www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 19/04/2024
Brabant-vv : 3de Provinciale B
zaterdag 13/04/2024 |
20:00 | Eur.90 Kraainem B | - | Strombeek | 2 | - | 1 |
. | Londerzeel United A | - | Hofstade | 4
| - | 0 |
20:15 | Ritterklub A | - | Zemst | 1 | - | 2 |
zondag 14/04/2024 |
14:30 | Eppegem B | - | Merchtem United A | 3
| - | 2
|
15:00 | Relegem | - | Steenhuffel A | 1 | - | 2 |
. | Infinity Vilvoorde A | - | Perk SV1820 A | 2 | - | 1 |
. | Berg-Op A | - | FFF Haren | 2
| - | 4
|
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Groot Kapelle A | 6 | - |
0 | Eur.90 Kraainem B | | - | |
. | Perk SV1820 A | 9 | - | 10 | FFF Haren | | - | |
. | Merchtem United A | 4 |
- | 9 | Relegem | | - | |
. | Zemst | 7 | - | 7 | Infinity Vilvoorde A | | - | |
. | Londerzeel United A | 10 | - | 4 | Ritterklub A | | - | |
. | Strombeek | 3 | - | 6 | Berg-Op A | | - | |
. | Steenhuffel A | 7 |
- | 3 | Eppegem B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-vv : 3de Provinciale B --> Londerzeel United A
periode 1
10/10 |
| Steenhuffel A | 27 |
2. | Perk SV1820 A | 25 |
3. | Relegem | 22 |
4. | Zemst | 20 |
5. | Ritterklub A | 19 |
6. | Londerzeel United A | 18 |
7. | Strombeek | 17 |
8. | Hofstade | 16 |
9. | Merchtem United A | 16 |
10. | Berg-Op A | 12 |
11. | Eur.90 Kraainem B | 9 |
12. | Eppegem B | 9 |
13. | FFF Haren | 9 |
14. | Infinity Vilvoorde A | 8 |
15. | Groot Kapelle A | 2 |
periode 2
-/- |
| Zemst | 9/9 | 26 |
2. | Steenhuffel A | 9/9 | 21 |
3. | Perk SV1820 A | 9/9 | 20 |
4. | Ritterklub A | 9/9 | 20 |
5. | Merchtem United A | 9/9 | 18 |
6. | Londerzeel United A | 10/10 | 17 |
7. | Eppegem B | 8/8 | 16 |
8. | Relegem | 10/10 | 13 |
9. | Berg-Op A | 10/10 | 12 |
10. | Infinity Vilvoorde A | 8/8 | 11 |
11. | Hofstade | 10/10 | 9 |
12. | Groot Kapelle A | 9/9 | 9 |
13. | FFF Haren | 10/10 | 7 |
14. | Strombeek | 10/10 | 6 |
15. | Eur.90 Kraainem B | 10/10 | 6 |
periode 3
-/- |
1. | Londerzeel United A | 8/9 | 21 | |
2. | FFF Haren | 7/9 | 18 | |
3. | Infinity Vilvoorde A | 8/10 | 16 | |
4. | Steenhuffel A | 8/10 | 16 | |
5. | Zemst | 7/9 | 14 | |
6. | Eppegem B | 8/10 | 12 | x |
7. | Perk SV1820 A | 7/9 | 12 | x |
8. | Relegem | 7/9 | 11 | x |
9. | Groot Kapelle A | 7/9 | 11 | x |
10. | Ritterklub A | 8/10 | 10 | x |
11. | Berg-Op A | 7/9 | 10 | x |
12. | Hofstade | 8/9 | 8 | x |
13. | Merchtem United A | 8/10 | 4 | x |
14. | Strombeek | 7/9 | 4 | x |
15. | Eur.90 Kraainem B | 7/9 | 4 | x |
Londerzeel United A
1. | Za-02/09/23 | 20:00 | Eur.90 Kraainem B | - | Londerzeel United A | 1 - | 5 | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Za-09/09/23 | 20:00 | Londerzeel United A | - | Relegem | 1 - | 1 | | 1 | 4 | | 4 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Hofstade | - | Londerzeel United A | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 7 | |
4. | Za-23/09/23 | 20:00 | Londerzeel United A | - | Steenhuffel A | 2 - | 0 | | 3 | 8 | | 4 | |
6. | Zo-08/10/23 | 14:30 | Eppegem B | - | Londerzeel United A | 4 - | 1 | | 0 | 8 | | 7 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Londerzeel United A | - | Groot Kapelle A | 2 - | 1 | | 3 | 11 | | 6 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Infinity Vilvoorde A | - | Londerzeel United A | 0 - | 6 | | 3 | 14 | | 6 | |
9. | Za-28/10/23 | 20:00 | Londerzeel United A | - | Berg-Op A | 1 - | 1 | | 1 | 15 | | 6 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Zemst | - | Londerzeel United A | 2 - | 0 | | 0 | 15 | | 6 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Londerzeel United A | - | FFF Haren | 1 - | 1 | | 1 | 16 | | 7 | |
12. | Za-18/11/23 | 20:15 | Ritterklub A | - | Londerzeel United A | 0 - | 2 | | 3 | 19 | | 6 | |
13. | Za-25/11/23 | 20:00 | Londerzeel United A | - | Perk SV1820 A | 2 - | 2 | | 1 | 20 | | 5 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Strombeek | - | Londerzeel United A | 0 - | 2 | | 3 | 23 | | 5 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Londerzeel United A | - | Merchtem United A | 4 - | 0 | | 3 | 26 | | 4 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Groot Kapelle A | - | Londerzeel United A | 2 - | 2 | | 1 | 27 | | 5 | |
17. | Za-13/01/24 | 20:00 | Londerzeel United A | - | Eppegem B | 2 - | 1 | | 3 | 30 | | 4 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:00 | Londerzeel United A | - | Infinity Vilvoorde A | 0 - | 1 | | 0 | 30 | | 5 | |
20. | Za-03/02/24 | 20:00 | Steenhuffel A | - | Londerzeel United A | 0 - | 0 | | 1 | 31 | | 6 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | FFF Haren | - | Londerzeel United A | 2 - | 2 | | 1 | 32 | | 6 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:00 | Londerzeel United A | - | Strombeek | 0 - | 0 | | 1 | 33 | | 5 | |
22. | Za-24/02/24 | 20:30 | Merchtem United A | - | Londerzeel United A | 2 - | 1 | | 0 | 33 | | 5 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:00 | Londerzeel United A | - | Zemst | 2 - | 0 | | 3 | 36 | | 5 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Relegem | - | Londerzeel United A | 0 - | 3 | | 3 | 39 | | 5 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Berg-Op A | - | Londerzeel United A | 2 - | 5 | | 3 | 42 | | 4 | |
26. | Za-23/03/24 | 20:00 | Londerzeel United A | - | Eur.90 Kraainem B | 7 - | 0 | | 3 | 45 | | 4 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Perk SV1820 A | - | Londerzeel United A | 0 - | 3 | | 3 | 48 | | 4 | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | Londerzeel United A | - | Hofstade | 4 - | 0 | | 3 | 51 | | 4 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Londerzeel United A | - | Ritterklub A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Ritterklub A
1. | Za-02/09/23 | 20:15 | Ritterklub A | - | Infinity Vilvoorde A | 3 - | 2 | | 3 | 3 | | 6 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Zemst | - | Ritterklub A | 1 - | 2 | | 3 | 6 | | 3 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Eppegem B | - | Ritterklub A | 1 - | 3 | | 3 | 9 | | 2 | |
4. | Za-23/09/23 | 20:15 | Ritterklub A | - | FFF Haren | 2 - | 1 | | 3 | 12 | | 1 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Perk SV1820 A | - | Ritterklub A | 1 - | 0 | | 0 | 12 | | 3 | |
6. | Za-07/10/23 | 20:15 | Ritterklub A | - | Steenhuffel A | 2 - | 3 | | 0 | 12 | | 4 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Eur.90 Kraainem B | - | Ritterklub A | 2 - | 5 | | 3 | 15 | | 3 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:15 | Ritterklub A | - | Merchtem United A | 2 - | 2 | | 1 | 16 | | 5 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Strombeek | - | Ritterklub A | 3 - | 1 | | 0 | 16 | | 5 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Relegem | - | Ritterklub A | 1 - | 3 | | 3 | 19 | | 5 | |
12. | Za-18/11/23 | 20:15 | Ritterklub A | - | Londerzeel United A | 0 - | 2 | | 0 | 19 | | 5 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Hofstade | - | Ritterklub A | 0 - | 0 | | 1 | 20 | | 4 | |
14. | Za-02/12/23 | 20:15 | Ritterklub A | - | Groot Kapelle A | 11 - | 1 | | 3 | 23 | | 4 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Berg-Op A | - | Ritterklub A | 1 - | 1 | | 1 | 24 | | 5 | |
16. | Za-16/12/23 | 20:15 | Ritterklub A | - | Eur.90 Kraainem B | 5 - | 1 | | 3 | 27 | | 4 | |
19. | Za-27/01/24 | 20:15 | Ritterklub A | - | Strombeek | 1 - | 0 | | 3 | 30 | | 4 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | FFF Haren | - | Ritterklub A | 2 - | 2 | | 1 | 31 | | 5 | |
18. | Za-10/02/24 | 20:15 | Ritterklub A | - | Relegem | 2 - | 0 | | 3 | 34 | | 4 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:15 | Ritterklub A | - | Perk SV1820 A | 0 - | 3 | | 0 | 34 | | 4 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Infinity Vilvoorde A | - | Ritterklub A | 2 - | 0 | | 0 | 34 | | 4 | |
23. | Za-02/03/24 | 20:15 | Ritterklub A | - | Eppegem B | 7 - | 2 | | 3 | 37 | | 4 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:30 | Merchtem United A | - | Ritterklub A | 0 - | 1 | | 3 | 40 | | 4 | |
25. | Zo-17/03/24 | 16:00 | Groot Kapelle A | - | Ritterklub A | 3 - | 2 | | 0 | 40 | | 5 | |
26. | Za-23/03/24 | 20:15 | Ritterklub A | - | Berg-Op A | 3 - | 1 | | 3 | 43 | | 5 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | Steenhuffel A | - | Ritterklub A | 3 - | 3 | | 1 | 44 | | 5 | |
28. | Za-13/04/24 | 20:15 | Ritterklub A | - | Zemst | 1 - | 2 | | 0 | 44 | | 5 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Londerzeel United A | - | Ritterklub A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Ritterklub A | - | Hofstade | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (14/14)
1 | Perk SV1820 A* | 31 | +21 |
2 | Zemst* | 29 | +36 |
3 | Steenhuffel A* | 29 | +10 |
4 | Londerzeel United A* | 26 | +20 |
5 | Ritterklub A* | 25 | +19 |
6 | Eppegem B* | 21 | +2 |
7 | Infinity Vilvoorde A* | 20 | -6 |
8 | Hofstade | 20 | 0 |
9 | Relegem* | 19 | +12 |
10 | Berg-Op A* | 19 | +5 |
11 | Merchtem United A* | 19 | +1 |
12 | FFF Haren* | 15 | -5 |
13 | Strombeek* | 13 | -8 |
14 | Eur.90 Kraainem B* | 13 | -16 |
15 | Groot Kapelle A* | 11 | -13 |
alle wedstrijden (27/28)
1 | Steenhuffel A* | 59 | +19 |
2 | Zemst* | 56 | +55 |
3 | Perk SV1820 A* | 54 | +42 |
4 | Londerzeel United A | 51 | +37 |
5 | Ritterklub A* | 44 | +22 |
6 | Relegem* | 42 | +18 |
7 | Eppegem B* | 34 | -11 |
8 | Infinity Vilvoorde A* | 33 | -16 |
9 | Merchtem United A* | 33 | -7 |
10 | Berg-Op A* | 30 | -2 |
11 | Hofstade | 29 | -20 |
12 | FFF Haren* | 29 | -21 |
13 | Strombeek* | 24 | -15 |
14 | Groot Kapelle A* | 20 | -42 |
15 | Eur.90 Kraainem B* | 16 | -59 |
uitwedstrijden (14/14)
1 | Steenhuffel A* | 30 | +9 |
2 | Zemst* | 27 | +19 |
3 | Londerzeel United A | 25 | +17 |
4 | Relegem* | 23 | +6 |
5 | Perk SV1820 A* | 23 | +21 |
6 | Ritterklub A* | 19 | +3 |
7 | Merchtem United A* | 14 | -8 |
8 | FFF Haren* | 14 | -16 |
9 | Infinity Vilvoorde A* | 13 | -10 |
10 | Eppegem B* | 13 | -13 |
11 | Strombeek* | 11 | -7 |
12 | Berg-Op A* | 11 | -7 |
13 | Hofstade* | 9 | -20 |
14 | Groot Kapelle A* | 9 | -29 |
15 | Eur.90 Kraainem B* | 3 | -43 |