www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 15/12/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale E

zaterdag 14/12/2019

19:30

Grobbendonk

-Oelegem6 -0
.Pulderbos-

De Kempen B

0-1
.Wechelderzande-Halle2 -2
20:00Antonia B-Westmalle1-1

zondag 15/12/2019

14:30Oosthoven12-3Kessel United-
.Alberta Schilde5-10Oud Turnhout-
.Oostmalle7 -0Molenkring-
.HIH Turnhout0-3Ranst B-

zaterdag 21/12/2019

19:30De Kempen B9-7Pulderbos-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

17/32

1.Halle407
2.De Kempen B*376.4
3.Grobbendonk3712
4.Oosthoven*3210
5.Oud Turnhout*3063.
6.Oostmalle*294
7.Alberta Schilde*2710
8.Pulderbos*241
9.Antonia B215.-4(3)
10.Wechelderzande208
11.Oelegem184.-1(3)
12.Westmalle174.2
13.Emblem*1651.
14.Ranst B*156-3.(3)
15.HIH Turnhout*111.-2(3)
16.Kessel United*113
17.Molenkring*40
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale E --> Grobbendonk

periode 1

-/-

De Kempen B*9/1028
2.Halle10/1026
3.Grobbendonk11/1124
4.Oud Turnhout*9/1022
5.Oostmalle10/1021
6.Pulderbos*9/1018
7.Oosthoven10/1018
8.Alberta Schilde11/1116
9.Antonia B11/1113
10.Westmalle10/1011
11.Oelegem11/1111
12.Emblem10/1011
13.HIH Turnhout11/1110
14.Wechelderzande10/109
15.Kessel United10/109
16.Ranst B11/119
17.Molenkring*9/103

periode 2

-/-

1.Halle7/1117
2.Oosthoven6/1216
3.Grobbendonk6/1114
4.De Kempen B7/1113
5.Alberta Schilde5/1112
6.Wechelderzande7/1212
7.Oostmalle6/1210
8.Oud Turnhout6/1110
9.Antonia B6/119
10.Oelegem6/118
11.Pulderbos7/128
12.Westmalle7/118
13.Ranst B5/117
14.Emblem6/117
15.Kessel United6/123
16.HIH Turnhout5/111
17.Molenkring6/110x

periode 3

-/-

1.Oud Turnhout1/111
Molenkring1/111
3.Oostmalle0/100
Halle0/110
Westmalle0/110
Kessel United0/100
Alberta Schilde0/100
Oosthoven0/100
De Kempen B0/110
Antonia B0/100
Emblem0/110
Grobbendonk0/100
Oelegem0/100
Wechelderzande0/100
Pulderbos0/100
Ranst B0/100
HIH Turnhout0/100

Emblem

2.Wo-28/08/1919:30

Grobbendonk

-Emblem2 -10015
3.Zo-01/09/1915:00Emblem-HIH Turnhout1 -20016
4.Zo-08/09/1915:00Oelegem-Emblem3 -00017-
5.Zo-15/09/1915:00Ranst B-Emblem2 -3

3

314
6.Zo-22/09/1915:00Emblem-Westmalle1 -0

3

612
7.Za-28/09/1919:30Oud Turnhout-Emblem1 -00613
8.Zo-06/10/1915:00Emblem-De Kempen B2 -40614
9.Zo-13/10/1915:00Molenkring-Emblem2 -4

3

911
10.Zo-20/10/1915:00Emblem-Halle1 -111012
11.Zo-27/10/1915:00Kessel United-Emblem4 -101012
12.Zo-03/11/1914:30Emblem-Oosthoven0 -301012
13.Za-09/11/1919:30Wechelderzande-Emblem2 -211113
14.Zo-17/11/1914:30Emblem-Oostmalle3 -1

3

1411
15.Za-23/11/1919:30Pulderbos-Emblem0 -011511
16.Zo-01/12/1914:30Emblem-Alberta Schilde2 -301513
17.Zo-08/12/1914:30Antonia B-Emblem1 -111613
19.Zo-05/01/2014:30Emblem-

Grobbendonk

-.
20.Zo-12/01/2014:30HIH Turnhout-Emblem -.
21.Zo-19/01/2014:30Emblem-Oelegem -.
22.Zo-26/01/2014:30Emblem-Ranst B -.
23.Zo-02/02/2000:00Westmalle-Emblem -.
24.Zo-09/02/2000:00Emblem-Oud Turnhout -.
25.Zo-16/02/2000:00De Kempen B-Emblem -.
26.Zo-23/02/2000:00Emblem-Molenkring -.
27.Zo-01/03/2000:00Halle-Emblem -.
28.Zo-08/03/2000:00Emblem-Kessel United -.
29.Zo-15/03/2000:00Oosthoven-Emblem -.
30.Zo-22/03/2000:00Emblem-Wechelderzande -.
31.Zo-29/03/2000:00Oostmalle-Emblem -.
32.Zo-05/04/2000:00Emblem-Pulderbos -.
33.Zo-19/04/2000:00Alberta Schilde-Emblem -.
34.Zo-26/04/2000:00Emblem-Antonia B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Grobbendonk

1.Za-24/08/1918:00Oelegem-

Grobbendonk

2 -5

3

31
2.Wo-28/08/1919:30

Grobbendonk

-Emblem2 -1

3

61
3.Zo-01/09/1915:00Westmalle-

Grobbendonk

1 -3

3

91
4.Za-07/09/1919:30

Grobbendonk

-Oud Turnhout2 -21101
5.Zo-15/09/1915:00De Kempen B-

Grobbendonk

2 -00102
6.Za-21/09/1919:30

Grobbendonk

-Molenkring6 -0

3

131
7.Zo-29/09/1915:00Halle-

Grobbendonk

2 -21143
8.Za-05/10/1919:30

Grobbendonk

-Kessel United4 -3

3

172
9.Zo-13/10/1915:00Oosthoven-

Grobbendonk

0 -3

3

202
10.Za-19/10/1919:30

Grobbendonk

-Wechelderzande4 -0

3

231
11.Za-26/10/1919:30Oostmalle-

Grobbendonk

2 -21242
12.Za-02/11/1919:30

Grobbendonk

-Pulderbos2 -40243
13.Zo-10/11/1914:30Alberta Schilde-

Grobbendonk

3 -31254
14.Za-16/11/1919:30

Grobbendonk

-Antonia B8 -1

3

283
16.Zo-01/12/1914:30Ranst B-

Grobbendonk

2 -6

3

313
17.Za-07/12/1919:30

Grobbendonk

-HIH Turnhout2 -1

3

343
18.Za-14/12/1919:30

Grobbendonk

-Oelegem6 -0

3

373
19.Zo-05/01/2014:30Emblem-

Grobbendonk

-.
20.Za-11/01/2019:30

Grobbendonk

-Westmalle -.
21.Za-18/01/2019:30Oud Turnhout-

Grobbendonk

-.
22.Za-25/01/2019:30

Grobbendonk

-De Kempen B -.
23.Zo-02/02/2000:00Molenkring-

Grobbendonk

-.
24.Zo-09/02/2000:00

Grobbendonk

-Halle -.
25.Zo-16/02/2000:00Kessel United-

Grobbendonk

-.
26.Zo-23/02/2000:00

Grobbendonk

-Oosthoven -.
27.Zo-01/03/2000:00Wechelderzande-

Grobbendonk

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Grobbendonk

-Oostmalle -.
29.Zo-15/03/2000:00Pulderbos-

Grobbendonk

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Grobbendonk

-Alberta Schilde -.
31.Zo-29/03/2000:00Antonia B-

Grobbendonk

-.
33.Zo-19/04/2000:00

Grobbendonk

-Ranst B -.
34.Zo-26/04/2000:00HIH Turnhout-

Grobbendonk

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (9/16)

1Grobbendonk2236:12+24
2Halle*2223:6+17
3De Kempen B**1815:6+9
4Antonia B1831:19+12
5Oostmalle1821:12+9
6Oosthoven1717:9+8
7Pulderbos1416:9+7
8Westmalle*1316:160
9Wechelderzande1322:15+7
10Oelegem*1229:16+13
11Ranst B1013:28-15
12Oud Turnhout*1010:100
13Alberta Schilde920:24-4
14Kessel United*815:24-9
15Emblem**710:14-4
16Molenkring***35:15-10
17HIH Turnhout**04:24-20

alle wedstrijden (17/32)

1Halle4040:15+25
2De Kempen B*3738:16+22
3Grobbendonk3760:26+34
4Oosthoven*3239:19+20
5Oud Turnhout*3039:18+21
6Oostmalle*2940:24+16
7Alberta Schilde*2738:32+6
8Pulderbos*2433:24+9
9Antonia B2141:54-13
10Wechelderzande2034:35-1
11Oelegem1838:43-5
12Westmalle1722:30-8
13Emblem*1622:31-9
14Ranst B*1518:45-27
15HIH Turnhout*1118:41-23
16Kessel United*1126:59-33
17Molenkring*416:50-34

uitwedstrijden (9/16)

1Oud Turnhout**2029:8+21
2De Kempen B*1923:10+13
3Alberta Schilde***1818:8+10
4Halle*1817:9+8
5Oosthoven***1522:10+12
6Grobbendonk**1524:14+10
7Oostmalle***1119:12+7
8HIH Turnhout*1114:17-3
9Pulderbos***1017:15+2
10Emblem*912:17-5
11Wechelderzande**712:20-8
12Oelegem*69:27-18
13Ranst B***55:17-12
14Westmalle*46:14-8
15Kessel United**311:35-24
16Antonia B**310:35-25
17Molenkring111:35-24