 2 - | 3 | | 3 | 19 | | 2 | |
12. | Za-18/11/23 | 20:00 | Haasrode B | - | Vossem B | 10 - | 1 | | 3 | 22 | | 1 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Sterrebeek B | - | Haasrode B | 0 - | 2 | | 3 | 25 | | 1 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:00 | Haasrode B | - | Huldenberg B | 1 - | 0 | | 3 | 28 | | 1 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:30 | Nossegem B | - | Haasrode B | 4 - | 4 | | 1 | 29 | | 1 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:00 | Korbeek | - | Haasrode B | 2 - | 3 | | 3 | 32 | | 1 | |
20. | Za-03/02/24 | 20:00 | Haasrode B | - | Sterrebeek B | 5 - | 2 | | 3 | 35 | | 1 | |
18. | Za-10/02/24 | 20:00 | Haasrode B | - | Veltem B | 3 - | 1 | | 3 | 38 | | 1 | |
22. | Za-24/02/24 | 20:00 | Haasrode B | - | Moorsel B | 4 - | 3 | | 3 | 41 | | 1 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:00 | Hoeilaart B | - | Haasrode B | 2 - | 1 | | 0 | 41 | | 1 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Vossem B | - | Haasrode B | 0 - | 1 | | 3 | 44 | | 2 | |
26. | Za-23/03/24 | 20:00 | Haasrode B | - | Tervuren-Duisb.B | 2 - | 1 | | 3 | 47 | | 2 | |
27. | Za-06/04/24 | 18:00 | Kessel-Lo 2000 B | - | Haasrode B | 0 - | 2 | | 3 | 50 | | 2 | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | Haasrode B | - | Wezembeek-Oppem | 2 - | 2 | | 1 | 51 | | 2 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Erps-Kwerps | - | Haasrode B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Haasrode B | - | Holsbeek B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/13)
1 | Erps-Kwerps* | 34 | +30 |
2 | Haasrode B* | 29 | +28 |
3 | Nossegem B* | 26 | +22 |
4 | Tervuren-Duisb.B* | 24 | +11 |
5 | Veltem B* | 23 | +16 |
6 | Hoeilaart B* | 23 | -2 |
7 | Korbeek* | 22 | +11 |
8 | Huldenberg B | 21 | +9 |
9 | Kessel-Lo 2000 B* | 19 | +11 |
10 | Wezembeek-Oppem* | 17 | -2 |
11 | Holsbeek B* | 16 | +4 |
12 | Moorsel B* | 12 | -12 |
13 | Vossem B* | 9 | -15 |
14 | Sterrebeek B* | 7 | -20 |
alle wedstrijden (25/26)
1 | Erps-Kwerps* | 53 | +34 |
2 | Haasrode B* | 51 | +35 |
3 | Nossegem B* | 45 | +26 |
4 | Korbeek* | 40 | +13 |
5 | Huldenberg B | 36 | +8 |
6 | Tervuren-Duisb.B* | 35 | +4 |
7 | Veltem B | 34 | 0 |
8 | Kessel-Lo 2000 B* | 34 | +13 |
9 | Wezembeek-Oppem* | 33 | -3 |
10 | Hoeilaart B* | 30 | -30 |
11 | Holsbeek B* | 26 | -7 |
12 | Moorsel B* | 21 | -35 |
13 | Vossem B* | 20 | -28 |
14 | Sterrebeek B* | 13 | -40 |
uitwedstrijden (13/13)
1 | Haasrode B* | 22 | +7 |
2 | Nossegem B* | 19 | +4 |
3 | Erps-Kwerps* | 19 | +4 |
4 | Korbeek* | 18 | +2 |
5 | Wezembeek-Oppem* | 16 | -1 |
6 | Kessel-Lo 2000 B* | 15 | +2 |
7 | Huldenberg B* | 15 | -1 |
8 | Tervuren-Duisb.B* | 11 | -7 |
9 | Vossem B* | 11 | -13 |
10 | Veltem B | 11 | -16 |
11 | Holsbeek B* | 10 | -11 |
12 | Moorsel B* | 9 | -23 |
13 | Hoeilaart B* | 7 | -28 |
14 | Sterrebeek B* | 6 | -20 |