www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 13/10/2019
2019-2020, Brabant-2B: MAZENZELE OPWIJK A
Wedstrijden
1Zo-01/09/1915:00Sterrebeek -Mazenzele Opwijk A1 -1 118 
2Zo-08/09/1915:00Mazenzele Opwijk A -Asse-Zellik A0 -20 113 
3Zo-15/09/1915:00Mazenzele Opwijk A -Lennik2 -13 48 
4Zo-22/09/1915:00Schepdaal -Mazenzele Opwijk A0 -0 1510 
5Zo-29/09/1915:00Mazenzele Opwijk A -Hoeilaart A1 -40 512 
6Za-05/10/1920:00Vossem A -Mazenzele Opwijk A1 -2 3810 
7Zo-13/10/1915:00Mazenzele Opwijk A -Herne A2 -03 117 
8Zo-20/10/1915:00Wambeek Ternat A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
9Zo-27/10/1915:00Mazenzele Opwijk A -Huizingen A  - .    
10Za-09/11/1920:30Euro.90 Kraainem A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
11Zo-17/11/1900:00Mazenzele Opwijk A -Groot-Dilbeek A  - .    
12Zo-24/11/1900:00Nossegem A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
13Zo-01/12/1900:00Mazenzele Opwijk A -De Leeuwkens A  - .    
14Zo-08/12/1900:00Boka United A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
15Zo-15/12/1900:00Mazenzele Opwijk A -Leeuw A  - .    
16Zo-05/01/2000:00Mazenzele Opwijk A -Sterrebeek  - .    
17Zo-12/01/2000:00Asse-Zellik A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
18Zo-19/01/2000:00Lennik -Mazenzele Opwijk A  -  .   
19Zo-26/01/2000:00Mazenzele Opwijk A -Schepdaal  - .    
20Zo-02/02/2000:00Hoeilaart A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
21Zo-09/02/2000:00Mazenzele Opwijk A -Vossem A  - .    
22Zo-16/02/2000:00Herne A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
23Zo-01/03/2000:00Mazenzele Opwijk A -Wambeek Ternat A  - .    
24Zo-08/03/2000:00Huizingen A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
25Zo-15/03/2000:00Mazenzele Opwijk A -Euro.90 Kraainem A  - .    
26Zo-22/03/2000:00Groot-Dilbeek A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
27Zo-29/03/2000:00Mazenzele Opwijk A -Nossegem A  - .    
28Zo-05/04/2000:00De Leeuwkens A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
29Zo-26/04/2000:00Mazenzele Opwijk A -Boka United A  - .    
30Zo-03/05/2000:00Leeuw A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
Rangschikking(7/30)
1Boka United A18 6+1116 3+47
2Wambeek Ternat A18 6+914 3+48
 3Groot-Dilbeek A13 4+613 3+57
 4Nossegem A12 409 204
 5Asse-Zellik A12 4-28 3+66
 6Leeuw A11 3+415 0-23
7Mazenzele Opwijk A11 3-18 1+13
 8Schepdaal10 309 104
 9Herne A9 3-211 1-56
 10De Leeuwkens A*8 2+17 0-31
 11Euro.90 Kraainem A8 205 103
 12Sterrebeek7 2-610 1-45
 13Hoeilaart A6 2018 1-39
 14Lennik6 2-710 0-92
 15Vossem A5 1-97 1-83
 16Huizingen A*3 0-45 0-14
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van WAMBEEK TERNAT A
1Za-31/08/1920:30Euro.90 Kraainem A -Wambeek Ternat A1 -0 0013 
2Zo-08/09/1915:00Wambeek Ternat A -Groot-Dilbeek A1 -03 39 
3Zo-15/09/1915:00Nossegem A -Wambeek Ternat A2 -4 365 
4Zo-22/09/1915:00Wambeek Ternat A -De Leeuwkens A3 -03 92 
5Zo-29/09/1915:00Boka United A -Wambeek Ternat A0 -2 3122 
6Zo-06/10/1915:00Wambeek Ternat A -Leeuw A2 -13 152 
7Zo-13/10/1915:00Sterrebeek -Wambeek Ternat A1 -2 3182 
8Zo-20/10/1915:00Wambeek Ternat A -Mazenzele Opwijk A  - .    
9Zo-27/10/1915:00Lennik -Wambeek Ternat A  -  .   
10Zo-10/11/1914:30Wambeek Ternat A -Schepdaal  - .    
11Zo-17/11/1900:00Hoeilaart A -Wambeek Ternat A  -  .   
12Zo-24/11/1900:00Wambeek Ternat A -Vossem A  - .    
13Zo-01/12/1900:00Herne A -Wambeek Ternat A  -  .   
14Zo-08/12/1900:00Asse-Zellik A -Wambeek Ternat A  -  .   
15Zo-15/12/1900:00Wambeek Ternat A -Huizingen A  - .    
16Zo-05/01/2000:00Wambeek Ternat A -Euro.90 Kraainem A  - .    
17Zo-12/01/2000:00Groot-Dilbeek A -Wambeek Ternat A  -  .   
18Zo-19/01/2000:00Wambeek Ternat A -Nossegem A  - .    
19Zo-26/01/2000:00De Leeuwkens A -Wambeek Ternat A  -  .   
20Zo-02/02/2000:00Wambeek Ternat A -Boka United A  - .    
21Zo-09/02/2000:00Leeuw A -Wambeek Ternat A  -  .   
22Zo-16/02/2000:00Wambeek Ternat A -Sterrebeek  - .    
23Zo-01/03/2000:00Mazenzele Opwijk A -Wambeek Ternat A  -  .   
24Zo-08/03/2000:00Wambeek Ternat A -Lennik  - .    
25Zo-15/03/2000:00Schepdaal -Wambeek Ternat A  -  .   
26Zo-22/03/2000:00Wambeek Ternat A -Hoeilaart A  - .    
27Zo-29/03/2000:00Vossem A -Wambeek Ternat A  -  .   
28Zo-05/04/2000:00Wambeek Ternat A -Herne A  - .    
29Zo-26/04/2000:00Wambeek Ternat A -Asse-Zellik A  - .    
30Zo-03/05/2000:00Huizingen A -Wambeek Ternat A  -  .   
Beste aanval
Hoeilaart A18
 Boka United A16
 Leeuw A15
Wambeek Ternat A14
 Groot-Dilbeek A13
 Herne A11
 Sterrebeek10
 Lennik10
 Nossegem A9
 Schepdaal9
 Asse-Zellik A8
Mazenzele Opwijk A8
 De Leeuwkens A7
 Vossem A7
 Euro.90 Kraainem A5
 Huizingen A5
Beste verdediging
Euro.90 Kraainem A5
Wambeek Ternat A5
 Boka United A5
 De Leeuwkens A6
 Groot-Dilbeek A7
 Huizingen A9
 Nossegem A9
 Schepdaal9
Mazenzele Opwijk A9
 Asse-Zellik A10
 Leeuw A11
 Herne A13
 Sterrebeek16
 Vossem A16
 Lennik17
 Hoeilaart A18
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.