www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 20/02/2017

vbal4

Brabant : acff - 3de Provinciale B

zaterdag 18/02/2017

19:30Lasne Ohain B-

Polonia Boitsfort

2 -3
.Perwez A-

Saint-Michel A

0-3

zondag 19/02/2017

15:00Melin-Chaumont-Gistoux0-0
.Orp-Noduwez-

Chastre B

2 -3
.Incourt A-Mont St.Guibert A2 -2
.RRC.Etterbeek B-

Villers la Ville B

1-2
.Bierges-

Auderghem A

1 -3
.Rc Jet Wavre B-Union Rixensart A - ?

zaterdag 25/02/2017

19:30Chastre B6-3Perwez A-
20:00Villers la Ville B7-0Rc Jet Wavre B-

zondag 26/02/2017

15:00Auderghem A8-9Orp-Noduwez-
.Saint-Michel A6-2Lasne Ohain B-
.Polonia Boitsfort8-7Incourt A-
.Mont St.Guibert A5-1RRC.Etterbeek B-
.Union Rixensart A6-7Melin-
.Chaumont-Gistoux7-2Bierges-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

21/30

1.Orp-Noduwez*419
2.Melin398
3.Union Rixensart A**367
4.Polonia Boitsfort369
5.Chastre B*336
6.Saint-Michel A**326
7.Chaumont-Gistoux*2710
8.Incourt A*255
Lasne Ohain B257
10.Villers la Ville B**?245
11.Mont St.Guibert A***?242
12.Auderghem A**?246
13.Perwez A**?200
RRC.Etterbeek B?201
15.Rc Jet Wavre B***?164
16.Bierges**-140
punten uit de laatste 4 wedstrijden

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (21/30)

  • Orp-Noduwez*

    19
  • Union Rixensart A**

    21
  • Melin

    24
  • Saint-Michel A**

    25
  • Chastre B*

    27
  • Polonia Boitsfort

    27
  • Mont St.Guibert A***

    30
  • Chaumont-Gistoux*

    33
  • Villers la Ville B**

    33
  • Auderghem A**

    33
  • Incourt A*

    35
  • Perwez A**

    37
  • Lasne Ohain B

    38
  • Rc Jet Wavre B***

    38
  • RRC.Etterbeek B

    43
  • Bierges**

    43

thuis (12/15)

  • Union Rixensart A*

    8
  • Orp-Noduwez**

    8
  • Saint-Michel A***

    8
  • Chastre B(4*)

    9
  • Polonia Boitsfort***

    10
  • Melin*

    11
  • Lasne Ohain B**

    11
  • Chaumont-Gistoux**

    13
  • Auderghem A**

    13
  • Rc Jet Wavre B**

    15
  • Mont St.Guibert A***

    15
  • Perwez A***

    15
  • Villers la Ville B**

    16
  • Bierges***

    18
  • Incourt A**

    18
  • RRC.Etterbeek B

    26

uit (12/15)

  • Orp-Noduwez**

    11
  • Melin**

    13
  • Union Rixensart A(4*)

    13
  • Mont St.Guibert A***

    15
  • Polonia Boitsfort

    17
  • Saint-Michel A**

    17
  • Incourt A**

    17
  • Villers la Ville B***

    17
  • RRC.Etterbeek B***

    17
  • Chastre B

    18
  • Chaumont-Gistoux**

    20
  • Auderghem A***

    20
  • Perwez A**

    22
  • Rc Jet Wavre B(4*)

    23
  • Bierges**

    25
  • Lasne Ohain B*

    27

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (21/30)

  • Orp-Noduwez*

    52
  • Saint-Michel A**

    47
  • Chastre B*

    41
  • Union Rixensart A**

    38
  • Mont St.Guibert A***

    37
  • Incourt A*

    37
  • Perwez A**

    35
  • Lasne Ohain B

    35
  • Melin

    34
  • Rc Jet Wavre B***

    33
  • Polonia Boitsfort

    33
  • Auderghem A**

    32
  • Bierges**

    31
  • RRC.Etterbeek B

    31
  • Villers la Ville B**

    30
  • Chaumont-Gistoux*

    26

thuis (12/15)

  • Union Rixensart A*

    30
  • Saint-Michel A***

    29
  • Orp-Noduwez**

    24
  • Melin*

    23
  • Rc Jet Wavre B**

    21
  • Chaumont-Gistoux**

    20
  • Auderghem A**

    20
  • Villers la Ville B**

    18
  • Chastre B(4*)

    18
  • Lasne Ohain B**

    18
  • Polonia Boitsfort***

    17
  • Mont St.Guibert A***

    16
  • Perwez A***

    16
  • RRC.Etterbeek B

    16
  • Bierges***

    15
  • Incourt A**

    14

uit (12/15)

  • Orp-Noduwez**

    28
  • Chastre B

    23
  • Incourt A**

    23
  • Mont St.Guibert A***

    21
  • Perwez A**

    19
  • Saint-Michel A**

    18
  • Lasne Ohain B*

    17
  • Bierges**

    16
  • Polonia Boitsfort

    16
  • RRC.Etterbeek B***

    15
  • Auderghem A***

    12
  • Villers la Ville B***

    12
  • Rc Jet Wavre B(4*)

    12
  • Melin**

    11
  • Union Rixensart A(4*)

    8
  • Chaumont-Gistoux**

    6

de minste tegengoals

alle wedstrijden (21/30)

  • Union Rixensart A**

    24
  • Orp-Noduwez*

    27
  • Polonia Boitsfort

    28
  • Melin

    29
  • Chaumont-Gistoux*

    31
  • Incourt A*

    31
  • Auderghem A**

    33
  • Saint-Michel A**

    33
  • Chastre B*

    34
  • Villers la Ville B**

    36
  • Mont St.Guibert A***

    41
  • Perwez A**

    43
  • Lasne Ohain B

    43
  • RRC.Etterbeek B

    43
  • Rc Jet Wavre B***

    44
  • Bierges**

    52

thuis (12/15)

  • Polonia Boitsfort***

    9
  • Lasne Ohain B**

    11
  • Orp-Noduwez**

    12
  • Chastre B(4*)

    13
  • Saint-Michel A***

    14
  • Union Rixensart A*

    14
  • Incourt A**

    14
  • Melin*

    15
  • Auderghem A**

    16
  • Perwez A***

    17
  • Mont St.Guibert A***

    19
  • Rc Jet Wavre B**

    19
  • Villers la Ville B**

    20
  • Chaumont-Gistoux**

    21
  • Bierges***

    21
  • RRC.Etterbeek B

    22

uit (12/15)

  • Chaumont-Gistoux**

    10
  • Union Rixensart A(4*)

    10
  • Melin**

    14
  • Orp-Noduwez**

    15
  • Villers la Ville B***

    16
  • Auderghem A***

    17
  • Incourt A**

    17
  • Saint-Michel A**

    19
  • Polonia Boitsfort

    19
  • Chastre B

    21
  • RRC.Etterbeek B***

    21
  • Mont St.Guibert A***

    22
  • Rc Jet Wavre B(4*)

    25
  • Perwez A**

    26
  • Bierges**

    31
  • Lasne Ohain B*

    32

het aantal keer ...

gewonnen

  • Orp-Noduwez

    13
  • Melin

    11
  • Union Rixensart A

    11
  • Chastre B

    11
  • Saint-Michel A

    10
  • Polonia Boitsfort

    10
  • Chaumont-Gistoux

    7
  • Villers la Ville B

    7
  • Incourt A

    7
  • Lasne Ohain B

    7
  • Mont St.Guibert A

    6
  • Auderghem A

    5
  • Perwez A

    5
  • RRC.Etterbeek B

    5
  • Rc Jet Wavre B

    4
  • Bierges

    3

gelijk

  • Auderghem A

    9
  • Chaumont-Gistoux

    6
  • Mont St.Guibert A

    6
  • Melin

    6
  • Polonia Boitsfort

    6
  • Perwez A

    5
  • Bierges

    5
  • RRC.Etterbeek B

    5
  • Rc Jet Wavre B

    4
  • Incourt A

    4
  • Lasne Ohain B

    4
  • Villers la Ville B

    3
  • Union Rixensart A

    3
  • Saint-Michel A

    2
  • Orp-Noduwez

    2
  • Chastre B

    0

verloren

  • Melin

    4
  • Auderghem A

    5
  • Orp-Noduwez

    5
  • Union Rixensart A

    5
  • Polonia Boitsfort

    5
  • Mont St.Guibert A

    6
  • Chaumont-Gistoux

    7
  • Saint-Michel A

    7
  • Villers la Ville B

    9
  • Perwez A

    9
  • Chastre B

    9
  • Incourt A

    9
  • Rc Jet Wavre B

    10
  • Lasne Ohain B

    10
  • Bierges

    11
  • RRC.Etterbeek B

    11
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • Orp-Noduwez

    9
  • Chastre B

    8
  • Union Rixensart A

    8
  • Saint-Michel A

    7
  • Incourt A

    7
  • Melin

    5
  • Chaumont-Gistoux

    4
  • Auderghem A

    4
  • Villers la Ville B

    4
  • Polonia Boitsfort

    3
  • Perwez A

    3
  • Rc Jet Wavre B

    3
  • RRC.Etterbeek B

    2
  • Lasne Ohain B

    2
  • Mont St.Guibert A

    2
  • Bierges

    2
verloren met meer dan één
goal verschil
  • Orp-Noduwez

    1
  • Chastre B

    3
  • Saint-Michel A

    3
  • Incourt A

    3
  • Melin

    3
  • Auderghem A

    3
  • Polonia Boitsfort

    3
  • Chaumont-Gistoux

    4
  • Union Rixensart A

    5
  • Perwez A

    5
  • Mont St.Guibert A

    5
  • Villers la Ville B

    6
  • Rc Jet Wavre B

    6
  • RRC.Etterbeek B

    7
  • Lasne Ohain B

    7
  • Bierges

    9
gewonnen met één
goal verschil
  • Polonia Boitsfort

    7
  • Melin

    6
  • Lasne Ohain B

    5
  • Orp-Noduwez

    4
  • Mont St.Guibert A

    4
  • Chastre B

    3
  • Saint-Michel A

    3
  • Chaumont-Gistoux

    3
  • Union Rixensart A

    3
  • Villers la Ville B

    3
  • RRC.Etterbeek B

    3
  • Perwez A

    2
  • Auderghem A

    1
  • Rc Jet Wavre B

    1
  • Bierges

    1
  • Incourt A

    0
verloren met één
goal verschil
  • Union Rixensart A

    0
  • Melin

    1
  • Mont St.Guibert A

    1
  • Polonia Boitsfort

    2
  • Auderghem A

    2
  • Bierges

    2
  • Lasne Ohain B

    3
  • Chaumont-Gistoux

    3
  • Villers la Ville B

    3
  • Orp-Noduwez

    4
  • Saint-Michel A

    4
  • RRC.Etterbeek B

    4
  • Perwez A

    4
  • Rc Jet Wavre B

    4
  • Chastre B

    6
  • Incourt A

    6

de nul vastgehouden

  • Melin

    10
  • Orp-Noduwez

    7
  • Union Rixensart A

    6
  • Chaumont-Gistoux

    6
  • Polonia Boitsfort

    5
  • Villers la Ville B

    5
  • Incourt A

    4
  • Auderghem A

    3
  • Perwez A

    3
  • Chastre B

    3
  • Mont St.Guibert A

    2
  • Lasne Ohain B

    2
  • Saint-Michel A

    2
  • RRC.Etterbeek B

    2
  • Rc Jet Wavre B

    1
  • Bierges

    0

men niet kon scoren

  • Orp-Noduwez

    1
  • Mont St.Guibert A

    2
  • Rc Jet Wavre B

    2
  • Bierges

    2
  • Union Rixensart A

    3
  • Incourt A

    3
  • Lasne Ohain B

    3
  • Saint-Michel A

    3
  • Perwez A

    4
  • Chastre B

    4
  • Melin

    5
  • Villers la Ville B

    5
  • Auderghem A

    5
  • RRC.Etterbeek B

    5
  • Polonia Boitsfort

    6
  • Chaumont-Gistoux

    8

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Union Rixensart A

    6
  • Orp-Noduwez

    5
  • Melin

    4
  • Chastre B

    4
  • Chaumont-Gistoux

    3
  • Perwez A

    3
  • Saint-Michel A

    3
  • Villers la Ville B

    3
  • Incourt A

    3
  • Lasne Ohain B

    3
  • Polonia Boitsfort

    +2
  • Mont St.Guibert A

    2
  • Bierges

    2
  • Auderghem A

    +1
  • RRC.Etterbeek B

    1
  • Rc Jet Wavre B

    1

zonder nederlaag

  • Melin

    +8
  • Polonia Boitsfort

    8
  • Union Rixensart A

    6
  • Chaumont-Gistoux

    6
  • Orp-Noduwez

    5
  • Mont St.Guibert A

    5
  • Bierges

    5
  • Auderghem A

    +5
  • Chastre B

    4
  • Perwez A

    4
  • Saint-Michel A

    3
  • Villers la Ville B

    +3
  • Incourt A

    +3
  • Lasne Ohain B

    3
  • RRC.Etterbeek B

    3
  • Rc Jet Wavre B

    2
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen