www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 03/04/2020
2019-2020, Antwerpen-4E: WECHELDERZANDE
Wedstrijden
1Zo-25/08/1915:00Halle -Wechelderzande4 -2 0016 
2Wo-28/08/1919:00Wechelderzande -Kessel United8 -13 35 
3Zo-01/09/1915:00Oosthoven -Wechelderzande0 -0 147 
4Za-07/09/1919:30Wechelderzande -Ranst B1 -11 510 
5Zo-15/09/1915:00Wechelderzande -Oostmalle0 -30 511 
6Za-21/09/1919:30Pulderbos -Wechelderzande3 -0 0514 
7Zo-29/09/1915:00Wechelderzande -Alberta Schilde3 -13 810 
8Zo-06/10/1915:00Antonia B -Wechelderzande5 -1 0812 
10Za-19/10/1919:30Grobbendonk -Wechelderzande4 -0 0814 
11Za-26/10/1919:30Wechelderzande -HIH Turnhout0 -10 815 
12Zo-03/11/1914:30Oelegem -Wechelderzande3 -0 0815 
13Za-09/11/1919:30Wechelderzande -Emblem2 -21 915 
14Zo-17/11/1914:30Westmalle -Wechelderzande0 -5 31213 
15Za-23/11/1919:30Wechelderzande -Oud Turnhout2 -21 1313 
16Zo-01/12/1914:30De Kempen B -Wechelderzande1 -4 31612 
17Za-07/12/1919:30Wechelderzande -Molenkring4 -23 1910 
18Za-14/12/1919:30Wechelderzande -Halle2 -21 2010 
19Zo-05/01/2014:30Kessel United -Wechelderzande1 -0 02011 
20Za-11/01/2019:30Wechelderzande -Oosthoven1 -30 2011 
21Zo-19/01/2014:30Ranst B -Wechelderzande0 -2 32310 
22Za-25/01/2019:30Oostmalle -Wechelderzande3 -1 02311 
23Za-01/02/2019:30Wechelderzande -Pulderbos2 -03 2610 
27Za-29/02/2019:30Wechelderzande -Grobbendonk2 -13 2910 
28Zo-08/03/2015:00HIH Turnhout -Wechelderzande2 -4 33210 
29Wo-01/07/2000:00Wechelderzande -Oelegem  - PP.    
30Zo-05/07/2000:00Emblem -Wechelderzande  -  .   
31Wo-08/07/2000:00Wechelderzande -Westmalle  - .    
32Zo-12/07/2000:00Oud Turnhout -Wechelderzande  -  .   
33Wo-15/07/2000:00Wechelderzande -De Kempen B  - .    
34Zo-19/07/2000:00Molenkring -Wechelderzande  -  .   
24Wo-22/07/2000:00Alberta Schilde -Wechelderzande  -  .   
25Zo-26/07/2000:00Wechelderzande -Antonia B  - .    
Rangschikking(27/32)
1De Kempen B** 58 18+4163 7+1530
 2Halle* 58 17+3862 7+1529
 3Oosthoven*** 54 16+5077 9+3146
 4Grobbendonk 53 16+4688 7+1838
 5Oostmalle* 49 14+3676 6+1233
 6Oud Turnhout** 49 13+3661 7+2334
 7Alberta Schilde*** 41 12+1256 8+1029
 8Pulderbos**x36 10+747 5-125
 9Oelegem*x33 10-856 4-1519
10Wechelderzande***x32 9+146 4-719
 11Westmalle**x28 8-937 3-914
12Emblem**x27 7-1538 3-1018
 13Antonia B**x21 6-3954 1-3815
 14Kessel United*x21 6-5239 2-4117
 15Ranst B*x18 4-5125 1-209
 16HIH Turnhout*x17 5-3532 3-1319
 17Molenkring**x8 2-5823 0-3812
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van EMBLEM
2Wo-28/08/1919:30Grobbendonk -Emblem2 -1  0015 
3Zo-01/09/1915:00Emblem -HIH Turnhout1 -2 0 016 
4Zo-08/09/1915:00Oelegem -Emblem3 -0  0017-
5Zo-15/09/1915:00Ranst B -Emblem2 -3  3314 
6Zo-22/09/1915:00Emblem -Westmalle1 -0 3 612 
7Za-28/09/1919:30Oud Turnhout -Emblem1 -0  0613 
8Zo-06/10/1915:00Emblem -De Kempen B2 -4 0 614 
9Zo-13/10/1915:00Molenkring -Emblem2 -4  3911 
10Zo-20/10/1915:00Emblem -Halle1 -1 1 1012 
11Zo-27/10/1915:00Kessel United -Emblem4 -1  01012 
12Zo-03/11/1914:30Emblem -Oosthoven0 -3 0 1012 
13Za-09/11/1919:30Wechelderzande -Emblem2 -2  11113 
14Zo-17/11/1914:30Emblem -Oostmalle3 -1 3 1411 
15Za-23/11/1919:30Pulderbos -Emblem0 -0  11511 
16Zo-01/12/1914:30Emblem -Alberta Schilde2 -3 0 1513 
17Zo-08/12/1914:30Antonia B -Emblem1 -1  11613 
19Zo-05/01/2014:30Emblem -Grobbendonk0 -4 0 1613 
20Zo-12/01/2014:30HIH Turnhout -Emblem4 -2  01614 
21Zo-19/01/2014:30Emblem -Oelegem1 -4 0 1614 
22Zo-26/01/2014:30Emblem -Ranst B2 -2 1 1714 
23Zo-02/02/2015:00Westmalle -Emblem2 -3  32013 
25Vr-14/02/2020:00De Kempen B -Emblem4 -0  02013 
26Zo-23/02/2015:00Emblem -Molenkring5 -0F13 2312 
27Zo-01/03/2015:00Halle -Emblem1 -1  12412 
28Za-07/03/2020:00Emblem -Kessel United2 -1 3 2712 
29Wo-01/07/2000:00Oosthoven -Emblem  - PP .   
30Zo-05/07/2000:00Emblem -Wechelderzande  -  .    
31Wo-08/07/2000:00Oostmalle -Emblem  -   .   
32Zo-12/07/2000:00Emblem -Pulderbos  -  .    
33Wo-15/07/2000:00Alberta Schilde -Emblem  -   .   
34Zo-19/07/2000:00Emblem -Antonia B  -  .    
24Wo-22/07/2000:00Emblem -Oud Turnhout  -  .    
Periode1(./.)
1De Kempen B 10/1031
 2Hallex10/1026
 3Grobbendonkx11/1124
 4Oud Turnhoutx10/1023
 5Oostmallex10/1021
 6Pulderbosx10/1018
 7Oosthovenx10/1018
 8Alberta Schildex11/1116
 9Antonia Bx11/1113
 10Westmallex10/1011
 11Oelegemx11/1111
12Emblemx10/1011
 13HIH Turnhoutx11/1110
14Wechelderzandex10/109
 15Kessel Unitedx10/109
 16Ranst Bx11/119
 17Molenkringx10/104
Periode2(./.)
1Oosthoven* 11/1229
 2Hallex11/1128
 3Grobbendonkx11/1125
 4De Kempen Bx11/1124
 5Oud Turnhoutx11/1124
 6Oostmallex12/1223
 7Alberta Schilde*x10/1120
8Wechelderzandex12/1218
 9Oelegemx11/1117
 10Westmallex11/1114
 11Pulderbosx12/1213
12Emblemx11/1111
 13Kessel Unitedx12/1210
 14Antonia Bx11/119
 15HIH Turnhoutx11/118
 16Ranst Bx11/118
 17Molenkringx11/113
Periode3(./.)
1Oosthoven 3/1010
 2De Kempen B 4/118
 3Pulderbos 3/108
 4Halle 5/118
 5Alberta Schilde 3/108
 6Oostmalle 4/108
7Wechelderzande 2/107
8Emblem 4/117
 9Grobbendonk 5/107
 10Oelegem 4/107
 11Oud Turnhout 4/116
 12Westmalle 4/115
 13Kessel United 4/103
 14Ranst B 4/102
 15Molenkring 4/111
 16Antonia B 3/100
 .HIH Turnhout 4/100
Beste aanval
Grobbendonk88
 Oosthoven77
 Oostmalle76
 De Kempen B63
 Halle62
 Oud Turnhout61
 Alberta Schilde56
 Oelegem56
 Antonia B54
 Pulderbos47
Wechelderzande46
 Kessel United39
Emblem38
 Westmalle37
 HIH Turnhout32
 Ranst B25
 Molenkring23
Beste verdediging
De Kempen B22
 Halle24
 Oud Turnhout25
 Oosthoven27
 Oostmalle40
 Pulderbos40
 Grobbendonk42
 Alberta Schilde44
Wechelderzande45
 Westmalle46
Emblem53
 Oelegem64
 HIH Turnhout67
 Ranst B76
 Molenkring81
 Kessel United91
 Antonia B93
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.