www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zaterdag 28/03/2020

vbal4

Brabant : 4de Provinciale B

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

18:30Keiberg B-

Lubbeek B

0-4
19:30Bekkevoort B-Sp.Molenbeek1-1
.Sparta Schaffen-

Zichem

1-2

zondag 01/09/2019

15:00

Deurne

-Rap.Wezemaal B11-1
.

RWL Sport B

-Holsbeek B4-0

zaterdag 04/01/2020

18:00Kessel-Lo 2000 B-Tielt-Winge B2-2

zondag 05/01/2020

14:00

Averbode-Okselaar B

-Begijnendijk3-0

vrij: Aarschot B

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

18:00Tielt-Winge B-

Averbode-Okselaar B

1-5
19:30Lubbeek B-

Aarschot B

0-1
20:00Begijnendijk-

Bekkevoort B

0-2

zondag 08/09/2019

15:00Rap.Wezemaal B-Kessel-Lo 2000 B0-0
.

Sp.Molenbeek

-Sparta Schaffen2-1
.

Zichem

-Keiberg B1-0
.Holsbeek B-

Deurne

0-2

vrij: RWL Sport B

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

18:00

Kessel-Lo 2000 B

-Holsbeek B3-1
19:30Bekkevoort B-

Tielt-Winge B

0-2
.RWL Sport B-Deurne2-2
.Keiberg B-

Sp.Molenbeek

1-4
.

Sparta Schaffen

-Begijnendijk3-2

zondag 15/09/2019

14:00Averbode-Okselaar B-

Rap.Wezemaal B

1-3
15:00Aarschot B-

Zichem

1-4

vrij: Lubbeek B

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

18:00Tielt-Winge B-Sparta Schaffen1-1
19:30Lubbeek B-

RWL Sport B

0-4

zondag 22/09/2019

14:30

Begijnendijk

-Keiberg B2-0
15:00

Rap.Wezemaal B

-Bekkevoort B3-1
.Deurne-

Kessel-Lo 2000 B

1-2
.

Holsbeek B

-Averbode-Okselaar B6-0
.

Sp.Molenbeek

-Aarschot B4-2

vrij: Zichem

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

19:30Keiberg B-Tielt-Winge B1-1
.Sparta Schaffen-

Rap.Wezemaal B

1-3
.Bekkevoort B-

Holsbeek B

1-4
.Lubbeek B-Zichem1-1
.

RWL Sport B

-Kessel-Lo 2000 B1-0

zondag 29/09/2019

14:00Averbode-Okselaar B-

Deurne

2-3
15:00

Aarschot B

-Begijnendijk5-2

vrij: Sp.Molenbeek

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

18:00

Kessel-Lo 2000 B

-Averbode-Okselaar B4-1
.

Tielt-Winge B

-Aarschot B2-0

zondag 06/10/2019

15:00Holsbeek B-Sparta Schaffen1-1
.

Deurne

-Bekkevoort B3-0
.Zichem-

RWL Sport B

2-3
.

Sp.Molenbeek

-Lubbeek B3-0
.

Rap.Wezemaal B

-Keiberg B2-1

vrij: Begijnendijk

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

19:30Bekkevoort B-

Kessel-Lo 2000 B

0-3
.Sparta Schaffen-Deurne2-2
.Keiberg B-Holsbeek B1-1
.Lubbeek B-Begijnendijk1-1
.

RWL Sport B

-Averbode-Okselaar B4-2

zondag 13/10/2019

15:00Aarschot B-

Rap.Wezemaal B

0-3
.

Zichem

-Sp.Molenbeek2-1

vrij: Tielt-Winge B

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

18:00

Tielt-Winge B

-Lubbeek B2-1
.

Kessel-Lo 2000 B

-Sparta Schaffen3-2

zondag 20/10/2019

14:00

Averbode-Okselaar B

-Bekkevoort B3-1
14:30Begijnendijk-

Zichem

1-3
15:00Holsbeek B-Aarschot B2-2
.Deurne-

Keiberg B

2-4
.Sp.Molenbeek-RWL Sport B2-2

vrij: Rap.Wezemaal B

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

19:30

RWL Sport B

-Bekkevoort B4-0
.Lubbeek B-Rap.Wezemaal B1-1
.Keiberg B-

Kessel-Lo 2000 B

1-3
.

Sparta Schaffen

-Averbode-Okselaar B3-2

zondag 27/10/2019

15:00

Aarschot B

-Deurne4-1
.

Zichem

-Tielt-Winge B3-1
.Sp.Molenbeek-

Begijnendijk

1-3

vrij: Holsbeek B

speeldag 10

zondag 03/11/2019

14:30

Begijnendijk

-RWL Sport B3-0

zaterdag 09/11/2019

18:00Tielt-Winge B-

Sp.Molenbeek

1-2
.

Kessel-Lo 2000 B

-Aarschot B2-0
19:30

Bekkevoort B

-Sparta Schaffen2-1

zondag 10/11/2019

14:00Averbode-Okselaar B-

Keiberg B

2-3
14:30

Holsbeek B

-Lubbeek B5-1
.Rap.Wezemaal B-

Zichem

0-3

vrij: Deurne

speeldag 11

zaterdag 16/11/2019

19:30

Keiberg B

-Bekkevoort B4-1
.RWL Sport B-Sparta Schaffen2-2

zondag 17/11/2019

14:30Aarschot B-

Averbode-Okselaar B

0-2
.

Zichem

-Holsbeek B3-2
.Sp.Molenbeek-Rap.Wezemaal B3-3
.Begijnendijk-

Tielt-Winge B

1-3
15:00Lubbeek B-

Deurne

0-2

vrij: Kessel-Lo 2000 B

speeldag 12

zaterdag 23/11/2019

18:00Kessel-Lo 2000 B-Lubbeek B1-1
19:30

Sparta Schaffen

-Keiberg B3-0
.Bekkevoort B-

Aarschot B

2-4
20:00

Tielt-Winge B

-RWL Sport B1-0

zondag 24/11/2019

14:30Deurne-

Zichem

1-3
.Rap.Wezemaal B-

Begijnendijk

1-2
.

Holsbeek B

-Sp.Molenbeek1-0

vrij: Averbode-Okselaar B

speeldag 13

zaterdag 30/11/2019

18:00

Tielt-Winge B

-Rap.Wezemaal B1-0
19:30Lubbeek B-Averbode-Okselaar B1-1
.

RWL Sport B

-Keiberg B1-0

zondag 01/12/2019

14:30

Aarschot B

-Sparta Schaffen3-1
.Zichem-Kessel-Lo 2000 B0-0
.

Sp.Molenbeek

-Deurne2-0
.Begijnendijk-

Holsbeek B

1-4

vrij: Bekkevoort B

speeldag 14

zaterdag 07/12/2019

18:00Kessel-Lo 2000 B-

Sp.Molenbeek

2-3
19:30

RWL Sport B

-Rap.Wezemaal B2-1
.

Bekkevoort B

-Lubbeek B2-1

zondag 08/12/2019

14:00Averbode-Okselaar B-

Zichem

1-2
14:30

Holsbeek B

-Tielt-Winge B4-0
.

Deurne

-Begijnendijk1-0

woensdag 18/12/2019

20:00Keiberg B-Aarschot B2-2

vrij: Sparta Schaffen

speeldag 15

zaterdag 14/12/2019

18:00

Tielt-Winge B

-Deurne2-0
19:30Lubbeek B-

Sparta Schaffen

0-1

zondag 15/12/2019

14:30Aarschot B-

RWL Sport B

1-3
.

Zichem

-Bekkevoort B2-1
.

Sp.Molenbeek

-Averbode-Okselaar B3-1
.Begijnendijk-Kessel-Lo 2000 B2-2
.

Rap.Wezemaal B

-Holsbeek B2-1

vrij: Keiberg B

speeldag 16

zaterdag 31/08/2019

20:00

Tielt-Winge B

-Kessel-Lo 2000 B4-1

zondag 01/09/2019

14:30

Begijnendijk

-Averbode-Okselaar B6-1

zaterdag 04/01/2020

19:30Lubbeek B-Keiberg B1-1

zondag 05/01/2020

14:30

Holsbeek B

-RWL Sport B2-1
.

Zichem

-Sparta Schaffen2-0
.

Sp.Molenbeek

-Bekkevoort B2-1
.Rap.Wezemaal B-

Deurne

0-3

vrij: Aarschot B

speeldag 17

zaterdag 11/01/2020

18:00

Kessel-Lo 2000 B

-Rap.Wezemaal B2-1
19:30Keiberg B-

Zichem

2-3
.Sparta Schaffen-

Sp.Molenbeek

1-4
.Bekkevoort B-

Begijnendijk

0-4

zondag 12/01/2020

14:00Averbode-Okselaar B-

Tielt-Winge B

1-3
14:30

Deurne

-Holsbeek B4-0
.

Aarschot B

-Lubbeek B2-1

vrij: RWL Sport B

speeldag 18

zaterdag 18/01/2020

19:30Holsbeek B-

Kessel-Lo 2000 B

0-3
20:00

Tielt-Winge B

-Bekkevoort B4-0

zondag 19/01/2020

14:30Zichem-Aarschot B4-4
.Rap.Wezemaal B-Averbode-Okselaar B0-0
.

Begijnendijk

-Sparta Schaffen7-3
.

Sp.Molenbeek

-Keiberg B3-2
.Deurne-

RWL Sport B

0-1

vrij: Lubbeek B

speeldag 19

zaterdag 25/01/2020

18:00

Kessel-Lo 2000 B

-Deurne5-0
19:30Keiberg B-

Begijnendijk

0-4
.

RWL Sport B

-Lubbeek B1-0
.Bekkevoort B-

Rap.Wezemaal B

2-5
.

Sparta Schaffen

-Tielt-Winge B2-0

zondag 26/01/2020

14:00

Averbode-Okselaar B

-Holsbeek B2-1
14:30Aarschot B-

Sp.Molenbeek

0-1

vrij: Zichem

speeldag 20

zaterdag 01/02/2020

20:00Begijnendijk-

Aarschot B

0-3

zondag 02/02/2020

15:00Zichem-Lubbeek B2-2
.Deurne-

Averbode-Okselaar B

1-2
.

Holsbeek B

-Bekkevoort B5-0F1
.Rap.Wezemaal B-

Sparta Schaffen

0-1

donderdag 20/02/2020

20:00

Kessel-Lo 2000 B

-RWL Sport B7-2

woensdag 04/03/2020

20:00

Tielt-Winge B

-Keiberg B6-1

vrij: Sp.Molenbeek

speeldag 21

zaterdag 08/02/2020

19:30RWL Sport B-Zichem2-2
.Lubbeek B-

Sp.Molenbeek

1-8
.

Sparta Schaffen

-Holsbeek B3-2
.Bekkevoort B-

Deurne

0-4
.

Keiberg B

-Rap.Wezemaal B5-0F1

zondag 23/02/2020

14:00Averbode-Okselaar B-

Kessel-Lo 2000 B

1-3
15:00Aarschot B-

Tielt-Winge B

0-2

vrij: Begijnendijk

speeldag 22

zaterdag 15/02/2020

18:00

Kessel-Lo 2000 B

-Bekkevoort B8-0

zondag 16/02/2020

14:00Averbode-Okselaar B-

RWL Sport B

0-1
14:30

Begijnendijk

-Lubbeek B6-1
15:00Rap.Wezemaal B-Aarschot B1-1
.Sp.Molenbeek-Zichem1-1
.Deurne-

Sparta Schaffen

0-6
.

Holsbeek B

-Keiberg B4-0

vrij: Tielt-Winge B

speeldag 23

zaterdag 29/02/2020

19:30

RWL Sport B

-Sp.Molenbeek1-0
.Lubbeek B-

Tielt-Winge B

1-2
.Bekkevoort B-Averbode-Okselaar B1-1
.

Sparta Schaffen

-Kessel-Lo 2000 B2-1
.Keiberg B-

Deurne

1-3

zondag 01/03/2020

15:00Aarschot B-Holsbeek B1-1
.

Zichem

-Begijnendijk3-1

vrij: Rap.Wezemaal B

speeldag 24

zaterdag 07/03/2020

18:00Tielt-Winge B-

Zichem

0-4
.

Kessel-Lo 2000 B

-Keiberg B2-0
19:30Bekkevoort B-

RWL Sport B

2-7

zondag 08/03/2020

14:00

Averbode-Okselaar B

-Sparta Schaffen5-2
14:30Begijnendijk-

Sp.Molenbeek

0-2
15:00

Deurne

-Aarschot B4-2
.

Rap.Wezemaal B

-Lubbeek B2-1

vrij: Holsbeek B

speeldag 25

vrijdag 10/07/2020

00:00Sparta Schaffen-Bekkevoort B-PP
.RWL Sport B-Begijnendijk-PP
.Lubbeek B-Holsbeek B-PP
.Keiberg B-Averbode-Okselaar B-PP
.Aarschot B-Kessel-Lo 2000 B-PP
.Sp.Molenbeek-Tielt-Winge B-PP
.Zichem-Rap.Wezemaal B-PP

vrij: Deurne

speeldag 26

maandag 27/07/2020

00:00Tielt-Winge B-Begijnendijk-
.Bekkevoort B-Keiberg B-
.Sparta Schaffen-RWL Sport B-
.Averbode-Okselaar B-Aarschot B-
.Deurne-Lubbeek B-
.Holsbeek B-Zichem-
.Rap.Wezemaal B-Sp.Molenbeek-

vrij: Kessel-Lo 2000 B

speeldag 27

dinsdag 28/07/2020

00:00Keiberg B-Sparta Schaffen-
.RWL Sport B-Tielt-Winge B-
.Lubbeek B-Kessel-Lo 2000 B-
.Begijnendijk-Rap.Wezemaal B-
.Sp.Molenbeek-Holsbeek B-
.Zichem-Deurne-
.Aarschot B-Bekkevoort B-

vrij: Averbode-Okselaar B

speeldag 28

woensdag 29/07/2020

00:00Kessel-Lo 2000 B-Zichem-
.Keiberg B-RWL Sport B-
.Sparta Schaffen-Aarschot B-
.Averbode-Okselaar B-Lubbeek B-
.Deurne-Sp.Molenbeek-
.Holsbeek B-Begijnendijk-
.Rap.Wezemaal B-Tielt-Winge B-

vrij: Bekkevoort B

speeldag 29

donderdag 30/07/2020

00:00Tielt-Winge B-Holsbeek B-
.Begijnendijk-Deurne-
.Sp.Molenbeek-Kessel-Lo 2000 B-
.Zichem-Averbode-Okselaar B-
.Lubbeek B-Bekkevoort B-
.Aarschot B-Keiberg B-
.Rap.Wezemaal B-RWL Sport B-

vrij: Sparta Schaffen

speeldag 30

vrijdag 31/07/2020

00:00RWL Sport B-Aarschot B-
.Sparta Schaffen-Lubbeek B-
.Bekkevoort B-Zichem-
.Averbode-Okselaar B-Sp.Molenbeek-
.Kessel-Lo 2000 B-Begijnendijk-
.Deurne-Tielt-Winge B-
.Holsbeek B-Rap.Wezemaal B-

vrij: Keiberg B

23/28

1.Zichem*5186
2.Kessel-Lo 2000 B4795
3.Sp.Molenbeek*4676
4.RWL Sport B*4696
5.Tielt-Winge B*4296
6.Deurne3595
7.Holsbeek B*3176
8.Sparta Schaffen3195
9.Begijnendijk*2936
10.Rap.Wezemaal B*2946
11.Aarschot B*2626
12.Averbode-Okselaar B2445
13.Keiberg B1605
14.Bekkevoort B1115
15.Lubbeek B*1006
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

23/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Zichem*5115+26528+1728
2.Kessel-Lo 2000 B4714+34595+618
3.Sp.Molenbeek*4614+25527+1526
4.RWL Sport B*4614+19486+424
5.Tielt-Winge B*4213+11415+116
6.xDeurne3511+9506+222
7.xHolsbeek B*319+12472-817
8.xSparta Schaffen319-3433-622
9.xBegijnendijk*299+6484+119
10.xRap.Wezemaal B*298-11324-821
11.xAarschot B*267-6383-221
12.xAverbode-Okselaar B247-13393-1218
13.xKeiberg B164-25302-1712
14.xBekkevoort B113-55201-317
15.xLubbeek B*101-29201-1313

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden