www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 16/09/2019

vbal4

Brabant : 4de Provinciale A

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Boutersem United B-Glabbeek B3-3

zondag 01/09/2019

15:00Lovenjoel-

Halle VV

2-3
.

Heide Linter

-Neerwinden4-1
.

Orsmaal

-Atlas Linter4-3
16:00Butsel B-

Meldert

0-1
17:00

Waanrode

-Goetsenhoven7-0
17:30Out-Hoegaarden B-

Houtem-Oplinter B

0-5

vrij: Bunsbeek

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

19:30Glabbeek B-

Orsmaal

1-2

zondag 08/09/2019

15:00

Houtem-Oplinter B

-Boutersem United B4-0
.

Neerwinden

-Lovenjoel6-1
.Meldert-

Waanrode

1-4
.Bunsbeek-

Out-Hoegaarden B

1-2
.Atlas Linter-Heide Linter1-1
.Halle VV-Butsel B2-2

vrij: Goetsenhoven

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

18:00Glabbeek B-

Houtem-Oplinter B

2-3
19:30Boutersem United B-

Bunsbeek

1-2

zondag 15/09/2019

15:00

Waanrode

-Halle VV5-3
.Butsel B-

Neerwinden

1-4
.

Orsmaal

-Heide Linter5-2
.Lovenjoel-

Atlas Linter

2-6
17:30

Out-Hoegaarden B

-Goetsenhoven3-2

vrij: Meldert

speeldag 4

zondag 22/09/2019

15:00Meldert-Out-Hoegaarden B-
.Goetsenhoven-Boutersem United B-
.Bunsbeek-Glabbeek B-
.Neerwinden-Waanrode-
.Houtem-Oplinter B-Orsmaal-
.Heide Linter-Lovenjoel-
.Atlas Linter-Butsel B-

vrij: Halle VV

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

18:00Glabbeek B-Goetsenhoven-

zondag 29/09/2019

15:00Waanrode-Atlas Linter-
.Orsmaal-Lovenjoel-
.Houtem-Oplinter B-Bunsbeek-
.Butsel B-Heide Linter-
17:30Out-Hoegaarden B-Halle VV-

zondag 02/02/2020

00:00Boutersem United B-Meldert-

vrij: Neerwinden

speeldag 6

zondag 06/10/2019

15:00Lovenjoel-Butsel B-
.Bunsbeek-Orsmaal-
.Goetsenhoven-Houtem-Oplinter B-
.Halle VV-Boutersem United B-
.Neerwinden-Out-Hoegaarden B-
16:00Meldert-Glabbeek B-
.Heide Linter-Waanrode-

vrij: Atlas Linter

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

18:00Glabbeek B-Halle VV-
19:30Boutersem United B-Neerwinden-

zondag 13/10/2019

15:00Houtem-Oplinter B-Meldert-
.Bunsbeek-Goetsenhoven-
.Waanrode-Lovenjoel-
.Orsmaal-Butsel B-
17:30Out-Hoegaarden B-Atlas Linter-

vrij: Heide Linter

speeldag 8

zondag 20/10/2019

15:00Atlas Linter-Boutersem United B-
.Heide Linter-Out-Hoegaarden B-
.Butsel B-Waanrode-
.Goetsenhoven-Orsmaal-
.Meldert-Bunsbeek-
.Halle VV-Houtem-Oplinter B-
.Neerwinden-Glabbeek B-

vrij: Lovenjoel

speeldag 9

zondag 27/10/2019

00:00Boutersem United B-Heide Linter-
.Glabbeek B-Atlas Linter-
.Houtem-Oplinter B-Neerwinden-
.Bunsbeek-Halle VV-
.Goetsenhoven-Meldert-
.Out-Hoegaarden B-Lovenjoel-
.Orsmaal-Waanrode-

vrij: Butsel B

speeldag 10

zondag 10/11/2019

00:00Atlas Linter-Houtem-Oplinter B-
.Heide Linter-Glabbeek B-
.Lovenjoel-Boutersem United B-
.Butsel B-Out-Hoegaarden B-
.Meldert-Orsmaal-
.Halle VV-Goetsenhoven-
.Neerwinden-Bunsbeek-

vrij: Waanrode

speeldag 11

zondag 17/11/2019

00:00Boutersem United B-Butsel B-
.Glabbeek B-Lovenjoel-
.Houtem-Oplinter B-Heide Linter-
.Bunsbeek-Atlas Linter-
.Goetsenhoven-Neerwinden-
.Meldert-Halle VV-
.Out-Hoegaarden B-Waanrode-

vrij: Orsmaal

speeldag 12

zondag 24/11/2019

00:00Atlas Linter-Goetsenhoven-
.Heide Linter-Bunsbeek-
.Lovenjoel-Houtem-Oplinter B-
.Butsel B-Glabbeek B-
.Waanrode-Boutersem United B-
.Halle VV-Orsmaal-
.Neerwinden-Meldert-

vrij: Out-Hoegaarden B

speeldag 13

zondag 01/12/2019

00:00Glabbeek B-Waanrode-
.Houtem-Oplinter B-Butsel B-
.Bunsbeek-Lovenjoel-
.Goetsenhoven-Heide Linter-
.Meldert-Atlas Linter-
.Halle VV-Neerwinden-
.Orsmaal-Out-Hoegaarden B-

vrij: Boutersem United B

speeldag 14

zondag 08/12/2019

00:00Atlas Linter-Halle VV-
.Heide Linter-Meldert-
.Lovenjoel-Goetsenhoven-
.Butsel B-Bunsbeek-
.Waanrode-Houtem-Oplinter B-
.Out-Hoegaarden B-Boutersem United B-
.Orsmaal-Neerwinden-

vrij: Glabbeek B

speeldag 15

zondag 15/12/2019

00:00Boutersem United B-Orsmaal-
.Glabbeek B-Out-Hoegaarden B-
.Bunsbeek-Waanrode-
.Goetsenhoven-Butsel B-
.Meldert-Lovenjoel-
.Halle VV-Heide Linter-
.Neerwinden-Atlas Linter-

vrij: Houtem-Oplinter B

speeldag 16

zondag 05/01/2020

00:00Glabbeek B-Boutersem United B-
.Neerwinden-Heide Linter-
.Halle VV-Lovenjoel-
.Meldert-Butsel B-
.Goetsenhoven-Waanrode-
.Houtem-Oplinter B-Out-Hoegaarden B-
.Atlas Linter-Orsmaal-

vrij: Bunsbeek

speeldag 17

zondag 12/01/2020

00:00Heide Linter-Atlas Linter-
.Orsmaal-Glabbeek B-
.Boutersem United B-Houtem-Oplinter B-
.Out-Hoegaarden B-Bunsbeek-
.Waanrode-Meldert-
.Butsel B-Halle VV-
.Lovenjoel-Neerwinden-

vrij: Goetsenhoven

speeldag 18

zondag 19/01/2020

00:00Bunsbeek-Boutersem United B-
.Houtem-Oplinter B-Glabbeek B-
.Atlas Linter-Lovenjoel-
.Neerwinden-Butsel B-
.Halle VV-Waanrode-
.Goetsenhoven-Out-Hoegaarden B-
.Heide Linter-Orsmaal-

vrij: Meldert

speeldag 19

zondag 26/01/2020

00:00Butsel B-Atlas Linter-
.Lovenjoel-Heide Linter-
.Orsmaal-Houtem-Oplinter B-
.Glabbeek B-Bunsbeek-
.Boutersem United B-Goetsenhoven-
.Out-Hoegaarden B-Meldert-
.Waanrode-Neerwinden-

vrij: Halle VV

speeldag 20

zondag 03/11/2019

00:00Meldert-Boutersem United B-

zondag 02/02/2020

00:00Goetsenhoven-Glabbeek B-
.Bunsbeek-Houtem-Oplinter B-
.Heide Linter-Butsel B-
.Atlas Linter-Waanrode-
.Halle VV-Out-Hoegaarden B-
.Lovenjoel-Orsmaal-

vrij: Neerwinden

speeldag 21

zondag 09/02/2020

00:00Waanrode-Heide Linter-
.Butsel B-Lovenjoel-
.Orsmaal-Bunsbeek-
.Houtem-Oplinter B-Goetsenhoven-
.Glabbeek B-Meldert-
.Boutersem United B-Halle VV-
.Out-Hoegaarden B-Neerwinden-

vrij: Atlas Linter

speeldag 22

zondag 16/02/2020

00:00Neerwinden-Boutersem United B-
.Halle VV-Glabbeek B-
.Meldert-Houtem-Oplinter B-
.Goetsenhoven-Bunsbeek-
.Lovenjoel-Waanrode-
.Atlas Linter-Out-Hoegaarden B-
.Butsel B-Orsmaal-

vrij: Heide Linter

speeldag 23

zondag 01/03/2020

00:00Boutersem United B-Atlas Linter-
.Out-Hoegaarden B-Heide Linter-
.Waanrode-Butsel B-
.Orsmaal-Goetsenhoven-
.Bunsbeek-Meldert-
.Houtem-Oplinter B-Halle VV-
.Glabbeek B-Neerwinden-

vrij: Lovenjoel

speeldag 24

zondag 08/03/2020

00:00Heide Linter-Boutersem United B-
.Atlas Linter-Glabbeek B-
.Neerwinden-Houtem-Oplinter B-
.Halle VV-Bunsbeek-
.Meldert-Goetsenhoven-
.Lovenjoel-Out-Hoegaarden B-
.Waanrode-Orsmaal-

vrij: Butsel B

speeldag 25

zondag 15/03/2020

00:00Houtem-Oplinter B-Atlas Linter-
.Glabbeek B-Heide Linter-
.Boutersem United B-Lovenjoel-
.Out-Hoegaarden B-Butsel B-
.Orsmaal-Meldert-
.Goetsenhoven-Halle VV-
.Bunsbeek-Neerwinden-

vrij: Waanrode

speeldag 26

zondag 22/03/2020

00:00Butsel B-Boutersem United B-
.Lovenjoel-Glabbeek B-
.Heide Linter-Houtem-Oplinter B-
.Atlas Linter-Bunsbeek-
.Neerwinden-Goetsenhoven-
.Halle VV-Meldert-
.Waanrode-Out-Hoegaarden B-

vrij: Orsmaal

speeldag 27

zondag 29/03/2020

00:00Goetsenhoven-Atlas Linter-
.Bunsbeek-Heide Linter-
.Houtem-Oplinter B-Lovenjoel-
.Glabbeek B-Butsel B-
.Boutersem United B-Waanrode-
.Orsmaal-Halle VV-
.Meldert-Neerwinden-

vrij: Out-Hoegaarden B

speeldag 28

zondag 05/04/2020

00:00Waanrode-Glabbeek B-
.Butsel B-Houtem-Oplinter B-
.Lovenjoel-Bunsbeek-
.Heide Linter-Goetsenhoven-
.Atlas Linter-Meldert-
.Neerwinden-Halle VV-
.Out-Hoegaarden B-Orsmaal-

vrij: Boutersem United B

speeldag 29

zondag 26/04/2020

00:00Halle VV-Atlas Linter-
.Meldert-Heide Linter-
.Goetsenhoven-Lovenjoel-
.Bunsbeek-Butsel B-
.Houtem-Oplinter B-Waanrode-
.Boutersem United B-Out-Hoegaarden B-
.Neerwinden-Orsmaal-

vrij: Glabbeek B

speeldag 30

zondag 03/05/2020

00:00Orsmaal-Boutersem United B-
.Out-Hoegaarden B-Glabbeek B-
.Waanrode-Bunsbeek-
.Butsel B-Goetsenhoven-
.Lovenjoel-Meldert-
.Heide Linter-Halle VV-
.Atlas Linter-Neerwinden-

vrij: Houtem-Oplinter B

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

3/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Waanrode93+12161+34
2.Houtem-Oplinter B93+10122+68
3.Orsmaal93+5111+12
4.Neerwinden62+511105
5.Out-Hoegaarden B62-351+12
6.Atlas Linter41+3101+39
7.Heide Linter41070-33
8.Halle VV41-181-16
9.Bunsbeek*31031+12
10.Meldert*31-221+11
11.Glabbeek B10-26003
12.Butsel B10-43002
13.Boutersem United B10-540-40
14.Goetsenhoven*00-820-82
15.Lovenjoel00-1050-51

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden