Brabant vv : 2de Provinciale B(2020-2021)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

2/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Euro.90 Kraainem A62+581+45
2.Machelen A62+461+12
3.Groot-Dilbeek A62+451+34
4.Huizingen A62+441+22
5.Asse-Zellik A41+261+26
6.Leeuw Brucom A41+251+22
7.De Leeuwkens A41+121+11
8.Wemmel A2003002
9.Kester-Gooik A10-120-10
10.Meise A10-22001
11.Woluwe-Zaventem A10-21001
12.Lennik10-32001
13.Herne A10-320-31
14.Galmaarden A00-230-12
15.Mazenzele Opwijk A00-30000
16.Schepdaal00-610-20

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Euro.90 Kraainem A22008 : 3+56
2.Machelen A22006 : 2+46
3.Groot-Dilbeek A22005 : 1+46
4.Huizingen A22004 : 0+46
5.Asse-Zellik A21106 : 4+24
6.Leeuw Brucom A21105 : 3+24
7.De Leeuwkens A21102 : 1+14
8.Wemmel A20203 : 302
9.Kester-Gooik A20112 : 3-11
10.Meise A20112 : 4-21
11.Woluwe-Zaventem A20111 : 3-21
12.Lennik20112 : 5-31
13.Herne A20112 : 5-31
14.Galmaarden A20023 : 5-20
15.Mazenzele Opwijk A20020 : 3-30
16.Schepdaal20021 : 7-60