www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 12/11/2019

vbal4

Brabant : 2de Provinciale B

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

20:00Groot-Dilbeek A-

Herne A

3-4
20:30

Euro.90 Kraainem A

-Wambeek Ternat A1-0

zondag 01/09/2019

15:00

Leeuw A

-Lennik3-1
.

De Leeuwkens A

-Hoeilaart A3-1
.

Nossegem A

-Vossem A2-1
.Sterrebeek-Mazenzele Opwijk A1-1
.

Asse-Zellik A

-Huizingen A2-1
.

Boka United A

-Schepdaal1-0

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

20:00Vossem A-De Leeuwkens A1-1

zondag 08/09/2019

15:00

Schepdaal

-Leeuw A1-0
.

Wambeek Ternat A

-Groot-Dilbeek A1-0
.Hoeilaart A-

Boka United A

2-3
.Huizingen A-Euro.90 Kraainem A0-0
.

Herne A

-Nossegem A1-0
.

Lennik

-Sterrebeek5-2
.Mazenzele Opwijk A-

Asse-Zellik A

0-2

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

20:00Groot-Dilbeek A-Huizingen A1-1

zondag 15/09/2019

15:00

Mazenzele Opwijk A

-Lennik2-1
.Nossegem A-

Wambeek Ternat A

2-4
.

Leeuw A

-Hoeilaart A4-1
.Asse-Zellik A-

Euro.90 Kraainem A

0-3
.

Sterrebeek

-Schepdaal3-2
.

Boka United A

-Vossem A6-0
.

De Leeuwkens A

-Herne A3-0

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

18:00Lennik-

Asse-Zellik A

0-2
20:00Vossem A-Leeuw A2-2
20:30Euro.90 Kraainem A-

Groot-Dilbeek A

1-2

zondag 22/09/2019

15:00Schepdaal-Mazenzele Opwijk A0-0
.Huizingen A-

Nossegem A

1-2
.

Wambeek Ternat A

-De Leeuwkens A3-0
.Hoeilaart A-

Sterrebeek

1-3
.Herne A-

Boka United A

1-2

speeldag 5

zondag 29/09/2019

15:00

Leeuw A

-Herne A3-2
.Asse-Zellik A-

Groot-Dilbeek A

0-4
.Boka United A-

Wambeek Ternat A

0-2
.Mazenzele Opwijk A-

Hoeilaart A

1-4
.Lennik-

Schepdaal

0-2
.Sterrebeek-

Vossem A

0-2
.

Nossegem A

-Euro.90 Kraainem A1-0

zaterdag 02/11/2019

20:00

De Leeuwkens A

-Huizingen A2-0

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

20:00

Groot-Dilbeek A

-Nossegem A2-0
.Vossem A-

Mazenzele Opwijk A

1-2
20:30Euro.90 Kraainem A-De Leeuwkens A0-0

zondag 06/10/2019

15:00Huizingen A-

Boka United A

0-2
.Schepdaal-

Asse-Zellik A

0-2
.

Herne A

-Sterrebeek3-0
.

Wambeek Ternat A

-Leeuw A2-1
16:00

Hoeilaart A

-Lennik6-0

speeldag 7

zondag 13/10/2019

15:00Sterrebeek-

Wambeek Ternat A

1-2
.

Mazenzele Opwijk A

-Herne A2-0
.

Lennik

-Vossem A3-0
.

Schepdaal

-Hoeilaart A4-3
.De Leeuwkens A-

Groot-Dilbeek A

0-1
.

Boka United A

-Euro.90 Kraainem A2-0
.Leeuw A-Huizingen A2-2
.Asse-Zellik A-

Nossegem A

0-2

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

20:00Vossem A-Schepdaal2-2
.

Groot-Dilbeek A

-Boka United A4-1
20:30Euro.90 Kraainem A-Leeuw A1-1

zondag 20/10/2019

15:00Huizingen A-

Sterrebeek

1-2
.Nossegem A-De Leeuwkens A2-2
.

Hoeilaart A

-Asse-Zellik A2-1
.Herne A-

Lennik

1-3
.Wambeek Ternat A-Mazenzele Opwijk A3-3

speeldag 9

zondag 27/10/2019

15:00Sterrebeek-

Euro.90 Kraainem A

0-6
.

Mazenzele Opwijk A

-Huizingen A4-1
.Lennik-Wambeek Ternat A0-0
.

Schepdaal

-Herne A3-0
.

Hoeilaart A

-Vossem A5-1
.Boka United A-

Nossegem A

0-4
.Leeuw A-

Groot-Dilbeek A

1-3
.

Asse-Zellik A

-De Leeuwkens A1-0

speeldag 10

zaterdag 09/11/2019

20:00

Groot-Dilbeek A

-Sterrebeek4-1
.

Vossem A

-Asse-Zellik A2-1
20:30

Euro.90 Kraainem A

-Mazenzele Opwijk A4-3

zondag 10/11/2019

14:30

Huizingen A

-Lennik2-0
.Nossegem A-Leeuw A2-2
.Wambeek Ternat A-Schepdaal2-2
15:00Herne A-Hoeilaart A1-1
.De Leeuwkens A-Boka United A1-1

speeldag 11

zaterdag 16/11/2019

20:00Vossem A-Herne A-

zondag 17/11/2019

14:30Sterrebeek-Nossegem A-
.Mazenzele Opwijk A-Groot-Dilbeek A-
.Lennik-Euro.90 Kraainem A-
.Hoeilaart A-Wambeek Ternat A-
.Leeuw A-De Leeuwkens A-
15:00Schepdaal-Huizingen A-
.Asse-Zellik A-Boka United A-

speeldag 12

zaterdag 23/11/2019

20:00Groot-Dilbeek A-Lennik-
20:30Euro.90 Kraainem A-Schepdaal-

zondag 24/11/2019

14:30Wambeek Ternat A-Vossem A-
.Boka United A-Leeuw A-
.Huizingen A-Hoeilaart A-
.Nossegem A-Mazenzele Opwijk A-
15:00De Leeuwkens A-Sterrebeek-
.Herne A-Asse-Zellik A-

speeldag 13

zaterdag 30/11/2019

20:00Vossem A-Huizingen A-

zondag 01/12/2019

14:30Sterrebeek-Boka United A-
.Mazenzele Opwijk A-De Leeuwkens A-
.Lennik-Nossegem A-
.Hoeilaart A-Euro.90 Kraainem A-
15:00Herne A-Wambeek Ternat A-
.Asse-Zellik A-Leeuw A-
.Schepdaal-Groot-Dilbeek A-

speeldag 14

zaterdag 07/12/2019

20:00Groot-Dilbeek A-Hoeilaart A-
20:30Euro.90 Kraainem A-Vossem A-

zondag 08/12/2019

14:30Huizingen A-Herne A-
.Nossegem A-Schepdaal-
.Boka United A-Mazenzele Opwijk A-
.Leeuw A-Sterrebeek-
15:00Asse-Zellik A-Wambeek Ternat A-
.De Leeuwkens A-Lennik-

speeldag 15

zaterdag 14/12/2019

20:00Vossem A-Groot-Dilbeek A-

zondag 15/12/2019

14:30Sterrebeek-Asse-Zellik A-
.Mazenzele Opwijk A-Leeuw A-
.Lennik-Boka United A-
.Hoeilaart A-Nossegem A-
.Wambeek Ternat A-Huizingen A-
15:00Herne A-Euro.90 Kraainem A-
.Schepdaal-De Leeuwkens A-

speeldag 16

zondag 05/01/2020

00:00Mazenzele Opwijk A-Sterrebeek-
.Wambeek Ternat A-Euro.90 Kraainem A-
.Herne A-Groot-Dilbeek A-
.Vossem A-Nossegem A-
.Hoeilaart A-De Leeuwkens A-
.Schepdaal-Boka United A-
.Lennik-Leeuw A-
.Huizingen A-Asse-Zellik A-

speeldag 17

zondag 12/01/2020

00:00Euro.90 Kraainem A-Huizingen A-
.Asse-Zellik A-Mazenzele Opwijk A-
.Sterrebeek-Lennik-
.Leeuw A-Schepdaal-
.Boka United A-Hoeilaart A-
.De Leeuwkens A-Vossem A-
.Nossegem A-Herne A-
.Groot-Dilbeek A-Wambeek Ternat A-

speeldag 18

zondag 19/01/2020

00:00Schepdaal-Sterrebeek-
.Lennik-Mazenzele Opwijk A-
.Huizingen A-Groot-Dilbeek A-
.Wambeek Ternat A-Nossegem A-
.Herne A-De Leeuwkens A-
.Vossem A-Boka United A-
.Hoeilaart A-Leeuw A-
.Euro.90 Kraainem A-Asse-Zellik A-

speeldag 19

zondag 26/01/2020

00:00Nossegem A-Huizingen A-
.Groot-Dilbeek A-Euro.90 Kraainem A-
.Asse-Zellik A-Lennik-
.Mazenzele Opwijk A-Schepdaal-
.Sterrebeek-Hoeilaart A-
.Leeuw A-Vossem A-
.Boka United A-Herne A-
.De Leeuwkens A-Wambeek Ternat A-

speeldag 20

zondag 02/02/2020

00:00Vossem A-Sterrebeek-
.Hoeilaart A-Mazenzele Opwijk A-
.Schepdaal-Lennik-
.Euro.90 Kraainem A-Nossegem A-
.Huizingen A-De Leeuwkens A-
.Wambeek Ternat A-Boka United A-
.Herne A-Leeuw A-
.Groot-Dilbeek A-Asse-Zellik A-

speeldag 21

zondag 09/02/2020

00:00Boka United A-Huizingen A-
.De Leeuwkens A-Euro.90 Kraainem A-
.Nossegem A-Groot-Dilbeek A-
.Asse-Zellik A-Schepdaal-
.Lennik-Hoeilaart A-
.Mazenzele Opwijk A-Vossem A-
.Sterrebeek-Herne A-
.Leeuw A-Wambeek Ternat A-

speeldag 22

zondag 16/02/2020

00:00Wambeek Ternat A-Sterrebeek-
.Herne A-Mazenzele Opwijk A-
.Vossem A-Lennik-
.Hoeilaart A-Schepdaal-
.Groot-Dilbeek A-De Leeuwkens A-
.Euro.90 Kraainem A-Boka United A-
.Huizingen A-Leeuw A-
.Nossegem A-Asse-Zellik A-

speeldag 23

zondag 01/03/2020

00:00Sterrebeek-Huizingen A-
.Leeuw A-Euro.90 Kraainem A-
.Boka United A-Groot-Dilbeek A-
.De Leeuwkens A-Nossegem A-
.Asse-Zellik A-Hoeilaart A-
.Schepdaal-Vossem A-
.Lennik-Herne A-
.Mazenzele Opwijk A-Wambeek Ternat A-

speeldag 24

zondag 08/03/2020

00:00Euro.90 Kraainem A-Sterrebeek-
.Huizingen A-Mazenzele Opwijk A-
.Wambeek Ternat A-Lennik-
.Herne A-Schepdaal-
.Vossem A-Hoeilaart A-
.Nossegem A-Boka United A-
.Groot-Dilbeek A-Leeuw A-
.De Leeuwkens A-Asse-Zellik A-

speeldag 25

zondag 15/03/2020

00:00Lennik-Huizingen A-
.Mazenzele Opwijk A-Euro.90 Kraainem A-
.Sterrebeek-Groot-Dilbeek A-
.Leeuw A-Nossegem A-
.Boka United A-De Leeuwkens A-
.Asse-Zellik A-Vossem A-
.Hoeilaart A-Herne A-
.Schepdaal-Wambeek Ternat A-

speeldag 26

zondag 22/03/2020

00:00Nossegem A-Sterrebeek-
.Groot-Dilbeek A-Mazenzele Opwijk A-
.Euro.90 Kraainem A-Lennik-
.Huizingen A-Schepdaal-
.Wambeek Ternat A-Hoeilaart A-
.Herne A-Vossem A-
.De Leeuwkens A-Leeuw A-
.Boka United A-Asse-Zellik A-

speeldag 27

zondag 29/03/2020

00:00Hoeilaart A-Huizingen A-
.Schepdaal-Euro.90 Kraainem A-
.Lennik-Groot-Dilbeek A-
.Mazenzele Opwijk A-Nossegem A-
.Sterrebeek-De Leeuwkens A-
.Leeuw A-Boka United A-
.Asse-Zellik A-Herne A-
.Vossem A-Wambeek Ternat A-

speeldag 28

zondag 05/04/2020

00:00Boka United A-Sterrebeek-
.De Leeuwkens A-Mazenzele Opwijk A-
.Nossegem A-Lennik-
.Groot-Dilbeek A-Schepdaal-
.Euro.90 Kraainem A-Hoeilaart A-
.Huizingen A-Vossem A-
.Wambeek Ternat A-Herne A-
.Leeuw A-Asse-Zellik A-

speeldag 29

zondag 26/04/2020

00:00Herne A-Huizingen A-
.Vossem A-Euro.90 Kraainem A-
.Hoeilaart A-Groot-Dilbeek A-
.Schepdaal-Nossegem A-
.Lennik-De Leeuwkens A-
.Mazenzele Opwijk A-Boka United A-
.Sterrebeek-Leeuw A-
.Wambeek Ternat A-Asse-Zellik A-

speeldag 30

zondag 03/05/2020

00:00Asse-Zellik A-Sterrebeek-
.Leeuw A-Mazenzele Opwijk A-
.Boka United A-Lennik-
.De Leeuwkens A-Schepdaal-
.Nossegem A-Hoeilaart A-
.Groot-Dilbeek A-Vossem A-
.Euro.90 Kraainem A-Herne A-
.Huizingen A-Wambeek Ternat A-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

10/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Groot-Dilbeek A227+14244+710
2.Wambeek Ternat A216+9193+48
3.Boka United A196+4183+19
4.Nossegem A175+4173+48
5.Asse-Zellik A155-3113+48
6.Euro.90 Kraainem A154+7162+69
7.Schepdaal154+316108
8.Mazenzele Opwijk A154+118109
9.Hoeilaart A134+5261-310
10.Leeuw A133+2190-26
11.De Leeuwkens A133+2120-43
12.Herne A103-7131-86
13.Lennik103-7131-95
14.Sterrebeek103-14132-68
15.Vossem A92-12121-124
16.Huizingen A61-890-65

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden