www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Brabant : 3de Provinciale D

zaterdag 21/09/2019

19:00

Huizingen B

-Tollembeek3-0
20:00

Ritterklub A

-Wambeek Ternat B3 -2

zondag 22/09/2019

15:00Dworp-

Galmaarden A

1 -6
.

Borchtlombeek A

-Lembeek A4 -0
.

Relegem

-Hekelgem A3 -1
.

Eizeringen

-Pepingen-Halle B1-0
.

Wemmel A

-Negenmanneke3-0
.Oetingen-

Beersel Drogenb.A

0-2

zaterdag 28/09/2019

19:30Pepingen-Halle B6- 0Borchtlombeek A-
20:30Wambeek Ternat B0- 0Huizingen B-

zondag 29/09/2019

15:00Oetingen3 -6Wemmel A-
.Tollembeek3-1Eizeringen-
.Zuun A3-3Ritterklub A-
.Lembeek A1-3Relegem-
.Negenmanneke0 -6Galmaarden A-
.Beersel Drogenb.A3-0Hekelgem A-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

6/32

1.Galmaarden A1812.-1(0)
2.Relegem159
3.Beersel Drogenb.A139
4.Wemmel A1212.-2(0)
5.Borchtlombeek A126.4
6.Ritterklub A10101.
7.Oetingen96-3.(0)
8.Hekelgem A*96
9.Eizeringen873.
10.Pepingen-Halle B*74
11.Zuun A*74
12.Negenmanneke73.-4(0)
13.Huizingen B66.2
14.Tollembeek*63
15.Lembeek A*11
16.Wambeek Ternat B*00
17.Dworp00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Brabant : 3de Provinciale D --> Dworp

Ritterklub A

1.Wo-28/08/1918:30Relegem-Ritterklub A5 -20016
2.Za-31/08/1920:00Ritterklub A-Hekelgem A1 -30015
3.Wo-04/09/1920:00Lembeek A-Ritterklub A2 -3

3

312
4.Za-07/09/1920:00Ritterklub A-Pepingen-Halle B2 -21412
22.Za-14/09/1920:00Ritterklub A-Tollembeek6 -2

3

79
6.Za-21/09/1920:00Ritterklub A-Wambeek Ternat B3 -2

3

106
7.Zo-29/09/1915:00Zuun A-Ritterklub A -.
8.Za-05/10/1920:00Ritterklub A-

Dworp

-.
9.Zo-13/10/1915:00Negenmanneke-Ritterklub A -.
10.Za-19/10/1920:00Ritterklub A-Oetingen -.
11.Zo-27/10/1900:00Wemmel A-Ritterklub A -.
12.Zo-03/11/1900:00Ritterklub A-Galmaarden A -.
14.Zo-17/11/1900:00Ritterklub A-Beersel Drogenb.A -.
15.Zo-24/11/1900:00Ritterklub A-Huizingen B -.
16.Zo-01/12/1900:00Eizeringen-Ritterklub A -.
17.Zo-08/12/1900:00Ritterklub A-Borchtlombeek A -.
18.Zo-15/12/1900:00Ritterklub A-Relegem -.
19.Zo-22/12/1900:00Hekelgem A-Ritterklub A -.
20.Zo-05/01/2000:00Ritterklub A-Lembeek A -.
21.Zo-12/01/2000:00Pepingen-Halle B-Ritterklub A -.
5.Zo-19/01/2000:00Tollembeek-Ritterklub A -.
23.Zo-26/01/2000:00Wambeek Ternat B-Ritterklub A -.
24.Zo-02/02/2000:00Ritterklub A-Zuun A -.
25.Zo-09/02/2000:00

Dworp

-Ritterklub A -.
26.Zo-16/02/2000:00Ritterklub A-Negenmanneke -.
27.Zo-01/03/2000:00Oetingen-Ritterklub A -.
28.Zo-08/03/2000:00Ritterklub A-Wemmel A -.
29.Zo-15/03/2000:00Galmaarden A-Ritterklub A -.
31.Zo-29/03/2000:00Beersel Drogenb.A-Ritterklub A -.
32.Zo-05/04/2000:00Huizingen B-Ritterklub A -.
33.Zo-26/04/2000:00Ritterklub A-Eizeringen -.
34.Zo-03/05/2000:00Borchtlombeek A-Ritterklub A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Dworp

1.Wo-28/08/1920:00Zuun A-

Dworp

2 -10014
2.Zo-01/09/1915:00

Dworp

-Beersel Drogenb.A0 -30014
3.Do-05/09/1919:30

Dworp

-Negenmanneke1 -30016
4.Zo-08/09/1915:00Oetingen-

Dworp

6 -00017-
5.Zo-15/09/1915:00

Dworp

-Wemmel A0 -70017-
23.Zo-22/09/1915:00

Dworp

-Galmaarden A1 -60017-
8.Za-05/10/1920:00Ritterklub A-

Dworp

-.
9.Za-12/10/1919:30

Dworp

-Huizingen B -.
10.Zo-20/10/1915:00Eizeringen-

Dworp

-.
11.Zo-27/10/1900:00

Dworp

-Borchtlombeek A -.
12.Zo-03/11/1900:00Relegem-

Dworp

-.
13.Zo-10/11/1900:00

Dworp

-Hekelgem A -.
14.Zo-17/11/1900:00Lembeek A-

Dworp

-.
15.Zo-24/11/1900:00

Dworp

-Pepingen-Halle B -.
16.Zo-01/12/1900:00Tollembeek-

Dworp

-.
17.Zo-08/12/1900:00

Dworp

-Wambeek Ternat B -.
18.Zo-15/12/1900:00

Dworp

-Zuun A -.
19.Zo-22/12/1900:00Beersel Drogenb.A-

Dworp

-.
20.Zo-05/01/2000:00Negenmanneke-

Dworp

-.
21.Zo-12/01/2000:00

Dworp

-Oetingen -.
22.Zo-19/01/2000:00Wemmel A-

Dworp

-.
6.Zo-26/01/2000:00Galmaarden A-

Dworp

-.
25.Zo-09/02/2000:00

Dworp

-Ritterklub A -.
26.Zo-16/02/2000:00Huizingen B-

Dworp

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Dworp

-Eizeringen -.
28.Zo-08/03/2000:00Borchtlombeek A-

Dworp

-.
29.Zo-15/03/2000:00

Dworp

-Relegem -.
30.Zo-22/03/2000:00Hekelgem A-

Dworp

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Dworp

-Lembeek A -.
32.Zo-05/04/2000:00Pepingen-Halle B-

Dworp

-.
33.Zo-26/04/2000:00

Dworp

-Tollembeek -.
34.Zo-03/05/2000:00Wambeek Ternat B-

Dworp

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/16)

1Borchtlombeek A*911:2+9
2Relegem*911:3+8
3Ritterklub A712:9+3
4Galmaarden A**69:1+8
5Oetingen*67:2+5
.Pepingen-Halle B**67:2+5
7Hekelgem A**64:0+4
8Wemmel A*67:4+3
9Huizingen B*66:60
10Eizeringen*65:50
11Zuun A*65:6-1
12Beersel Drogenb.A*45:6-1
13Tollembeek**33:5-2
14Lembeek A*14:6-2
15Negenmanneke*13:8-5
16Wambeek Ternat B**03:8-5
17Dworp02:19-17

alle wedstrijden (6/32)

1Galmaarden A1823:3+20
2Relegem1522:9+13
3Beersel Drogenb.A1314:8+6
4Wemmel A1220:9+11
5Borchtlombeek A1216:9+7
6Ritterklub A1017:16+1
7Oetingen915:9+6
8Hekelgem A*99:7+2
9Eizeringen86:9-3
10Pepingen-Halle B*79:90
11Zuun A*75:8-3
12Negenmanneke78:13-5
13Huizingen B68:14-6
14Tollembeek*69:16-7
15Lembeek A*16:13-7
16Wambeek Ternat B*06:17-11
17Dworp03:27-24

uitwedstrijden (4/16)

1Galmaarden A1214:2+12
2Beersel Drogenb.A*99:2+7
3Wemmel A*613:5+8
4Relegem*611:6+5
5Negenmanneke*65:50
6Oetingen*38:7+1
7Borchtlombeek A*35:7-2
.Hekelgem A*35:7-2
.Ritterklub A**35:7-2
10Tollembeek*36:11-5
11Eizeringen*21:4-3
12Zuun A**10:2-2
13Pepingen-Halle B*12:7-5
14Lembeek A**02:7-5
15Wambeek Ternat B*03:9-6
16Huizingen B*02:8-6
17Dworp**01:8-7