www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Brabant-vv : 3de Provinciale B
zaterdag 23/03/2024 |
20:00 | Londerzeel United A | - | Eur.90 Kraainem B | 7
| - | 0
|
20:15 | Ritterklub A | - | Berg-Op A | 3
| - | 1 |
20:30 | Merchtem United A | - | Perk SV1820 A | 4
| - | 4
|
zondag 24/03/2024 |
14:30 | Eppegem B | - | Hofstade | 3
| - | 1 |
15:00 | Zemst | - | Steenhuffel A | 2 | - | 0 |
. | Infinity Vilvoorde A | - | FFF Haren | 0 | - | 3 |
. | Relegem | - | Groot Kapelle A | 3
| - | 3
|
zaterdag 06/04/2024 |
20:00 | Steenhuffel A | 7 | - |
4 | Ritterklub A | | - | |
20:30 | Merchtem United A | 7 | - | 7 | Infinity Vilvoorde A | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Groot Kapelle A | 6 |
- | 3 | Berg-Op A | | - | |
. | FFF Haren | 5 | - | 6 | Eppegem B | | - | |
. | Strombeek | 3 | - | 9 | Relegem | | - | |
. | Perk SV1820 A | 12 | - | 7 | Londerzeel United A | | - | |
. | Hofstade | 5 |
- | 0 | Eur.90 Kraainem B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-vv : 3de Provinciale B --> Groot Kapelle A
periode 1
10/10 |
| Steenhuffel A | 27 |
2. | Perk SV1820 A | 25 |
3. | Relegem | 22 |
4. | Zemst | 20 |
5. | Ritterklub A | 19 |
6. | Londerzeel United A | 18 |
7. | Strombeek | 17 |
8. | Hofstade | 16 |
9. | Merchtem United A | 16 |
10. | Berg-Op A | 12 |
11. | Eur.90 Kraainem B | 9 |
12. | Eppegem B | 9 |
13. | FFF Haren | 9 |
14. | Infinity Vilvoorde A | 8 |
15. | Groot Kapelle A | 2 |
periode 2
-/- |
| Zemst | 9/9 | 26 |
2. | Steenhuffel A | 9/9 | 21 |
3. | Perk SV1820 A | 9/9 | 20 |
4. | Ritterklub A | 9/9 | 20 |
5. | Merchtem United A | 9/9 | 18 |
6. | Londerzeel United A | 10/10 | 17 |
7. | Eppegem B | 8/8 | 16 |
8. | Relegem | 10/10 | 13 |
9. | Berg-Op A | 10/10 | 12 |
10. | Infinity Vilvoorde A | 8/8 | 11 |
11. | Hofstade | 10/10 | 9 |
12. | Groot Kapelle A | 9/9 | 9 |
13. | FFF Haren | 10/10 | 7 |
14. | Strombeek | 10/10 | 6 |
15. | Eur.90 Kraainem B | 10/10 | 6 |
periode 3
-/- |
1. | Londerzeel United A | 6/9 | 14 |
2. | Steenhuffel A | 6/10 | 12 |
3. | Perk SV1820 A | 5/9 | 12 |
4. | Zemst | 6/9 | 11 |
5. | Groot Kapelle A | 6/9 | 11 |
6. | FFF Haren | 5/9 | 11 |
7. | Infinity Vilvoorde A | 6/10 | 10 |
8. | Ritterklub A | 6/10 | 9 |
9. | Eppegem B | 6/10 | 9 |
10. | Relegem | 5/9 | 8 |
11. | Berg-Op A | 5/9 | 7 |
12. | Strombeek | 5/9 | 4 |
13. | Merchtem United A | 6/10 | 4 |
14. | Hofstade | 6/9 | 4 |
15. | Eur.90 Kraainem B | 5/9 | 1 |
Groot Kapelle A
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | FFF Haren | - | Groot Kapelle A | 3 - | 1 | | 0 | 0 | | 11 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Groot Kapelle A | - | Eppegem B | 0 - | 2 | | 0 | 0 | | 13 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Zemst | - | Groot Kapelle A | 5 - | 0 | | 0 | 0 | | 15 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Groot Kapelle A | - | Perk SV1820 A | 1 - | 6 | | 0 | 0 | | 15 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Hofstade | - | Groot Kapelle A | 3 - | 2 | | 0 | 0 | | 15 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Groot Kapelle A | - | Strombeek | 2 - | 2 | | 1 | 1 | | 15 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Londerzeel United A | - | Groot Kapelle A | 2 - | 1 | | 0 | 1 | | 15 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Groot Kapelle A | - | Relegem | 2 - | 4 | | 0 | 1 | | 15 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:30 | Merchtem United A | - | Groot Kapelle A | 1 - | 1 | | 1 | 2 | | 15 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Groot Kapelle A | - | Steenhuffel A | 0 - | 1 | | 0 | 2 | | 15 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Eur.90 Kraainem B | - | Groot Kapelle A | 3 - | 3 | | 1 | 3 | | 15 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Berg-Op A | - | Groot Kapelle A | 3 - | 0 | | 0 | 3 | | 15 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:15 | Ritterklub A | - | Groot Kapelle A | 11 - | 1 | | 0 | 3 | | 15 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Groot Kapelle A | - | Infinity Vilvoorde A | 2 - | 0 | | 3 | 6 | | 15 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Groot Kapelle A | - | Londerzeel United A | 2 - | 2 | | 1 | 7 | | 15 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Strombeek | - | Groot Kapelle A | 0 - | 1 | | 3 | 10 | | 14 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Groot Kapelle A | - | Zemst | 0 - | 2 | | 0 | 10 | | 15 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Perk SV1820 A | - | Groot Kapelle A | 8 - | 0 | | 0 | 10 | | 15 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Groot Kapelle A | - | Hofstade | 2 - | 3 | | 0 | 10 | | 15 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Groot Kapelle A | - | FFF Haren | 2 - | 3 | | 0 | 10 | | 15 | |
22. | Za-24/02/24 | 20:00 | Steenhuffel A | - | Groot Kapelle A | 1 - | 3 | | 3 | 13 | | 14 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Groot Kapelle A | - | Merchtem United A | 4 - | 2 | | 3 | 16 | | 14 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Infinity Vilvoorde A | - | Groot Kapelle A | 2 - | 0 | | 0 | 16 | | 14 | |
25. | Zo-17/03/24 | 16:00 | Groot Kapelle A | - | Ritterklub A | 3 - | 2 | | 3 | 19 | | 14 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Relegem | - | Groot Kapelle A | 3 - | 3 | | 1 | 20 | | 14 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Groot Kapelle A | - | Berg-Op A | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Groot Kapelle A | - | Eur.90 Kraainem B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 14:30 | Eppegem B | - | Groot Kapelle A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Berg-Op A
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Infinity Vilvoorde A | - | Berg-Op A | 0 - | 0 | | 1 | 1 | | 10 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Perk SV1820 A | - | Berg-Op A | 3 - | 2 | | 0 | 1 | | 11 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Berg-Op A | - | Eppegem B | 4 - | 1 | | 3 | 4 | | 10 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:30 | Merchtem United A | - | Berg-Op A | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 11 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Berg-Op A | - | Zemst | 1 - | 3 | | 0 | 5 | | 11 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Steenhuffel A | - | Berg-Op A | 4 - | 2 | | 0 | 5 | | 11 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Berg-Op A | - | Strombeek | 1 - | 2 | | 0 | 5 | | 12 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Londerzeel United A | - | Berg-Op A | 1 - | 1 | | 1 | 6 | | 12 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Berg-Op A | - | Relegem | 3 - | 2 | | 3 | 9 | | 11 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Hofstade | - | Berg-Op A | 1 - | 1 | | 1 | 10 | | 10 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Berg-Op A | - | Eur.90 Kraainem B | 8 - | 0 | | 3 | 13 | | 10 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Berg-Op A | - | Groot Kapelle A | 3 - | 0 | | 3 | 16 | | 9 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | FFF Haren | - | Berg-Op A | 3 - | 3 | | 1 | 17 | | 9 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Berg-Op A | - | Ritterklub A | 1 - | 1 | | 1 | 18 | | 9 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:00 | Eppegem B | - | Berg-Op A | 3 - | 1 | | 0 | 18 | | 11 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Berg-Op A | - | Perk SV1820 A | 0 - | 5 | | 0 | 18 | | 11 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:00 | Eur.90 Kraainem B | - | Berg-Op A | 4 - | 2 | | 0 | 18 | | 11 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Berg-Op A | - | Hofstade | 3 - | 1 | | 3 | 21 | | 9 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Zemst | - | Berg-Op A | 5 - | 1 | | 0 | 21 | | 10 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Berg-Op A | - | Steenhuffel A | 1 - | 2 | | 0 | 21 | | 11 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Relegem | - | Berg-Op A | 2 - | 4 | | 3 | 24 | | 11 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Berg-Op A | - | Infinity Vilvoorde A | 2 - | 0 | | 3 | 27 | | 8 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Berg-Op A | - | Londerzeel United A | 2 - | 5 | | 0 | 27 | | 10 | |
26. | Za-23/03/24 | 20:15 | Ritterklub A | - | Berg-Op A | 3 - | 1 | | 0 | 27 | | 10 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Groot Kapelle A | - | Berg-Op A | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Berg-Op A | - | FFF Haren | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Strombeek | - | Berg-Op A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Berg-Op A | - | Merchtem United A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/14)
1 | Perk SV1820 A* | 31 | +24 |
2 | Zemst | 29 | +36 |
3 | Steenhuffel A* | 28 | +10 |
4 | Ritterklub A* | 25 | +20 |
5 | Londerzeel United A* | 23 | +16 |
6 | Relegem* | 19 | +13 |
7 | Berg-Op A* | 19 | +7 |
8 | Merchtem United A* | 19 | +4 |
9 | Eppegem B* | 18 | +1 |
10 | Infinity Vilvoorde A* | 17 | -7 |
11 | Hofstade | 17 | -3 |
12 | Strombeek* | 13 | -5 |
13 | FFF Haren* | 12 | -7 |
14 | Groot Kapelle A* | 11 | -9 |
15 | Eur.90 Kraainem B* | 10 | -17 |
alle wedstrijden (25/28)
1 | Steenhuffel A* | 55 | +18 |
2 | Perk SV1820 A* | 54 | +46 |
3 | Zemst | 53 | +54 |
4 | Londerzeel United A | 45 | +30 |
5 | Ritterklub A* | 43 | +23 |
6 | Relegem* | 39 | +16 |
7 | Merchtem United A* | 33 | -3 |
8 | Eppegem B* | 31 | -10 |
9 | Infinity Vilvoorde A* | 27 | -20 |
10 | Berg-Op A* | 27 | -4 |
11 | Hofstade | 26 | -19 |
12 | Strombeek* | 24 | -11 |
13 | FFF Haren* | 23 | -25 |
14 | Groot Kapelle A | 20 | -38 |
15 | Eur.90 Kraainem B* | 13 | -57 |
uitwedstrijden (13/14)
1 | Steenhuffel A* | 27 | +8 |
2 | Zemst* | 24 | +18 |
3 | Perk SV1820 A* | 23 | +22 |
4 | Londerzeel United A | 22 | +14 |
5 | Relegem* | 20 | +3 |
6 | Ritterklub A* | 18 | +3 |
7 | Merchtem United A* | 14 | -7 |
8 | Eppegem B* | 13 | -11 |
9 | Strombeek* | 11 | -6 |
10 | FFF Haren* | 11 | -18 |
11 | Infinity Vilvoorde A* | 10 | -13 |
12 | Hofstade* | 9 | -16 |
13 | Groot Kapelle A | 9 | -29 |
14 | Berg-Op A* | 8 | -11 |
15 | Eur.90 Kraainem B* | 3 | -40 |