www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 18/02/2020

vbal4

Brabant : 4de Provinciale A

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

19:30Boutersem United B-Glabbeek B3-3

zondag 01/09/2019

15:00Lovenjoel-

Halle VV

2-3
.

Heide Linter

-Neerwinden4-1
.

Orsmaal

-Atlas Linter4-3
16:00Butsel B-

Meldert

0-1
17:00

Waanrode

-Goetsenhoven7-0
17:30Out-Hoegaarden B-

Houtem-Oplinter B

0-5

vrij: Bunsbeek

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

19:30Glabbeek B-

Orsmaal

1-2

zondag 08/09/2019

15:00

Houtem-Oplinter B

-Boutersem United B4-0
.

Neerwinden

-Lovenjoel6-1
.Meldert-

Waanrode

1-4
.Bunsbeek-

Out-Hoegaarden B

1-2
.Atlas Linter-Heide Linter1-1
.Halle VV-Butsel B2-2

vrij: Goetsenhoven

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

18:00Glabbeek B-

Houtem-Oplinter B

2-3
19:30Boutersem United B-

Bunsbeek

1-2

zondag 15/09/2019

15:00

Waanrode

-Halle VV5-3
.Butsel B-

Neerwinden

1-4
.

Orsmaal

-Heide Linter5-2
.Lovenjoel-

Atlas Linter

2-6
17:30

Out-Hoegaarden B

-Goetsenhoven3-2

vrij: Meldert

speeldag 4

zondag 22/09/2019

15:00Meldert-Out-Hoegaarden B2-2
.

Goetsenhoven

-Boutersem United B5-2
.Bunsbeek-

Glabbeek B

0-2
.Neerwinden-

Waanrode

1-2
.Houtem-Oplinter B-Orsmaal2-2
.

Heide Linter

-Lovenjoel11-0
.

Atlas Linter

-Butsel B5-0

vrij: Halle VV

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

18:00Glabbeek B-

Goetsenhoven

2-7

zondag 29/09/2019

15:00Waanrode-Atlas Linter2-2
.

Orsmaal

-Lovenjoel7-1
.

Houtem-Oplinter B

-Bunsbeek3-0
.Butsel B-

Heide Linter

0-3
17:30

Out-Hoegaarden B

-Halle VV5-0

zondag 02/02/2020

15:00Boutersem United B-

Meldert

0-4

vrij: Neerwinden

speeldag 6

zondag 06/10/2019

15:00Lovenjoel-

Butsel B

0-2
.Bunsbeek-

Orsmaal

0-2
.Goetsenhoven-Houtem-Oplinter B0-0
.

Halle VV

-Boutersem United B4-2
.Neerwinden-Out-Hoegaarden B2-2
16:00

Meldert

-Glabbeek B3-1
.

Heide Linter

-Waanrode3-1

vrij: Atlas Linter

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

18:00Glabbeek B-

Halle VV

1-2
19:30Boutersem United B-

Neerwinden

2-7

zondag 13/10/2019

15:00

Houtem-Oplinter B

-Meldert5-4
.Bunsbeek-

Goetsenhoven

1-3
.

Waanrode

-Lovenjoel9-0
.

Orsmaal

-Butsel B7-0
17:30

Out-Hoegaarden B

-Atlas Linter6-0

vrij: Heide Linter

speeldag 8

zondag 20/10/2019

15:00

Atlas Linter

-Boutersem United B2-0
.

Heide Linter

-Out-Hoegaarden B3-1
.Butsel B-

Waanrode

0-10
.Goetsenhoven-

Orsmaal

3-4
.

Meldert

-Bunsbeek3-1
.

Neerwinden

-Glabbeek B4-2
15:30Halle VV-Houtem-Oplinter B2-2

vrij: Lovenjoel

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

18:00Glabbeek B-

Atlas Linter

0-3
19:30

Boutersem United B

-Heide Linter3-1
.

Out-Hoegaarden B

-Lovenjoel12-1

zondag 27/10/2019

15:00

Houtem-Oplinter B

-Neerwinden1-0
.Bunsbeek-

Halle VV

1-2
.

Goetsenhoven

-Meldert3-2
.Orsmaal-Waanrode2-2

vrij: Butsel B

speeldag 10

zondag 10/11/2019

14:30Atlas Linter-Houtem-Oplinter B1-1
.Heide Linter-Glabbeek B2-2
.

Lovenjoel

-Boutersem United B5-1
.Butsel B-

Out-Hoegaarden B

1-2
.

Meldert

-Orsmaal6-1
.Halle VV-

Goetsenhoven

2-3
.

Neerwinden

-Bunsbeek3-0

vrij: Waanrode

speeldag 11

zaterdag 16/11/2019

18:00

Glabbeek B

-Lovenjoel2-1
19:30

Boutersem United B

-Butsel B1-0

zondag 17/11/2019

14:30

Houtem-Oplinter B

-Heide Linter1-0
.Bunsbeek-

Atlas Linter

2-4
.Goetsenhoven-Neerwinden1-1
.Meldert-

Halle VV

0-2

zondag 22/03/2020

18:30Out-Hoegaarden B-Waanrode-

vrij: Orsmaal

speeldag 12

zondag 24/11/2019

14:30Halle VV-

Orsmaal

1-3
.

Waanrode

-Boutersem United B2-0
.Neerwinden-

Meldert

2-3
.Butsel B-Glabbeek B1-1
.

Heide Linter

-Bunsbeek5-0
.

Atlas Linter

-Goetsenhoven4-2
.Lovenjoel-

Houtem-Oplinter B

0-6

vrij: Out-Hoegaarden B

speeldag 13

zaterdag 30/11/2019

18:00Glabbeek B-

Waanrode

1-3

zondag 01/12/2019

14:30

Houtem-Oplinter B

-Butsel B4-0
.Bunsbeek-Lovenjoel2-2
.Goetsenhoven-

Heide Linter

0-3
.Meldert-Atlas Linter1-1
.Halle VV-

Neerwinden

0-2
.Orsmaal-

Out-Hoegaarden B

0-1

vrij: Boutersem United B

speeldag 14

zondag 08/12/2019

14:30

Atlas Linter

-Halle VV2-0
.Heide Linter-Meldert1-1
.

Lovenjoel

-Goetsenhoven3-2
.Butsel B-

Bunsbeek

3-4
.Waanrode-

Houtem-Oplinter B

1-2
.

Orsmaal

-Neerwinden3-2
17:30

Out-Hoegaarden B

-Boutersem United B10-1

vrij: Glabbeek B

speeldag 15

zaterdag 14/12/2019

19:30Boutersem United B-

Orsmaal

2-5
.Glabbeek B-Out-Hoegaarden B2-2

zondag 15/12/2019

14:30Bunsbeek-

Waanrode

2-6
.

Goetsenhoven

-Butsel B6-0
.

Meldert

-Lovenjoel3-0
.Halle VV-

Heide Linter

1-6
.Neerwinden-Atlas Linter1-1

vrij: Houtem-Oplinter B

speeldag 16

zaterdag 04/01/2020

18:00

Glabbeek B

-Boutersem United B5-2

zondag 05/01/2020

14:30

Neerwinden

-Heide Linter3-2
.

Halle VV

-Lovenjoel3-1
.

Meldert

-Butsel B6-0
.Goetsenhoven-

Waanrode

0-5
.

Houtem-Oplinter B

-Out-Hoegaarden B5-1
.Atlas Linter-Orsmaal1-1

vrij: Bunsbeek

speeldag 17

zondag 12/01/2020

14:30Heide Linter-Atlas Linter2-2
.

Orsmaal

-Glabbeek B4-0
.Boutersem United B-

Houtem-Oplinter B

0-2
.

Waanrode

-Meldert6-0
.

Butsel B

-Halle VV3-2
.Lovenjoel-

Neerwinden

1-6
17:30

Out-Hoegaarden B

-Bunsbeek4-0

vrij: Goetsenhoven

speeldag 18

zondag 19/01/2020

14:30

Bunsbeek

-Boutersem United B4-1
.Houtem-Oplinter B-Glabbeek B0-0
.

Atlas Linter

-Lovenjoel3-2
.

Neerwinden

-Butsel B5-2
.Halle VV-

Waanrode

0-7
.Goetsenhoven-

Out-Hoegaarden B

0-2
.Heide Linter-Orsmaal2-2

vrij: Meldert

speeldag 19

zaterdag 25/01/2020

18:00

Glabbeek B

-Bunsbeek4-0
19:30Boutersem United B-

Goetsenhoven

1-4

zondag 26/01/2020

14:30Butsel B-

Atlas Linter

0-5
.Lovenjoel-

Heide Linter

0-5
.Orsmaal-

Houtem-Oplinter B

2-4
.Waanrode-

Neerwinden

2-3
17:30

Out-Hoegaarden B

-Meldert4-2

vrij: Halle VV

speeldag 20

zondag 03/11/2019

14:30

Meldert

-Boutersem United B6-4

zondag 02/02/2020

15:00

Goetsenhoven

-Glabbeek B3-2
.Bunsbeek-

Houtem-Oplinter B

0-1
.

Heide Linter

-Butsel B6-0
.Atlas Linter-Waanrode1-1
.Halle VV-

Out-Hoegaarden B

1-2
.Lovenjoel-

Orsmaal

2-8

vrij: Neerwinden

speeldag 21

zaterdag 08/02/2020

19:30Boutersem United B-Halle VV3-3

zondag 23/02/2020

15:00Waanrode-Heide Linter-
.Butsel B-Lovenjoel-
.Orsmaal-Bunsbeek-
.Houtem-Oplinter B-Goetsenhoven-
16:00Glabbeek B-Meldert-

woensdag 26/02/2020

20:00Out-Hoegaarden B-Neerwinden-

vrij: Atlas Linter

speeldag 22

zondag 16/02/2020

15:00Halle VV-Glabbeek B0-0
.Meldert-Houtem-Oplinter B1-1
.

Goetsenhoven

-Bunsbeek2-0
.Lovenjoel-

Waanrode

2-6

zondag 12/04/2020

00:00Atlas Linter-Out-Hoegaarden B-
.Butsel B-Orsmaal-
.Neerwinden-Boutersem United B-

vrij: Heide Linter

speeldag 23

zaterdag 29/02/2020

18:00Glabbeek B-Neerwinden-
19:30Boutersem United B-Atlas Linter-

zondag 01/03/2020

15:00Waanrode-Butsel B-
.Orsmaal-Goetsenhoven-
.Bunsbeek-Meldert-
.Houtem-Oplinter B-Halle VV-
17:30Out-Hoegaarden B-Heide Linter-

vrij: Lovenjoel

speeldag 24

zondag 08/03/2020

15:00Heide Linter-Boutersem United B-
.Atlas Linter-Glabbeek B-
.Neerwinden-Houtem-Oplinter B-
.Halle VV-Bunsbeek-
.Meldert-Goetsenhoven-
.Lovenjoel-Out-Hoegaarden B-
.Waanrode-Orsmaal-

vrij: Butsel B

speeldag 25

zaterdag 14/03/2020

18:00Glabbeek B-Heide Linter-
19:30Boutersem United B-Lovenjoel-

zondag 15/03/2020

15:00Houtem-Oplinter B-Atlas Linter-
.Orsmaal-Meldert-
.Goetsenhoven-Halle VV-
.Bunsbeek-Neerwinden-
17:30Out-Hoegaarden B-Butsel B-

vrij: Waanrode

speeldag 26

zondag 17/11/2019

14:30

Waanrode

-Out-Hoegaarden B4-2

zaterdag 21/03/2020

17:00Heide Linter-Houtem-Oplinter B-

zondag 22/03/2020

15:00Butsel B-Boutersem United B-
.Lovenjoel-Glabbeek B-
.Atlas Linter-Bunsbeek-
.Neerwinden-Goetsenhoven-
.Halle VV-Meldert-

vrij: Orsmaal

speeldag 27

zondag 29/03/2020

00:00Goetsenhoven-Atlas Linter-
.Bunsbeek-Heide Linter-
.Houtem-Oplinter B-Lovenjoel-
.Glabbeek B-Butsel B-
.Boutersem United B-Waanrode-
.Orsmaal-Halle VV-
.Meldert-Neerwinden-

vrij: Out-Hoegaarden B

speeldag 28

zondag 05/04/2020

00:00Waanrode-Glabbeek B-
.Butsel B-Houtem-Oplinter B-
.Lovenjoel-Bunsbeek-
.Heide Linter-Goetsenhoven-
.Atlas Linter-Meldert-
.Neerwinden-Halle VV-
.Out-Hoegaarden B-Orsmaal-

vrij: Boutersem United B

speeldag 29

zondag 26/04/2020

00:00Halle VV-Atlas Linter-
.Meldert-Heide Linter-
.Goetsenhoven-Lovenjoel-
.Bunsbeek-Butsel B-
.Houtem-Oplinter B-Waanrode-
.Boutersem United B-Out-Hoegaarden B-
.Neerwinden-Orsmaal-

vrij: Glabbeek B

speeldag 30

zondag 03/05/2020

00:00Orsmaal-Boutersem United B-
.Out-Hoegaarden B-Glabbeek B-
.Waanrode-Bunsbeek-
.Butsel B-Goetsenhoven-
.Lovenjoel-Meldert-
.Heide Linter-Halle VV-
.Atlas Linter-Neerwinden-

vrij: Houtem-Oplinter B

20/28

1.Houtem-Oplinter B488
2.Waanrode457
3.Orsmaal*407
4.Out-Hoegaarden B*3912
5.Heide Linter*358
6.Atlas Linter*358
7.Neerwinden**3312
8.Meldert*314
9.Goetsenhoven*299
10.Halle VV222
11.Glabbeek B185
12.Bunsbeek*103
13.Boutersem United B81
14.Butsel B*83
15.Lovenjoel70
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

20/28

1

2

3

4

5

6

7

1.Houtem-Oplinter B4814+36527+1827
2.Waanrode4514+60858+3447
3.Orsmaal*4012+29646+1030
4.Out-Hoegaarden B*3912+31635-219
5.Heide Linter*3510+38624+923
6.Atlas Linter*359+19474+727
7.Neerwinden**3310+23535+1126
8.Meldert*319+11493-417
9.Goetsenhoven*299+2464023
10.xHalle VV226-19334-517
11.xGlabbeek B184-12331-713
12.xBunsbeek*103-33202-217
13.xBoutersem United B82-49290-3413
14.xButsel B*82-59151-366
15.xLovenjoel72-77260-499

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden