www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/09/2019

vbal4

Brabant : 4de Provinciale B

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

18:30Keiberg B-

Lubbeek B

0-4
19:30Bekkevoort B-Sp.Molenbeek1-1
.Sparta Schaffen-

Zichem

1-2

zondag 01/09/2019

15:00

Deurne

-Rap.Wezemaal B11-1
.

RWL Sport B

-Holsbeek B4-0

zondag 05/01/2020

00:00Kessel-Lo 2000 B-Tielt-Winge B-
.Averbode-Okselaar B-Begijnendijk-

vrij: Aarschot B

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

18:00Tielt-Winge B-

Averbode-Okselaar B

1-5
19:30Lubbeek B-

Aarschot B

0-1
20:00Begijnendijk-

Bekkevoort B

0-2

zondag 08/09/2019

15:00Rap.Wezemaal B-Kessel-Lo 2000 B0-0
.

Sp.Molenbeek

-Sparta Schaffen2-1
.

Zichem

-Keiberg B1-0
.Holsbeek B-

Deurne

0-2

vrij: RWL Sport B

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

18:00

Kessel-Lo 2000 B

-Holsbeek B3-1
19:30Bekkevoort B-

Tielt-Winge B

0-2
.RWL Sport B-Deurne2-2
.Keiberg B-

Sp.Molenbeek

1-4
.

Sparta Schaffen

-Begijnendijk3-2

zondag 15/09/2019

14:00Averbode-Okselaar B-

Rap.Wezemaal B

1-3
15:00Aarschot B-

Zichem

1-4

vrij: Lubbeek B

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

18:00Tielt-Winge B-Sparta Schaffen1-1
19:30Lubbeek B-

RWL Sport B

0-4

zondag 22/09/2019

14:30

Begijnendijk

-Keiberg B2-0
15:00

Rap.Wezemaal B

-Bekkevoort B3-1
.Deurne-

Kessel-Lo 2000 B

1-2
.

Holsbeek B

-Averbode-Okselaar B6-0
.

Sp.Molenbeek

-Aarschot B4-2

vrij: Zichem

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

19:30Keiberg B-Tielt-Winge B-
.Sparta Schaffen-Rap.Wezemaal B-
.Bekkevoort B-Holsbeek B-
.Lubbeek B-Zichem-
.RWL Sport B-Kessel-Lo 2000 B-

zondag 29/09/2019

14:00Averbode-Okselaar B-Deurne-
15:00Aarschot B-Begijnendijk-

vrij: Sp.Molenbeek

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

18:00Kessel-Lo 2000 B-Averbode-Okselaar B-
.Tielt-Winge B-Aarschot B-

zondag 06/10/2019

15:00Holsbeek B-Sparta Schaffen-
.Deurne-Bekkevoort B-
.Zichem-RWL Sport B-
.Sp.Molenbeek-Lubbeek B-
.Rap.Wezemaal B-Keiberg B-

vrij: Begijnendijk

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

19:30Bekkevoort B-Kessel-Lo 2000 B-
.Sparta Schaffen-Deurne-
.Keiberg B-Holsbeek B-
.Lubbeek B-Begijnendijk-
.RWL Sport B-Averbode-Okselaar B-

zondag 13/10/2019

15:00Aarschot B-Rap.Wezemaal B-
.Zichem-Sp.Molenbeek-

vrij: Tielt-Winge B

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

18:00Tielt-Winge B-Lubbeek B-
.Kessel-Lo 2000 B-Sparta Schaffen-

zondag 20/10/2019

14:00Averbode-Okselaar B-Bekkevoort B-
14:30Begijnendijk-Zichem-
15:00Holsbeek B-Aarschot B-
.Deurne-Keiberg B-
.Sp.Molenbeek-RWL Sport B-

vrij: Rap.Wezemaal B

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

19:30RWL Sport B-Bekkevoort B-
.Lubbeek B-Rap.Wezemaal B-
.Keiberg B-Kessel-Lo 2000 B-
.Sparta Schaffen-Averbode-Okselaar B-

zondag 27/10/2019

15:00Aarschot B-Deurne-
.Zichem-Tielt-Winge B-
.Sp.Molenbeek-Begijnendijk-

vrij: Holsbeek B

speeldag 10

zondag 10/11/2019

00:00Holsbeek B-Lubbeek B-
.Kessel-Lo 2000 B-Aarschot B-
.Averbode-Okselaar B-Keiberg B-
.Bekkevoort B-Sparta Schaffen-
.Begijnendijk-RWL Sport B-
.Tielt-Winge B-Sp.Molenbeek-
.Rap.Wezemaal B-Zichem-

vrij: Deurne

speeldag 11

zondag 17/11/2019

00:00Aarschot B-Averbode-Okselaar B-
.Lubbeek B-Deurne-
.Zichem-Holsbeek B-
.Sp.Molenbeek-Rap.Wezemaal B-
.Begijnendijk-Tielt-Winge B-
.Keiberg B-Bekkevoort B-
.RWL Sport B-Sparta Schaffen-

vrij: Kessel-Lo 2000 B

speeldag 12

zondag 24/11/2019

00:00Holsbeek B-Sp.Molenbeek-
.Deurne-Zichem-
.Kessel-Lo 2000 B-Lubbeek B-
.Bekkevoort B-Aarschot B-
.Sparta Schaffen-Keiberg B-
.Tielt-Winge B-RWL Sport B-
.Rap.Wezemaal B-Begijnendijk-

vrij: Averbode-Okselaar B

speeldag 13

zondag 01/12/2019

00:00Aarschot B-Sparta Schaffen-
.Lubbeek B-Averbode-Okselaar B-
.Zichem-Kessel-Lo 2000 B-
.Sp.Molenbeek-Deurne-
.Begijnendijk-Holsbeek B-
.Tielt-Winge B-Rap.Wezemaal B-
.RWL Sport B-Keiberg B-

vrij: Bekkevoort B

speeldag 14

zondag 08/12/2019

00:00Holsbeek B-Tielt-Winge B-
.Deurne-Begijnendijk-
.Kessel-Lo 2000 B-Sp.Molenbeek-
.Averbode-Okselaar B-Zichem-
.Bekkevoort B-Lubbeek B-
.Keiberg B-Aarschot B-
.RWL Sport B-Rap.Wezemaal B-

vrij: Sparta Schaffen

speeldag 15

zondag 15/12/2019

00:00Aarschot B-RWL Sport B-
.Lubbeek B-Sparta Schaffen-
.Zichem-Bekkevoort B-
.Sp.Molenbeek-Averbode-Okselaar B-
.Begijnendijk-Kessel-Lo 2000 B-
.Tielt-Winge B-Deurne-
.Rap.Wezemaal B-Holsbeek B-

vrij: Keiberg B

speeldag 16

zaterdag 31/08/2019

20:00

Tielt-Winge B

-Kessel-Lo 2000 B4-1

zondag 01/09/2019

14:30

Begijnendijk

-Averbode-Okselaar B6-1

zondag 05/01/2020

00:00Rap.Wezemaal B-Deurne-
.Sp.Molenbeek-Bekkevoort B-
.Zichem-Sparta Schaffen-
.Lubbeek B-Keiberg B-
.Holsbeek B-RWL Sport B-

vrij: Aarschot B

speeldag 17

zondag 12/01/2020

00:00Deurne-Holsbeek B-
.Aarschot B-Lubbeek B-
.Keiberg B-Zichem-
.Sparta Schaffen-Sp.Molenbeek-
.Bekkevoort B-Begijnendijk-
.Averbode-Okselaar B-Tielt-Winge B-
.Kessel-Lo 2000 B-Rap.Wezemaal B-

vrij: RWL Sport B

speeldag 18

zondag 19/01/2020

00:00Zichem-Aarschot B-
.Holsbeek B-Kessel-Lo 2000 B-
.Rap.Wezemaal B-Averbode-Okselaar B-
.Tielt-Winge B-Bekkevoort B-
.Begijnendijk-Sparta Schaffen-
.Sp.Molenbeek-Keiberg B-
.Deurne-RWL Sport B-

vrij: Lubbeek B

speeldag 19

zondag 26/01/2020

00:00Averbode-Okselaar B-Holsbeek B-
.Kessel-Lo 2000 B-Deurne-
.RWL Sport B-Lubbeek B-
.Aarschot B-Sp.Molenbeek-
.Keiberg B-Begijnendijk-
.Sparta Schaffen-Tielt-Winge B-
.Bekkevoort B-Rap.Wezemaal B-

vrij: Zichem

speeldag 20

zondag 02/02/2020

00:00Begijnendijk-Aarschot B-
.Zichem-Lubbeek B-
.Deurne-Averbode-Okselaar B-
.Holsbeek B-Bekkevoort B-
.Rap.Wezemaal B-Sparta Schaffen-
.Tielt-Winge B-Keiberg B-
.Kessel-Lo 2000 B-RWL Sport B-

vrij: Sp.Molenbeek

speeldag 21

zondag 09/02/2020

00:00Sparta Schaffen-Holsbeek B-
.Bekkevoort B-Deurne-
.Averbode-Okselaar B-Kessel-Lo 2000 B-
.RWL Sport B-Zichem-
.Lubbeek B-Sp.Molenbeek-
.Aarschot B-Tielt-Winge B-
.Keiberg B-Rap.Wezemaal B-

vrij: Begijnendijk

speeldag 22

zondag 16/02/2020

00:00Rap.Wezemaal B-Aarschot B-
.Begijnendijk-Lubbeek B-
.Sp.Molenbeek-Zichem-
.Kessel-Lo 2000 B-Bekkevoort B-
.Deurne-Sparta Schaffen-
.Holsbeek B-Keiberg B-
.Averbode-Okselaar B-RWL Sport B-

vrij: Tielt-Winge B

speeldag 23

zondag 01/03/2020

00:00Aarschot B-Holsbeek B-
.Keiberg B-Deurne-
.Sparta Schaffen-Kessel-Lo 2000 B-
.Bekkevoort B-Averbode-Okselaar B-
.RWL Sport B-Sp.Molenbeek-
.Zichem-Begijnendijk-
.Lubbeek B-Tielt-Winge B-

vrij: Rap.Wezemaal B

speeldag 24

zondag 08/03/2020

00:00Deurne-Aarschot B-
.Rap.Wezemaal B-Lubbeek B-
.Tielt-Winge B-Zichem-
.Begijnendijk-Sp.Molenbeek-
.Averbode-Okselaar B-Sparta Schaffen-
.Kessel-Lo 2000 B-Keiberg B-
.Bekkevoort B-RWL Sport B-

vrij: Holsbeek B

speeldag 25

zondag 15/03/2020

00:00Lubbeek B-Holsbeek B-
.Aarschot B-Kessel-Lo 2000 B-
.Keiberg B-Averbode-Okselaar B-
.Sparta Schaffen-Bekkevoort B-
.RWL Sport B-Begijnendijk-
.Sp.Molenbeek-Tielt-Winge B-
.Zichem-Rap.Wezemaal B-

vrij: Deurne

speeldag 26

zondag 22/03/2020

00:00Averbode-Okselaar B-Aarschot B-
.Deurne-Lubbeek B-
.Holsbeek B-Zichem-
.Rap.Wezemaal B-Sp.Molenbeek-
.Tielt-Winge B-Begijnendijk-
.Bekkevoort B-Keiberg B-
.Sparta Schaffen-RWL Sport B-

vrij: Kessel-Lo 2000 B

speeldag 27

zondag 29/03/2020

00:00Sp.Molenbeek-Holsbeek B-
.Zichem-Deurne-
.Lubbeek B-Kessel-Lo 2000 B-
.Aarschot B-Bekkevoort B-
.Keiberg B-Sparta Schaffen-
.RWL Sport B-Tielt-Winge B-
.Begijnendijk-Rap.Wezemaal B-

vrij: Averbode-Okselaar B

speeldag 28

zondag 05/04/2020

00:00Sparta Schaffen-Aarschot B-
.Averbode-Okselaar B-Lubbeek B-
.Kessel-Lo 2000 B-Zichem-
.Deurne-Sp.Molenbeek-
.Holsbeek B-Begijnendijk-
.Rap.Wezemaal B-Tielt-Winge B-
.Keiberg B-RWL Sport B-

vrij: Bekkevoort B

speeldag 29

zondag 26/04/2020

00:00Tielt-Winge B-Holsbeek B-
.Begijnendijk-Deurne-
.Sp.Molenbeek-Kessel-Lo 2000 B-
.Zichem-Averbode-Okselaar B-
.Lubbeek B-Bekkevoort B-
.Aarschot B-Keiberg B-
.Rap.Wezemaal B-RWL Sport B-

vrij: Sparta Schaffen

speeldag 30

zondag 03/05/2020

00:00RWL Sport B-Aarschot B-
.Sparta Schaffen-Lubbeek B-
.Bekkevoort B-Zichem-
.Averbode-Okselaar B-Sp.Molenbeek-
.Kessel-Lo 2000 B-Begijnendijk-
.Deurne-Tielt-Winge B-
.Holsbeek B-Rap.Wezemaal B-

vrij: Keiberg B

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

4/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Sp.Molenbeek103+6111+35
2.Zichem*93+572+46
3.Deurne72+11161+24
4.RWL Sport B*72+8101+44
5.Tielt-Winge B72+181+22
6.Kessel-Lo 2000 B72061-23
7.Rap.Wezemaal B72-671-84
8.Begijnendijk62+4100-12
9.Sparta Schaffen41-160-12
10.Bekkevoort B41-24103
11.Lubbeek B*31-141+44
12.Holsbeek B31-270-61
13.Aarschot B*31-441-13
14.Averbode-Okselaar B31-971-76
15.Keiberg B00-1010-30

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden