www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 11/11/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale E

zaterdag 09/11/2019

19:30Pulderbos-HIH Turnhout1-1
.

Oostmalle

-Oelegem3 -1
.Wechelderzande-Emblem2 -2

zondag 10/11/2019

14:30Kessel United-

Oud Turnhout

2 -6
.

Oosthoven

-Westmalle1-0
.Alberta Schilde-Grobbendonk3 -3
.

Halle

-De Kempen B1-0
.

Ranst B

-Molenkring1-0

zaterdag 16/11/2019

19:30Grobbendonk9- 3Antonia B-
.Oud Turnhout5- 10Oosthoven-

zondag 17/11/2019

14:30HIH Turnhout0 -9Alberta Schilde-
.Oelegem6-7Pulderbos-
.Emblem4-10Oostmalle-
.Westmalle7-0Wechelderzande-
.De Kempen B12 -3Kessel United-
.Molenkring3-10Halle-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

13/32

1.Halle*3010
2.De Kempen B**287
3.Oostmalle*2510
4.Grobbendonk255-2.(3)
5.Oud Turnhout*245.4
6.Oosthoven*2212
7.Pulderbos**205
8.Alberta Schilde*177.-4(0)
9.Antonia B*167-3.(1)
10.Oelegem1431.
11.Westmalle*1363.
12.Ranst B123
13.Emblem*112.2
14.HIH Turnhout114.-1(1)
15.Wechelderzande*91
16.Kessel United*86
17.Molenkring*41
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale E --> Pulderbos

periode 1

-/-

De Kempen B*9/1028
2.Halle10/1026
3.Grobbendonk11/1124
4.Oud Turnhout*9/1022
5.Oostmalle10/1021
6.Pulderbos*9/1018
7.Oosthoven10/1018
8.Alberta Schilde11/1116
9.Antonia B11/1113
10.Westmalle10/1011
11.Oelegem11/1111
12.Emblem10/1011
13.HIH Turnhout11/1110
14.Wechelderzande10/109
15.Kessel United10/109
16.Ranst B11/119
17.Molenkring*9/103

periode 2

-/-

1.Halle2/117
2.Oosthoven2/126
3.Oostmalle2/126
4.Pulderbos2/124
5.Westmalle2/113
6.Oud Turnhout2/113
7.Oelegem2/113
8.Antonia B1/113
9.Ranst B2/113
10.De Kempen B2/113
11.Alberta Schilde1/111
12.HIH Turnhout2/111
13.Grobbendonk2/111
14.Emblem2/111
Wechelderzande2/121
16.Molenkring2/110
17.Kessel United2/120

periode 3

-/-

1.Oud Turnhout1/111
Molenkring1/111
3.Oostmalle0/100
Halle0/110
Westmalle0/110
Kessel United0/100
Alberta Schilde0/100
Oosthoven0/100
De Kempen B0/110
Antonia B0/100
Emblem0/110
Grobbendonk0/100
Oelegem0/100
Wechelderzande0/100
Pulderbos0/100
Ranst B0/100
HIH Turnhout0/100

Oelegem

1.Za-24/08/1918:00Oelegem-Grobbendonk2 -50017-
2.Wo-28/08/1919:30HIH Turnhout-Oelegem1 -3

3

39
3.Zo-01/09/1915:00Ranst B-Oelegem2 -2148
4.Zo-08/09/1915:00Oelegem-Emblem3 -0

3

73
5.Zo-15/09/1915:00Westmalle-Oelegem0 -0187
6.Zo-22/09/1915:00Oelegem-Oud Turnhout1 -3088
7.Zo-29/09/1915:00De Kempen B-Oelegem5 -10811
8.Zo-06/10/1915:00Oelegem-Molenkring8 -0

3

117
9.Zo-13/10/1915:00Halle-Oelegem4 -00118
10.Zo-20/10/1915:00Oelegem-Kessel United2 -40119
11.Zo-27/10/1915:00Oosthoven-Oelegem4 -001110
12.Zo-03/11/1914:30Oelegem-Wechelderzande3 -0

3

1410
13.Za-09/11/1919:30Oostmalle-Oelegem3 -101410
14.Zo-17/11/1914:30Oelegem-

Pulderbos

-.
15.Zo-24/11/1914:30Alberta Schilde-Oelegem -.
16.Zo-01/12/1914:30Oelegem-Antonia B -.
18.Za-14/12/1919:30Grobbendonk-Oelegem -.
19.Zo-05/01/2000:00Oelegem-HIH Turnhout -.
20.Zo-12/01/2000:00Oelegem-Ranst B -.
21.Zo-19/01/2000:00Emblem-Oelegem -.
22.Zo-26/01/2000:00Oelegem-Westmalle -.
23.Zo-02/02/2000:00Oud Turnhout-Oelegem -.
24.Zo-09/02/2000:00Oelegem-De Kempen B -.
25.Zo-16/02/2000:00Molenkring-Oelegem -.
26.Zo-23/02/2000:00Oelegem-Halle -.
27.Zo-01/03/2000:00Kessel United-Oelegem -.
28.Zo-08/03/2000:00Oelegem-Oosthoven -.
29.Zo-15/03/2000:00Wechelderzande-Oelegem -.
30.Zo-22/03/2000:00Oelegem-Oostmalle -.
31.Zo-29/03/2000:00

Pulderbos

-Oelegem -.
32.Zo-05/04/2000:00Oelegem-Alberta Schilde -.
33.Zo-19/04/2000:00Antonia B-Oelegem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Pulderbos

2.Wo-28/08/1919:00

Pulderbos

-Molenkring2 -0

3

38
3.Zo-01/09/1915:00Halle-

Pulderbos

3 -20310
4.Zo-08/09/1915:00

Pulderbos

-Kessel United3 -1

3

65
5.Zo-15/09/1915:00Oosthoven-

Pulderbos

0 -2

3

94
6.Za-21/09/1919:30

Pulderbos

-Wechelderzande3 -0

3

124
7.Za-28/09/1919:30Oostmalle-

Pulderbos

3 -20126
8.Za-05/10/1919:30

Pulderbos

-Ranst B4 -0

3

155
9.Za-12/10/1919:30

Pulderbos

-Alberta Schilde2 -30156
10.Za-19/10/1919:30Antonia B-

Pulderbos

3 -31166
12.Za-02/11/1919:30Grobbendonk-

Pulderbos

2 -4

3

196
13.Za-09/11/1919:30

Pulderbos

-HIH Turnhout1 -11207
14.Zo-17/11/1914:30Oelegem-

Pulderbos

-.
15.Za-23/11/1919:30

Pulderbos

-Emblem -.
16.Zo-01/12/1914:30Westmalle-

Pulderbos

-.
17.Za-07/12/1919:30

Pulderbos

-Oud Turnhout -.
18.Za-14/12/1919:30

Pulderbos

-De Kempen B -.
1.Za-21/12/1919:30De Kempen B-

Pulderbos

-.
19.Zo-05/01/2000:00Molenkring-

Pulderbos

-.
20.Zo-12/01/2000:00

Pulderbos

-Halle -.
21.Zo-19/01/2000:00Kessel United-

Pulderbos

-.
22.Zo-26/01/2000:00

Pulderbos

-Oosthoven -.
23.Zo-02/02/2000:00Wechelderzande-

Pulderbos

-.
24.Zo-09/02/2000:00

Pulderbos

-Oostmalle -.
25.Zo-16/02/2000:00Ranst B-

Pulderbos

-.
26.Zo-23/02/2000:00Alberta Schilde-

Pulderbos

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Pulderbos

-Antonia B -.
29.Zo-15/03/2000:00

Pulderbos

-Grobbendonk -.
30.Zo-22/03/2000:00HIH Turnhout-

Pulderbos

-.
31.Zo-29/03/2000:00

Pulderbos

-Oelegem -.
32.Zo-05/04/2000:00Emblem-

Pulderbos

-.
33.Zo-19/04/2000:00

Pulderbos

-Westmalle -.
34.Zo-26/04/2000:00Oud Turnhout-

Pulderbos

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (7/16)

1Halle1919:6+13
2De Kempen B**1511:1+10
3Oostmalle1518:9+9
4Grobbendonk*1320:10+10
5Pulderbos*1315:5+10
6Antonia B*1323:14+9
7Oosthoven1111:6+5
8Westmalle*1013:9+4
9Ranst B1011:19-8
10Oelegem*919:12+7
11Wechelderzande*814:9+5
12Oud Turnhout*87:70
13Alberta Schilde515:20-5
14Kessel United*513:22-9
15Emblem**45:10-5
16Molenkring***35:9-4
17HIH Turnhout*04:18-14

alle wedstrijden (13/32)

1Halle*3027:10+17
2De Kempen B**2828:6+22
3Oostmalle*2536:18+18
4Grobbendonk2538:22+16
5Oud Turnhout*2431:12+19
6Oosthoven*2227:13+14
7Pulderbos**2028:16+12
8Alberta Schilde*1724:26-2
9Antonia B*1630:32-2
10Oelegem1426:31-5
11Westmalle*1316:18-2
12Ranst B1215:36-21
13Emblem*1116:26-10
14HIH Turnhout1114:27-13
15Wechelderzande*917:28-11
16Kessel United*823:50-27
17Molenkring*413:38-25

uitwedstrijden (7/16)

1Oud Turnhout**1624:5+19
2De Kempen B**1317:5+12
3Alberta Schilde***129:6+3
4Grobbendonk*1218:12+6
5Oosthoven***1116:7+9
6Halle***118:4+4
7HIH Turnhout*1110:9+1
8Oostmalle***1018:9+9
9Pulderbos***713:11+2
10Emblem*711:16-5
11Oelegem*57:19-12
12Westmalle**33:9-6
13Antonia B**37:18-11
14Kessel United**310:28-18
15Ranst B**24:17-13
16Wechelderzande**13:19-16
17Molenkring18:29-21