www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Antwerpen : 4de Provinciale F
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Herenthout | - | Wiekevorst | 1 | - | 0 |
. | Netezonen | - | Tongerlo | 1 | - | 2 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Zammel | - | Immer Oost | 2 | - | 0 |
. | Sint-Dimpna B | - | Heultje | 1 | - | 1 |
. | Olen United | - | Laakdal | 3 | - | 0 |
. | Exc.Bouwel | - | Ranst B | 7
| - | 0
|
. | Exc.Vorst | - | Houtvenne B | 1
| - | 3 |
maandag 01/04/2024 |
15:00 | Alberta | 3 | - |
0 | Ranst B | | - | |
zaterdag 06/04/2024 |
19:30 | Immer Oost | 3 | - |
7 | Herenthout | | - | |
. | Rauw | 7 |
- |
6 | Wiekevorst | | - | |
. | Houtvenne B | 10 | - |
4 | Alberta | | - | |
. | Heultje | 6 | - | 8 | Exc.Bouwel | | - | |
. | Netezonen | 3 | - | 4 | Sint-Dimpna B | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Tongerlo | 6 |
- | 9 | Olen United | | - | |
. | Zammel | 7 | - | 2 | Exc.Vorst | | - | |
. | Ranst B | 0 | - | 0 | Laakdal | | - | |
woensdag 10/04/2024 |
18:45 | Alberta | 3 | - | 8 | Rauw | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 4de Provinciale F --> Immer Oost
periode 1
10/10 |
| Houtvenne B | 28 |
2. | Heultje | 22 |
3. | Exc.Vorst | 21 |
4. | Rauw | 20 |
5. | Tongerlo | 20 |
6. | Zammel | 19 |
7. | Olen United | 18 |
8. | Exc.Bouwel | 16 |
9. | Immer Oost | 15 |
10. | Wiekevorst | 13 |
11. | Herenthout | 12 |
12. | Netezonen | 10 |
13. | Alberta | 5 |
14. | Sint-Dimpna B | 4 |
15. | Laakdal | 4 |
16. | Ranst B | 1 |
periode 2
10/10 |
| Rauw | 24 |
2. | Zammel | 21 |
3. | Tongerlo | 21 |
4. | Houtvenne B | 20 |
5. | Exc.Bouwel | 20 |
6. | Olen United | 19 |
7. | Herenthout | 18 |
8. | Immer Oost | 15 |
9. | Wiekevorst | 15 |
10. | Netezonen | 13 |
11. | Sint-Dimpna B | 10 |
12. | Heultje | 9 |
13. | Exc.Vorst | 8 |
14. | Alberta* | 3 |
15. | Laakdal | 3 |
16. | Ranst B* | 3 |
periode 3
6/10 |
1. | Exc.Bouwel | 16 | |
2. | Houtvenne B | 16 | |
3. | Wiekevorst | 15 | |
4. | Herenthout | 12 | |
5. | Heultje | 11 | |
6. | Olen United | 11 | |
7. | Netezonen | 9 | |
8. | Tongerlo | 9 | |
9. | Zammel | 8 | |
10. | Rauw* | 8 | |
11. | Sint-Dimpna B | 5 | |
12. | Exc.Vorst | 5 | |
13. | Alberta* | 4 | |
14. | Immer Oost | 3 | x |
15. | Laakdal | 1 | x |
16. | Ranst B | 0 | x |
Immer Oost
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Ranst B | - | Immer Oost | 0 - | 6 | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Immer Oost | - | Laakdal | 2 - | 1 | | 3 | 6 | | 2 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Immer Oost | - | Houtvenne B | 2 - | 2 | | 1 | 7 | | 3 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Olen United | - | Immer Oost | 2 - | 2 | | 1 | 8 | | 5 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Immer Oost | - | Sint-Dimpna B | 4 - | 0 | | 3 | 11 | | 4 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Herenthout | - | Immer Oost | 3 - | 1 | | 0 | 11 | | 6 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Immer Oost | - | Wiekevorst | 4 - | 0 | | 3 | 14 | | 4 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Heultje | - | Immer Oost | 2 - | 2 | | 1 | 15 | | 5 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Immer Oost | - | Exc.Vorst | 2 - | 3 | | 0 | 15 | | 8 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Rauw | - | Immer Oost | 3 - | 1 | | 0 | 15 | | 9 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Immer Oost | - | Tongerlo | 0 - | 2 | | 0 | 15 | | 11 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Exc.Bouwel | - | Immer Oost | 2 - | 0 | | 0 | 15 | | 11 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Immer Oost | - | Zammel | 3 - | 2 | | 3 | 18 | | 11 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Netezonen | - | Immer Oost | 1 - | 4 | | 3 | 21 | | 10 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Immer Oost | - | Alberta | 3 - | 2 | | 3 | 24 | | 8 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Sint-Dimpna B | - | Immer Oost | 0 - | 2 | | 3 | 27 | | 7 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Immer Oost | - | Heultje | 1 - | 0 | | 3 | 30 | | 7 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Exc.Vorst | - | Immer Oost | 2 - | 0 | | 0 | 30 | | 8 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Immer Oost | - | Olen United | 1 - | 3 | | 0 | 30 | | 8 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Tongerlo | - | Immer Oost | 2 - | 0 | | 0 | 30 | | 8 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Wiekevorst | - | Immer Oost | 2 - | 1 | | 0 | 30 | | 10 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Immer Oost | - | Rauw | 0 - | 3 | | 0 | 30 | | 10 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Houtvenne B | - | Immer Oost | 3 - | 0 | | 0 | 30 | | 11 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Immer Oost | - | Ranst B | 3 - | 0 | | 3 | 33 | | 10 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Immer Oost | - | Netezonen | 2 - | 4 | | 0 | 33 | | 11 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Zammel | - | Immer Oost | 2 - | 0 | | 0 | 33 | | 11 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Immer Oost | - | Herenthout | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Alberta | - | Immer Oost | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Immer Oost | - | Exc.Bouwel | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Laakdal | - | Immer Oost | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Herenthout
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Herenthout | - | Sint-Dimpna B | 2 - | 1 | | 3 | 3 | | 8 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Zammel | - | Herenthout | 1 - | 0 | | 0 | 3 | | 9 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Exc.Bouwel | - | Herenthout | 1 - | 0 | | 0 | 3 | | 12 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Herenthout | - | Heultje | 1 - | 3 | | 0 | 3 | | 12 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Tongerlo | - | Herenthout | 4 - | 2 | | 0 | 3 | | 12 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:30 | Herenthout | - | Immer Oost | 3 - | 1 | | 3 | 6 | | 12 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Laakdal | - | Herenthout | 1 - | 3 | | 3 | 9 | | 10 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Herenthout | - | Netezonen | 2 - | 0 | | 3 | 12 | | 10 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Houtvenne B | - | Herenthout | 4 - | 1 | | 0 | 12 | | 10 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Herenthout | - | Exc.Vorst | 1 - | 2 | | 0 | 12 | | 11 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Alberta | - | Herenthout | 0 - | 3 | | 3 | 15 | | 10 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Ranst B | - | Herenthout | 2 - | 5 | | 3 | 18 | | 10 | |
14. | Za-02/12/23 | 18:30 | Herenthout | - | Rauw | 2 - | 5 | | 0 | 18 | | 11 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Wiekevorst | - | Herenthout | 1 - | 1 | | 1 | 19 | | 11 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Herenthout | - | Laakdal | 3 - | 0 | | 3 | 22 | | 11 | |
12. | Wo-20/12/23 | 20:00 | Herenthout | - | Olen United | 1 - | 2 | | 0 | 22 | | 11 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Exc.Vorst | - | Herenthout | 2 - | 2 | | 1 | 23 | | 11 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Herenthout | - | Houtvenne B | 1 - | 0 | | 3 | 26 | | 11 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Heultje | - | Herenthout | 0 - | 0 | | 1 | 27 | | 11 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Herenthout | - | Alberta | 5 - | 1 | | 3 | 30 | | 9 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Herenthout | - | Tongerlo | 3 - | 2 | | 3 | 33 | | 7 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Sint-Dimpna B | - | Herenthout | 0 - | 2 | | 3 | 36 | | 7 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Herenthout | - | Exc.Bouwel | 0 - | 2 | | 0 | 36 | | 9 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Netezonen | - | Herenthout | 2 - | 1 | | 0 | 36 | | 9 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Rauw | - | Herenthout | 4 - | 5 | | 3 | 39 | | 9 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Herenthout | - | Wiekevorst | 1 - | 0 | | 3 | 42 | | 8 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Immer Oost | - | Herenthout | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Herenthout | - | Zammel | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Olen United | - | Herenthout | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Herenthout | - | Ranst B | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Houtvenne B | 32 | +25 |
2 | Tongerlo | 30 | +13 |
3 | Zammel | 25 | +10 |
4 | Exc.Bouwel | 25 | +32 |
5 | Rauw | 25 | +19 |
6 | Herenthout | 24 | +6 |
7 | Immer Oost | 22 | +5 |
8 | Exc.Vorst | 22 | +7 |
9 | Heultje | 21 | +18 |
10 | Wiekevorst | 20 | +1 |
11 | Olen United | 19 | +11 |
12 | Netezonen | 16 | -13 |
13 | Sint-Dimpna B | 11 | -7 |
14 | Laakdal | 5 | -35 |
15 | Alberta** | 4 | -23 |
16 | Ranst B | 1 | -36 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Houtvenne B | 64 | +50 |
2 | Rauw* | 52 | +38 |
3 | Exc.Bouwel | 52 | +52 |
4 | Tongerlo | 50 | +16 |
5 | Zammel | 48 | +26 |
6 | Olen United | 48 | +25 |
7 | Wiekevorst | 43 | +9 |
8 | Herenthout | 42 | +9 |
9 | Heultje | 42 | +31 |
10 | Exc.Vorst | 34 | -10 |
11 | Immer Oost | 33 | 0 |
12 | Netezonen | 32 | -14 |
13 | Sint-Dimpna B | 19 | -26 |
14 | Alberta** | 12 | -62 |
15 | Laakdal | 8 | -68 |
16 | Ranst B* | 4 | -76 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Houtvenne B | 32 | +25 |
2 | Olen United | 29 | +14 |
3 | Rauw* | 27 | +19 |
4 | Exc.Bouwel | 27 | +20 |
5 | Zammel | 23 | +16 |
6 | Wiekevorst | 23 | +8 |
7 | Heultje | 21 | +13 |
8 | Tongerlo | 20 | +3 |
9 | Herenthout | 18 | +3 |
10 | Netezonen | 16 | -1 |
11 | Exc.Vorst | 12 | -17 |
12 | Immer Oost | 11 | -5 |
13 | Sint-Dimpna B | 8 | -19 |
14 | Alberta | 8 | -39 |
15 | Laakdal | 3 | -33 |
16 | Ranst B* | 3 | -40 |