www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 14/12/2023
Brabant-vv : 3de Provinciale B
zaterdag 09/12/2023 |
20:00 | Steenhuffel A | - | Relegem | 2 | - | 0 |
. | Londerzeel United A | - | Merchtem United A | 4
| - | 0 |
. | Eur.90 Kraainem B | - | Perk SV1820 A | 2
| - | 2 |
zondag 10/12/2023 |
14:00 | Eppegem B | - | FFF Haren | 3 | - | 0 |
14:30 | Groot Kapelle A | - | Infinity Vilvoorde A | 2 | - | 0 |
. | Hofstade | - | Strombeek | 0 | - | 3 |
. | Berg-Op A | - | Ritterklub A | 1 | - | 1 |
zaterdag 16/12/2023 |
20:15 | Ritterklub A | 7 | - |
6 | Eur.90 Kraainem B | | - | |
20:30 | Merchtem United A | 5 | - | 1 | Melsbroek B | | - | |
zondag 17/12/2023 |
14:00 | Eppegem B | 3 |
- | 3 | Berg-Op A | | - | |
14:30 | Perk SV1820 A | 10 | - | 9 | Strombeek | | - | |
. | Infinity Vilvoorde A | 6 | - | 12 | Steenhuffel A | | - | |
. | Groot Kapelle A | 4 | - | 9 | Londerzeel United A | | - | |
15:00 | FFF Haren | 1 |
- | 0 | Hofstade | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
Brabant-vv : 3de Provinciale B --> Melsbroek B
periode 1
10/10 |
| Steenhuffel A | 27 |
2. | Perk SV1820 A | 25 |
3. | Relegem | 22 |
4. | Ritterklub A | 19 |
5. | Londerzeel United A | 18 |
6. | Strombeek | 17 |
7. | Hofstade | 16 |
8. | Merchtem United A | 16 |
9. | Berg-Op A | 12 |
10. | Eur.90 Kraainem B | 9 |
11. | Eppegem B | 9 |
12. | FFF Haren | 9 |
13. | Infinity Vilvoorde A | 8 |
14. | Groot Kapelle A | 2 |
15. | Melsbroek B | 0 |
periode 2
-/- |
1. | Steenhuffel A | 4/9 | 13 |
2. | Londerzeel United A | 5/10 | 11 |
3. | Eppegem B | 5/10 | 10 |
4. | Berg-Op A | 5/9 | 10 |
5. | Merchtem United A | 4/8 | 8 |
6. | Ritterklub A | 5/10 | 8 |
7. | Perk SV1820 A | 5/10 | 8 |
8. | Strombeek | 4/9 | 7 |
9. | Infinity Vilvoorde A | 5/10 | 6 |
10. | Groot Kapelle A | 5/9 | 6 |
11. | FFF Haren | 5/10 | 5 |
12. | Relegem | 5/9 | 3 |
13. | Eur.90 Kraainem B | 4/9 | 3 |
14. | Hofstade | 5/9 | 2 |
15. | Melsbroek B | 4/9 | 1 |
periode 3
-/- |
1. | Perk SV1820 A | 0/9 | 0 |
| Eppegem B | 0/9 | 0 |
| Londerzeel United A | 0/9 | 0 |
| Relegem | 0/10 | 0 |
| Berg-Op A | 0/10 | 0 |
| Steenhuffel A | 0/9 | 0 |
| Merchtem United A | 0/10 | 0 |
| FFF Haren | 0/9 | 0 |
| Strombeek | 0/9 | 0 |
| Ritterklub A | 0/9 | 0 |
| Melsbroek B | 0/9 | 0 |
| Infinity Vilvoorde A | 0/9 | 0 |
| Groot Kapelle A | 0/10 | 0 |
| Eur.90 Kraainem B | 0/9 | 0 |
| Hofstade | 0/10 | 0 |
Merchtem United A
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Perk SV1820 A | - | Merchtem United A | 0 - | 1 | | 3 | 3 | | 7 | |
2. | Za-09/09/23 | 20:30 | Merchtem United A | - | Hofstade | 1 - | 2 | | 0 | 3 | | 9 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Merchtem United A | - | Eur.90 Kraainem B | 3 - | 1 | | 3 | 6 | | 6 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Strombeek | - | Merchtem United A | 0 - | 0 | | 1 | 7 | | 8 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:30 | Merchtem United A | - | Berg-Op A | 2 - | 2 | | 1 | 8 | | 9 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Melsbroek B | - | Merchtem United A | 0 - | 1 | | 3 | 11 | | 5 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:30 | Merchtem United A | - | Eppegem B | 2 - | 1 | | 3 | 14 | | 5 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:15 | Ritterklub A | - | Merchtem United A | 2 - | 2 | | 1 | 15 | | 5 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:30 | Merchtem United A | - | Groot Kapelle A | 1 - | 1 | | 1 | 16 | | 6 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Infinity Vilvoorde A | - | Merchtem United A | 2 - | 1 | | 0 | 16 | | 8 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | FFF Haren | - | Merchtem United A | 1 - | 2 | | 3 | 19 | | 7 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Relegem | - | Merchtem United A | 0 - | 2 | | 3 | 22 | | 5 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:30 | Merchtem United A | - | Steenhuffel A | 1 - | 2 | | 0 | 22 | | 6 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Londerzeel United A | - | Merchtem United A | 4 - | 0 | | 0 | 22 | | 7 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:30 | Merchtem United A | - | Melsbroek B | - | | | . | | | | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | Eur.90 Kraainem B | - | Merchtem United A | - | | | . | | | | |
18. | Za-20/01/24 | 20:30 | Merchtem United A | - | Strombeek | - | | | . | | | | |
19. | Za-27/01/24 | 20:30 | Merchtem United A | - | FFF Haren | - | | | . | | | | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Hofstade | - | Merchtem United A | - | | | . | | | | |
22. | Za-24/02/24 | 20:30 | Merchtem United A | - | Londerzeel United A | - | | | . | | | | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Groot Kapelle A | - | Merchtem United A | - | | | . | | | | |
24. | Za-09/03/24 | 20:00 | Merchtem United A | - | Ritterklub A | - | | | . | | | | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Steenhuffel A | - | Merchtem United A | - | | | . | | | | |
26. | Za-23/03/24 | 20:30 | Merchtem United A | - | Perk SV1820 A | - | | | . | | | | |
27. | Zo-07/04/24 | 00:00 | Merchtem United A | - | Infinity Vilvoorde A | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 00:00 | Eppegem B | - | Merchtem United A | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 00:00 | Merchtem United A | - | Relegem | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 00:00 | Berg-Op A | - | Merchtem United A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Melsbroek B
1. | Do-31/08/23 | 20:00 | Berg-Op A | - | Melsbroek B | 3 - | 1 | | 0 | 0 | | 15 | |
2. | Zo-10/09/23 | 18:00 | Melsbroek B | - | FFF Haren | 1 - | 2 | | 0 | 0 | | 12 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Relegem | - | Melsbroek B | 7 - | 1 | | 0 | 0 | | 15 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Melsbroek B | - | Hofstade | 1 - | 2 | | 0 | 0 | | 14 | |
5. | Za-30/09/23 | 20:00 | Londerzeel United A | - | Melsbroek B | 4 - | 2 | | 0 | 0 | | 14 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Melsbroek B | - | Merchtem United A | 0 - | 1 | | 0 | 0 | | 15 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Strombeek | - | Melsbroek B | 5 - | 0 | | 0 | 0 | | 15 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Melsbroek B | - | Eur.90 Kraainem B | 3 - | 4 | | 0 | 0 | | 15 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Steenhuffel A | - | Melsbroek B | 5 - | 0 | | 0 | 0 | | 15 | |
10. | Za-04/11/23 | 20:15 | Ritterklub A | - | Melsbroek B | 6 - | 3 | | 0 | 0 | | 15 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Melsbroek B | - | Eppegem B | 0 - | 2 | | 0 | 0 | | 15 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Groot Kapelle A | - | Melsbroek B | 0 - | 0 | | 1 | 1 | | 15 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Melsbroek B | - | Infinity Vilvoorde A | 3 - | 5 | | 0 | 1 | | 15 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Perk SV1820 A | - | Melsbroek B | 1 - | 0 | | 0 | 1 | | 15 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:30 | Merchtem United A | - | Melsbroek B | - | | | . | | | | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Melsbroek B | - | Ritterklub A | - | | | . | | | | |
18. | Zo-21/01/24 | 14:00 | Eppegem B | - | Melsbroek B | - | | | . | | | | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Melsbroek B | - | Steenhuffel A | - | | | . | | | | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Infinity Vilvoorde A | - | Melsbroek B | - | | | . | | | | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Melsbroek B | - | Relegem | - | | | . | | | | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | FFF Haren | - | Melsbroek B | - | | | . | | | | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Melsbroek B | - | Perk SV1820 A | - | | | . | | | | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Melsbroek B | - | Berg-Op A | - | | | . | | | | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Eur.90 Kraainem B | - | Melsbroek B | - | | | . | | | | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Melsbroek B | - | Strombeek | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 00:00 | Melsbroek B | - | Groot Kapelle A | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 00:00 | Hofstade | - | Melsbroek B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 00:00 | Melsbroek B | - | Londerzeel United A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (8/14)
1 | Steenhuffel A* | 21 | +16 |
2 | Perk SV1820 A* | 18 | +9 |
3 | Berg-Op A* | 16 | +16 |
4 | Londerzeel United A | 16 | +9 |
5 | Relegem* | 15 | +16 |
6 | Ritterklub A* | 13 | +12 |
7 | Strombeek | 13 | +4 |
8 | Hofstade | 12 | -1 |
9 | Merchtem United A** | 8 | +1 |
10 | FFF Haren* | 7 | -4 |
11 | Infinity Vilvoorde A** | 7 | -7 |
12 | Eppegem B** | 6 | -4 |
13 | Eur.90 Kraainem B | 6 | -7 |
14 | Groot Kapelle A* | 5 | -8 |
15 | Melsbroek B** | 0 | -8 |
alle wedstrijden (14/28)
1 | Steenhuffel A | 39 | +23 |
2 | Perk SV1820 A | 32 | +23 |
3 | Londerzeel United A | 29 | +20 |
4 | Relegem | 25 | +16 |
5 | Ritterklub A | 24 | +16 |
6 | Strombeek | 23 | +6 |
7 | Merchtem United A | 22 | +1 |
8 | Berg-Op A | 21 | +13 |
9 | Hofstade | 18 | -9 |
10 | Eppegem B | 16 | -8 |
11 | FFF Haren | 14 | -12 |
12 | Infinity Vilvoorde A | 13 | -15 |
13 | Eur.90 Kraainem B | 12 | -17 |
14 | Groot Kapelle A | 7 | -25 |
15 | Melsbroek B | 1 | -32 |
uitwedstrijden (8/14)
1 | Steenhuffel A* | 18 | +7 |
2 | Perk SV1820 A* | 14 | +14 |
3 | Merchtem United A | 14 | 0 |
4 | Londerzeel United A** | 13 | +11 |
5 | Ritterklub A* | 11 | +4 |
6 | Strombeek** | 10 | +2 |
7 | Relegem* | 10 | 0 |
8 | Eppegem B | 10 | -4 |
9 | FFF Haren* | 7 | -8 |
10 | Infinity Vilvoorde A | 6 | -8 |
11 | Hofstade** | 6 | -8 |
12 | Eur.90 Kraainem B** | 6 | -10 |
13 | Berg-Op A* | 5 | -3 |
14 | Groot Kapelle A* | 2 | -17 |
15 | Melsbroek B | 1 | -24 |