www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 11/11/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale E

speeldag 1

periode 1

zaterdag 24/08/2019

18:00Oelegem-

Grobbendonk

2-5
19:00

Westmalle

-Antonia B5-3
19:30Oud Turnhout-

Alberta Schilde

0-1

zondag 25/08/2019

15:00Kessel United-Oosthoven2-2
.

Ranst B

-HIH Turnhout3-2
.

Halle

-Wechelderzande4-2
.

Molenkring

-Oostmalle3-2

zaterdag 21/12/2019

19:30De Kempen B-Pulderbos-

vrij: Emblem

speeldag 2

periode 1

woensdag 28/08/2019

19:00Oosthoven-Ranst B1-1
.

Pulderbos

-Molenkring2-0
.Alberta Schilde-

De Kempen B

1-7
.

Wechelderzande

-Kessel United8-1
19:30

Grobbendonk

-Emblem2-1
.HIH Turnhout-

Oelegem

1-3
20:00Oostmalle-Halle0-0
.Antonia B-

Oud Turnhout

0-4

vrij: Westmalle

speeldag 3

periode 1

zondag 01/09/2019

15:00

De Kempen B

-Antonia B1-0
.Emblem-

HIH Turnhout

1-2
.Molenkring-

Alberta Schilde

0-1
.Westmalle-

Grobbendonk

1-3
.Oosthoven-Wechelderzande0-0
.Ranst B-Oelegem2-2
.

Halle

-Pulderbos3-2
.Kessel United-

Oostmalle

2-8

vrij: Oud Turnhout

speeldag 4

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30Wechelderzande-Ranst B1-1
.Grobbendonk-Oud Turnhout2-2

zondag 08/09/2019

15:00

Pulderbos

-Kessel United3-1
.HIH Turnhout-

Westmalle

0-2
.

Antonia B

-Molenkring6-4
.

Oelegem

-Emblem3-0
.Alberta Schilde-

Halle

0-1
.Oostmalle-Oosthoven1-1

vrij: De Kempen B

speeldag 5

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30

Oud Turnhout

-HIH Turnhout2-0

zondag 15/09/2019

15:00Oosthoven-

Pulderbos

0-2
.

De Kempen B

-Grobbendonk2-0
.Ranst B-

Emblem

2-3
.Kessel United-

Alberta Schilde

1-3
.Wechelderzande-

Oostmalle

0-3
.Westmalle-Oelegem0-0
.

Halle

-Antonia B2-0

vrij: Molenkring

speeldag 6

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30

Grobbendonk

-Molenkring6-0
.

Pulderbos

-Wechelderzande3-0

zondag 22/09/2019

15:00HIH Turnhout-

De Kempen B

0-3
.

Emblem

-Westmalle1-0
.Oelegem-

Oud Turnhout

1-3
.Alberta Schilde-

Oosthoven

4-5
.

Antonia B

-Kessel United7-1
.

Oostmalle

-Ranst B5-1

vrij: Halle

speeldag 7

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30

Oostmalle

-Pulderbos3-2
.

Oud Turnhout

-Emblem1-0

zondag 29/09/2019

15:00

Oosthoven

-Antonia B5-0
.

Ranst B

-Westmalle2-1
.Halle-Grobbendonk2-2
.

Wechelderzande

-Alberta Schilde3-1
.

De Kempen B

-Oelegem5-1
.Molenkring-

HIH Turnhout

0-2

vrij: Kessel United

speeldag 8

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30

Grobbendonk

-Kessel United4-3
.

Pulderbos

-Ranst B4-0

zondag 06/10/2019

15:00HIH Turnhout-

Halle

1-2
.

Oelegem

-Molenkring8-0
.Emblem-

De Kempen B

2-4
.Westmalle-

Oud Turnhout

0-1
.Alberta Schilde-Oostmalle2-2
.

Antonia B

-Wechelderzande5-1

vrij: Oosthoven

speeldag 9

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30Pulderbos-

Alberta Schilde

2-3

zondag 13/10/2019

15:00Kessel United-HIH Turnhout2-2
.Oosthoven-

Grobbendonk

0-3
.

Oostmalle

-Antonia B4-2
.

De Kempen B

-Westmalle2-0
.Molenkring-

Emblem

2-4
.

Halle

-Oelegem4-0
.Ranst B-

Oud Turnhout

0-8

vrij: Wechelderzande

speeldag 10

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Antonia B-Pulderbos3-3
.Oud Turnhout-De Kempen B0-0
.

Grobbendonk

-Wechelderzande4-0

zondag 20/10/2019

15:00HIH Turnhout-

Oosthoven

0-5
.Oelegem-

Kessel United

2-4
.Emblem-Halle1-1
.

Westmalle

-Molenkring3-2
.

Alberta Schilde

-Ranst B4-0

vrij: Oostmalle

speeldag 11

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30Wechelderzande-

HIH Turnhout

0-1
.Oostmalle-Grobbendonk2-2

zondag 27/10/2019

15:00

Kessel United

-Emblem4-1
.

Oosthoven

-Oelegem4-0
.Alberta Schilde-

Antonia B

1-2
.

Halle

-Westmalle3-0
.Ranst B-

De Kempen B

1-3

zondag 08/03/2020

00:00Molenkring-Oud Turnhout-

vrij: Pulderbos

speeldag 12

periode 2

zaterdag 02/11/2019

19:30Grobbendonk-

Pulderbos

2-4
.Oud Turnhout-

Halle

2-4
.

De Kempen B

-Molenkring1-0

zondag 03/11/2019

14:30HIH Turnhout-

Oostmalle

2-3
.

Oelegem

-Wechelderzande3-0
.Emblem-

Oosthoven

0-3
.

Westmalle

-Kessel United4-0
.

Antonia B

-Ranst B2-1

vrij: Alberta Schilde

speeldag 13

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30Pulderbos-HIH Turnhout1-1
.

Oostmalle

-Oelegem3-1
.Wechelderzande-Emblem2-2

zondag 10/11/2019

14:30Kessel United-

Oud Turnhout

2-6
.

Oosthoven

-Westmalle1-0
.Alberta Schilde-Grobbendonk3-3
.

Halle

-De Kempen B1-0
.

Ranst B

-Molenkring1-0

vrij: Antonia B

speeldag 14

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30Grobbendonk-Antonia B-
.Oud Turnhout-Oosthoven-

zondag 17/11/2019

14:30HIH Turnhout-Alberta Schilde-
.Oelegem-Pulderbos-
.Emblem-Oostmalle-
.Westmalle-Wechelderzande-
.De Kempen B-Kessel United-
.Molenkring-Halle-

vrij: Ranst B

speeldag 15

periode 2

vrijdag 22/11/2019

20:00Oosthoven-De Kempen B-

zaterdag 23/11/2019

19:30Wechelderzande-Oud Turnhout-
.Antonia B-HIH Turnhout-
.Pulderbos-Emblem-
.Oostmalle-Westmalle-

zondag 24/11/2019

14:30Kessel United-Molenkring-
.Alberta Schilde-Oelegem-
.Ranst B-Halle-

vrij: Grobbendonk

speeldag 16

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30Oud Turnhout-Oostmalle-

zondag 01/12/2019

14:30Oelegem-Antonia B-
.Emblem-Alberta Schilde-
.Westmalle-Pulderbos-
.De Kempen B-Wechelderzande-
.Molenkring-Oosthoven-
.Halle-Kessel United-
.Ranst B-Grobbendonk-

vrij: HIH Turnhout

speeldag 17

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30Pulderbos-Oud Turnhout-
.Grobbendonk-HIH Turnhout-
.Wechelderzande-Molenkring-

zondag 08/12/2019

14:30Kessel United-Ranst B-
.Oosthoven-Halle-
.Oostmalle-De Kempen B-
.Alberta Schilde-Westmalle-
.Antonia B-Emblem-

vrij: Oelegem

speeldag 18

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30Grobbendonk-Oelegem-
.Pulderbos-De Kempen B-
.Wechelderzande-Halle-
20:00Antonia B-Westmalle-

zondag 15/12/2019

14:30Oosthoven-Kessel United-
.Alberta Schilde-Oud Turnhout-
.Oostmalle-Molenkring-
.HIH Turnhout-Ranst B-

vrij: Emblem

speeldag 19

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Oelegem-HIH Turnhout-
.Ranst B-Oosthoven-
.Kessel United-Wechelderzande-
.Halle-Oostmalle-
.Molenkring-Pulderbos-
.De Kempen B-Alberta Schilde-
.Oud Turnhout-Antonia B-
.Emblem-Grobbendonk-

vrij: Westmalle

speeldag 20

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Oostmalle-Kessel United-
.Wechelderzande-Oosthoven-
.HIH Turnhout-Emblem-
.Grobbendonk-Westmalle-
.Antonia B-De Kempen B-
.Alberta Schilde-Molenkring-
.Pulderbos-Halle-
.Oelegem-Ranst B-

vrij: Oud Turnhout

speeldag 21

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Westmalle-HIH Turnhout-
.Emblem-Oelegem-
.Ranst B-Wechelderzande-
.Oosthoven-Oostmalle-
.Kessel United-Pulderbos-
.Halle-Alberta Schilde-
.Molenkring-Antonia B-
.Oud Turnhout-Grobbendonk-

vrij: De Kempen B

speeldag 22

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Alberta Schilde-Kessel United-
.Pulderbos-Oosthoven-
.Oostmalle-Wechelderzande-
.Oelegem-Westmalle-
.HIH Turnhout-Oud Turnhout-
.Grobbendonk-De Kempen B-
.Antonia B-Halle-
.Emblem-Ranst B-

vrij: Molenkring

speeldag 23

periode 2

zondag 02/02/2020

00:00De Kempen B-HIH Turnhout-
.Oud Turnhout-Oelegem-
.Westmalle-Emblem-
.Ranst B-Oostmalle-
.Wechelderzande-Pulderbos-
.Oosthoven-Alberta Schilde-
.Kessel United-Antonia B-
.Molenkring-Grobbendonk-

vrij: Halle

speeldag 24

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Antonia B-Oosthoven-
.Alberta Schilde-Wechelderzande-
.Pulderbos-Oostmalle-
.Emblem-Oud Turnhout-
.Oelegem-De Kempen B-
.HIH Turnhout-Molenkring-
.Grobbendonk-Halle-
.Westmalle-Ranst B-

vrij: Kessel United

speeldag 25

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Halle-HIH Turnhout-
.Molenkring-Oelegem-
.De Kempen B-Emblem-
.Oud Turnhout-Westmalle-
.Ranst B-Pulderbos-
.Oostmalle-Alberta Schilde-
.Wechelderzande-Antonia B-
.Kessel United-Grobbendonk-

vrij: Oosthoven

speeldag 26

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00HIH Turnhout-Kessel United-
.Grobbendonk-Oosthoven-
.Antonia B-Oostmalle-
.Alberta Schilde-Pulderbos-
.Westmalle-De Kempen B-
.Emblem-Molenkring-
.Oelegem-Halle-
.Oud Turnhout-Ranst B-

vrij: Wechelderzande

speeldag 27

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Oosthoven-HIH Turnhout-
.Kessel United-Oelegem-
.Halle-Emblem-
.Molenkring-Westmalle-
.De Kempen B-Oud Turnhout-
.Ranst B-Alberta Schilde-
.Pulderbos-Antonia B-
.Wechelderzande-Grobbendonk-

vrij: Oostmalle

speeldag 28

periode 3

zaterdag 26/10/2019

19:30Oud Turnhout-Molenkring2-2

zondag 08/03/2020

00:00Emblem-Kessel United-
.Oelegem-Oosthoven-
.HIH Turnhout-Wechelderzande-
.Grobbendonk-Oostmalle-
.Antonia B-Alberta Schilde-
.Westmalle-Halle-
.De Kempen B-Ranst B-

vrij: Pulderbos

speeldag 29

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Oostmalle-HIH Turnhout-
.Wechelderzande-Oelegem-
.Oosthoven-Emblem-
.Kessel United-Westmalle-
.Halle-Oud Turnhout-
.Molenkring-De Kempen B-
.Ranst B-Antonia B-
.Pulderbos-Grobbendonk-

vrij: Alberta Schilde

speeldag 30

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Oud Turnhout-Kessel United-
.Westmalle-Oosthoven-
.Emblem-Wechelderzande-
.Oelegem-Oostmalle-
.HIH Turnhout-Pulderbos-
.Grobbendonk-Alberta Schilde-
.De Kempen B-Halle-
.Molenkring-Ranst B-

vrij: Antonia B

speeldag 31

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Alberta Schilde-HIH Turnhout-
.Pulderbos-Oelegem-
.Oostmalle-Emblem-
.Wechelderzande-Westmalle-
.Oosthoven-Oud Turnhout-
.Kessel United-De Kempen B-
.Halle-Molenkring-
.Antonia B-Grobbendonk-

vrij: Ranst B

speeldag 32

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Molenkring-Kessel United-
.De Kempen B-Oosthoven-
.Oud Turnhout-Wechelderzande-
.Westmalle-Oostmalle-
.Emblem-Pulderbos-
.Oelegem-Alberta Schilde-
.HIH Turnhout-Antonia B-
.Halle-Ranst B-

vrij: Grobbendonk

speeldag 33

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Antonia B-Oelegem-
.Alberta Schilde-Emblem-
.Pulderbos-Westmalle-
.Oostmalle-Oud Turnhout-
.Wechelderzande-De Kempen B-
.Oosthoven-Molenkring-
.Kessel United-Halle-
.Grobbendonk-Ranst B-

vrij: HIH Turnhout

speeldag 34

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Ranst B-Kessel United-
.Halle-Oosthoven-
.Molenkring-Wechelderzande-
.De Kempen B-Oostmalle-
.Oud Turnhout-Pulderbos-
.Westmalle-Alberta Schilde-
.Emblem-Antonia B-
.HIH Turnhout-Grobbendonk-

vrij: Oelegem

13/32

1.Halle*3010
2.De Kempen B**287
3.Oostmalle*2510
4.Grobbendonk255
5.Oud Turnhout*245
6.Oosthoven*2212
7.Pulderbos**205
8.Alberta Schilde*177
9.Antonia B*167
10.Oelegem143
11.Westmalle*136
12.Ranst B123
13.Emblem*112
14.HIH Turnhout114
15.Wechelderzande*91
16.Kessel United*86
17.Molenkring*41
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

13/32

1

2

3

4

5

6

7

1.Halle*309+17273+48
2.De Kempen B**289+22284+1217
3.Oostmalle*257+18363+918
4.Grobbendonk257+16383+618
5.Oud Turnhout*247+19315+1924
6.Oosthoven*226+14273+916
7.Pulderbos**206+12282+213
8.Alberta Schilde*175-2244+39
9.Antonia B*165-2301-117
10.Oelegem144-5261-127
11.Westmalle*134-2161-63
12.Ranst B123-21150-134
13.Emblem*113-10162-511
14.HIH Turnhout113-13143+110
15.Wechelderzande*92-11170-163
16.Kessel United*82-27231-1810
17.Molenkring*41-25130-218

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

De Kempen B*9/10289+2430
2.Halle10/10268+1524
3.Grobbendonk11/11247+1833
4.Oud Turnhout*9/10227+1923
5.Oostmalle10/10216+1733
6.Pulderbos*9/10186+1125
7.Oosthoven10/10184+1125
8.Alberta Schilde11/11165-221
9.Antonia B11/11134-328
10.Westmalle10/10113-513
11.Oelegem11/11113-622
12.Emblem10/10113-815
13.HIH Turnhout11/11103-1211
14.Wechelderzande10/1092-917
15.Kessel United10/1092-2123
16.Ranst B11/1192-2113
17.Molenkring*9/1031-2512

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Halle2/1172+35
2.Oosthoven2/1262+44
3.Oostmalle2/1262+36
4.Pulderbos2/1241+25
5.Westmalle2/1131+34
6.Oud Turnhout2/1131+29
7.Oelegem2/1131+14
8.Antonia B1/1131+12
9.Ranst B2/113102
10.De Kempen B2/113101
11.Alberta Schilde1/111003
12.HIH Turnhout2/1110-13
13.Grobbendonk2/1110-25
14.Emblem2/1110-32
Wechelderzande2/1210-32
16.Molenkring2/1100-20
17.Kessel United2/1200-82

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Oud Turnhout1/111002
Molenkring1/111002
3.Oostmalle0/100000
Halle0/110000
Westmalle0/110000
Kessel United0/100000
Alberta Schilde0/100000
Oosthoven0/100000
De Kempen B0/110000
Antonia B0/100000
Emblem0/110000
Grobbendonk0/100000
Oelegem0/100000
Wechelderzande0/100000
Pulderbos0/100000
Ranst B0/100000
HIH Turnhout0/100000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing