www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Brabant-vv : 2de Provinciale A
zaterdag 23/03/2024 |
20:00 | Wemmel | - | Leeuw Brucom A | 3
| - | 1 |
. | Kester-Gooik A | - | Rhode-De Hoek A | 1
| - | 3 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Hoeilaart A | - | Huizingen A | 3
| - | 1 |
. | Oetingen A | - | Herne A | 3 | - | 0 |
. | Asse-Zellik 2002 | - | De Leeuwkens A | 3
| - | 1 |
. | Meise | - | Delta Londerzeel A | 2 | - | 1 |
. | Grimbergen A | - | Beersel Drogenb.A | 4
| - | 0 |
donderdag 28/03/2024 |
20:30 | Hekelgem A | - | Boka United A | 3
| - | 2
|
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Huizingen A | 7 | - |
2 | Meise | | - | |
20:15 | De Leeuwkens A | 7 | - |
9 | Wemmel | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Herne A | 7 |
- | 10 | Kester-Gooik A | | - | |
. | Leeuw Brucom A | 12 | - | 1 | Boka United A | | - | |
. | Grimbergen A | 9 | - | 3 | Asse-Zellik 2002 | | - | |
. | Rhode-De Hoek A | 6 | - | 9 | Delta Londerzeel A | | - | |
. | Beersel Drogenb.A | 10 |
- | 7 | Hekelgem A | | - | |
. | Hoeilaart A | 5 | - | 2 | Oetingen A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Brabant-vv : 2de Provinciale A --> Asse-Zellik 2002
periode 1
10/10 |
| Beersel Drogenb.A | 23 |
2. | Asse-Zellik 2002 | 22 |
3. | Grimbergen A | 21 |
4. | Rhode-De Hoek A | 20 |
5. | Kester-Gooik A | 20 |
6. | Wemmel | 19 |
7. | Boka United A | 15 |
8. | Hoeilaart A | 13 |
9. | De Leeuwkens A | 12 |
10. | Delta Londerzeel A | 11 |
11. | Herne A | 11 |
12. | Hekelgem A | 9 |
13. | Oetingen A | 8 |
14. | Leeuw Brucom A | 7 |
15. | Huizingen A | 7 |
16. | Meise | 6 |
periode 2
10/10 |
| De Leeuwkens A | 22 |
2. | Delta Londerzeel A | 19 |
3. | Wemmel | 17 |
4. | Hekelgem A | 16 |
5. | Kester-Gooik A | 16 |
6. | Beersel Drogenb.A | 16 |
7. | Boka United A | 14 |
8. | Hoeilaart A | 14 |
9. | Asse-Zellik 2002 | 14 |
10. | Huizingen A | 13 |
11. | Rhode-De Hoek A | 13 |
12. | Herne A | 12 |
13. | Grimbergen A | 12 |
14. | Leeuw Brucom A | 10 |
15. | Meise | 6 |
16. | Oetingen A | 5 |
periode 3
6/10 |
1. | Wemmel | 15 |
2. | Delta Londerzeel A | 11 |
3. | Rhode-De Hoek A | 10 |
4. | Grimbergen A* | 10 |
5. | Beersel Drogenb.A | 10 |
6. | Leeuw Brucom A | 9 |
7. | Asse-Zellik 2002 | 8 |
8. | Hekelgem A | 8 |
9. | Kester-Gooik A | 8 |
10. | Oetingen A | 7 |
11. | De Leeuwkens A* | 6 |
12. | Meise | 6 |
13. | Hoeilaart A | 6 |
14. | Boka United A | 5 |
15. | Huizingen A | 5 |
16. | Herne A | 4 |
Grimbergen A
1. | Za-02/09/23 | 20:00 | Kester-Gooik A | - | Grimbergen A | 2 - | 2 | | | 1 | 1 | | 8 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Grimbergen A | - | Hekelgem A | 2 - | 1 | | | 3 | 4 | | 7 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Grimbergen A | - | Leeuw Brucom A | 3 - | 0 | | | 3 | 7 | | 3 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Oetingen A | - | Grimbergen A | 0 - | 2 | | | 3 | 10 | | 2 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Grimbergen A | - | Herne A | 0 - | 0 | | | 1 | 11 | | 3 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Boka United A | - | Grimbergen A | 1 - | 3 | | | 3 | 14 | | 3 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Wemmel | - | Grimbergen A | 1 - | 0 | | | 0 | 14 | | 4 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Grimbergen A | - | Rhode-De Hoek A | 1 - | 1 | | | 1 | 15 | | 5 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Huizingen A | - | Grimbergen A | 0 - | 2 | | | 3 | 18 | | 4 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Grimbergen A | - | Meise | 3 - | 1 | | | 3 | 21 | | 3 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Hoeilaart A | - | Grimbergen A | 3 - | 1 | | | 0 | 21 | | 5 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Grimbergen A | - | De Leeuwkens A | 3 - | 2 | | | 3 | 24 | | 5 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Beersel Drogenb.A | - | Grimbergen A | 4 - | 1 | | | 0 | 24 | | 5 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Grimbergen A | - | Delta Londerzeel A | 1 - | 2 | | | 0 | 24 | | 5 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Asse-Zellik 2002 | - | Grimbergen A | 1 - | 1 | | | 1 | 25 | | 6 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Grimbergen A | - | Wemmel | 2 - | 3 | | | 0 | 25 | | 8 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Rhode-De Hoek A | - | Grimbergen A | 1 - | 1 | | | 1 | 26 | | 7 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Leeuw Brucom A | - | Grimbergen A | 1 - | 1 | | | 1 | 27 | | 9 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Grimbergen A | - | Hoeilaart A | 3 - | 0 | | | 3 | 30 | | 7 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Grimbergen A | - | Boka United A | 2 - | 0 | | | 3 | 33 | | 7 | |
21. | Za-17/02/24 | 20:00 | Delta Londerzeel A | - | Grimbergen A | 0 - | 0 | | | 1 | 34 | | 6 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Grimbergen A | - | Kester-Gooik A | 1 - | 2 | | | 0 | 34 | | 8 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Meise | - | Grimbergen A | 1 - | 2 | | | 3 | 37 | | 8 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Grimbergen A | - | Huizingen A | 3 - | 0 | | | 3 | 40 | | 6 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:30 | De Leeuwkens A | - | Grimbergen A | - | | ST | | . | | | 8 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Grimbergen A | - | Beersel Drogenb.A | 4 - | 0 | | | 3 | 43 | | 6 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Grimbergen A | - | Asse-Zellik 2002 | - | | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | Hekelgem A | - | Grimbergen A | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Grimbergen A | - | Oetingen A | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Herne A | - | Grimbergen A | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Asse-Zellik 2002
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Boka United A | - | Asse-Zellik 2002 | 2 - | 1 | | 0 | 0 | | 14 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Asse-Zellik 2002 | - | Herne A | 2 - | 0 | | 3 | 3 | | 9 | |
3. | Za-16/09/23 | 20:00 | Wemmel | - | Asse-Zellik 2002 | 1 - | 2 | | 3 | 6 | | 5 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Asse-Zellik 2002 | - | Rhode-De Hoek A | 0 - | 2 | | 0 | 6 | | 9 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Meise | - | Asse-Zellik 2002 | 2 - | 2 | | 1 | 7 | | 8 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Asse-Zellik 2002 | - | Hoeilaart A | 1 - | 0 | | 3 | 10 | | 6 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | De Leeuwkens A | - | Asse-Zellik 2002 | 2 - | 3 | | 3 | 13 | | 6 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Asse-Zellik 2002 | - | Delta Londerzeel A | 3 - | 2 | | 3 | 16 | | 4 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Beersel Drogenb.A | - | Asse-Zellik 2002 | 0 - | 1 | | 3 | 19 | | 3 | |
10. | Za-04/11/23 | 20:00 | Hekelgem A | - | Asse-Zellik 2002 | 1 - | 3 | | 3 | 22 | | 2 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Asse-Zellik 2002 | - | Kester-Gooik A | 1 - | 0 | | 3 | 25 | | 2 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Leeuw Brucom A | - | Asse-Zellik 2002 | 2 - | 2 | | 1 | 26 | | 2 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Asse-Zellik 2002 | - | Oetingen A | 3 - | 1 | | 3 | 29 | | 2 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Huizingen A | - | Asse-Zellik 2002 | 0 - | 2 | | 3 | 32 | | 1 | |
15. | Za-09/12/23 | 20:00 | Asse-Zellik 2002 | - | Grimbergen A | 1 - | 1 | | 1 | 33 | | 2 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Hoeilaart A | - | Asse-Zellik 2002 | 3 - | 0 | | 0 | 33 | | 2 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Asse-Zellik 2002 | - | Hekelgem A | 1 - | 3 | | 0 | 33 | | 3 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Asse-Zellik 2002 | - | Beersel Drogenb.A | 3 - | 3 | | 1 | 34 | | 2 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Oetingen A | - | Asse-Zellik 2002 | 1 - | 1 | | 1 | 35 | | 3 | |
18. | Za-10/02/24 | 20:00 | Kester-Gooik A | - | Asse-Zellik 2002 | 2 - | 2 | | 1 | 36 | | 3 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Asse-Zellik 2002 | - | Wemmel | 2 - | 0 | | 3 | 39 | | 2 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Herne A | - | Asse-Zellik 2002 | 2 - | 1 | | 0 | 39 | | 3 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Asse-Zellik 2002 | - | Huizingen A | 1 - | 3 | | 0 | 39 | | 5 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Asse-Zellik 2002 | - | Boka United A | 1 - | 1 | | 1 | 40 | | 7 | |
25. | Za-16/03/24 | 20:00 | Delta Londerzeel A | - | Asse-Zellik 2002 | 0 - | 0 | | 1 | 41 | | 5 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Asse-Zellik 2002 | - | De Leeuwkens A | 3 - | 1 | | 3 | 44 | | 4 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Grimbergen A | - | Asse-Zellik 2002 | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Asse-Zellik 2002 | - | Leeuw Brucom A | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Rhode-De Hoek A | - | Asse-Zellik 2002 | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Asse-Zellik 2002 | - | Meise | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Beersel Drogenb.A | 29 | +11 |
2 | Wemmel | 27 | +6 |
3 | Grimbergen A | 26 | +16 |
4 | De Leeuwkens A* | 25 | +18 |
5 | Asse-Zellik 2002 | 24 | +5 |
6 | Rhode-De Hoek A | 23 | +20 |
7 | Boka United A | 23 | +8 |
8 | Hoeilaart A | 22 | +10 |
9 | Leeuw Brucom A | 22 | +6 |
10 | Kester-Gooik A | 21 | +11 |
11 | Delta Londerzeel A | 18 | 0 |
12 | Hekelgem A | 17 | -2 |
13 | Herne A | 15 | -4 |
14 | Oetingen A | 14 | -3 |
15 | Meise | 12 | -5 |
16 | Huizingen A | 11 | -6 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Wemmel | 51 | +13 |
2 | Beersel Drogenb.A | 49 | +14 |
3 | Kester-Gooik A | 44 | +16 |
4 | Asse-Zellik 2002 | 44 | +7 |
5 | Rhode-De Hoek A | 43 | +23 |
6 | Grimbergen A* | 43 | +17 |
7 | Delta Londerzeel A | 41 | +2 |
8 | De Leeuwkens A* | 40 | +12 |
9 | Boka United A | 34 | +4 |
10 | Hekelgem A | 33 | -12 |
11 | Hoeilaart A | 33 | -2 |
12 | Herne A | 27 | -14 |
13 | Leeuw Brucom A | 26 | -14 |
14 | Huizingen A | 25 | -12 |
15 | Oetingen A | 20 | -24 |
16 | Meise | 18 | -30 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Wemmel | 24 | +7 |
2 | Kester-Gooik A | 23 | +5 |
3 | Delta Londerzeel A | 23 | +2 |
4 | Beersel Drogenb.A | 20 | +3 |
5 | Rhode-De Hoek A | 20 | +3 |
6 | Asse-Zellik 2002 | 20 | +2 |
7 | Grimbergen A* | 17 | +1 |
8 | Hekelgem A | 16 | -10 |
9 | De Leeuwkens A | 15 | -6 |
10 | Huizingen A | 14 | -6 |
11 | Herne A | 12 | -10 |
12 | Hoeilaart A | 11 | -12 |
13 | Boka United A | 11 | -4 |
14 | Oetingen A | 6 | -21 |
15 | Meise | 6 | -25 |
16 | Leeuw Brucom A | 4 | -20 |