www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 19/02/2017

vbal4

Brabant : acff - 2de Provinciale

zaterdag 18/02/2017

20:30

SC Ixelles A

-Stockel B9 -0

zondag 19/02/2017

15:00

Kosova A

-CS Braine B3 -1
.

Ways-Genappe A

-Beauvechain3 -2
.Saint-Josse-

Lasne Ohain A

0-3
.Boitsfort A-Villers la Ville A1-1
.

Stade Everois A

-RRC Etterbeek A7 -3
.Jodoigne A-

BX Brussels

2 -3
.Wavre Limal A-

Chastre A

1 -6

zaterdag 25/02/2017

20:00Stockel B0-5Boitsfort A-

zondag 26/02/2017

15:00CS Braine B6-4Wavre Limal A-
.Chastre A9-4Jodoigne A-
.BX Brussels10-7Stade Everois A-
.RRC Etterbeek A2-10SC Ixelles A-
.Villers la Ville A6-0Saint-Josse-
.Lasne Ohain A10-2Ways-Genappe A-
.Beauvechain5-6Kosova A-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

21/30

1.BX Brussels*447
2.Lasne Ohain A**4212
3.Villers la Ville A*387
4.Kosova A379
5.Stade Everois A**3712
6.Chastre A*3112
SC Ixelles A316
8.Boitsfort A*317
9.Jodoigne A301
10.RRC Etterbeek A*284
11.Beauvechain*253
12.CS Braine B*183
13.Wavre Limal A**184
14.Saint-Josse*?163
15.Ways-Genappe A*?153
16.Stockel B*-30
punten uit de laatste 4 wedstrijden

reeksafhankelijke details

de minste verliespunten

alle wedstrijden (21/30)

  • Lasne Ohain A**

    15
  • BX Brussels*

    16
  • Stade Everois A**

    20
  • Villers la Ville A*

    22
  • Kosova A

    26
  • Chastre A*

    29
  • Boitsfort A*

    29
  • SC Ixelles A

    32
  • RRC Etterbeek A*

    32
  • Jodoigne A

    33
  • Beauvechain*

    35
  • Wavre Limal A**

    39
  • CS Braine B*

    42
  • Saint-Josse*

    44
  • Ways-Genappe A*

    45
  • Stockel B*

    57

thuis (11/15)

  • BX Brussels**

    4
  • Kosova A

    6
  • Lasne Ohain A*

    6
  • Stade Everois A**

    8
  • Villers la Ville A*

    10
  • Chastre A**

    10
  • Boitsfort A

    15
  • RRC Etterbeek A**

    16
  • SC Ixelles A*

    17
  • Jodoigne A*

    17
  • Beauvechain

    17
  • Wavre Limal A**

    20
  • Saint-Josse

    21
  • Ways-Genappe A

    22
  • CS Braine B*

    23
  • Stockel B*

    28

uit (11/15)

  • Lasne Ohain A**

    9
  • BX Brussels

    12
  • Villers la Ville A*

    12
  • Stade Everois A*

    12
  • Boitsfort A**

    14
  • SC Ixelles A

    15
  • RRC Etterbeek A

    16
  • Jodoigne A

    16
  • Beauvechain**

    18
  • Chastre A

    19
  • Wavre Limal A*

    19
  • CS Braine B*

    19
  • Kosova A*

    20
  • Saint-Josse**

    23
  • Ways-Genappe A**

    23
  • Stockel B*

    29

de productiefste ploegen

alle wedstrijden (21/30)

  • BX Brussels*

    54
  • Stade Everois A**

    52
  • Jodoigne A

    45
  • Chastre A*

    45
  • Boitsfort A*

    44
  • SC Ixelles A

    43
  • Kosova A

    42
  • Villers la Ville A*

    40
  • Lasne Ohain A**

    39
  • Beauvechain*

    33
  • CS Braine B*

    31
  • RRC Etterbeek A*

    28
  • Ways-Genappe A*

    28
  • Wavre Limal A**

    24
  • Saint-Josse*

    23
  • Stockel B*

    19

thuis (11/15)

  • BX Brussels**

    33
  • Stade Everois A**

    33
  • Boitsfort A

    27
  • Kosova A

    26
  • SC Ixelles A*

    24
  • Lasne Ohain A*

    23
  • Villers la Ville A*

    22
  • Jodoigne A*

    21
  • Chastre A**

    20
  • Beauvechain

    19
  • Ways-Genappe A

    19
  • Saint-Josse

    18
  • RRC Etterbeek A**

    11
  • Stockel B*

    9
  • CS Braine B*

    9
  • Wavre Limal A**

    8

uit (11/15)

  • Chastre A

    25
  • Jodoigne A

    24
  • CS Braine B*

    22
  • BX Brussels

    21
  • SC Ixelles A

    19
  • Stade Everois A*

    19
  • Villers la Ville A*

    18
  • Boitsfort A**

    17
  • RRC Etterbeek A

    17
  • Wavre Limal A*

    16
  • Lasne Ohain A**

    16
  • Kosova A*

    16
  • Beauvechain**

    14
  • Stockel B*

    10
  • Ways-Genappe A**

    9
  • Saint-Josse**

    5

de minste tegengoals

alle wedstrijden (21/30)

  • BX Brussels*

    14
  • Lasne Ohain A**

    18
  • Villers la Ville A*

    23
  • Boitsfort A*

    29
  • Chastre A*

    29
  • Stade Everois A**

    33
  • RRC Etterbeek A*

    34
  • SC Ixelles A

    35
  • Kosova A

    36
  • Jodoigne A

    38
  • Wavre Limal A**

    40
  • Saint-Josse*

    41
  • CS Braine B*

    46
  • Beauvechain*

    52
  • Ways-Genappe A*

    58
  • Stockel B*

    64

thuis (11/15)

  • BX Brussels**

    7
  • Lasne Ohain A*

    9
  • Kosova A

    9
  • Chastre A**

    9
  • Villers la Ville A*

    12
  • RRC Etterbeek A**

    12
  • SC Ixelles A*

    14
  • Boitsfort A

    16
  • Wavre Limal A**

    17
  • Jodoigne A*

    19
  • Saint-Josse

    19
  • Beauvechain

    21
  • Stade Everois A**

    21
  • CS Braine B*

    23
  • Stockel B*

    29
  • Ways-Genappe A

    31

uit (11/15)

  • BX Brussels

    7
  • Lasne Ohain A**

    9
  • Villers la Ville A*

    11
  • Stade Everois A*

    12
  • Boitsfort A**

    13
  • Jodoigne A

    19
  • Chastre A

    20
  • SC Ixelles A

    21
  • RRC Etterbeek A

    22
  • Saint-Josse**

    22
  • Wavre Limal A*

    23
  • CS Braine B*

    23
  • Kosova A*

    27
  • Ways-Genappe A**

    27
  • Beauvechain**

    31
  • Stockel B*

    35

het aantal keer ...

gewonnen

  • BX Brussels

    13
  • Lasne Ohain A

    12
  • Kosova A

    12
  • Villers la Ville A

    11
  • Stade Everois A

    11
  • SC Ixelles A

    9
  • Jodoigne A

    9
  • Chastre A

    9
  • RRC Etterbeek A

    8
  • Boitsfort A

    7
  • Beauvechain

    7
  • CS Braine B

    5
  • Wavre Limal A

    4
  • Saint-Josse

    4
  • Ways-Genappe A

    3
  • Stockel B

    0

gelijk

  • Boitsfort A

    10
  • Wavre Limal A

    6
  • Lasne Ohain A

    6
  • Ways-Genappe A

    6
  • Villers la Ville A

    5
  • BX Brussels

    5
  • SC Ixelles A

    4
  • RRC Etterbeek A

    4
  • Beauvechain

    4
  • Chastre A

    4
  • Stade Everois A

    4
  • Saint-Josse

    4
  • Jodoigne A

    3
  • Stockel B

    3
  • CS Braine B

    3
  • Kosova A

    1

verloren

  • Lasne Ohain A

    1
  • BX Brussels

    2
  • Boitsfort A

    3
  • Villers la Ville A

    4
  • Stade Everois A

    4
  • Chastre A

    7
  • SC Ixelles A

    8
  • RRC Etterbeek A

    8
  • Kosova A

    8
  • Wavre Limal A

    9
  • Jodoigne A

    9
  • Beauvechain

    9
  • Ways-Genappe A

    11
  • Saint-Josse

    12
  • CS Braine B

    12
  • Stockel B

    17
gewonnen met meer dan één
goal verschil
  • BX Brussels

    10
  • Lasne Ohain A

    8
  • Villers la Ville A

    8
  • Chastre A

    8
  • Kosova A

    7
  • Stade Everois A

    7
  • SC Ixelles A

    5
  • Jodoigne A

    5
  • CS Braine B

    4
  • RRC Etterbeek A

    3
  • Saint-Josse

    3
  • Boitsfort A

    3
  • Ways-Genappe A

    2
  • Beauvechain

    2
  • Wavre Limal A

    1
  • Stockel B

    0
verloren met meer dan één
goal verschil
  • BX Brussels

    1
  • Lasne Ohain A

    1
  • Jodoigne A

    1
  • Boitsfort A

    1
  • Villers la Ville A

    2
  • Chastre A

    2
  • Stade Everois A

    3
  • RRC Etterbeek A

    4
  • Kosova A

    5
  • SC Ixelles A

    5
  • Wavre Limal A

    5
  • Beauvechain

    6
  • CS Braine B

    9
  • Saint-Josse

    9
  • Ways-Genappe A

    10
  • Stockel B

    12
gewonnen met één
goal verschil
  • RRC Etterbeek A

    5
  • Kosova A

    5
  • Beauvechain

    5
  • Lasne Ohain A

    4
  • Jodoigne A

    4
  • Boitsfort A

    4
  • Stade Everois A

    4
  • SC Ixelles A

    4
  • BX Brussels

    3
  • Villers la Ville A

    3
  • Wavre Limal A

    3
  • Chastre A

    1
  • CS Braine B

    1
  • Saint-Josse

    1
  • Ways-Genappe A

    1
  • Stockel B

    0
verloren met één
goal verschil
  • Lasne Ohain A

    0
  • Stade Everois A

    1
  • BX Brussels

    1
  • Ways-Genappe A

    1
  • Boitsfort A

    2
  • Villers la Ville A

    2
  • Kosova A

    3
  • Beauvechain

    3
  • SC Ixelles A

    3
  • CS Braine B

    3
  • Saint-Josse

    3
  • RRC Etterbeek A

    4
  • Wavre Limal A

    4
  • Chastre A

    5
  • Stockel B

    5
  • Jodoigne A

    8

de nul vastgehouden

  • Lasne Ohain A

    9
  • BX Brussels

    8
  • Villers la Ville A

    6
  • Kosova A

    6
  • SC Ixelles A

    6
  • Stade Everois A

    5
  • Boitsfort A

    5
  • RRC Etterbeek A

    5
  • CS Braine B

    4
  • Chastre A

    4
  • Jodoigne A

    4
  • Beauvechain

    3
  • Saint-Josse

    3
  • Wavre Limal A

    3
  • Ways-Genappe A

    1
  • Stockel B

    0

men niet kon scoren

  • Boitsfort A

    0
  • Stade Everois A

    1
  • Chastre A

    2
  • Villers la Ville A

    3
  • Kosova A

    3
  • Jodoigne A

    3
  • BX Brussels

    4
  • SC Ixelles A

    4
  • Lasne Ohain A

    5
  • Beauvechain

    5
  • CS Braine B

    6
  • RRC Etterbeek A

    7
  • Saint-Josse

    7
  • Ways-Genappe A

    7
  • Stockel B

    7
  • Wavre Limal A

    8

langst aaneengesloten reeks ...

overwinningen

  • Lasne Ohain A

    +5
  • BX Brussels

    5
  • Stade Everois A

    +5
  • Chastre A

    +4
  • Boitsfort A

    3
  • Villers la Ville A

    3
  • RRC Etterbeek A

    3
  • SC Ixelles A

    3
  • Kosova A

    3
  • Jodoigne A

    3
  • Ways-Genappe A

    2
  • Beauvechain

    2
  • Saint-Josse

    2
  • Wavre Limal A

    2
  • CS Braine B

    1
  • Stockel B

    0

zonder nederlaag

  • Lasne Ohain A

    +13
  • BX Brussels

    9
  • Boitsfort A

    9
  • Villers la Ville A

    8
  • Stade Everois A

    +7
  • Ways-Genappe A

    6
  • RRC Etterbeek A

    5
  • Chastre A

    +4
  • SC Ixelles A

    3
  • Kosova A

    3
  • Jodoigne A

    3
  • Beauvechain

    3
  • Saint-Josse

    3
  • Wavre Limal A

    2
  • CS Braine B

    2
  • Stockel B

    2
het plusteken verwijst naar een nog lopende reeks

verzameld uit alle reeksen